Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Pool (Člen)
29.05.2012 22:02:29
Offline

Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Cus

help Co vy na to? Jde o tom, jestli to nejsou vyhozeny dva litry ... (btw. peknej kufrik bigsmile

http://aukro.cz/show_item.php?item=2374 … edium=nove

dikes


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
deny1234 (Člen)
29.05.2012 22:26:48
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Hele ja ti nevim , jestli to jenom chces mit f garage , a kdyz se ti posere neco na Bandasce , tak nebudes muset nic hledat , nic si pujcovat po sousedech , tag pak jo .Ale jestli to nedej boze , chces pouzivat jako fakt na praci , treba kazdodenni , tak to fakt nee surprised Uvedom si cenu tech jednotlivejch veci , treba jenom sada Gola , treba Tona stoji vic jak dvakrat ten kufrik , jeden kvalitnejsi sroubovak ,treba narex profi stoji , od 60 kc az po 150 za ty velky , a f ty sade je jich kolik ? idontknow

kdrk (Člen)
29.05.2012 22:39:08
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Asi bych na to bodnul.  Něco podobnýho jsem viděl na vlastné voči a moc na práci to neni. Použiješ stejně jenom půlku páč zbytek je na nic. Lepší koupit půlku kvalitních věcí co fakt potřebuješ a nebudeě mít nervy při práci z těhle sračkáren. Ta cena na tolik věcí co tam je tak je moc malá. Jenom to dobře vypadá ale kvalita bude na nic. Šroubováky hned sežvejkneě, gola se posere za dva dny a kleště spojíš v dlani k sobě. Jo a sykovky uměj taky pěkně nasrat když přeskočej. Peč na to.idontknowsmile1

Honzik8719 (Člen)
29.05.2012 23:32:06
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

z takovejch krámů už sem vyrostl a dokonce sem odnaučil kupovat takový pussy i dědu...i když je teda pravda že sadu inbusů co koupil za 39 káčé si nemůžu vynachválitgood


...relativní kochač...
zavislak81 (Člen)
30.05.2012 06:54:33
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Podle mě je to takový šolich nářadí, nic profi
já jsem dal víc peněz jen za ráčnu, a tady je za to tolik věcí.... surprised headshake

MaraKM (Člen)
30.05.2012 08:01:07
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

gola sady a sadu očkových klíčů jsem nedávno koupil od této firmy:
http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=20457617

Měl jsem strach, aby to díky ceně bylo opravdu to, za co to vydávají, ale jsem naprosto spokojen!!! Za aktuálně standartní "výprodejovou" cenu té velké TONA gola sady v kovovém kufru mám ji + tu malou a sadu klíčů.... přitom jen za tu 17-tku očkovou jsem dal nějak v září ke 100,- Kč good

Aušusové nářadí nemá smysl kupovat a těší mne to, že tohle je snad poslední odvětví kde to ještě docela funguje a člověk může stále za solidní peníz koupit nářadí, které vydrží "na dosmrti" majitele smile1
Takový ty Lídl nářadí atd kupuji vyjímečně a většinou pouze až po té, co kvalitu ověří jiní bigsmile (nebo to mám od taty jako "dárek" což je občas fakt na jedno použití a šup do koše)


Nic lidského mi není cizí
Pool (Člen)
30.05.2012 10:57:01
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

No moje idea byla takova ... nejsem "mechanik" hrabu se v motyce tak 1-2 za rok (ventily, svice , olej a jinak nic moc extra plus par veci okolo baraku)  a presne jak napsal Deny, porad nekde litam a uz me sere porad nekoho votravovat "nemas todle, nemas tamdlencto" ... tak se me to zdalo, jako dobrej kauf za ty prachy ...
a navic ... je to presne na vopravu Bandasky - je tam totiz krasny kladivo smokin

... ale jestli rikate, ze na pussy ... tak holt kufrik nebude ... ale sem smutnej teda z toho smutnej  smile2  ... pac to ma i klicek na zamceni toho kufriku, jestli jste si nevsimli cool


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Kelly01 (Člen)
30.05.2012 11:09:26
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Z ráčny vypadne hlavička, nástavec se zkroutí, kladivo má bodlou rukojeď z trubky, šroubováky vyhoď rovnou a očka se buď zkroutí/prasknou nevo maj takovou vůli že zkurví hlavy..
Kapitolou jsou imbusysmile1, buď je z nich vřeteno, nebo všechno nad pevnost 4,4 z nich udělá kulatinubigsmile


God Save The Queen!
kdrk (Člen)
30.05.2012 11:21:27
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Pool psal:

No moje idea byla takova ... nejsem "mechanik" hrabu se v motyce tak 1-2 za rok (ventily, svice , olej a jinak nic moc extra plus par veci okolo baraku)  a presne jak napsal Deny, porad nekde litam a uz me sere porad nekoho votravovat "nemas todle, nemas tamdlencto" ... tak se me to zdalo, jako dobrej kauf za ty prachy ...
a navic ... je to presne na vopravu Bandasky - je tam totiz krasny kladivo smokin

... ale jestli rikate, ze na pussy ... tak holt kufrik nebude ... ale sem smutnej teda z toho smutnej  smile2  ... pac to ma i klicek na zamceni toho kufriku, jestli jste si nevsimli cool

Nebud smutnejbigsmile ušetřils dva litrybigsmile

Kelly01 (Člen)
30.05.2012 11:47:39
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

I skladník může číst Publiuse Vergiliuse Mara v originále, a i jednoruký slepec může vlastnit nejnutnější značkové nářadísmile1


God Save The Queen!
Foglik (Člen)
30.05.2012 12:43:11
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

doma mame tohle: http://aukro.cz/gola-sada-honiton-profi … 71980.html

funguje uz nejakych 5 let a vsechno porad jako novy a ze ty racny nesetrim. Na trhak obcas pouzivam i 2 metrovou tyc a nic mu to jeste neudelalo... tak jestli chces tak kup tohle. Me se zatim zda docela nesmrtelna... maji i vetsi sady jenom za vic Kc: http://aukro.cz/gola-honiton-profi-h432 … 72159.html

ale kvalitou jinde nez to z prvniho odkazu

mr.BSE (Člen)
30.05.2012 12:47:32
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

ja sem celkem spokojenej s mannesmann (nebo jak se to pise). Stala ta sada par kacek a slouzi uz 5tym rokem bez problemu takrka denne good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
30.05.2012 12:54:28
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

PALOUS (Člen)
30.05.2012 16:29:28
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Mour psal:

Já si koupil totok ve slevě a jsem spokojenej :

http://www.stanleyworks.cz/product_deta … ID=94-650#

a

http://www.stanleyworks.cz/product_deta … ID=94-672#


..na to moje ... bigsmilebigsmile

já si neska koupil kus prasete a jebu na slevy bo golu uš mám dávnogood


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
30.05.2012 17:55:37
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

PALOUS psal:
Mour psal:

Já si koupil totok ve slevě a jsem spokojenej :

http://www.stanleyworks.cz/product_deta … ID=94-650#

a

http://www.stanleyworks.cz/product_deta … ID=94-672#


..na to moje ... bigsmilebigsmile

já si neska koupil kus prasete a jebu na slevy bo golu uš mám dávnogood

goodbigsmile ...a já goly koupil nedávno a nyní na kus prasete není smile2  asscool bigsmile

Filous (Člen)
30.05.2012 17:59:48
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

...Manesmanngood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pool (Člen)
31.05.2012 13:54:28
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Diiik vsem ... asi pujdu do ty veprovy kejty ... good tam si clovek aspon pochutna bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Banditatom (Člen)
31.05.2012 17:14:49
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

tyhle rádoby "profi kufříky" mám moc rádgoodbigsmile jednou jsem měl od kemerýda půjčenou "profi sadu" a polovina vercajku letěla do pole....chudák byl s toho hodně smutnej a půl roku mu trvalo, než se semnou začal kamaráditbigsmile a dalšího půl roku než pochopil, že utratil zbytečně dvaapůl toustubigsmilebigsmilebigsmile
když vercajk tak samostatně a vybírat si výrobce good ( jsem hold kujva rozmazlenáredfacesmile1)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
31.05.2012 18:11:54
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

bigsmile dělam ve vercajku už víc než 10let... když něco budete chtít, seženu cokoliv...
značky/neznačky, sračky/nesračky smokin

potřebuju gumu, nepotřebuje někdo nářadí???


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Banditatom (Člen)
31.05.2012 18:17:38
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

vyber si... ale do gum fakt nedělámevilbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_prc.jpeg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yebat (Člen)
31.05.2012 18:37:39
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

už dva dny čumim na netu po nějáký gole... nakonec sem taky usoudil, že vepřový bude lepší...
good

Kelly01 (Člen)
31.05.2012 20:35:05
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Bedřich psal:

bigsmile dělam ve vercajku už víc než 10let... když něco budete chtít, seženu cokoliv...
značky/neznačky, sračky/nesračky smokin

potřebuju gumu, nepotřebuje někdo nářadí???

TAk hoď rozumnej kompromis z pohledu prodejce - obsah, cena, kvalita pro domácí použitím tzn. ne "hobby" variantabigsmile


God Save The Queen!
Pool (Člen)
31.05.2012 22:25:34
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Bedřich psal:

bigsmile dělam ve vercajku už víc než 10let... když něco budete chtít, seženu cokoliv...
značky/neznačky, sračky/nesračky smokin

potřebuju gumu, nepotřebuje někdo nářadí???

no tak sem s tim  ... kdyz uz sem chtel dat 2 litry do toho krasnyho kufriku ... nahod sem teda neco v ty hladine, nejake varianty at je z ceho vybirat ... nez si to rozmyslim a koupim fakt to prase a bude to smokin

---------------------------------------------------------------
jinak mozna se vopakuju ... ale prohlidnete si ten kufrik poradne ... ma malej zamecek  na klicek a jde zamknout ... sakra vy nemate srdce ... porad jen kvalitu, kvalitu  , ale ze to ma takovou vychytavku , to uz nevidite headshake bigsmile musite taky nakupovat srdcem smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
MaraKM (Člen)
01.06.2012 08:39:47
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Takže si kufřík zamkneš a druhej den budeš stejně shánět nářadí po sousedech, aby jsi nějak rozmajznul ten pussy zámek, co tě nechce pustit k tvému profi vnitřku, co bigsmilebigsmilebigsmile


Nic lidského mi není cizí
Bedřich (Člen)
01.06.2012 08:54:32
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

O víkendu mrknu co mám doma bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
kdrk (Člen)
01.06.2012 11:42:57
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Hele. Běž do hračkárny, kup si tam malou dětskou kasičku. Ta má malej zámeček a malej klíček. Když je máš tak rád. A ušetříš ještě 1.800,- . Vercajk vyber pořádnejgood

Bedřich (Člen)
06.06.2012 00:48:57
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

2 Pool - máš to v mailu

ostatní mi napište. co bych mohl ... gola sady od 1/4", 3/8", 1/2", momenťáky, klíče, téčka...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenák (Člen)
06.06.2012 20:46:16
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Vezmi to na sraz.....
kromě stánku s hadrama by tam mohl být i stánek s vercajkem.... smile1
kor kdyz ti jede kára..... good
bigsmileevil


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
MaraKM (Člen)
07.06.2012 08:15:26
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

no ty woe bigsmile jak se někde objeví dva stánky, tak tam do hodiny jsou další vietnamci a už to pojede bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Kelly01 (Člen)
07.06.2012 09:24:25
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Hele, taky bych měl zájem o nějakej univerzální vícepatrovej kufr pro fotříka na chalupu v trošku rozumném rozsahu a kvalitě, vytvoř něco v PDF a to nám rozešli..
Jo, klidně tam hoď i flexy apod..smokin

Samo že prezentačku kvality v PowerPointu můžeš přiložitbigsmile

Ideál: Ceny Aukra/kvalita TONAbigsmile


God Save The Queen!
Honzik8719 (Člen)
07.06.2012 09:44:08
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

já bych bral nějakej momenťáček jen ještě musim zjistit jaký jednotky utahovacích momentů maj amíci v příručce, aby to nemusel přepočítavat jak truhlíkbigsmile


...relativní kochač...
jardagsf (Člen)
07.06.2012 10:06:50
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

vyserte se na to - naradi kupujte v zime - to se nejlip vymysli picoviny
jardagsf s velkym a malym momentakem , klicem na olej filtry  a nekolika sadama bitu a nytovacima klestema  a kotouc bruskou a jinyma absolutne nezbytnyma picovinamagoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
07.06.2012 10:14:47
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Taky to mám, v 99,9% případů mi stačí 30 let starej vercajkbigsmile


God Save The Queen!
Mour (Člen)
07.06.2012 10:15:20
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

jardagsf psal:

vyserte se na to - naradi kupujte v zime - to se nejlip vymysli picoviny
jardagsf s velkym a malym momentakem , klicem na olej filtry  a nekolika sadama bitu a nytovacima klestema  a kotouc bruskou a jinyma absolutne nezbytnyma picovinamagoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

goodbigsmilebigsmile ...já měl nabídku na přezouvačku s vyvažovačkou bigsmilebigsmilebigsmile

MaraKM (Člen)
07.06.2012 12:06:10
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Kelly01 psal:

Taky to mám, v 99,9% případů mi stačí 30 let starej vercajkbigsmile

no ale o tom to přesně je! Potřebuješ to jednou za rok (nebo ani to ne), ale zrovna když to chceš, tak šáhneš a pokračuješ v krasojízdě!

Mimochodem nemáte někdo šajn, kde se "ztrácí" léty ověřené nářadí např při vyklízení baráků a podobně?!?! Končí všechno ve šroťáku? a kam to pak lifrují ti, co to tam mají "ošéfované" ?! Hledal jsem a nic moc nenašel někde na prodejidontknow


Nic lidského mi není cizí
yoby (Člen)
07.06.2012 12:42:43
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

MaraKM psal:

Mimochodem nemáte někdo šajn, kde se "ztrácí" léty ověřené nářadí např při vyklízení baráků a podobně?!?! Končí všechno ve šroťáku? a kam to pak lifrují ti, co to tam mají "ošéfované" ?! Hledal jsem a nic moc nenašel někde na prodejidontknow

Dobrej cajk se dědí po generacesmile1

richie (Člen)
07.06.2012 14:16:45
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

mr.BSE psal:

ja sem celkem spokojenej s mannesmann (nebo jak se to pise). Stala ta sada par kacek a slouzi uz 5tym rokem bez problemu takrka denne good

ty už máš Alfu 5 let? Ten čas ale letí bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
07.06.2012 14:49:44
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

richie psal:
mr.BSE psal:

ja sem celkem spokojenej s mannesmann (nebo jak se to pise). Stala ta sada par kacek a slouzi uz 5tym rokem bez problemu takrka denne good

ty už máš Alfu 5 let? Ten čas ale letí bigsmile

bigsmileTy seš taky pěkná kurvagoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richie (Člen)
07.06.2012 14:59:54
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

VikecB12 psal:
richie psal:
mr.BSE psal:

ja sem celkem spokojenej s mannesmann (nebo jak se to pise). Stala ta sada par kacek a slouzi uz 5tym rokem bez problemu takrka denne good

ty už máš Alfu 5 let? Ten čas ale letí bigsmile

bigsmileTy seš taky pěkná kurvagoodbigsmile

já vím


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
MaraKM (Člen)
07.06.2012 15:07:18
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

yoby psal:
MaraKM psal:

Mimochodem nemáte někdo šajn, kde se "ztrácí" léty ověřené nářadí např při vyklízení baráků a podobně?!?! Končí všechno ve šroťáku? a kam to pak lifrují ti, co to tam mají "ošéfované" ?! Hledal jsem a nic moc nenašel někde na prodejidontknow

Dobrej cajk se dědí po generacesmile1

jo jasný, ale jsou větve, které nemají pokračování...


Nic lidského mi není cizí
Bedřich (Člen)
07.06.2012 18:57:30
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Zdenák psal:

Vezmi to na sraz.....
kromě stánku s hadrama by tam mohl být i stánek s vercajkem.... smile1
kor kdyz ti jede kára..... good
bigsmileevil

tsss, doufám že jedeš na sraz...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mr.BSE (Člen)
07.06.2012 19:17:58
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

richie psal:
VikecB12 psal:
richie psal:


ty už máš Alfu 5 let? Ten čas ale letí bigsmile

bigsmileTy seš taky pěkná kurvagoodbigsmile

já vím

šulini, vobá fuckbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Honzik8719 (Člen)
24.06.2012 11:27:58
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Bedřich psal:

bigsmile dělam ve vercajku už víc než 10let... když něco budete chtít, seženu cokoliv...
značky/neznačky, sračky/nesračky smokin

potřebuju gumu, nepotřebuje někdo nářadí???

máš mejl


...relativní kochač...
DrIVER (Člen)
25.11.2012 19:11:06
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Do čeho byste šli, na takovéto všelijaké domácí šmrdlání:)
Totok
http://mannesmann.cz/product_info.php?c … cts_id=431
nebo totok
http://www.nakol.cz/montazni-skrin-vyba … 7478t-tona
nebo nějaká další alternativa v podobné ceně? Čím víc nářadí, tím líp, ale ne blato.
Už mě ten bordel doma ass

Filous (Člen)
25.11.2012 19:33:06
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

DrIVER psal:

Do čeho byste šli, na takovéto všelijaké domácí šmrdlání:)
Totok
http://mannesmann.cz/product_info.php?c … cts_id=431
nebo totok
http://www.nakol.cz/montazni-skrin-vyba … 7478t-tona
nebo nějaká další alternativa v podobné ceně? Čím víc nářadí, tím líp, ale ne blato.
Už mě ten bordel doma ass

...Tona je sáska na jistotu a s Mannesmanem dělám f dílně já a nemám s nim žádnej trabl, tagže ani s jednim neuděláš chybugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lachtan (Člen)
25.11.2012 20:49:46
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

taky máme na dílně manesmana a gola, vořechy cajk, akorát torxy a některý šroubováky šli docela brzo srát. taky je asi manesman a manesman. jinak tony bych se vůbec nebál.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
PALOUS (Člen)
25.11.2012 20:57:03
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Lachtan psal:

taky máme na dílně manesmana a gola, vořechy cajk, akorát torxy a některý šroubováky šli docela brzo srát. taky je asi manesman a mannesman. jinak tony bych se vůbec nebál.

maličko jsem ti to opravilkámo ;-)


Jebat motorky :-)
Lachtan (Člen)
25.11.2012 21:10:43
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

PALOUS psal:
Lachtan psal:

taky máme na dílně manesmana a gola, vořechy cajk, akorát torxy a některý šroubováky šli docela brzo srát. taky je asi manesman a mannesman. jinak tony bych se vůbec nebál.

maličko jsem ti to opravilkámo ;-)

good


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
mr.BSE (Člen)
25.11.2012 21:15:55
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

ja bych se treba Tony uz vylozene bal surprised
Mame tonu v praci a muzu rict, ze ty novy (rok zpatky kupovany) sady stojej za hovno, ale ne ze by se zvejkaly vorechy nebo tak, spis se serou racny - samovolny prepinani smeru, protaceni rukojeti apod. Tohle bych vod tony necekal...

Na druhou strani pani ve Ferone poudala, ze uz Tona neni, co bejvala...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SO 545 (Člen)
25.11.2012 21:58:00
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

asi preto ze vacsina sa vyraba alebo skor vyrabala v ryzi...

Billy (Člen)
26.11.2012 09:58:20
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

mr.BSE psal:

ja bych se treba Tony uz vylozene bal surprised
Mame tonu v praci a muzu rict, ze ty novy (rok zpatky kupovany) sady stojej za hovno, ale ne ze by se zvejkaly vorechy nebo tak, spis se serou racny - samovolny prepinani smeru, protaceni rukojeti apod. Tohle bych vod tony necekal...

Na druhou strani pani ve Ferone poudala, ze uz Tona neni, co bejvala...

Vsak Tona uz je vyrabena v CHINA bigsmile, nasi delaj jenom polep good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
DrIVER (Člen)
26.11.2012 18:52:22
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Chlapi, a co totok
http://www.superlevnezbozi.cz/pojzdn-bo … -e150.html
Údajně č..es..ky a profi, ale neznámheadshake

DrIVER (Člen)
26.11.2012 19:08:04
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

yebat (Člen)
26.11.2012 19:12:44
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

vod toho ATX jsem teď objednal ořechy... http://www.rr-naradi.cz/sada-nastrcnych … 1-dilu-1-2

na to že to vytáhnu tak dvakrát do roka, to snad bude ok... good

hlemejzd999 (Člen)
14.02.2014 09:14:03
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

potreboval bych poradit -  u nas v dilně ma místní zámečník v obchodě sadu Honiton...kupoval jsem si dneska u nej 1/4 racnu a tahle sada mě zaujala , prej jiny z levnejch uz nebere , ze jsou dobry , tak nevim ( u nej 1750,-kc) , pak ma samosebou i drazsi pro kazdodenni pouziti
http://www.ston-naradi.cz/eshop/rucni_n … shpid=1105


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kratas (Člen)
14.02.2014 09:35:57
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Mám toto a super. Povolil jsem na banditovi zatím úplně vše smile1.
Super sada... smile1 k přihlédnutí k ceně smile1


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/980_gola-sada-bgs-171-dilu-v-kufru-racna-1-4-3-8-a-1-2-bgs-102292-galery.jpg

" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
malda (Člen)
14.02.2014 14:41:59
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Tuhle zelenou mám několik let a drži !!

yebat (Člen)
14.02.2014 16:09:27
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

tu samou mám z lidlu, akorát v černym kufru a za 1290,-

Filous (Člen)
14.02.2014 21:07:40
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

hlemejzd999 psal:

potreboval bych poradit -  u nas v dilně ma místní zámečník v obchodě sadu Honiton...kupoval jsem si dneska u nej 1/4 racnu a tahle sada mě zaujala , prej jiny z levnejch uz nebere , ze jsou dobry , tak nevim ( u nej 1750,-kc) , pak ma samosebou i drazsi pro kazdodenni pouziti
http://www.ston-naradi.cz/eshop/rucni_n … shpid=1105

...na to tvoje mrdání...........bigsmile ...ba né, klidně to vem, každej den s tym vosum hodin dělat nebudeš, tagže f pohocool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
15.02.2014 10:28:05
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Mám na endura v dílně jako základ toto:

http://www.louis.de/_1080865104602342ab … r=10003628

A vyměnil jsme akorát malou ráčnu, jinak vše použitelné, na takové to domácí mrdání...cool

Miras (Člen)
16.02.2014 08:16:10
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Jj, tohle už jsem viděl v několika znackach a osobně koupil v lidlu, kde byla za 12 stovek.rovněž to samy a řekl bych ze na hobby dobry good




kratas psal:

Mám toto a super. Povolil jsem na banditovi zatím úplně vše smile1.
Super sada... smile1 k přihlédnutí k ceně smile1


http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … galery.jpg

Miras (Člen)
16.02.2014 08:19:16
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Sorry, citovat jsem chtěl hlemejzde...

hlemejzd999 (Člen)
16.02.2014 10:56:23
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Miras psal:

Sorry, citovat jsem chtěl hlemejzde...

myslis tu Honiton ? .... to delaj anglicani , to by melo bejt „ mozna “ vo neco lepsi nez lidl


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
16.02.2014 16:12:34
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

hlemejzd999 psal:
Miras psal:

Sorry, citovat jsem chtěl hlemejzde...

myslis tu Honiton ? .... to delaj anglicani , to by melo bejt „ mozna “ vo neco lepsi nez lidl

...chtěl bych vidět makat anglána f Číněbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
17.02.2014 16:54:29
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_gola111.jpg


tak sem si uklidil v chlivku, posbiral vorechy , idontknowtri dokoupil  a zjistil , ze vlastne zadnou novou golu nepotrebuju smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
17.02.2014 20:40:55
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

hlemejzd999 psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ola111.jpg
tak sem si uklidil v chlivku, posbiral vorechy , idontknowtri dokoupil  a zjistil , ze vlastne zadnou novou golu nepotrebuju smile1

...co ta malinovka na ráčně ? klouby v piči ? bigsmile


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
17.02.2014 21:29:28
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Kožak psal:
hlemejzd999 psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ola111.jpg
tak sem si uklidil v chlivku, posbiral vorechy , idontknowtri dokoupil  a zjistil , ze vlastne zadnou novou golu nepotrebuju smile1

...co ta malinovka na ráčně ? klouby v piči ? bigsmile

to je z bejvaly prace ...este ze Spolany ....barva ...oznaceny , aby jim to nikdo neukrad asi....smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
17.02.2014 23:20:47
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Evidentně nefunkční řešeníbigsmile Jako vlastně keždý v čecháchbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
17.02.2014 23:29:24
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

VikecB12 psal:

Evidentně nefunkční řešeníbigsmile Jako vlastně keždý v čecháchbigsmile

no tak ja tu racnu primo nikomu neukrad smile1 ...tu sem jednou nasel spadlou na zemi pod destilacni kolonou - asi nekomu spadla dolu ,kdyz delali ve vejsce  a kdyz slezli dolu ,tak se na ni vysrali (nebo zapomeli) a ja jsem  nikoho nevobeznamoval, ze jsem ji nasel smile1 ...maj to mit na provazku .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
18.02.2014 07:02:11
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

chudák, než slez dolu, tak měl popiči... bigsmile

mr.BSE (Člen)
18.02.2014 07:36:42
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

yebat psal:

chudák, než slez dolu, tak měl popiči... bigsmile

něco jako "kurva, spadla mi ráč... tak si ji nech, no..." bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
yoby (Člen)
18.02.2014 09:09:09
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Omylem spadla do skříňky pod kolonu, záhadně za ní zacvakl visací zámek .... ještě že vedle ležely pákovky, jinak by tam zrezla zapomenutásmile1

Filous (Člen)
19.02.2014 20:55:19
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

...kámošoj zas každou chvíli f továrně něgdo strčí do kapcy nebo do tašky tu vrtačku, tu leštičku, tu vrtáci, rukavice nebo šroubováci a von to trouba dycky přinese domu a pag neví co s tymsurprised ...si přectaf, dyby ho s tym na bráně chytliidontknow ...blbá srandaidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
19.02.2014 21:06:31
Offline

Re: Nářadí AVENBERG ProfiMAYER

Filous psal:

...kámošoj zas každou chvíli f továrně něgdo strčí do kapcy nebo do tašky tu vrtačku, tu leštičku, tu vrtáci, rukavice nebo šroubováci a von to trouba dycky přinese domu a pag neví co s tymsurprised ...si přectaf, dyby ho s tym na bráně chytliidontknow ...blbá srandaidontknow

jednou kamos ve Spolane nes pres vratnici krumpac za opaskem ( jen to kovove bez nasady )
na vratnici mu vypadl a zacal s rachotem a rincenim poskakovat po tech dlazdickach... ja myslel , ze se pochciju smichy smile1
ty vratny byli tak prekvapeny , ze se na nic nezmohli - kamos rek jen ,, do prdele" , zase ho strcil do gati a odkracel stredem smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr