Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » A jsem zase chodec...

zdenek 1 (Člen)
22.05.2010 21:37:46
Offline

A jsem zase chodec...

Kurva dneska jsem zase prodal...co včil???idontknowbigsmile no nejsem já kokot??To je zase dilema...idontknow


když to jede,je to OK
KOŽON (Člen)
22.05.2010 21:39:55
Offline

Re: A jsem zase chodec...

..jak to všichni dělate?Že furt prodáváteidontknow

kazan (Člen)
22.05.2010 21:55:04
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

Kurva dneska jsem zase prodal...co včil???idontknowbigsmile no nejsem já kokot??To je zase dilema...idontknow

A co teďidontknow


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
zdenek 1 (Člen)
22.05.2010 23:24:21
Offline

Re: A jsem zase chodec...

No to nevím....bandita jsem si sice oblíbil,ale ....měl jsem nebouraného v poctatě nového ale nějak se mi na tom zdálo že to mělo celkem dost velké vibrace... nevím jestli to dělají všechny 1250 , ale abych při jízdě v zrdcátku nerozeznal co zamnou jede za auto (jako třeba poliši) nebo třeba když jsme jeli někde na motkách,tak jsem nerozeznal kdo to je zamnou...bad no a když jsem s tim byl v suzuce,tak mi řekli pane to je normální idontknow bigsmile a při 150ti kilometrech jsem z toho zesedl jak bych seděl na vibrační brusce ! a to dělalo ve všech otáčkách,jinak všechno OK ale toto bad. Takže jestli to dělá každá 1250,tak to mrdám! celkem jsem už vyzkoušel tři kusy 650/1200/1250 ale nejlepší mi seděla ta 650 , ale zase mi chyběl ten výkon....ale zátah to teda mělo suprovní !!! Takový myslím nejbližší příbuzný všestranému banditu asi bude Fazer S2 , ale je to šestka , ale zase má 72kw....kurva zase mě z toho bolí hlava bigsmile


když to jede,je to OK
Frodo89 (Člen)
22.05.2010 23:41:59
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

No to nevím....bandita jsem si sice oblíbil,ale ....měl jsem nebouraného v poctatě nového ale nějak se mi na tom zdálo že to mělo celkem dost velké vibrace... nevím je*****usy 650/1200/1250 ale nejlepší mi seděla ta 650 , ale zase mi chyběl ten výkon....ale zátah to teda mělo suprovní !!! Takový myslím nejbližší příbuzný všestranému banditu asi bude Fazer S2 , ale je to šestka , ale zase má 72kw....kurva zase mě z toho bolí hlava bigsmile

Tak si rovnou kup Horneta bigsmile jinak jak se řika mezi nami motorkaři, oběm ničim nenahradiš smile1


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Fulltank (Člen)
23.05.2010 04:20:47
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

No to nevím....bandita jsem si sice oblíbil,ale ....měl jsem nebouraného v poctatě nového ale nějak se mi na tom zdálo že to mělo celkem dost velké vibrace... nevím jestli to dělají všechny 1250 , ale abych při jízdě v zrdcátku nerozeznal co zamnou jede za auto (jako třeba poliši) nebo třeba když jsme jeli někde na motkách,tak jsem nerozeznal kdo to je zamnou...bad no a když jsem s tim byl v suzuce,tak mi řekli pane to je normální idontknow bigsmile a při 150ti kilometrech jsem z toho zesedl jak bych seděl na vibrační brusce ! a to dělalo ve všech otáčkách,jinak všechno OK ale toto bad. Takže jestli to dělá každá 1250,tak to mrdám! celkem jsem už vyzkoušel tři kusy 650/1200/1250 ale nejlepší mi seděla ta 650 , ale zase mi chyběl ten výkon....ale zátah to teda mělo suprovní !!! Takový myslím nejbližší příbuzný všestranému banditu asi bude Fazer S2 , ale je to šestka , ale zase má 72kw....kurva zase mě z toho bolí hlava bigsmile

a co gsr evil

Nevim jakou mas postavu, ale ja sem na tom pojezdil a paradni motorka. Pristi rok ji koupim bigsmile

osiris (Člen)
23.05.2010 10:08:06
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

.............. nevím jestli to dělají všechny 1250.............

...nedělaj to, normální to není


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
romas (Člen)
23.05.2010 13:48:48
Offline

Re: A jsem zase chodec...

osiris psal:
zdenek 1 psal:

.............. nevím jestli to dělají všechny 1250.............

...nedělaj to, normální to není

souhlas že nedělaj, o vibracích nevím a hlavně jsem s 1250 zatraceně spokojenej parchantgoodsmokin, neměnil bych, i když nikdy neříkej nikdybigsmile


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
faitík (Člen)
23.05.2010 18:12:46
Offline

Re: A jsem zase chodec...

si myslim, že ve vyměňování motorek si s přehledem trumfnul netyhosmile1


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
XJelen (Člen)
23.05.2010 18:20:23
Offline

Re: A jsem zase chodec...

enem esli Zdenda "neslyší trávu růst" surprised jde vo to co myslí těma vibracema evil pakliže vůbec ví co jsou to vibrace bigsmilebigsmilebigsmile kdo se svezl na H-D XR1200 nemůže už cítit vibrace nikde bigsmile (tam ten motor poskakoval v rámu regulerně o 4 čísla)


Strýcfajtr !!!
Kakac (Člen)
23.05.2010 19:23:10
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Frodo89 psal:
zdenek 1 psal:

No to nevím....bandita jsem si sice oblíbil,ale ....měl jsem nebouraného v poctatě nového ale nějak se mi na tom zdálo že to mělo celkem dost velké vibrace... nevím je*****usy 650/1200/1250 ale nejlepší mi seděla ta 650 , ale zase mi chyběl ten výkon....ale zátah to teda mělo suprovní !!! Takový myslím nejbližší příbuzný všestranému banditu asi bude Fazer S2 , ale je to šestka , ale zase má 72kw....kurva zase mě z toho bolí hlava bigsmile

Tak si rovnou kup Horneta bigsmile jinak jak se řika mezi nami motorkaři, oběm ničim nenahradiš smile1

Co to zas meleš , jakej oběm,snad objem neebigsmilebigsmile
A nevím ,Hornet je buď 600 nebo 900
Takže jakej objem ?idontknow
To už je lepší ta moje jebka Fazer 1000
Zátah jak bejk ,oproti B 6 znatelnej, ale .....Bandit je Bandit smile2smile2


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
pepa (Člen)
23.05.2010 19:29:45
Offline

Re: A jsem zase chodec...

no já bych šel hlavně do eNka bigsmile


GSX 1400 K7
Kakac (Člen)
23.05.2010 19:52:59
Offline

Re: A jsem zase chodec...

pepa psal:

no já bych šel hlavně do eNka bigsmile

Leda hovno ,jedině eSko goodgoodgood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
bery (Člen)
23.05.2010 20:08:44
Offline

Re: A jsem zase chodec...

XJelen psal:

enem esli Zdenda "neslyší trávu růst" surprised jde vo to co myslí těma vibracema evil pakliže vůbec ví co jsou to vibrace bigsmilebigsmilebigsmile kdo se svezl na H-D XR1200 nemůže už cítit vibrace nikde bigsmile (tam ten motor poskakoval v rámu regulerně o 4 čísla)

jen jestli si vindal toho robertkabigsmile


momentalně zavostalej
zdenek 1 (Člen)
23.05.2010 20:27:45
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Kurva hoči nekecám,po 100kilásků jsem se nemohl málem ani vychcat!! když jsem se nalepil na nádrž,tak by se na tom baba udělala !!! Hanz je můj svědek!! Dneska jsem byl vyzkoušet Fazera 600S2 72kw , ale to jsem musel furt mít zalomené zápěstí bigsmile bo to kurva nejelobad...hrůza ! mám vyčíhnutého jednoho bandita ve Znojmě ,ale má nějak málo najeto (to by sice nevadilo smile1 ) ale byl bych už třetí majitel....na zánovní motorku divné!! aby to zase nebyl vibrátor!! i když jsem se zařek,že už bandita nekoupím,ale....roba mi už nadává do debilu a že bandita ani náhodou bigsmile (ale pánem jsem tu já) bigsmilebigsmile  http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 85529.html   ale kdyby jste věděli o nějakém,dejte vědět! nemám načem jet na banditfest bad


když to jede,je to OK
Hanz (Člen)
23.05.2010 20:47:13
Offline

Re: A jsem zase chodec...

...beztak ses na tom udělal taky, ale prostě tě nebavilo vozit sebou náhradní spodky....bigsmilebigsmilebigsmile, jinak znáš to pořekadlo přebíral, přebíral až přebral...bigsmile
...jinak oproti mojí motyky, kde v určitých otáčkách vibrují stupny(což je normální), se mu veškerý vibrace přenášeli do horní poloviny motyky (řidítka, místo mezi sedlem a nádrží), tak nevím, kde byl problém, možná byla jeblá, možná uklepaný nějaký držák nebo co, nevím.....bad


WD club member...
kazan (Člen)
23.05.2010 21:12:15
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Chceš hosmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_120520101186.jpg



zdenek 1 psal:

Kurva hoči nekecám,po 100kilásků jsem se nemohl málem ani vychcat!! když jsem se nalepil na nádrž,tak by se na tom baba udělala !!! Hanz je můj svědek!! Dneska jsem byl vyzkoušet Fazera 600S2 72kw , ale to jsem musel furt mít zalomené zápěstí bigsmile bo to kurva nejelobad...hrůza ! mám vyčíhnutého jednoho bandita ve Znojmě ,ale má nějak málo najeto (to by sice nevadilo smile1 ) ale byl bych už třetí majitel....na zánovní motorku divné!! aby to zase nebyl vibrátor!! i když jsem se zařek,že už bandita nekoupím,ale....roba mi už nadává do debilu a že bandita ani náhodou bigsmile (ale pánem jsem tu já) bigsmilebigsmile  http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 85529.html   ale kdyby jste věděli o nějakém,dejte vědět! nemám načem jet na banditfest bad


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Fik-B6S (Člen)
23.05.2010 21:21:37
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Kazan: Kolik za něj chceš?


Jinak Zdena co se týče tebe tak už nevím...
na te tvojí jsme se svezl a žádné vibrace jsme necítil. je pravda že do zrcátek jsme moc nekoukal...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
kazan (Člen)
23.05.2010 21:28:29
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Na té mojí se zrcátka nehnou ani ve 230 ale to ani jábigsmile


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Paladin86 (Člen)
23.05.2010 23:24:43
Offline

Re: A jsem zase chodec...

FZ6 je naprd... To už bych radši bral CBF 1000 (na klidný ježdění) a nebo FZS 1000 good

Luk (Člen)
23.05.2010 23:45:41
Offline

Re: A jsem zase chodec...

faitík psal:

si myslim, že ve vyměňování motorek si s přehledem trumfnul netyhosmile1

jo, trosku mi to toho netyho pripomina, ale menit becko kuli vibracimsurprisedidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Pajk (Člen)
24.05.2010 00:04:48
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Zdenku ty jsi profesí určitě obchodníksmile1.

Filous (Člen)
24.05.2010 08:33:01
Offline

Re: A jsem zase chodec...

...na vibrace na motorce je jedinej léksurprised...auto vyšší střední třídysurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
24.05.2010 10:10:38
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Kakac psal:

Leda hovno ,jedině eSko goodgoodgood

Ježiš proč... Vždyť je to vošklivý...help

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
24.05.2010 10:37:11
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Filous psal:

...na vibrace na motorce je jedinej léksurprised...auto vyšší střední třídysurprisedbigsmile

bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
Kakac (Člen)
24.05.2010 14:27:22
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Ondráš psal:
Kakac psal:

Leda hovno ,jedině eSko goodgoodgood

Ježiš proč... Vždyť je to vošklivý...help

smile1

Není vošklivý ,to si myslí jen eNkaři ,je pěknýgood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
K.a.s.y.m. (Člen)
24.05.2010 14:50:52
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Kakac psal:
Ondráš psal:
Kakac psal:

Leda hovno ,jedině eSko goodgoodgood

Ježiš proč... Vždyť je to vošklivý...help

smile1

Není vošklivý ,to si myslí jen eNkaři ,je pěknýgood

jak už tu psal jednou Ondráš...pokud eSko vypadá aspoň takhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fotografie0211.jpg


tak nemám proti tvrzení ,že eSko je pěkný žádnejch námitek bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
24.05.2010 14:51:48
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Kakac psal:
Ondráš psal:
Kakac psal:

Leda hovno ,jedině eSko goodgoodgood

Ježiš proč... Vždyť je to vošklivý...help

smile1

Není vošklivý ,to si myslí jen eNkaři ,je pěknýgood

Ale jen z určitýho úhlu evil


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
24.05.2010 14:52:52
Offline

Re: A jsem zase chodec...

K.a.s.y.m. psal:
Kakac psal:
Ondráš psal:


Ježiš proč... Vždyť je to vošklivý...help

smile1

Není vošklivý ,to si myslí jen eNkaři ,je pěknýgood

jak už tu psal jednou Ondráš...pokud eSko vypadá aspoň takhle
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0211.jpg
tak nemám proti tvrzení ,že eSko je pěkný žádnejch námitek bigsmile

goodgoodTohle je pěkný eSko bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kazan (Člen)
24.05.2010 17:03:42
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Malá úprava a bylo by to i dobrébigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_111.jpg

Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Bedřich (Člen)
24.05.2010 18:42:27
Offline

Re: A jsem zase chodec...

osiris psal:
zdenek 1 psal:

.............. nevím jestli to dělají všechny 1250.............

...nedělaj to, normální to není

má pravdu...není to normální...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
pepas (Člen)
24.05.2010 18:57:33
Offline

Re: A jsem zase chodec...

a nebylo by lepčí GSX 1400 good

zdenda67 (Člen)
24.05.2010 19:25:32
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

No to nevím....bandita jsem si sice oblíbil,ale ....měl jsem nebouraného v poctatě nového ale nějak se mi na tom zdálo že to mělo celkem dost velké vibrace... nevím jestli to dělají všechny 1250 , ale abych při jízdě v zrdcátku nerozeznal co zamnou jede za auto (jako třeba poliši) nebo třeba když jsme jeli někde na motkách,tak jsem nerozeznal kdo to je zamnou...bad no a když jsem s tim byl v suzuce,tak mi řekli pane to je normální idontknow bigsmile a při 150ti kilometrech jsem z toho zesedl jak bych seděl na vibrační brusce ! a to dělalo ve všech otáčkách,jinak všechno OK ale toto bad. Takže jestli to dělá každá 1250,tak to mrdám! celkem jsem už vyzkoušel tři kusy 650/1200/1250 ale nejlepší mi seděla ta 650 , ale zase mi chyběl ten výkon....ale zátah to teda mělo suprovní !!! Takový myslím nejbližší příbuzný všestranému banditu asi bude Fazer S2 , ale je to šestka , ale zase má 72kw....kurva zase mě z toho bolí hlava bigsmile

má 650 třeba moc nevybruje teda aspon nic necitím jen mobil v kapsebigsmile
A nato že mám jen tu masku ve předu tak zrcátka vpoho jen při nerovné cestě se to trochu třepe nosurprised


Žiješ jen jednou:-p:-)
kazan (Člen)
24.05.2010 20:35:43
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

Kurva dneska jsem zase prodal...co včil???idontknowbigsmile no nejsem já kokot??To je zase dilema...idontknow

CO?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_img_1901.jpg

Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
zdenda67 (Člen)
24.05.2010 21:38:37
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek jedině R1 PYČO WOEbigsmilebigsmilebigsmile


Žiješ jen jednou:-p:-)
zdenek 1 (Člen)
24.05.2010 21:49:07
Offline

Re: A jsem zase chodec...

to jsem tu měl zase co napsat...headshake


když to jede,je to OK
Kakac (Člen)
24.05.2010 22:17:50
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

to jsem tu měl zase co napsat...headshake

To teda fakt jo bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
zdenda67 (Člen)
24.05.2010 22:21:08
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

to jsem tu měl zase co napsat...headshake

tak si kup pinckabigsmile
surprised

nebo vfr smile1


Žiješ jen jednou:-p:-)
Uhlajs (Člen)
24.05.2010 22:53:48
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Tady každej něco prodal.a já prodat nemužu.Nigdo ho nechce.smile2

Pitrs-B12 (Člen)
26.05.2010 19:32:27
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Taky prodávám no http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html Po sedmi letech u Banditu to chce změnu ale kua bude mi smutnosmile2

Filous (Člen)
26.05.2010 21:20:46
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Pitrs-B12 psal:

Taky prodávám no http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html Po sedmi letech u Banditu to chce změnu ale kua bude mi smutnosmile2

...je pjeknágood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
26.05.2010 21:39:43
Offline

Re: A jsem zase chodec...

taky jsem blbec dal bandita na inzerci, když vezmu co peněz a fachy stálo abych ho nechal takhle skulturnil tak asi vůbec prodat nechci, tak jsem aspoň nasadil cenu.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

když mi předevčirem volal borec, že by měl zájem tak se mi do toho prodeje nejak vůbec nechtělo a ani jsem bandita vůbec nechválil. To jsou fakt hrozný dilemata, nebo jsem pako taky možná.

John (Člen)
26.05.2010 21:54:57
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zzzmrzlinar psal:

taky jsem blbec dal bandita na inzerci, když vezmu co peněz a fachy stálo abych ho nechal takhle skulturnil tak asi vůbec prodat nechci, tak jsem aspoň nasadil cenu.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

když mi předevčirem volal borec, že by měl zájem tak se mi do toho prodeje nejak vůbec nechtělo a ani jsem bandita vůbec nechválil. To jsou fakt hrozný dilemata, nebo jsem pako taky možná.

Nech si jí . Měl sem podobnej problém a zůstalagood

Filous (Člen)
26.05.2010 21:58:29
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zzzmrzlinar psal:

taky jsem blbec dal bandita na inzerci, když vezmu co peněz a fachy stálo abych ho nechal takhle skulturnil tak asi vůbec prodat nechci, tak jsem aspoň nasadil cenu.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

když mi předevčirem volal borec, že by měl zájem tak se mi do toho prodeje nejak vůbec nechtělo a ani jsem bandita vůbec nechválil. To jsou fakt hrozný dilemata, nebo jsem pako taky možná.

...to sedlo je hnusný, ale jináč je parádní a na první pohlet udržovanejgoodgoodgood ...jo a dybych ho koupil, tag první co bych udělal, by bylo to, že bych vyhodil tu historickou MEZ4, co máš vobutou na přetku, dyk tadle guma se nedělá snat deset letsurprised ...ale jináč chápu, že se ti s nim nechce rozloučit, bo je to furt moc heská motorkagood ...kurva, mě se tydle starý modely začínaj líbit furt víc a vícgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
26.05.2010 22:03:31
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Filous psal:
Pitrs-B12 psal:

Taky prodávám no http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html Po sedmi letech u Banditu to chce změnu ale kua bude mi smutnosmile2

...je pjeknágood

Jo,fešanda v reálným stavu,ale lidi to stejně kvuli těm kilometrům nekoupí,měl sem stejnej problém s Varaderem,s 80000km na tacho. Volalo hafo lidí,první co je zajímalo byl stav km a víckrát sem o nich neslyšelfuckidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
26.05.2010 22:17:06
Offline

Re: A jsem zase chodec...

VikecB12 psal:
Filous psal:
Pitrs-B12 psal:

Taky prodávám no http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html Po sedmi letech u Banditu to chce změnu ale kua bude mi smutnosmile2

...je pjeknágood

Jo,fešanda v reálným stavu,ale lidi to stejně kvuli těm kilometrům nekoupí,měl sem stejnej problém s Varaderem,s 80000km na tacho. Volalo hafo lidí,první co je zajímalo byl stav km a víckrát sem o nich neslyšelfuckidontknow

...jo, je to smutný, já bych třeba za ty kilometry f tomdle případě dával kladný bodygood ...ale já sem divnejbigsmile ...a dyš sem teť viděl zevnitř motor po 150.000 km, tag bych byl naprosto klidnej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
26.05.2010 22:21:13
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

taky jsem blbec dal bandita na inzerci, když vezmu co peněz a fachy stálo abych ho nechal takhle skulturnil tak asi vůbec prodat nechci, tak jsem aspoň nasadil cenu.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

když mi předevčirem volal borec, že by měl zájem tak se mi do toho prodeje nejak vůbec nechtělo a ani jsem bandita vůbec nechválil. To jsou fakt hrozný dilemata, nebo jsem pako taky možná.

...to sedlo je hnusný, ale jináč je parádní a na první pohlet udržovanejgoodgoodgood ...jo a dybych ho koupil, tag první co bych udělal, by bylo to, že bych vyhodil tu historickou MEZ4, co máš vobutou na přetku, dyk tadle guma se nedělá snat deset letsurprised ...ale jináč chápu, že se ti s nim nechce rozloučit, bo je to furt moc heská motorkagood ...kurva, mě se tydle starý modely začínaj líbit furt víc a vícgood

to sedlo hnusný je, tlustý jako kráva a barevně taky hnus. jo a taky ještě musím vyhodit ty homosexuálně červenorůžový stupačky.  Ta metzelerka je 2004, stejně jako zadní pireli, a to je navíc 190ka z R1ičky. Gumy jsou slabina to je jasný.

Jináč takhle pěkně vypadá tak poslední měsíc, nechal jsem jí komplet láknout, přeleštit vídle, svody vejfuk, nový rámečky na budíky, kelímky taky do černýho laku bo se mi to tak líbí daleko víc, samolepky pod lakem bílý místo zlatejch a jiný a jiný.

Prostě jsem si ji koupil na víkendovou turistiku, myslel jsem, že to bude taková pohodovka jako Bšestka (2003) co jsem předtím měl a byl naprosto spokojenej a vono je todle podvozkem i motorem úplně někde jinde. Možná bych ti ji měl spíš dát trochu zkontrolovat a poštelovat a bylo po starostech s prodáváním, sakra idontknow

zdenek 1 (Člen)
27.05.2010 10:30:31
Offline

Re: A jsem zase chodec...

No já mám v tom asi jasno,v poctatě můj první bandit 650s v červené barvě byl asi ten  (zatím) nejlepší bajk co jsem ze všech měl...pak 1200/06 černá-ńevím proč,ale prostě se mi černá nelíbí!!! ale to neznamená že bych si zase černou pokud by byla dobrá motka nekoupil...no pak přišla 1250a celkem pěkná barva až jak jsem výše psal na tý rezonace (i když třeba fíkovi se nic na tom nezdálo nobo mu to spíše nevadilo a nebo nejpravděpodobněji ho spíše zaslepila výkonnost motorky) tak jsem se rozhodl,že dám banditovi ještě jednu šanci a jel se podívat na černou (inzerent na motorkářích) 1250S 07 za 117 000,- bez doplňků. No ale jako věčinou jsem zjistil,že to bylo přelakované na levý kapotě ,jiné levé víčko motoru a vibrovalo to skoro stejně jako ta moje. Tak jsem se nasral ,vyzkoušel jsem trošičku jinou motorku neš jsem zvyklý (nový předváděcí kousek) ale to pohodlí a i ta spotřeba je prostě solidní. Jen zase prozměnu řeším jestli starší,nebo fungláč!  To znm. že i když nerad ale prostě zkusím trošku jinou kávu (ale to neznamená,že si třeba zase někdy nekoupím zpátky bandita) a doufám ,že budu zase letos dojet na KILEROVCE za váma a že nebudete pičovat na čem jsem to kurva dojel!!!bigsmile Tak se nechte překvapit!!!!!


když to jede,je to OK
Fik-B6S (Člen)
27.05.2010 10:36:12
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Jak to že zase sedíš doma ty ucho...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenda67 (Člen)
27.05.2010 14:33:06
Offline

Re: A jsem zase chodec...

zdenek 1 psal:

No já mám v tom asi jasno,v poctatě můj první bandit 650s v červené barvě byl asi ten  (zatím) nejlepší bajk co jsem ze všech měl...pak 1200/06 černá-ńevím proč,ale prostě se mi černá nelíbí!!! ale to neznamená že bych si zase černou pokud by byla dobrá motka nekoupil...no pak přišla 1250a celkem pěkná barva až jak jsem výše psal na tý rezonace (i když třeba fíkovi se nic na tom nezdálo nobo mu to spíše nevadilo a nebo nejpravděpodobněji ho spíše zaslepila výkonnost motorky) tak jsem se rozhodl,že dám banditovi ještě jednu šanci a jel se podívat na černou (inzerent na motorkářích) 1250S 07 za 117 000,- bez doplňků. No ale jako věčinou jsem zjistil,že to bylo přelakované na levý kapotě ,jiné levé víčko motoru a vibrovalo to skoro stejně jako ta moje. Tak jsem se nasral ,vyzkoušel jsem trošičku jinou motorku neš jsem zvyklý (nový předváděcí kousek) ale to pohodlí a i ta spotřeba je prostě solidní. Jen zase prozměnu řeším jestli starší,nebo fungláč!  To znm. že i když nerad ale prostě zkusím trošku jinou kávu (ale to neznamená,že si třeba zase někdy nekoupím zpátky bandita) a doufám ,že budu zase letos dojet na KILEROVCE za váma a že nebudete pičovat na čem jsem to kurva dojel!!!bigsmile Tak se nechte překvapit!!!!!

Jawa 350bigsmilebigsmile bigsmile  to sem zvědav co budeš mít za bajksmokin


Žiješ jen jednou:-p:-)
Pitrs-B12 (Člen)
27.05.2010 19:12:50
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Johne taky hezkej sraojgood
Bohužel je to jak říkáte každej furt woe stoč to tak na 50tis,no jo je to u nás národní sportbad Zatím to nechám a uvidím nechce se mi to točit dolu ale kua co lidi chcou když si to zpočíta 12 roku kdyby 6-7tis za sezonu je tady na tom čísle + - tak vo co de.Není to žádná mrdka pořádnej motor co vydrží dalších sto a pak pude na garančku a dá dalších sto ale vysvětlit to žeheadshake

Uhlajs (Člen)
27.05.2010 20:33:15
Offline

Re: A jsem zase chodec...

To raději koupím motorku o který budu vědět že má najeto 60 000km než stroj o kterým si budu myslet že má jen  20.
Třeba v německu je na přetáčení tacho zákon.

XJelen (Člen)
27.05.2010 20:46:12
Offline

Re: A jsem zase chodec...

bigsmileje to jak píše pítrs... dvě třetiny motorek po evropě totiž asi stálo pět let ve stodole, protože páníček na ní neměl čas, takže 98 má 38 nalítáno apod.


Strýcfajtr !!!
zdenek 1 (Člen)
27.05.2010 21:46:10
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Uhlajs psal:

To raději koupím motorku o který budu vědět že má najeto 60 000km než stroj o kterým si budu myslet že má jen  20.
Třeba v německu je na přetáčení tacho zákon.

To je sicepěkné že v Německu se to nesmí,ale dotáhnou to tady,a.....ajhle o 20 míň !!bigsmilebad


když to jede,je to OK
jaryn (Člen)
27.05.2010 22:04:46
Offline

Re: A jsem zase chodec...

tak pak uz zbyva to uhrat na stesti. Jako jsem mel ja: 99',24 tis. km zdokumentovanych z Nemecka a kupovat to od poctivce jako je Michal DK. Mel doma schovany vzduchace i svice z vymen,takze o celkovych 36 tis. km nemusim pochybovat. Michale,jeste jednou diky!good


God Gave me Everything I want
Michal Dk (Člen)
27.05.2010 22:34:20
Offline

Re: A jsem zase chodec...

jaryn psal:

tak pak uz zbyva to uhrat na stesti. Jako jsem mel ja: 99',24 tis. km zdokumentovanych z Nemecka a kupovat to od poctivce jako je Michal DK. Mel doma schovany vzduchace i svice z vymen,takze o celkovych 36 tis. km nemusim pochybovat. Michale,jeste jednou diky!good

redfaceredface

gerrik (Člen)
03.06.2014 06:59:27
Offline

Re: A jsem zase chodec...

Tož s těžkým srdcem hlásím prodej bandasky kuwa smile2 , půjdu buď do plnotučný anebo nějaký cestovní endurko, tak kdyby někdo o něčem věděl, ale max do 50 smile2

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr