Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Někdo z IT pičo?

XJelen (Člen)
05.02.2014 09:38:04
Offline

Někdo z IT pičo?

Někdo znalej Windows Live Mail na sedmičkách spolu s IMAP účtem? help


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2014 09:53:00
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

Někdo znalej Windows Live Mail na sedmičkách spolu s IMAP účtem? help

Ja ani nevim co je to IMAP ...tak jen aby jsi semnou nepocitalbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
05.02.2014 09:58:52
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:

Někdo znalej Windows Live Mail na sedmičkách spolu s IMAP účtem? help

Ja ani nevim co je to IMAP ...tak jen aby jsi semnou nepocitalbigsmilebigsmilebigsmile

su rás, že nejsem jedinej kdo na to vejral jak pukbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
05.02.2014 10:07:09
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

co ti nejde ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
xrohy (Člen)
05.02.2014 10:07:57
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Tobě už definitivně mrdá bez tej bandasky herr direktor....evilbigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
hlemejzd999 (Člen)
05.02.2014 10:23:24
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

typ serveru příchozí pošty : IMAP
příchozí server: imap.live.com
požaduje zabezpečené připojení SSL : zaškrtnout

odchozí server : smtp.live.com
port: 465
požaduje zabezpečení : zaškrtnout
vyžaduje ověřování : zaškrtnout
pokud zvolíš u smtp požaduje zabezpečení SSl - port se nezmění - musíš ho zadat ručně ,což je někde na začátku - zaškrtnout : Ručně konfigurovat nastavení good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
05.02.2014 10:24:56
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

hlemejzd999 psal:

typ serveru příchozí pošty : IMAP
příchozí server: imap.live.com
požaduje zabezpečené připojení SSL : zaškrtnout

odchozí server : smtp.live.com
port: 465
požaduje zabezpečení : zaškrtnout
vyžaduje ověřování : zaškrtnout
pokud zvolíš u smtp požaduje zabezpečení SSl - port se nezmění - musíš ho zadat ručně ,což je někde na začátku - zaškrtnout : Ručně konfigurovat nastavení good

...SSL samozřejmě


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
05.02.2014 10:43:03
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

hlemejzd999 psal:

typ serveru příchozí pošty : IMAP
příchozí server: imap.live.com
požaduje zabezpečené připojení SSL : zaškrtnout

odchozí server : smtp.live.com
port: 465
požaduje zabezpečení : zaškrtnout
vyžaduje ověřování : zaškrtnout
pokud zvolíš u smtp požaduje zabezpečení SSL - port se nezmění - musíš ho zadat ručně ,což je někde na začátku - zaškrtnout : Ručně konfigurovat nastavení good

Tady vobrázky...
http://www.otazky-a-odpovedi.cz/Jak-nas … Mail-IMAP/


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2014 13:45:11
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:

Někdo znalej Windows Live Mail na sedmičkách spolu s IMAP účtem? help

Ja ani nevim co je to IMAP ...tak jen aby jsi semnou nepocitalbigsmilebigsmilebigsmile

su rás, že nejsem jedinej kdo na to vejral jak pukbigsmile

Ale asi to bude neco zajimavyho kdyz to ma bejt na sedmickach..jen doufam ze to neni vyrazka to by ji bylo potom opravdu hodnebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
06.02.2014 09:44:12
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Ondrle, šnek - kucí nastavení IMAP účtů jsem zvládl bez problémů, peru se s tím, že potřebuju mít na více počítačích odeslanou poštu, takže ji mám na IMAPu a pravidla o ukládání kopií zpráv do složek (cca tři roky zpátky díky Ondrášovi). Na XP a Outlookách běhá k mé spokojenosti. Nicméně nový laptop se sedmičkami nemá Outlook Expres a kupovat samotnej Outlook nechci bo mi poslední OpenOffice funguje stejně i zadarmo, tak jsem dostal informaci, že pro sedmičky je Windows Live Mail. Všechno jsem instaloval, nastavil, všechno pěkný, ale pašák jsem se nemoh prohlásit, protože nevim jak mám nastavit pravidla pro IMAP účty, když Bill Gates udělal možnost pravidel jenom pro POP3 help Takže když to spustím, požere to poštu a nedělá to kopie do těch IMAP složek a ostatní nemají kompletní počtu bad


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2014 10:54:45
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

Ondrle, šnek - kucí nastavení IMAP účtů jsem zvládl bez problémů, peru se s tím, že potřebuju mít na více počítačích odeslanou poštu, takže ji mám na IMAPu a pravidla o ukládání kopií zpráv do složek (cca tři roky zpátky díky Ondrášovi). Na XP a Outlookách běhá k mé spokojenosti. Nicméně nový laptop se sedmičkami nemá Outlook Expres a kupovat samotnej Outlook nechci bo mi poslední OpenOffice funguje stejně i zadarmo, tak jsem dostal informaci, že pro sedmičky je Windows Live Mail. Všechno jsem instaloval, nastavil, všechno pěkný, ale pašák jsem se nemoh prohlásit, protože nevim jak mám nastavit pravidla pro IMAP účty, když Bill Gates udělal možnost pravidel jenom pro POP3 help Takže když to spustím, požere to poštu a nedělá to kopie do těch IMAP složek a ostatní nemají kompletní počtu bad

No a vis kde mas chybu? Nemas vsude sedmicky.my se s podobnejma a jinejma vejmyslama u sedmicek potykame ve firme taky.a jediny schudny a bezproblemovy reseni bude nejspis v nakupu sedmicek do vsech zucastnenych PC.badbadmaj to holt takhle blbe osetreny..a nedej satan aby jsi si koupil osmicky..to budes v prdeli uplne


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
06.02.2014 11:20:31
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

no , možná ti pomůže tohle bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imap.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
06.02.2014 12:49:40
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

šnek - bystrej, to jsem čet taky, potřebubju řešení bigsmile co pužíváš pod sedmičkama pro IMAP jinýho?

Kásym - ty vole, já ty sedmičky koupil jenom do jednoho stroje abych měl testovací systém, když dorazej lidi, že jim nejde infernet a nám všecky XP jedou bez problémů bigsmile teď jsem byl u kolegy pomoct s knihou jízd a o těch osmičkách se budu odkopávat ze spaní redface to je hroznej bordel


Strýcfajtr !!!
Drakoxxl (Člen)
06.02.2014 12:54:43
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Vosmičky jsou dobrá schíza. sick
Za rok se má mrkvost v devítkách vrátit k tradici desktopu evil


Lepší někdy, než nikdy.
hlemejzd999 (Člen)
06.02.2014 13:09:14
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

šnek - bystrej, to jsem čet taky, potřebubju řešení bigsmile co pužíváš pod sedmičkama pro IMAP jinýho?

já používám osmičky a hotmail a IMAP nepotřebuju bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
06.02.2014 14:38:57
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Sem pořídil před vánocama tatovi noťas s vosmičkama a doslova sem se zděsilsmile2
Vubec nevím jak to má vlastně fungovat,vovládání hrozný,celkově je to tak na kladivo číslo šest. Nevím co si počnu,až mě zkolabuje můj vobstarožní ejsr se sedmičkama,ty sou proti tomu balada. Asi skončím s tímhle virtuálním světembigsmile A když bude nějakej banditsraz,tak mě pošlete telegram,nebo holuba,nebo rozděláte aspoň signální oheňhelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
06.02.2014 15:04:16
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

...do osmiček jde nainstalovat klasická nabídka start s lištama


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
06.02.2014 17:16:49
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

osiris psal:

...do osmiček jde nainstalovat klasická nabídka start s lištama

Jj presne takgood jeste existuje nejaky programek az budu na compijutru tak ho pohledam co dokaze jako na voko ci tak me to hen ten yt popsalbigsmile jinak bychbyl jak vikec a pocitac bych rozmlatilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
06.02.2014 17:59:28
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

...aš mě umře muj sedumnáctiletej notes vot Símencu s XP95, tag pro mňe virtuální svjet umře takybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
06.02.2014 18:40:35
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

zavolej,té po tlf navedu jak s tim zacházetgoodsmile1


"una storia italiana"
Libor nx (Člen)
06.02.2014 18:43:45
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Filous psal:

...aš mě umře muj sedumnáctiletej notes vot Símencu s XP95, tag pro mňe virtuální svjet umře takybigsmile

se ti ani nedivímbigsmile,já koupil před vánocema novýho noťase s vosmičkama a jsem z toho na prášky idontknowa to vo Pc něco vím, no spíš už nevímbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2014 19:06:41
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

no jo no záchrana bude v Androidu bigsmile to je i pro mě PC analfabeta poměrně intuitivní systém..sice né tak rychlej,ale na brouzdání na netu a koukání na filmy to je supr bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
06.02.2014 21:19:28
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

hlemejzd999 psal:
XJelen psal:

šnek - bystrej, to jsem čet taky, potřebubju řešení bigsmile co pužíváš pod sedmičkama pro IMAP jinýho?

já používám osmičky a hotmail a IMAP nepotřebuju bigsmile

kdybych to měl na píčoviny, tak to budu mít na POP3 headshake ale když máš vlastní doménu, tak jsou ti hotmaily a gmaily apod k prdu evil


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
06.02.2014 21:33:42
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Filous psal:

...aš mě umře muj sedumnáctiletej notes vot Símencu s XP95, tag pro mňe virtuální svjet umře takybigsmile

Musej met sikovny kemerydygood z dementni vosmicky me to za flasu slivovice udelal tak ze se v tom aj ja dement vyznambigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
07.02.2014 00:05:13
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

2 XJelen: Chápu teda dobře, že tobě jde o to, abys měl něco v čem bys s touhle poštou mohl pracovat na počítači a nemusel používat webové rozhraní?

Existují i jiní klienti než Windows Live Mail. Co třeba tohle?
http://www.mozilla.org/cs/thunderbird/


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
07.02.2014 06:58:28
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Ondráš psal:

2 XJelen: Chápu teda dobře, že tobě jde o to, abys měl něco v čem bys s touhle poštou mohl pracovat na počítači a nemusel používat webové rozhraní?

Existují i jiní klienti než Windows Live Mail. Co třeba tohle?
http://www.mozilla.org/cs/thunderbird/

jo tahlééé , tak to potom muzes misto windows live nainstalovat neco lepsiho , co podporuje IMAP - treba ten Thunderbird , nebo Opera mail http://www.opera.com/cs/computer/mail - kdo pouziva Operu  jako prohlizec , tak bude nadsenej good, nebo eM klient ... toho si na diskuzích chválej http://cz.emclient.com/


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
07.02.2014 07:06:51
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

ale pro firmu ten eM klient neni ve verzi free .je omezenej na dva uživatelské učty a  a je očesanej bad
Outlok ničim nenahradíš bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
07.02.2014 08:12:40
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Ondráš psal:

2 XJelen: Chápu teda dobře, že tobě jde o to, abys měl něco v čem bys s touhle poštou mohl pracovat na počítači a nemusel používat webové rozhraní?

Existují i jiní klienti než Windows Live Mail. Co třeba tohle?
http://www.mozilla.org/cs/thunderbird/

přesně ták, potřebuju něco místo outlooku, dokud byl outlook express přímo ve woknech, bylo to v pohodě, ale od sedmiček to tam není a prej místo toho si mám nainstalovat windows essential s tímhle windows live mail.
U toho thunderbirdu je to alespoň podobný tomu outlooku? Uživatelský účty jsou v pohodě, bylo by to na mým NB, takže je tam jenom jeden uživatel, ale spravuje dva účty IMAP a tři POP, ostatní stanice maj XP a office.
šnek - outlook ničím nenahradíš - no to pomalu zjišťuju bigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
07.02.2014 13:01:15
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

U toho thunderbirdu je to alespoň podobný tomu outlooku? Uživatelský účty jsou v pohodě, bylo by to na mým NB, takže je tam jenom jeden uživatel, ale spravuje dva účty IMAP a tři POP, ostatní stanice maj XP a office.

V pohodě to zvládne všechno co zvládnul Outlook.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
07.02.2014 16:04:22
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Ondráš psal:
XJelen psal:

U toho thunderbirdu je to alespoň podobný tomu outlooku? Uživatelský účty jsou v pohodě, bylo by to na mým NB, takže je tam jenom jeden uživatel, ale spravuje dva účty IMAP a tři POP, ostatní stanice maj XP a office.

V pohodě to zvládne všechno co zvládnul Outlook.good

nene zvládne to líp ! :)
ale stejně sem se vrátil k oulooku :) kterej najdeš Jelene v těch esenciálech - je to "malej" oulook ne ten officáckej ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
07.02.2014 20:42:10
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Banditatom psal:
Filous psal:

...aš mě umře muj sedumnáctiletej notes vot Símencu s XP95, tag pro mňe virtuální svjet umře takybigsmile

Musej met sikovny kemerydygood z dementni vosmicky me to za flasu slivovice udelal tak ze se v tom aj ja dement vyznambigsmile

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool  ...na kradení filmů a manuálů, mejl na seznamu a Bandit stránky mi to stačí, jinam stejně nelezu, tagže jag říká Kožak...mrdatcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
07.02.2014 21:00:12
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:

...aš mě umře muj sedumnáctiletej notes vot Símencu s XP95, tag pro mňe virtuální svjet umře takybigsmile

Musej met sikovny kemerydygood z dementni vosmicky me to za flasu slivovice udelal tak ze se v tom aj ja dement vyznambigsmile

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool  ...na kradení filmů a manuálů, mejl na seznamu a Bandit stránky mi to stačí, jinam stejně nelezu, tagže jag říká Kožak...mrdatcool

máš recht :)...já nedávno prokop telebednu...už mně mrdalo to kostičkování...zlatej analogsurpriseda to je začátek bigsmile...máme teda eště jednu ale tu si ty čůzy bráněj tělemidontknowbigsmile pc pojede do rozpadnutí ...nestojim vo novoty bigsmile


MRDAT!!!
Filous (Člen)
07.02.2014 21:18:09
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Kožak psal:
Filous psal:
Banditatom psal:


Musej met sikovny kemerydygood z dementni vosmicky me to za flasu slivovice udelal tak ze se v tom aj ja dement vyznambigsmile

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool  ...na kradení filmů a manuálů, mejl na seznamu a Bandit stránky mi to stačí, jinam stejně nelezu, tagže jag říká Kožak...mrdatcool

máš recht :)...já nedávno prokop telebednu...už mně mrdalo to kostičkování...zlatej analogsurpriseda to je začátek bigsmile...máme teda eště jednu ale tu si ty čůzy bráněj tělemidontknowbigsmile pc pojede do rozpadnutí ...nestojim vo novoty bigsmile

...a to vypadáš jako klidnej človjekbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
08.02.2014 07:12:19
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Filous psal:
Kožak psal:
Filous psal:


...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool  ...na kradení filmů a manuálů, mejl na seznamu a Bandit stránky mi to stačí, jinam stejně nelezu, tagže jag říká Kožak...mrdatcool

máš recht :)...já nedávno prokop telebednu...už mně mrdalo to kostičkování...zlatej analogsurpriseda to je začátek bigsmile...máme teda eště jednu ale tu si ty čůzy bráněj tělemidontknowbigsmile pc pojede do rozpadnutí ...nestojim vo novoty bigsmile

...a to vypadáš jako klidnej človjekbigsmile

však se nevstekám... udělal sem to s ledovim klidemcoolbigsmile


MRDAT!!!
XJelen (Člen)
08.02.2014 13:03:00
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

huskyb12 psal:
Ondráš psal:
XJelen psal:

U toho thunderbirdu je to alespoň podobný tomu outlooku? Uživatelský účty jsou v pohodě, bylo by to na mým NB, takže je tam jenom jeden uživatel, ale spravuje dva účty IMAP a tři POP, ostatní stanice maj XP a office.

V pohodě to zvládne všechno co zvládnul Outlook.good

nene zvládne to líp ! :)
ale stejně sem se vrátil k oulooku :) kterej najdeš Jelene v těch esenciálech - je to "malej" oulook ne ten officáckej ...

no právě ten "malej outlook" z esecijálů jsem zkoušel a ten právě neumí moc s IMAP účtama bad
jdu zkusit ten tandrbérd smile1


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
08.02.2014 14:03:12
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Takže výsledek stejnej bad prostě tuhle specialitu bez officovýho outlooku asi neojebu.
IMAP účty umí, ale pravidla tam nejdou nastavit detailně, tak aby po odeslání zapsal zprávu do složky na severu i v počítači. Navíc není schopen načíst již stávající složky účtu a vytvoří na serveru nějaký debilní další.
Nedá se asi nic dělat, jdu koupit office sick


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
08.02.2014 14:34:55
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

Takže výsledek stejnej bad prostě tuhle specialitu bez officovýho outlooku asi neojebu.
IMAP účty umí, ale pravidla tam nejdou nastavit detailně, tak aby po odeslání zapsal zprávu do složky na severu i v počítači. Navíc není schopen načíst již stávající složky účtu a vytvoří na serveru nějaký debilní další.
Nedá se asi nic dělat, jdu koupit office sick

debes te neměl pre fermu , tak tě řeknu - stahně se je cracklý, ale takhle je te na piču bad


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
10.02.2014 00:19:32
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Filous psal:

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool

Bojím se, že to bude trochu trabl dostat na nový stroj 95ky. Ne že by to na tom neběhalo, ale bude problém sehnat ovladače... Sorry, že Ti kazím radost.redface
Takže možná ti na tom 95ky poběží, ale nepřipojíš se s nima na net.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
10.02.2014 18:20:34
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Ondráš psal:
Filous psal:

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool

Bojím se, že to bude trochu trabl dostat na nový stroj 95ky. Ne že by to na tom neběhalo, ale bude problém sehnat ovladače... Sorry, že Ti kazím radost.redface
Takže možná ti na tom 95ky poběží, ale nepřipojíš se s nima na net.help

jak ne, veme šroupky, noťas přišroubuje k síti a je na netu, ni ? :)


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
10.02.2014 18:27:41
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Melde gehorsam, že jsem tu mrdku rozchodil! good teda s telefonickou dopomocí jednoho Sheldona Coopera bigsmile
Takže kdyby někdo řešil hromadnou soulož tří a více poštovních klientů na jednej IMAP emailovej adrese, tak něco už vo tom vim. Jo a nakonec na těch sedmičkách běhá ten esenčl a zvládá to i bez pravidel. Sice Outlook je Autlůk, ale chodí to a počta nikam nemizí, takže bin glücklich wie ein Hönigkuchenpferd bigsmile
Konec hlášení v cizím jazyce!


Strýcfajtr !!!
čury (Člen)
10.02.2014 18:28:28
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

Takže výsledek stejnej bad prostě tuhle specialitu bez officovýho outlooku asi neojebu.
IMAP účty umí, ale pravidla tam nejdou nastavit detailně, tak aby po odeslání zapsal zprávu do složky na severu i v počítači. Navíc není schopen načíst již stávající složky účtu a vytvoří na serveru nějaký debilní další.
Nedá se asi nic dělat, jdu koupit office sick

bigsmileJelene , IMAP se nastavuje na serveru, kde máš poštu.bigsmile

XJelen (Člen)
11.02.2014 15:44:43
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

čury psal:
XJelen psal:

Takže výsledek stejnej bad prostě tuhle specialitu bez officovýho outlooku asi neojebu.
IMAP účty umí, ale pravidla tam nejdou nastavit detailně, tak aby po odeslání zapsal zprávu do složky na severu i v počítači. Navíc není schopen načíst již stávající složky účtu a vytvoří na serveru nějaký debilní další.
Nedá se asi nic dělat, jdu koupit office sick

bigsmileJelene , IMAP se nastavuje na serveru, kde máš poštu.bigsmile

vtipálku, čets to celý?


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
11.02.2014 21:22:37
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Ondráš psal:
Filous psal:

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool

Bojím se, že to bude trochu trabl dostat na nový stroj 95ky. Ne že by to na tom neběhalo, ale bude problém sehnat ovladače... Sorry, že Ti kazím radost.redface
Takže možná ti na tom 95ky poběží, ale nepřipojíš se s nima na net.help

...to mi ani neřikejsurprisedsmile2 ...zvládnu eště 97čkygood ...ty taky nepudou???surprised


smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
11.02.2014 21:23:42
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

huskyb12 psal:
Ondráš psal:
Filous psal:

...kluk to má taky takle překopaný, to by nebyl trabl, já na to mrdam, přinejhorším koupim čistej notes a mladej mi tam zas nasype ty pjetadevadesátkycool

Bojím se, že to bude trochu trabl dostat na nový stroj 95ky. Ne že by to na tom neběhalo, ale bude problém sehnat ovladače... Sorry, že Ti kazím radost.redface
Takže možná ti na tom 95ky poběží, ale nepřipojíš se s nima na net.help

jak ne, veme šroupky, noťas přišroubuje k síti a je na netu, ni ? :)

...a to by šlo, brogood ...mam pjekný, nerezový, bych je vyleštil.................bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
12.02.2014 11:03:14
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Filous psal:

...to mi ani neřikejsurprisedsmile2 ...zvládnu eště 97čkygood ...ty taky nepudou???surprised
smile2

Ani 97 ani 98. Myslím, že budeš muset přejít minimálně na XP, kterým sice v dubnu skončí podpora, ale ještě chvíli snad na novejch NB poběží.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
07.03.2014 14:19:25
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Máme tady další dotaz z naší listárny goodsmile1
Co na hromadnou úpravu velikosti obrázků? Nic složitýho, řekněme, že je potřeba víc fotek najednou oříznout a změnšit do velikosti 800x600 nic víc, nic míň. Jakože zadám hromadu fotek a řeknu všechny fotky 800x600 teď! A ono se to provede bigsmile
Prostě ať u těch 180 fotek nemusim sedět celej víkend cifix redface


Strýcfajtr !!!
tachec (Člen)
07.03.2014 14:29:00
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

XJelen psal:

Máme tady další dotaz z naší listárny goodsmile1
Co na hromadnou úpravu velikosti obrázků? Nic složitýho, řekněme, že je potřeba víc fotek najednou oříznout a změnšit do velikosti 800x600 nic víc, nic míň. Jakože zadám hromadu fotek a řeknu všechny fotky 800x600 teď! A ono se to provede bigsmile
Prostě ať u těch 180 fotek nemusim sedět celej víkend cifix redface

Třeba IrfanView - http://www.bleepingcomputer.com/flash/i … ersion.php


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
WenzelB6 (Člen)
07.03.2014 14:53:20
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

mně frčí FastStone Photo Resizer , žádný vomezení.

Libor nx (Člen)
07.03.2014 15:42:14
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Během minuty to uděláš v outlook

Loser (Administrator)
07.03.2014 16:38:39
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

vytisknout a nuzkama vostrihat. Zabava na vecery pro celou rodinu, voe


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2014 16:51:37
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

já používám na vkládání do mailu a na net vůbec Shrink Pic automaticky to upravuje na velikost jakou si nastavim..a když to pak za mailu překopíruju zpět do PC už to má tu menší velikost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
07.03.2014 16:53:35
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

Loser psal:

vytisknout a nuzkama vostrihat. Zabava na vecery pro celou rodinu, voe

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
huskyb12 (Administrator)
07.03.2014 19:49:09
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

jestli máš sedmičky a pamatuješ XP tak to nainstaluj a bude to fungovat, jak to znáš, klikneš pravým a fertig :)

http://imageresizer.codeplex.com/releases/view/30247


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
16.03.2014 20:53:49
Offline

Re: Někdo z IT pičo?

huskyb12 psal:

jestli máš sedmičky a pamatuješ XP tak to nainstaluj a bude to fungovat, jak to znáš, klikneš pravým a fertig :)

http://imageresizer.codeplex.com/releases/view/30247

Marťas, dobrý, ale bohužel dodržuje poměr stran, takže z některejch neudělá 800x600, ale třeba 800x543.

ten irfanwiew se jeví dobře good


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr