Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...a zas jedno tmavý téma :))

Billy (Člen)
14.11.2013 18:55:54
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Zas nevite, treba ty satkarky dobre soustaj bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
14.11.2013 23:04:50
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Co to melete vo bezmoci a podobný sračky?idontknowidontknow Někdo vám sebral volební právo? Podívejte se na sebe,věčina z nás tady volí prounijní politiky,kteří ty sráče ze západu poslouchat prostě budou a když přijde někdo s tím,že tuhle verbež semka zvát nebude,tak si ťukáte na čelo,co je to za extrémisty a že tohoto rozhodně neé a dete to hodit některé mrdce,kerá tam sedí 20letidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
15.11.2013 07:31:25
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

VikecB12 psal:

Co to melete vo bezmoci a podobný sračky?idontknowidontknow Někdo vám sebral volební právo? Podívejte se na sebe,věčina z nás tady volí prounijní politiky,kteří ty sráče ze západu poslouchat prostě budou a když přijde někdo s tím,že tuhle verbež semka zvát nebude,tak si ťukáte na čelo,co je to za extrémisty a že tohoto rozhodně neé a dete to hodit některé mrdce,kerá tam sedí 20letidontknow

good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Frodo89 (Člen)
15.11.2013 08:52:53
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

S paní celkem souhlasím, ale volit nácky? To fakt né...

Lenka psal:

hans: nikdo by tu nechtel nacky, rekla bych...jenze lidi, ktery musej zit napr. v Litvinove nebo Moste, asi ted momentalne jiny vychodisko nevidej...a uprimne, neni se co divit, ze...

Ten Litvínov neni zas tak hroznej, v podstatě se jedná pouze o jedno sidliště, které je stejně celkem mimo město...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
15.11.2013 09:11:53
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Ale v dnešní době nejde o problém s cigošama,ale o to,aby se nám semka nenahrnuli statisíce a později miliony muslimů z kdejaké prdele. S cigošama sme schopni i do budoucna zatočit,kdykoliv se nám namane. S tou druhou verbeží už tak snadno bohužel né.idontknow Nevím,jak se vám bude líbit,až vaše děcka budou sedět v lavicích ve škole,kde bude pulka třídy zabalená v ručníkách a vo přestávkách si budou rozbalovat koberečky směrem k mecesick A přitom na západ o nás je to už celkem běžná záležitost,což považuju za tragédii nejvěčího zrna. Prapradědové se musí v hrobě točit jak na grilu,kdyš turka hnali vod vídně a teďka se semka tahle lůza stěhuje zcela cíleně a bez problémů a stádo jen krčí ramenama a tvrdí,že s tím nemůže niíc dělatidontknowVytáhněte si hlavu z prdelegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
15.11.2013 09:11:54
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hlemejzd999 psal:

ty vole to verbež fuck...to si takle jedete služebákem do práce , nejaký kreteni vám polepí auto plakatama a ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky … -viru.html

tak tohle sem viděl včera a bez keců sem rozmlátil hrnek smile2 když ho řezali, tak sem mně hned vybavilo video, jak dvě zahaleny šlápoty brečijou v Británii, že mají právo být zahalené, že jim to nikdo nebude zakazovat... kurvyyyyyyyyyyyy sicksicksick


..:: B12 inside ::..
Drakoxxl (Člen)
15.11.2013 09:32:48
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))


Lepší někdy, než nikdy.
hlemejzd999 (Člen)
15.11.2013 09:40:48
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
15.11.2013 10:09:36
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

ty vole Vikec co je ? ..ses nejak blbje vyspal , nebo co , ne ? ..mozna se mi to zda , ale prijde mi , jako ze tady nadavas lidem , ktery s tebou tak nejak souhlasej bigsmile
vo bezmoci jsem tady  nasel jen jediny slovo (to se stane , kdyz je vic lidi pohromade , ze nekdo neco kecne bigsmile )
ja jsem nejaky jak rikas „prounijni“ srace nevolil , bezmocnej se necitim a az se pujde na cerny s satkama , tak budu chtit bejt vedouci oddilu good, tak jaky vyndavani hlav z prdelí ?
jediny , co s tim muzem ted delat je volit nekoho , kdo s tim chce neco udelat a zabranit tomu , aby se tady z toho nestal rucnikov ....jak muzes vedet , kdo koho volil ?  , ze rikas „ podivejte se na sebe “ ? idontknow, co to ma bejt za promlouvani do duse ? - takovydle pausalizovani je k hovnu .
- v zasade vsichni souhlasime s tim , ze jsou to mrdky a zbytecnej narod , kterej se sem snazi vecpat , tak proc se tolik nervujes ? bigsmile
... az mi nejakej takovej smejd nasere  , tak na nej pustim psa pico

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_nindavole.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
15.11.2013 10:41:15
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Nejdřív jsem napsal sáhodouhej román, pak jsem to seškrtal na 2 "vyjádření"... Nakonec jsem smazal i to, protože následující vzkaz pro všechny tyhle čmoudy vyjadřuje myslím všechno co jsem chtěl říct:

Nasrat!!!fuck


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
škardík (Člen)
15.11.2013 14:28:12
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Tak nějak nechápu proč konzultant G4S v neprůstřelný vestě nemá v ruce nějakou AR-15 v 308mě a nevysvětluje Iráckejm "spolupracovníkům" že mu na auto nic lepit nebudou. Já bejt von, tak mě asi s tim autem nezastavili. Dopředu, dozadu, dopředu, dozadu a ani by v tej vodě nebyli vidětidontknow


viz avatar:)
VikecB12 (Člen)
15.11.2013 16:43:38
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Plazivej: No vzhledem k tomu,že sme se už párkrát na téma koho volit bavili,ať na akcích,nebo i tady,tak vím,že třištvrtě lidí tady volí partaj ODSKNÍŽEVVČSSD a jim podobný uskupení,a proto mě dost zaráží,že pak tady lidi vystupujou s tím,že sme na jedné vlně a máme na to přece dost podobnej názor a jakto že se s tím bordelem tady nic nedělá. Nedělá se s tím nic proto,že to nechcete. Takže kdyš nás tady vezmu jako průřez společností,tak je to dost tragédie i přesto,že je tady zřejmě o dost věčí procento rasistů,než třeba v nějakým klubu čtenářů. Jak potom asi budou volit tam,toho se dost děsím. Su z toho lehce smutnej,rozhodně né ale tím,že sem vstal takovou nebo makovou nohousmile1 Nicméně věřím,že sou tady i slušní lidébigsmilebigsmilebigsmile
A ten song vot Ortelu se mě líbígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
15.11.2013 17:50:01
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Vole Vikec jestli si myslíš, že s tím pak ten kretén Vandas něco udělá, tak seš na omylu.
Je to hovado podobnýho ražení jako byl Sládek.
Dostane se do sněmovny, bude prázdně tlachat a za 4 roky de zase do prdele.

Tím neobhajuju všechny multikulti píčoviny, ale tyhle strany a lidi v nich s tím nic neudělaj.

To že má každej dodržovat pravidla, zákony a zvyky ve státě kde žiješ a nebo seš na dovolený je jasný, ale to nemá cenu pořád vomlejvat.

A co s nima, když pomalu v každým arabovi, vidíme teroristu s antraxem nebo semtexem pod hadrama?
Chceš je vyhostit?
Zastřelit?
Převychovat?
Zakázat jim víru?
A kterej ten model je vlastně správnej tady v Čechách? Křesťanství, Judaismus, bez vyznání ?

A vystoupení z EU bigsmile Ukaž jedinýho politika, kterej do toho OPRAVDU půjde a přijde o dotace pro stát, když jsou dotace jedním z největších rozkrádanejch peněz politickejma kamarádamabigsmile a státní rozpočet s těma dotacema kalkuluju do rozpočtu?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
15.11.2013 19:00:36
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

A Sládek někdy vládl? Že víš jasně,co by to přineslo? Vandas není jedinej protiunijní... Kdešto co nám přinesli "vaši" sme už viděli v minulejch pětadvaceti letechidontknow
Ty si myslíš,že ty dotace dostáváme zadarmo,jen tak? Je dost možný,že nás to ve finále stojí víc,než dostaneme,mělo by to i logiku,z něčeho musí přece ten přerostlej EU aparát fungovat,takže jim z té hromádky "Vybráno" musí logicky něco zustat za nehtem,než co dají na hromádku "rozdáno"idontknow Co mužeme ztratit,když už teďka je věčina odvětví obchodu a výroby v troskáchidontknow Poslední věc,která táhne ekonomiku naši,ale i zbytku EU je autoprumysl. Jak dlouho myslíš,že ještě bude možný tuhle uličku ůniku od reality držet? Navěky? Takže dřív nebo později se to stejně posere. Ještě by sme měli stihnout zavést euro,ať sme v tom hovně i s ušimagoodbigsmile
Myslíš,že když budeme dál přešlapovat na místě jako teďka,tak se to nějak zázračně otočí,začne se dařit zemědělcům,důchodci se budou mít fajn,školky porostou jak houby po dešti a podobně? Nebo se to snad děje už teďka? Co by to zapříčinilo?
Doufám že tuhle debatu berete jako debatu,né otevřenej boj vo to,kdo je víc,jestli Losna nebo Mažňákbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
15.11.2013 20:15:47
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Vikecu pod někdy na pivo goodbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
15.11.2013 22:23:05
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Jako že by sme rozjeli v hospodách kampaň jako to dělal Áda a pak to vokopčil kůlKnížehelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
16.11.2013 08:14:42
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

třeba bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
16.11.2013 10:20:27
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

vy dvě hovádka až bude tam nahoře myslete na mě s nějakou malou milicí ! :-d respektive divizi tady na hoře máme co likvidovatgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
18.11.2013 07:55:14
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

VikecB12 psal:

A Sládek někdy vládl?

Ve vládě nebyl, v poslanecký sněmovně jo. Tam vyprávěl o tom, že největší cikánův zločin je to, že se narodígoodbigsmile
Mě spíš sere připosranost zákonodárců, se tomu začít věnovat pořádně a vymejšlení různejch zbytečnejch komisí a podpůrnejch organizací na začlenění těhle xindlů.
Když dělaj cikáni a arabáši a jiný etnika bordel ve Francii nebo německu, tak na ně nalítnou pancéřovaný kachny, lítá slzák po kýblech, vodní děla, gumový projektily a nikdo se proti tomu neohradí (myslím státy EU). Ale u nás je každá i když humání akce proti těmhle zmrdům, považovaná za rasismus a sou toho plný zahraniční média. Takže se jim to pořád toleruje a ti co s tím maj něco dělat, tak serou strachy, ať nejsou za rasisty.
Kurva vot kdy je jeden metr rasismus!

Stačí si konečně začít hájit to, co se tu vybudovalo a zavedlo za našich praprapředků.
Ale to je utopie.

Takže sem vlastně taky nasranej, ale vím že ultra pravicový strany jako DSSS (vo jinejch nevím) populisticky těží právě z nasranosti lidí na cikánskou lůzu. Ale kloudně s tím nic neudělaj.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
18.11.2013 08:09:31
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

A opět se musím ptat,jak to víš,že s tím nic neudělají? Už něco předvést mohli?
Tohle zatím mužeme z naprostou jistotou říct vo těch odsčssdvvtop,kerý k činům měli mandát...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
18.11.2013 13:03:23
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

VikecB12 psal:

A opět se musím ptat,jak to víš,že s tím nic neudělají? Už něco předvést mohli?
Tohle zatím mužeme z naprostou jistotou říct vo těch odsčssdvvtop,kerý k činům měli mandát...

Jeden z bodů jejich programu je omezit příliv cizího kapitálu. A co všechny ty zahraniční firmy které tu zaměstnávají tisíce lidí? To je jako znárodní? Nebo je odsud vyženou? A ty lidi bez práce budou dělat co? Budovat armádu a bojovat s NATO ze kterého chtějí vystoupit?
Když vidím tu oblast zdravotní a sociální... Víc peněz do nemocnic, víc důchodcům (výše důchodu nesmí poklesnout pod 50% reálné mzdy - btw. co je reálná mzda?), podpora mladých rodin s dětmi (a to i těch cikánských?)...

Prostě přidáme všem...help

Papír snese všechno a když mají jistotu, že se k moci nedostanou, tak se ani nemusí zabývat tím, jestli je jejich program realizovatelný.

S některýma jejich bodama souhlasím, ale jiný mi přijdou jako naprostej blábol kterej snad ani nemůžou myslet vážně.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
19.11.2013 14:18:13
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Já sem vám ale nikde nepsal,že dsss je správná cesta. Uskupení,co chcou omezit zalízání čechu do eu prdele bylo na výběr víc,přesto věčina volila opět kokoty co tam sou 25let a fšichni už s jistotou ví,že sou to zmrdi.
Mě furt říkáte,jakej su hroznej pesimista,ale sami máte vizi,že už je fšechno definitivně v prdeli a nejde s tím nic udělatidontknow Tak kdo je věčí nagativec?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
20.11.2013 09:21:41
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

VikecB12 psal:

Já sem vám ale nikde nepsal,že dsss je správná cesta.

A co je teda ta správná cesta... help
Na tohle není odpověď. Tím, že bychom vystoupili z EU si od EU práva oddechneme. EU je náš obchodní partner číslo jedna (přes 60% vývozu jde do EU). A i když tam nebudeme, tak budou chtít aby naše výrobky a i provozy splňovaly jejich podmínky. Jinak ti napálí clo, že to bude neprodejný, takže se tomu stejně nevyhneš. Nebo ten výrobek zakážou úplně.

Program stran jako DSSS je podle mě jen populismus. Všem přidáme a se všema špatnýma zatočíme. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
20.11.2013 14:20:46
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

surprisedsurprisedidontknowhelp


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
26.11.2013 15:16:10
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

ty vole mam dost ...tohle esli se tady nekdy premnozi a ovladne evropu idontknow

normalne hovada a zvirata ... a to urazim zvirata
http://www.jenpromuze.cz/video/16501-vo … ng-s-kozou
a k tomu jeden vtip k tematu :

An arab being interviewed at the US Embassy.
CONSUL : "Your name, please. ?"
ARAB : "Abdul Aziz."
CONSUL : "Sex.?"
ARAB : "SIX times a week."
CONSUL : "I mean, male or female. ?"
ARAB : "Both male & female & sometimes even camels."
CONSUL : "Holy cow !"
ARAB : "Yes, cows & dogs too."
CONSUL : "Man, isn't that hostile ?"
ARAB : "Horse style, dog style, any style !"
CONSUL : "Oh dear !"
ARAB : "Deer ? No deer, they run too fast....!


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Miras (Člen)
27.11.2013 17:50:47
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Hlavní bod k přizpůsobení je makat za dávky, aby si radši našli opravdovou práci.

Prdel je, že většinou ti kteří tyhle (pravdivý a dost ohraný) teze říkají nahlas, nakonec volí socany (viz volební výsledky v postižených krajích), kteří napadli u ústavního soudu práci za dávky kterou tu pravice připravila, tedy už to tu nikdy být znovu nemůže (protože ústava). Prý je to ponižující. Jasný - voličská základna.
Pak Vám ty samí kokoti tvrdí, že tu jsou pro lidi a většina hlupáků tomu věří.

Takže všichni co ty kokoty volili by si měli rozumy strčit do ass

VikecB12 (Člen)
27.11.2013 18:52:52
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

No a na slovensku už to lidi přestalo bavit a volili koho uznali zavhodný. Teda aspoň v regionech. Tady je jasně vidět,že lidi mají moc ve svejch rukách/hlasu při volbách,takže žádný řeči že ten muj hlas nemá žádnou váhu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
16.12.2013 17:44:29
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Na Slovensku maji zase veselo:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … ubila.html

Stejně by tu mělo platit: vlezeš mi do domu, mohu Tě zabít....

Billy (Člen)
17.12.2013 07:08:17
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Petr J. psal:

Na Slovensku maji zase veselo:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … ubila.html

Stejně by tu mělo platit: vlezeš mi do domu, mohu Tě zabít....

fijalovej nebo bezovej zlodej, je to jedno, chranili si svuj majetek. Na miste zastrelit a jeste dostat medailu za dobrej skutek bigsmile good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
17.12.2013 09:41:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Mohli by dělat tyhle čistky mezi sebou pravidelněgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fresh Man (Člen)
17.12.2013 11:02:53
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Treba si jen negdo sel pro svoje věciidontknow


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr