Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Přestavba na E85

K.a.s.y.m. (Člen)
01.10.2014 20:50:50
Offline

Přestavba na E85

nemáte s tim v autě někdo zkušenost? Přemejšlim vo malý koloběžce na ježdění po městě a okolí a sehnat něco slušnýho na LPG za rozmně nelze tak uvažuju o Etanolu.
Našel jsem tohle http://2racing.cz/?action=detail&id … mp;catg=0#
jen si říkám jestli ta krabička neni něco jako uprava výkonu na banditu kde byli zalitý dva přestřižený kabely bigsmile
jezdí na to někdo dělal někdo tuhle úpravu?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.10.2014 07:59:37
Offline

Re: Přestavba na E85

Bratranek to mel ve starym mondeu a ve finale to stalo uplne zapussy furt se mu to sralo nejelo to delalo to bordel.krabicka jak pises prodluzuje dobu vstriku.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
02.10.2014 09:10:29
Offline

Re: Přestavba na E85

brácha to má ve ford galaxy a je spokojenej


The father of the little princess of the dawn
Fresh Man (Člen)
02.10.2014 09:24:39
Offline

Re: Přestavba na E85

Kámoš nalil e85 do banditka 650 plnou nádrž a jelo to furt stejně. bigsmile


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 09:49:50
Offline

Re: Přestavba na E85

To je mi jasny ze to pojede do Favorita jsme to taky zkouseli.jde spis o to jak s tim pres zimu kvuli startum.protoze etanol potrebuje jiny pomer vzduch palivo nez u benzinu a pri nastaveni strikacky na benzin to jede v podstate na chudou smes kdyz tam mas etanol.proto se ptam na zkusenosti. Protoze ta krabicka by to mela nejak upravit.je otazka jestli to opravdu funguje protoze jsem cetl na netu ruzne nazory a nejlepsi by se jevila nejaka programovatelna ale zase neznam nikoho kdo by ji umel naladit smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.10.2014 09:53:47
Offline

Re: Přestavba na E85

Nemas lepsi koupit nejakyho pidi zdirba s podlitrovym motorem co zere hovno hovno nic a neresit ethanol.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 10:25:01
Offline

Re: Přestavba na E85

Banditatom psal:

Nemas lepsi koupit nejakyho pidi zdirba s podlitrovym motorem co zere hovno hovno nic a neresit ethanol.....

No to ja prave vyhlidnuty mam Fiata seicento 0,9litru po prvnim majiteli duchodci.to jezdi za malo samo o sobe cca 5,5 lit ale pokud by to fungovalo tak proc to nezkusit. Bylo by to jeste o tretinu levnejsi.proto se ptam na zkusenosti smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.10.2014 10:31:17
Offline

Re: Přestavba na E85

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Nemas lepsi koupit nejakyho pidi zdirba s podlitrovym motorem co zere hovno hovno nic a neresit ethanol.....

No to ja prave vyhlidnuty mam Fiata seicento 0,9litru po prvnim majiteli duchodci.to jezdi za malo samo o sobe cca 5,5 lit ale pokud by to fungovalo tak proc to nezkusit. Bylo by to jeste o tretinu levnejsi.proto se ptam na zkusenosti smile1

On ten ethanol sice levnejsi je ale co vim od lidi co to zkouseli tak sla spotreba o cca20%nahoru


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
02.10.2014 10:43:07
Offline

Re: Přestavba na E85

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Nemas lepsi koupit nejakyho pidi zdirba s podlitrovym motorem co zere hovno hovno nic a neresit ethanol.....

No to ja prave vyhlidnuty mam Fiata seicento 0,9litru po prvnim majiteli duchodci.to jezdi za malo samo o sobe cca 5,5 lit ale pokud by to fungovalo tak proc to nezkusit. Bylo by to jeste o tretinu levnejsi.proto se ptam na zkusenosti smile1

Parťáku, já to řešil u svého koncernového vozu VW Polo, spotřeba benzínu 5,5 l. Prodejce mi říkal, že spotřeba ethanolu bude navíc o cca do 1 l , takže 6,5 l , náklady na benzín na 100 km 200 Kč a náklady na Ethanol 170 Kč ...rozdíl 30 Kč na 100 km

...možná se to víc vyplatí u větších spotřeb, ale mě se to ekonomicky při mém ročním nájezdu nevyplatí.

PS: Prodejce je soused a možná nechce abychom se poškorpili bigsmile

Fresh Man (Člen)
02.10.2014 10:52:56
Offline

Re: Přestavba na E85

Takže když to naleju do normal auta tak to pojede ok?  A co to jen přidávat do benzínu?
Jo a za kolik je vlastně litr???surprisedidontknowhelp


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 10:54:29
Offline

Re: Přestavba na E85

Jo to vsechno je mi jasny. I jsem se docetl ze t taky nemusi byt az  tolik s tou spotrebou kdyz se ta pridavna jednotka dobre naladi.no uvidim az neco koupim a podle spotrey to bud budu nebo nebudu resit smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor nx (Člen)
02.10.2014 11:18:56
Offline

Re: Přestavba na E85

Co vím tak někteří jezděj půl na půl benzín etanol a bez nějaký jednotky.

K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 11:25:58
Offline

Re: Přestavba na E85

Jo to vim.problem je v to ze s ti bude jezdit hlavne Ivca a ta na tenhle zpusob tankovani nepristoupi protoze je to moc slozity smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
02.10.2014 11:38:23
Offline

Re: Přestavba na E85

Zde snížíš náklady benzínu na celkové minimum:

http://www.volkswagen.cz/modely/e-up

bigsmile

Libor nx (Člen)
02.10.2014 12:16:28
Offline

Re: Přestavba na E85

K.a.s.y.m. psal:

Jo to vim.problem je v to ze s ti bude jezdit hlavne Ivca a ta na tenhle zpusob tankovani nepristoupi protoze je to moc slozity smile1

Tak ty budeš tankovat a ona bude jezdit.goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 12:37:52
Offline

Re: Přestavba na E85

Libor nx psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jo to vim.problem je v to ze s ti bude jezdit hlavne Ivca a ta na tenhle zpusob tankovani nepristoupi protoze je to moc slozity smile1

Tak ty budeš tankovat a ona bude jezdit.goodbigsmile

Od listopadu kdy se vraci do prace bude brat 2x tolik nez jak takze at si tankuje sama bigsmile
to Partak:pri porizovacce ojetiny do 20 tis. Nez projezdim cenu ty elektro sracky tak budu prdet do hliny i kdyby to jezdilo za 10 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.10.2014 12:39:58
Offline

Re: Přestavba na E85

To kasymoj: do jakeho fazola jsi to zkousel? Strikackovej nebo karbec? Asi to chci taky vyzkosetbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
02.10.2014 13:00:46
Offline

Re: Přestavba na E85

kámoš to namíchal půl na půl s benzínem do starýho mondea 1,8i bez jednotky a tragédie, nechytalo to, nejelo to, spotřeba strašná badbadbad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Libor nx (Člen)
02.10.2014 13:08:20
Offline

Re: Přestavba na E85

čočkin psal:

kámoš to namíchal půl na půl s benzínem do starýho mondea 1,8i bez jednotky a tragédie, nechytalo to, nejelo to, spotřeba strašná badbadbad

To asi jak která plechovka.idontknow

Meloun (Člen)
02.10.2014 14:15:11
Offline

Re: Přestavba na E85

Taky jsem měl šetřivou vlnu a zkoušel to do Báwečka..bigsmile  V rozumným poměru dejme tomu 20l benzinu a 5l etanolu všechno funguje chytá..ovšem jednou tam semeno narvalo za 500,- benál a za 500 E85 a začalo řvát čerpadlo (který se prej může spálit lehce), chytalo to celkem ok ale nějak to moc nejelo..cukalo..bad
A co jsem tak vyčet, tak sice tenhle mehmet funguje, ale pořád se to jen hádá s ŘJ auta..takže tyhle dvě krabičky mezi sebou moc nespolupracujou a v podstatě to lze úspěšně nasuplovat tím, že ti někdo šikovnej přenastaví právě parametry v ŘJ a ušetříš za přiblblou krabičku..Ale to asi až u pořádnejch aut jako mám JÁ..bigsmilebigsmilesmokincool


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 14:23:54
Offline

Re: Přestavba na E85

Banditatom psal:

To kasymoj: do jakeho fazola jsi to zkousel? Strikackovej nebo karbec? Asi to chci taky vyzkosetbigsmile

Do jednobodovky a s pomerem 2:1 ve prospech etanolu to fungovalo.ale nevim co by t udelalo v zime.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 14:28:16
Offline

Re: Přestavba na E85

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

To kasymoj: do jakeho fazola jsi to zkousel? Strikackovej nebo karbec? Asi to chci taky vyzkosetbigsmile

Do jednobodovky a s pomerem 2:1 ve prospech etanolu to fungovalo.ale nevim co by t udelalo v zime.

Ftipny byloo kdyz jsem s ti prijel za mladou a prisla mi naproti k nastartovanymu autu.jeste nez jsem vylez z auta ta sem dostal vynadano ze ze me pekne tahne chlast smile1 je to tim lihem dosr cejtit smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2014 14:29:38
Offline

Re: Přestavba na E85

Meloun psal:

Taky jsem měl šetřivou vlnu a zkoušel to do Báwečka..bigsmile  V rozumným poměru dejme tomu 20l benzinu a 5l etanolu všechno funguje chytá..ovšem jednou tam semeno narvalo za 500,- benál a za 500 E85 a začalo řvát čerpadlo (který se prej může spálit lehce), chytalo to celkem ok ale nějak to moc nejelo..cukalo..bad
A co jsem tak vyčet, tak sice tenhle mehmet funguje, ale pořád se to jen hádá s ŘJ auta..takže tyhle dvě krabičky mezi sebou moc nespolupracujou a v podstatě to lze úspěšně nasuplovat tím, že ti někdo šikovnej přenastaví právě parametry v ŘJ a ušetříš za přiblblou krabičku..Ale to asi až u pořádnejch aut jako mám JÁ..bigsmilebigsmilesmokincool

Meloune ten pomer co jsi napsal ze funguje az ani michat nemusis takhle naredenej benzin mas uz rafinerie bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
02.10.2014 15:08:57
Offline

Re: Přestavba na E85

ti pak benga seberou techničák za to že auto chlastalo idontknow


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
yebat (Člen)
02.10.2014 15:16:40
Offline
Libor nx (Člen)
02.10.2014 15:37:33
Offline

Re: Přestavba na E85

yebat psal:

https://www.youtube.com/watch?v=YSp0Fswlq00

Aha tak to není kvůli úspoře paliva,ale kvůli chlastání.surprisedgoodbigsmile

jioolk (Člen)
02.10.2014 17:00:01
Offline

Re: Přestavba na E85

Obcas beru 50/50 N95 E85, na dalnici na delsi cestu uplne vpohode, jen to chvilku po startu pocukava, tak 500m, jak se to natankuju uz do trosku rozjeteho auta tak no stress. Spotreba uplne stejna jako s cistym N95.

Ale na kratke pojizdky nic moc, hlavne to cukani za studena. Mozna se to od sebe v nadrzi docela separuje, takze se to cukani casem jen zhorsuje nez clovek zas dotankuje.

A jednou sem to mrzak nalil do B12 v Reichu, sem pussy tenkrat ani nevedel co to je, ale hlavne ze to bylo levnejsi smile1 a moc se to masine nelibilo, never more bad

Jo a kara C200 kompressor 1999

zzzmrzlinar (Člen)
02.10.2014 22:13:40
Offline

Re: Přestavba na E85

tankoval jsem to do staré Octávky 1,6i 1 ku 1 s benzínem asi tři měsíce než jsem jí prodal, ale jen když jsem hodně jezdil, nechtěl jsem aby to bylo v nádrži třeba měsíc, Jezdlo to úplně v pohodě, ale je fakt, že to bylo na jaře. V zimě by to asi hodně ztuhlo, proto prý mají ty přestavby předehřívání

Mak jsem to jednou natankoval jen tak zkusmo do skůtra s karburátorem, a to už nikdá neudělám. Sice jsem natankoval a od pumpy v pohodě odjel a ujel 100 kilometrů. Ale potom jsem měl problémy se startováním, ještě to celkem chytlo, ale vůbec to nechtělo jet, na přidání plynu to chcípalo a podobně, pak jak se to trochu ohřálo tak už to jelo.

Fresh Man (Člen)
03.10.2014 03:01:22
Offline

Re: Přestavba na E85

Tak moje Banditka 1:1 jen chrochtala ve španělich maj  asi lepší.. smile1a nová Bandit 650 strikacka na to jela na čistý úplně beze změnyidontknow


Bandit pičo
Michal Dk (Člen)
03.10.2014 05:35:59
Offline

Re: Přestavba na E85

zzzmrzlinar psal:

tankoval jsem to do staré Octávky 1,6i 1 ku 1 s benzínem asi tři měsíce než jsem jí prodal, ale jen když jsem hodně jezdil, nechtěl jsem aby to bylo v nádrži třeba měsíc, Jezdlo to úplně v pohodě, ale je fakt, že to bylo na jaře. V zimě by to asi hodně ztuhlo, proto prý mají ty přestavby předehřívání

Mak jsem to jednou natankoval jen tak zkusmo do skůtra s karburátorem, a to už nikdá neudělám. Sice jsem natankoval a od pumpy v pohodě odjel a ujel 100 kilometrů. Ale potom jsem měl problémy se startováním, ještě to celkem chytlo, ale vůbec to nechtělo jet, na přidání plynu to chcípalo a podobně, pak jak se to trochu ohřálo tak už to jelo.

To sis spletl to předehřivání s přestavbou na řepkového olej u dieselu.U Ethanolu nic takovýho neni tam je pouze a jen úprava předstihu.Lih zvyšuje oktanovy číslo a klasickej motor s vysokým cislem než na co je nastavenej nedokáže pracovat.proto úprava předstihu.

Luk (Člen)
03.10.2014 07:32:08
Offline

Re: Přestavba na E85

nevím, školy nemám...ass
ale má to cenu to tam srát, když aby to aspoň trochu fungovalo, tak musí bejt poměr s malym mnozstvim etanolu?
stoji ta uspora za to?idontknow
s rizikem ze si dojebu autoidontknowbad


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
03.10.2014 09:31:43
Offline

Re: Přestavba na E85

Pičo co zatli tipec likérce drak tak je třeba namířit obchodní aktivity jinam bigsmilebigsmilebigsmile
pokud to auto není na E85 upravený z výroby, přijdou mi všechny hokuspokusy naprosto lichý. Úspora tří stovek? za jak dlouho? za dva týdny? za měsíc? nevyjde líp rozšlapat krabičku cigeret tejdně? bigsmilebigsmilebigsmile

*autor je militantní nekuřák


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
03.10.2014 09:40:23
Offline

Re: Přestavba na E85

Michal Dk psal:
zzzmrzlinar psal:

tankoval jsem to do staré Octávky 1,6i 1 ku 1 s benzínem asi tři měsíce než jsem jí prodal, ale jen když jsem hodně jezdil, nechtěl jsem aby to bylo v nádrži třeba měsíc, Jezdlo to úplně v pohodě, ale je fakt, že to bylo na jaře. V zimě by to asi hodně ztuhlo, proto prý mají ty přestavby předehřívání

Mak jsem to jednou natankoval jen tak zkusmo do skůtra s karburátorem, a to už nikdá neudělám. Sice jsem natankoval a od pumpy v pohodě odjel a ujel 100 kilometrů. Ale potom jsem měl problémy se startováním, ještě to celkem chytlo, ale vůbec to nechtělo jet, na přidání plynu to chcípalo a podobně, pak jak se to trochu ohřálo tak už to jelo.

To sis spletl to předehřivání s přestavbou na řepkového olej u dieselu.U Ethanolu nic takovýho neni tam je pouze a jen úprava předstihu.Lih zvyšuje oktanovy číslo a klasickej motor s vysokým cislem než na co je nastavenej nedokáže pracovat.proto úprava předstihu.

JO TÁÁÁK, dík měl jsem v tom koukám slušnej bordel.

dokonce tady u nás na severu máme jeden pneuuservis, kterej když jsem u něj kpoval gumu na skůtra, tak mi nabízel PŘESTAVBU SKŮTRA NA ETHANOL!!! že prej mi udělá cenu, myslím že říkal něco vo 4 tisících bigsmile říkal jsem mu, že při spotřebě 2 litry a najetech pár tisíc km (možná) ročně v to fakt nevidím jako kdovíjakej Tuzex.

Jinak ona by ta přestavba jako špatná nebyla, ale vzhledem ke zvýšení spotřeby o 20% je z řkněme 8,- Kč rozdílu jakože 4,-,  takže o není kdovíco, ale co aspoň je nějakej prostor na špekulírování

richie (Člen)
03.10.2014 10:01:51
Offline

Re: Přestavba na E85

Dumal jsem nad tím nedávno.... prej je to šetrnější pro motor?? (třeba někdo potvrdí/vyvrátí)

a že to VONÍ chlastem je snad výhoda, ne? bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Ondráš (Člen)
03.10.2014 10:17:44
Offline

Re: Přestavba na E85

XJelen psal:

Úspora tří stovek? za jak dlouho? za dva týdny? za měsíc? nevyjde líp rozšlapat krabičku cigeret tejdně? bigsmilebigsmilebigsmile

Vogu, ale je to BIO!bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
03.10.2014 10:54:30
Offline

Re: Přestavba na E85

richie psal:

Dumal jsem nad tím nedávno.... prej je to šetrnější pro motor?? (třeba někdo potvrdí/vyvrátí)

a že to VONÍ chlastem je snad výhoda, ne? bigsmile

Líh na sebe váže vodu takže....může nastat spousta potíží.

Banditatom (Člen)
03.10.2014 11:04:27
Offline

Re: Přestavba na E85

richie psal:

Dumal jsem nad tím nedávno.... prej je to šetrnější pro motor?? (třeba někdo potvrdí/vyvrátí)

a že to VONÍ chlastem je snad výhoda, ne? bigsmile

No moc setrne k motoru to nebude kdyz to rozezira urcite druhy tesnenibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
03.10.2014 11:51:34
Offline

Re: Přestavba na E85

richie psal:

Dumal jsem nad tím nedávno.... prej je to šetrnější pro motor?? (třeba někdo potvrdí/vyvrátí)

a že to VONÍ chlastem je snad výhoda, ne? bigsmile

...no furt polišům foukáš winebigsmile

VikecB12 (Člen)
03.10.2014 12:44:34
Offline

Re: Přestavba na E85

Sem to tady přelouskal a jedinej názor,co se mě jeví jako rozumnej je Lukův s Jelenem...
Žgrt má jezdit v naftě a víc neřešit,protože jiný rozumný řešení prostě není...
Mám v okolí 2 auta LPG a oboje dost velká tragédie. Jedno má nějakej starej systém,druhý fungl modernu. Serou se objebigsmile Vždycky když se s tym vezu,vracím se ve vspomínkách do doby Š120,protože jen ta dokázala stejně pocukávat,chcípat na semaforech a působit dojmem,že máš strach sundat nohu z plynu,protože nevíš,jestli bude vrčetbigsmile Jo,vobě ty auta sou starý pasaty a jezdí to v tom plynu za krásnejch deset a to se vyplatí,když nafta jede za šestbigsmile
Pak si necháš jednou za dva roky vyměnit nějakej ten filtr plynu,nějakou zpuchřelou hadicu,necháš za to v servisu dvojku a spokojeně odjíždíš,přískokem vpřed,vstříc dalším usporámgoodbigsmile
Kasyme,jakou čekáš reálnou ůsporu u auta,který jezdí do 6ti litrů? Kolik to najede ročně? 10 000km?
Jediný,co bych chtěl vyzkoušet,tak nějaký auto,co má CNG origo z výroby,tam by to mohlo fungovat a jezdit za málo.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2014 12:49:38
Offline

Re: Přestavba na E85

richie psal:

Dumal jsem nad tím nedávno.... prej je to šetrnější pro motor?? (třeba někdo potvrdí/vyvrátí)

a že to VONÍ chlastem je snad výhoda, ne? bigsmile

Lih ma v palivu zabranit antidetonacnimu horeni,ale to uz dneska eliminuji cidla klepani motoru takze jako prisada v podstate ztraci smysl.
Pro me by to smysl melo kdyz bych ho kupoval za cca 20 coz je oproti 37 za benzin dost rozdil,ale uvidim co koupim za auto smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
03.10.2014 13:04:36
Offline

Re: Přestavba na E85

Kdyby ti auto bralo 5,5benzínu,tak při ročním nájezdu 10 000km projezdíš 20300kč
Kdyby bralo 6mixu 1:1 ,tak to za rok udělá 17500kč
Kdyby bralo 6,5 čistýho E85,tak projezdíš 13000kč
K tomu si připočítej "krabičku" a v zimě dlouhý točení startérem,kterej ti odkráči do věčnejch lovišť a budeš ho v BAESu za čtyřku repasovat a ještě pořídíš novou,silnější baterku,aby to trochu kloudně zamotalo a seš někde na reálnejch hodnotách provozugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zzzmrzlinar (Člen)
03.10.2014 13:06:25
Offline

Re: Přestavba na E85

mno tak já vidím jako jedinou účel ethanolu v benzínu nacpat Bábišovi a jinejmm vykukům ňáké ty milijárdy do kapes. Jen u voleb myslete na to, že takhle krásně nám to zařídila EU.

Jináč LPG bych úplně nezatracoval, je fakt, že ne každej motor si s tím rozumí a hlavně ne každá firma to umí namontova, ale já to mám ve staré Corolle a paráda. Seštelovat jsem to za dva roky musel nechat jenom jednou, minulej tejden. ňějakej malej poštelung za tři stovky. To mám zpátky za pár km.  Jinak v pohodě, akorát to nemá tak hladkou reakci na přidání plynu, ale o nějakejch cukatůrách nemůže být vůbec řeči.

Tankuju pravidelně za 650 na stole v českých a ujedu 450-550, tedy ňákejch 1,30 za kilometr, a to ani slušná nafta neumí. A to si myslím, že ta má výměny různejch cajků ještě do kotel dražšínež LPG.

Progear 650 (Člen)
03.10.2014 13:58:39
Offline

Re: Přestavba na E85

CNG origo je cesta smile1

Akorát je vopruz málo plniček, pak nejde platit hotovostí, takže karta platební a nebo si musíš udělat obdobu CCS, kartu CNG, která ale zase není na benzín, kterej občas budeš potřebovat...smile1

Ale zase je to jediný auto, který si ze salonu vezeš s plnou nádrží bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
richie (Člen)
03.10.2014 17:04:33
Offline

Re: Přestavba na E85

Mno nic, na muj hovno najezd to nema smysl smile1

a stejne... s mym stestim by se to stejne sralo neustale bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Banditatom (Člen)
03.10.2014 17:27:57
Offline

Re: Přestavba na E85

zzzmrzlinar psal:

mno tak já vidím jako jedinou účel ethanolu v benzínu nacpat Bábišovi a jinejmm vykukům ňáké ty milijárdy do kapes. Jen u voleb myslete na to, že takhle krásně nám to zařídila EU.

Jináč LPG bych úplně nezatracoval, je fakt, že ne každej motor si s tím rozumí a hlavně ne každá firma to umí namontova, ale já to mám ve staré Corolle a paráda. Seštelovat jsem to za dva roky musel nechat jenom jednou, minulej tejden. ňějakej malej poštelung za tři stovky. To mám zpátky za pár km.  Jinak v pohodě, akorát to nemá tak hladkou reakci na přidání plynu, ale o nějakejch cukatůrách nemůže být vůbec řeči.
good nejak tak mel jsem dva plynaky a ani s jednim nebyl problem... Takze dalsi auto opet lpg naftu uz necuubad


Tankuju pravidelně za 650 na stole v českých a ujedu 450-550, tedy ňákejch 1,30 za kilometr, a to ani slušná nafta neumí. A to si myslím, že ta má výměny různejch cajků ještě do kotel dražšínež LPG.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2014 18:08:44
Offline

Re: Přestavba na E85

VikecB12 psal:

Kdyby ti auto bralo 5,5benzínu,tak při ročním nájezdu 10 000km projezdíš 20300kč
Kdyby bralo 6mixu 1:1 ,tak to za rok udělá 17500kč
Kdyby bralo 6,5 čistýho E85,tak projezdíš 13000kč
K tomu si připočítej "krabičku" a v zimě dlouhý točení startérem,kterej ti odkráči do věčnejch lovišť a budeš ho v BAESu za čtyřku repasovat a ještě pořídíš novou,silnější baterku,aby to trochu kloudně zamotalo a seš někde na reálnejch hodnotách provozugoodbigsmile

To co pises o LPG je tak trochu vic picovina ale budis mas holt blbou zkusenost.Bracha ma Fabii 1,4 na LPG obcas s tim jezdim a pocitove je jede na plyn lip na nenzin.je t dost o tom kdo ti tam co namontuje a hlavne jak to umi naladit.co ma v praci sluzebaky ve kterejch me vez tak uplne to sami.servis na benzinu musis taky delat.
Co se tyce Etanolu tak jsem pouze vznesl dotaz jestli to nekdo nekdy zkousel.taky nejsem z lidi ktery vyhodi tri tisice za neco co nefunguje.to je radsi projedu v benzinu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.10.2014 15:48:32
Offline

Re: Přestavba na E85

Jasný,je to kus vod kusu. Tata to má,už to v autě bylo,když ho koupil a tam to funguje vždycky pul roku po servisu a pak se to sere a kamoš co s nama jezdí na ryby si to nechal namontovat za pytel peněz,první rok-dva naprosto nadšenej že už nic jinýho nechce a pak v dobělkdy to bylo pomalu zaplacený a mělo to začít šetřit prachy se to začalo taky srat,po prudším přidání se to přepíná na benzín,vobčas to zhasne na křižovatce atd. V servise se v tom vždycky povrtají,měsíc to funguje a pak to začne dělat to stejný... Dneska už z toho tak nadšenej neníidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
corimec (Člen)
04.10.2014 16:54:40
Offline

Re: Přestavba na E85

Taky vám přidám jeden poznateksmile1v práci na to jezděj dva chlapy jeden má BMV 520 je tam šestiválec tak že tam ty krabičky musí mít dvě,druhej má felicii 16 a oba jsou naprosto spokojený.Spotřeba je prej stejná.

Kelly01 (Člen)
04.10.2014 19:06:23
Offline

Re: Přestavba na E85

Na pussy, bigsmile
Nemáš na to, nekupuj to, nebo kup a nereš!
A úplně nejhorší jsou čuráci co si vedou deníčky nebo tabulky v excelubigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.10.2014 19:58:25
Offline

Re: Přestavba na E85

Kelly01 psal:

Na pussy, bigsmile
Nemáš na to, nekupuj to, nebo kup a nereš!
A úplně nejhorší jsou čuráci co si vedou deníčky nebo tabulky v excelubigsmile

taky takový znám.dokonce znám člověka kterej jezdí i trasou která neni tolik do kopce aby ušetřil byť je o celý kilometr delší než ta do kopce bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
04.10.2014 20:50:02
Offline

Re: Přestavba na E85

kdyz se mi nekdo zepta , za kolik mi to jezdi, tak rikam - „ nevim, ale tankuju tak kolem 40 litru “ smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Frodo89 (Člen)
05.10.2014 16:30:48
Offline

Re: Přestavba na E85

Renault Clio 1,2 MPi r.v.97 40kW bez úprav "malý pod čtvercoví motor"
benzin N95 spotřeba 6,5l
E85 spotřeba bez jednotky 7,9l "Auto jevilo menší snahu se okolo 3100ot/min trošku uchlastat, ale jelo to lepe jak na benzin (šlo to lepe do otaček) až na ty studený starty"
E85 spotřeba s jednotkou 6,9-7,2l na 100km  - +/- OK
jaký koliv poměr N95 + E85 spotřeba 8-10l na 100km

+ Nejspíš by šel rovnou do ty programovatelný... Ale popravdě hodně záleží na autě "některé ten 100% Ethanol zkousnou i bez uprav" Nektere ten 100% E85 nezkousnou i po upravě "jednotky"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Harba (Člen)
09.10.2014 17:58:04
Offline

Re: Přestavba na E85

www.flexcar.cz  recenze uživatelůgoodbad

K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2014 19:20:37
Offline

Re: Přestavba na E85

Harba psal:

www.flexcar.cz  recenze uživatelůgoodbad

Zatim to vypada ze abarth jezdi na vypary bo se rucicka na nadrzi moc nehejbe tak uvidim jestli to vubec budu nejak resit dal smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr