Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Co na ni říkáte?

kazan (Člen)
24.02.2014 22:26:19
Offline

Co na ni říkáte?

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 09128.html idontknow

Editoval osiris (24.02.2014 22:45:15)


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Petr J. (Člen)
24.02.2014 22:36:14
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Hnusný S-ko...bigsmile

Frodo89 (Člen)
24.02.2014 22:48:47
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
hlemejzd999 (Člen)
24.02.2014 23:18:56
Offline

Re: Co na ni říkáte?

ja mel sice o 12tis. kc levnejsi , ale zas mela  jednou tolik na tachaku - ale to je jen cislo ( na to seru) - verim , ze ani ta moje nemela deklarované kilometry . ty plácačky na přepáčku mám odřené stejně bigsmile, svody mam taky žluté- to o km nic neřekne , když je nečistiš bigsmile, ale proc nema servisku , kdyz je to prakticky nejetý stroj - to je mi divné bigsmile
vyměněné blinkry
...a jinak je pěkná ...vypadá zachovalejc , než ta moje , když jsem ji kupoval bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Frodo89 (Člen)
24.02.2014 23:47:53
Offline

Re: Co na ni říkáte?

hlemejzd999 psal:

ja mel sice o 12tis. kc levnejsi , ale zas mela  jednou tolik na tachaku - ale to je jen cislo ( na to seru) - verim , ze ani ta moje nemela deklarované kilometry . ty plácačky na přepáčku mám odřené stejně bigsmile, svody mam taky žluté- to o km nic neřekne , když je nečistiš bigsmile, ale proc nema servisku , kdyz je to prakticky nejetý stroj - to je mi divné bigsmile
vyměněné blinkry
...a jinak je pěkná ...vypadá zachovalejc , než ta moje , když jsem ji kupoval bigsmile

Dost ti to řekne o ex majiteli. Jinak za 19tisic km pochybuji že za normalního mytí ty svody takto zežloutnou...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
tomasNJ (Člen)
24.02.2014 23:49:29
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

jo ale 100pro víš že je stočená.... ha ha ha pytlíku...idontknow


pochybuju že něgdo má tohu motat motorku zrovna na 19 tisíc km..
to se dělá gdyž má 60 a motá se na půlku...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
hlemejzd999 (Člen)
24.02.2014 23:55:46
Offline

Re: Co na ni říkáte?

tomasNJ psal:
Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

jo ale 100pro víš že je stočená.... ha ha ha pytlíku...idontknow


pochybuju že něgdo má tohu motat motorku zrovna na 19 tisíc km..
to se dělá gdyž má 60 a motá se na půlku...bigsmile

neboj - von bude čumět , až mu ty jeho svody na pijáně taky zežloutnou , když je ted nedavno vyleštil bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
24.02.2014 23:56:02
Offline

Re: Co na ni říkáte?

...za ty kilometry svody klidně zezlátnou...spolehlivej indikátor bejvaj kotouče, na 19t km musej bejt netknutý, řetězovka by teoreticky taky měla bejt origo, tzn. RK...ale jináč je to fuk, i dyby měla 50t km, tag to nic neznamená, dyš dostávala pravidelnej servis, bes prohlídky naživo sou fšecko enem dohadycool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
25.02.2014 00:31:27
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Filous psal:

...za ty kilometry svody klidně zezlátnou...spolehlivej indikátor bejvaj kotouče, na 19t km musej bejt netknutý, řetězovka by teoreticky taky měla bejt origo, tzn. RK...ale jináč je to fuk, i dyby měla 50t km, tag to nic neznamená, dyš dostávala pravidelnej servis, bes prohlídky naživo sou fšecko enem dohadycool

nejhorší je smrt vyděšením...surprised
na poslední fotce sou právě vyfocene ty kotouče....smile1

ale de facto je mi ta hlava brouka uplně u ass já ji nechcibigsmile ale hodnotit to podle špinavých svodůidontknow
já mám svoji chrchlu s kilem na hrbu a sere pes


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
ABik (Člen)
25.02.2014 07:46:49
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

"Bledá kvalita" fotek jednoznačně určí počet najetých kilometrů, ale že jsou tam blbě nalepené polepy jak na broukovi, tak na podsedláku už z toho vidět není bigsmile Bez prohlídky na místě jsou to jenom dohady idontknow

Frodo89 (Člen)
25.02.2014 08:42:43
Offline

Re: Co na ni říkáte?

ABik psal:
Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

"Bledá kvalita" fotek jednoznačně určí počet najetých kilometrů, ale že jsou tam blbě nalepené polepy jak na broukovi, tak na podsedláku už z toho vidět není bigsmile Bez prohlídky na místě jsou to jenom dohady idontknow

Koukam ze tu po dlouhé době jsem o5 za trotla. Bledá kvalita fotek "neboli špatná kvalita fotek" hovoří jen o tom ze se toho dle nich nedá moc soudit ohledně laku ... a k mému tvrzení hovoří hlavne matematika... 19000 km / 10 lety je nejakyh 1900km ročně. Což mi prijde pri nejmíň  podezřele...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kelly01 (Člen)
25.02.2014 08:54:51
Offline

Re: Co na ni říkáte?

"S" surprised

To si ještě někdo koupísurprised


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 08:57:29
Offline

Re: Co na ni říkáte?

ABik psal:
Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

"Bledá kvalita" fotek jednoznačně určí počet najetých kilometrů, ale že jsou tam blbě nalepené polepy jak na broukovi, tak na podsedláku už z toho vidět není bigsmile Bez prohlídky na místě jsou to jenom dohady idontknow

mě se podle té bledé kvality nezdá , že by ty polepy byly jinak, páč jsem  slepej  , ale zas se mi zdá , že 04 má jiné polepy ...neměla by bejt ta čísla vpředu na broukovi u ročníku 04 červená ? ...aspon podle obrázků to tak u vetsiny je a bílé polepy maj starsi rocniky ?
...jako treba moje 04 bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 09:04:19
Offline

Re: Co na ni říkáte?

a vůbec todle je nahovno , kdyz ji nevidi nazivo ...me se treba podle fotek libi a kdybych ji videl a nastartoval , slysel a projel , tak bych ji asi vodvez i , pres ty jine blinkry , žlute svody a bledou kvalitu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Dado (Člen)
25.02.2014 14:45:05
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Kelly01 psal:

"S" surprised

To si ještě někdo koupísurprised

kolik pacientů tady mělo esko i enko?idontknow
idontknow já teda jo a taky už mám jasnobigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
jioolk (Člen)
25.02.2014 15:55:07
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Mi tam smrdi ty blinkry, kor ty zadni mini humusy. Za ty prachy..

Dado (Člen)
25.02.2014 16:11:37
Offline

Re: Co na ni říkáte?

pokud měl kufry tak mu nic jinýho nezbylo, a cpát to tam zpátky?  to dáš jednou a příště už se na to vys....idontknowbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2014 18:52:45
Offline

Re: Co na ni říkáte?

neni nad osobní prohlídku a projíždku..ostatní jsou dohady.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
yebat (Člen)
25.02.2014 19:41:33
Offline

Re: Co na ni říkáte?

a všimli ste si že má na přednim kole rozjetý hovno? bigsmile

bery (Člen)
25.02.2014 19:53:05
Offline

Re: Co na ni říkáte?

ty joudo, mám stejně starou, najeto 24t, žlutý svody a není stočená. headshake prostě taky někdo musí makat a nemá čas smile2

Frodo89 psal:
ABik psal:
Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

"Bledá kvalita" fotek jednoznačně určí počet najetých kilometrů, ale že jsou tam blbě nalepené polepy jak na broukovi, tak na podsedláku už z toho vidět není bigsmile Bez prohlídky na místě jsou to jenom dohady idontknow

Koukam ze tu po dlouhé době jsem o5 za trotla. Bledá kvalita fotek "neboli špatná kvalita fotek" hovoří jen o tom ze se toho dle nich nedá moc soudit ohledně laku ... a k mému tvrzení hovoří hlavne matematika... 19000 km / 10 lety je nejakyh 1900km ročně. Což mi prijde pri nejmíň  podezřele...


momentalně zavostalej
bery (Člen)
25.02.2014 19:54:43
Offline

Re: Co na ni říkáte?

sem pičus osi prosím jednou to smaž redface


momentalně zavostalej
Banditatom (Člen)
25.02.2014 20:07:19
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Frodo89 psal:
ABik psal:
Frodo89 psal:

Nech brouka žít...
Jinak 100% stočené km, a pan exmajitel se ji moc nevěnoval... Ta barva svodu odpovída spíš dvojnasobku km... Zda byla padlá či ne. si netroufam dle bledé kvality fotek soudit...

"Bledá kvalita" fotek jednoznačně určí počet najetých kilometrů, ale že jsou tam blbě nalepené polepy jak na broukovi, tak na podsedláku už z toho vidět není bigsmile Bez prohlídky na místě jsou to jenom dohady idontknow

Koukam ze tu po dlouhé době jsem o5 za trotla. Bledá kvalita fotek "neboli špatná kvalita fotek" hovoří jen o tom ze se toho dle nich nedá moc soudit ohledně laku ... a k mému tvrzení hovoří hlavne matematika... 19000 km / 10 lety je nejakyh 1900km ročně. Což mi prijde pri nejmíň  podezřele...

proč? jak psal bery někteří hold musej makat a na ježdění nemaj čas...loni jen 1500kmsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
25.02.2014 20:15:44
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Banditatom psal:

proč? jak psal bery někteří hold musej makat a na ježdění nemaj čas...loni jen 1500kmsmile2

...kdybych letos nenajel vyloženě jen něco výletem do alp, tak by mi možná v garáži začal tachák dokonce odečítat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
25.02.2014 20:32:46
Offline

Re: Co na ni říkáte?

No ja mam letos takove tuseni ze mi motorka priroste k podlaze bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
25.02.2014 20:35:43
Offline

Re: Co na ni říkáte?

osiris psal:
Banditatom psal:

proč? jak psal bery někteří hold musej makat a na ježdění nemaj čas...loni jen 1500kmsmile2

...kdybych letos nenajel vyloženě jen něco výletem do alp, tak by mi možná v garáži začal tachák dokonce odečítat bigsmile

nó někde sem čet, že to je fakt reálný. vzhledem k rotaci země a úhlu náklonu zemské osy, se při dlouhodobém stání tachometr začne otáčet proti směru hodinovejch ručiček a začne odečítat kilometry. Ostatně proto se v autoservisech před prodejem musí každé auto, které tam stojí víc než rok přetáčet dopředu, aby tam bylo nula, šak to vám řekne každý servisák. má to aj nějaký odborný název, tuším se tomu říká samovolná rotace rychlostního čidla, nebo tak nějakevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
25.02.2014 20:52:21
Offline

Re: Co na ni říkáte?

... škoda, že nemáme statistiku, kolik lidí dalo do googlu "samovolna rotace..." bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
vorel (Člen)
25.02.2014 21:55:11
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Koldan psal:
osiris psal:
Banditatom psal:

proč? jak psal bery někteří hold musej makat a na ježdění nemaj čas...loni jen 1500kmsmile2

...kdybych letos nenajel vyloženě jen něco výletem do alp, tak by mi možná v garáži začal tachák dokonce odečítat bigsmile

nó někde sem čet, že to je fakt reálný. vzhledem k rotaci země a úhlu náklonu zemské osy, se při dlouhodobém stání tachometr začne otáčet proti směru hodinovejch ručiček a začne odečítat kilometry. Ostatně proto se v autoservisech před prodejem musí každé auto, které tam stojí víc než rok přetáčet dopředu, aby tam bylo nula, šak to vám řekne každý servisák. má to aj nějaký odborný název, tuším se tomu říká samovolná rotace rychlostního čidla, nebo tak nějakevil

Jasna vjec


řikám si hurikán
kazan (Člen)
25.02.2014 23:00:06
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Kouknul jsem a mazlík to nikdy nebyl smile2................. hledám dálgood
( KM headshake, opotřebení gripůbad řetězredface viditelná korozehelp blinkry kombiheadshake

ale jinak slušná


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
kazan (Člen)
26.02.2014 11:07:16
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Tak já si vybralsmile1 opět bandaska, já snad nic jinýho ani nechcusmokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_256634_9.jpg

Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
CaFry (Člen)
26.02.2014 17:22:59
Offline

Re: Co na ni říkáte?

no jo plnotučný brouček bigsmile sice sem N-kař ale tyhle brouči čumaky se mi libí good bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Dado (Člen)
26.02.2014 18:27:58
Offline

Re: Co na ni říkáte?

no na noční jízdu rovnou zapomeň, tyhle světla jsou jak bludičkybad


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2014 18:48:59
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Dado psal:

no na noční jízdu rovnou zapomeň, tyhle světla jsou jak bludičkybad

co to plácáš za nesmysli..v noci se s tim jezdilo luxusně..jste všichni zhejčkaný z xenonů.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
26.02.2014 18:50:42
Offline

Re: Co na ni říkáte?

..to se furt řešej najetý kilometry..dyk já mam za poslední 2 roky najeto cca 1350 km..surprisedidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 19:17:07
Offline

Re: Co na ni říkáte?

kazan psal:

Tak já si vybralsmile1 opět bandaska, já snad nic jinýho ani nechcusmokinhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 6634_9.jpg

heéézkej good  , vypadá pěkně , tak gratulace  a užívej good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 19:18:44
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Dado psal:

no na noční jízdu rovnou zapomeň, tyhle světla jsou jak bludičkybad

no nevim , ja v noci vidim normalně surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
26.02.2014 20:53:21
Offline

Re: Co na ni říkáte?

hlemejzd999 psal:
Dado psal:

no na noční jízdu rovnou zapomeň, tyhle světla jsou jak bludičkybad

no nevim , ja v noci vidim normalně surprised

vydrž...taky brzy uvidíš pussy :)


MRDAT!!!
Dado (Člen)
26.02.2014 21:30:02
Offline

Re: Co na ni říkáte?

no když jel za mnou brach na enku , tak jsem viděl stín vlastní motorky před sebou. Běžně jezdim jako vodič, ale po setmění jsem ho pouštěl před sebe páč jsem fakt viděl kulový, časem se na tý čočce ( je tam takovej jakoby kruhovej rastr) udělá prachovej filtr a rapidně se snižuje viditelnost, a na způsob jak to vyčistit, aniž bych musel rozebrat polovinu hlavy brouka, tak na ten jsem nepřišelidontknowbigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 23:27:19
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Dado psal:

no když jel za mnou brach na enku , tak jsem viděl stín vlastní motorky před sebou. Běžně jezdim jako vodič, ale po setmění jsem ho pouštěl před sebe páč jsem fakt viděl kulový, časem se na tý čočce ( je tam takovej jakoby kruhovej rastr) udělá prachovej filtr a rapidně se snižuje viditelnost, a na způsob jak to vyčistit, aniž bych musel rozebrat polovinu hlavy brouka, tak na ten jsem nepřišelidontknowbigsmilebigsmile

tak to mam nahodou poreseny ... rozebral sem celou
good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bedřich (Člen)
27.02.2014 01:12:15
Offline

Re: Co na ni říkáte?

Meloun psal:

..to se furt řešej najetý kilometry..dyk já mam za poslední 2 roky najeto cca 1350 km..surprisedidontknowbigsmile

to jezídeme spolu ne?bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Dado (Člen)
27.02.2014 14:51:57
Offline

Re: Co na ni říkáte?

hlemejzd999 psal:
Dado psal:

no když jel za mnou brach na enku , tak jsem viděl stín vlastní motorky před sebou. Běžně jezdim jako vodič, ale po setmění jsem ho pouštěl před sebe páč jsem fakt viděl kulový, časem se na tý čočce ( je tam takovej jakoby kruhovej rastr) udělá prachovej filtr a rapidně se snižuje viditelnost, a na způsob jak to vyčistit, aniž bych musel rozebrat polovinu hlavy brouka, tak na ten jsem nepřišelidontknowbigsmilebigsmile

tak to mam nahodou poreseny ... rozebral sem celou
good

to já už takybigsmile
goodbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr