Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kufre na 1250S - dilema

lastro (Člen)
09.09.2014 14:07:49
Offline

Kufre na 1250S - dilema

Čaute,

viem, že tém ohľadom kufrov je tu habadej, ale aj tak by som ocenil, nejaké rady a nasmerovania.
B12 som kúpil aj s platňou SW Motech a kufrom Givi Maxia3. Ešte v ten deň to šlo dole, lebo Bandit s jedným veľkým kufrom  vzadu podľa mňa vyzerá ako keby mal na riti nádor (bez urážky - môj názorsmile1). Dlhšie viacdňové výlety som riešil len tankvakom a vždy bola tá možnosť sa k niekomu zbaliť (kamoš ma Varadero s 3 veľkými kuframi bigsmile ).
Po poslednom 4 dňovom výlete som ale usúdil, že vlastné kufre síce nie sú nevyhnutnosť, ale mať zo sebou nejaké drobnosti (perforovanú bundu, jedlo, atď) naviac by fakt nebolo odveci, takže nadobúdam názor, že srať na vizáž a zhoršené jazdné vlastnosti a okufrujem to. A keď už tak rovno 3, lebo len ten jeden vzadu asi fakt neprehltnem.

1. Najradšej by som sa tej obludnej 55 litrovej Maxie zbavil a kúpil nejaké 3 menšie decentné kufre. - Máte nejaký tip (na značke nezáleží)?

2. Na druhej strane, rozum radí, keď už mám SW Motech platňu a Givi Maxiu 3 takmer nepoužitú, nepredávať a dokúpiť k tomu držiak na boky + kufre. Je to síce kufor s ktorým vyzerá moto ako nejaké spučené auto, ale je kvalitný a vojde sa doňho ozaj dosť.
A) Dokúpiť bočný držiak sw motech a kufre givi V35? Myslím, že to by bolo ideál riešenie (celkom to aj vyzerá nejako schopne), ale dosť drahé.
B) Bočný držiak givi PLX, alebo iný givi držiak (je lacnejší ako sw motech, ale neviem či kompatibilný s vrchnou platňou) + nejaké menšie kufre E21, prípadne E22. Len neviem ako by to vyzeralo: hore také hebedo ako je Maxia3 a k tomu po bokoch malé kufríky.

3. Rozmýšľam aj nad bočnými textilnými taškami - je to pomerne jednoduché a lacnejšie riešenie. Ale poznám plno chalanov, čo mali textilné tašky a časom kúpili aj tak plastové. Výhody-nevýhody asi všetci vieme. Nerád by som to teda riešil na 2x, že teraz kúpim textilné a po sezóne aj tak zhodnotím, že treba plasťáky. No a ešte je tu potreba riešiť možný oder laku na bokoch, atď. No hmmm, neviem. headshake

4. Síce mám laďák, ale tavenie kufrov snáď nehrozí. Mám presne taký Ixil ako člen Luk. (požičiam si foto)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_4617.jpg
Malo by to byť ok, nie?

Tak ak to niekto dočítal dokonca a riešil niečo podobne, skúste poradiť.
Ďakujem

K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2014 14:29:59
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Aspon si clovek procvicil slovenstinu smile1 ja vozim lodni pytel privazanej na sedacce a kdyz uz neni zbyti a jedeme ve dvou tak bocni tasky od Lojza a pripadne jeste tankvak.kufry se mi protivy a hlavne bych nesehnal drzaky a vyrabet je nebudu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
09.09.2014 14:54:10
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

lastro psal:

4. Síce mám laďák, ale tavenie kufrov snáď nehrozí. Mám presne taký Ixil ako člen Luk. (požičiam si foto)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_4617.jpg
Malo by to byť ok, nie?

Tak ak to niekto dočítal dokonca a riešil niečo podobne, skúste poradiť.
Ďakujem

ty voe, kdes to vyhrabal surprisedsmile1
kazdopadne na te fotce je kombinace:
horni drzak sw motech + kappa k46
bocni drzaky kappa + kufry motodetail (myslim, ze to je kopie kappa k40)
vyfuk ixil a opravdu se nic nepropalilobigsmile

vypada to jak goldwing, ale bud chces honit paradu nebo hodne odvezt...jednou za rok na dovcu se to da vydrzetgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
lastro (Člen)
09.09.2014 15:57:37
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Luk: Aké bočné držiaky sú tie Kappa? A aké kufre sú k tomu kompatibilné? Myslím Givi, alebo Kappa.

Tiež to mám tak na 1-2, maximálne 3x do roka, keď ideme pojazdiť mimo SR.

Ešte by som sa chcel opýtať. Na motoride.sk je plno tém o odpadnutých a lietajúcich kufroch, najmä topcasy (vrchné kufre) od Givi. Aké skúsenosti máte vy? Odletel niekomu nejaký kufor?
... lebo udrbať na koniec moto, na platňu 20x20cm, 55 litrový kufor mi príde ako dosť vážny aerodynamický prúser.redface

barynek (Člen)
09.09.2014 16:42:21
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

lastro psal:

Luk: Aké bočné držiaky sú tie Kappa? A aké kufre sú k tomu kompatibilné? Myslím Givi, alebo Kappa.

Tiež to mám tak na 1-2, maximálne 3x do roka, keď ideme pojazdiť mimo SR.

Ešte by som sa chcel opýtať. Na motoride.sk je plno tém o odpadnutých a lietajúcich kufroch, najmä topcasy (vrchné kufre) od Givi. Aké skúsenosti máte vy? Odletel niekomu nejaký kufor?
... lebo udrbať na koniec moto, na platňu 20x20cm, 55 litrový kufor mi príde ako dosť vážny aerodynamický prúser.redface

mám Kappu, kolem 45l nebo tak nějak, a píšou že max. rychlost je do 130km/h, ale jel jsem s tím permanentně 150 a hovno se tomu stalo, nic neodlítlo. Takže asi taksmile1
Jinak Kappa a Givi je to samý; jiný cenový relace, ale stejný výrobce. A na ty tři dovolený jak píšeš je to uplně jedno jestli Kappu, Givi nebo jinej kufr..


Bandit 4EVER!!!
lastro (Člen)
09.09.2014 17:03:08
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

barynek: Permanentne 150 km/h chodíme na dialnici aj my. Ale sem-tam sa stane... uvediem príklad: Pri ceste do HR na maďarskej dialnici nás dobehli 3 auta (staré klobásy: audina, bmw, a asi leon), raz šli 100, potom 170, obehovačky, strihačky - zrejme partia puberťákov idúca k moru. No a čo je vtedy najlepšie?: Plný kotol a preč. Podržať aspoň 3-4 minútky na 200, nech viem, že som im ušiel a potom kľudne ďalej pijánko 130-150. Nerád by som aby kufre zabraňovali takýmto (niekedy potrebným) únikom.

Kamoš na Hayabuse má home-made držiaky a nejaké lacné Awina kufre a vraj má odskúšané 250...bigsmile   

No ale aj tak no... sa pýtam...

osiris (Člen)
09.09.2014 18:50:06
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

...tak buď krásnej a na motorku nevěs nic, do kapsy si sebou vem jen kreditku smile1
...věř tomu, jak ti to napsal luk, leckdy budeš ještě šťastnej za velkej hnusnej kufr bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2014 19:15:43
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

lastro psal:

barynek: Permanentne 150 km/h chodíme na dialnici aj my. Ale sem-tam sa stane... uvediem príklad: Pri ceste do HR na maďarskej dialnici nás dobehli 3 auta (staré klobásy: audina, bmw, a asi leon), raz šli 100, potom 170, obehovačky, strihačky - zrejme partia puberťákov idúca k moru. No a čo je vtedy najlepšie?: Plný kotol a preč. Podržať aspoň 3-4 minútky na 200, nech viem, že som im ušiel a potom kľudne ďalej pijánko 130-150. Nerád by som aby kufre zabraňovali takýmto (niekedy potrebným) únikom.

Kamoš na Hayabuse má home-made držiaky a nejaké lacné Awina kufre a vraj má odskúšané 250...bigsmile   
nebo dát na první pumpě kafe a nechat je odjet bigsmile
No ale aj tak no... sa pýtam...


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
09.09.2014 20:19:06
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Mám vzadu taky zatial len jeden givi  velky - hodně krát ozkušané pri 220- 240 km/h po dialnici - nepadá ... casom prikupim aj bočné , pretože sa mi nechce viazať tie pavuky, sieťky a motovalce a niekedy  je len ten zadny malo smile1 . Bočné brašny bez vyztuženia sú na piču.  Len sa tiež obávam toho prepalenia, lebo mam tiež krátkú koncovku.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
andre.marek (Člen)
09.09.2014 20:30:20
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

lastro psal:

barynek: Permanentne 150 km/h chodíme na dialnici aj my. Ale sem-tam sa stane... uvediem príklad: Pri ceste do HR na maďarskej dialnici nás dobehli 3 auta (staré klobásy: audina, bmw, a asi leon), raz šli 100, potom 170, obehovačky, strihačky - zrejme partia puberťákov idúca k moru. No a čo je vtedy najlepšie?: Plný kotol a preč. Podržať aspoň 3-4 minútky na 200, nech viem, že som im ušiel a potom kľudne ďalej pijánko 130-150. Nerád by som aby kufre zabraňovali takýmto (niekedy potrebným) únikom.

Kamoš na Hayabuse má home-made držiaky a nejaké lacné Awina kufre a vraj má odskúšané 250...bigsmile   

No ale aj tak no... sa pýtam...

Já mám na Hayabuse vyzkoušené taky kolem těch 200 a nebyl problém good ťuk ťuk...

Mám držák SW motech i na boční kufry - Quick-lock, topcase givi maxia 55 a boční givi 42l.

barynek (Člen)
09.09.2014 20:56:06
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

2 lastro - tak se zdá, že nebudeš mít problém ani s tou dvoustovkousmile1 A pokud pojedeš ve dvou, tak vás bude vzduch obtýkat, a vadit to asik nebude. Takže máš rozhodnuto a vystaránosmile1good


Bandit 4EVER!!!
andre.marek (Člen)
09.09.2014 21:05:49
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

JJ, ještě k předchozímu příspěvku - bylo to ve dvou...

K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2014 21:21:39
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

K.a.s.y.m. psal:
lastro psal:

barynek: Permanentne 150 km/h chodíme na dialnici aj my. Ale sem-tam sa stane... uvediem príklad: Pri ceste do HR na maďarskej dialnici nás dobehli 3 auta (staré klobásy: audina, bmw, a asi leon), raz šli 100, potom 170, obehovačky, strihačky - zrejme partia puberťákov idúca k moru. No a čo je vtedy najlepšie?: Plný kotol a preč. Podržať aspoň 3-4 minútky na 200, nech viem, že som im ušiel a potom kľudne ďalej pijánko 130-150. Nerád by som aby kufre zabraňovali takýmto (niekedy potrebným) únikom.

Kamoš na Hayabuse má home-made držiaky a nejaké lacné Awina kufre a vraj má odskúšané 250...bigsmile   

No ale aj tak no... sa pýtam...

nebo dát na první pumpě kafe a nechat je odjet bigsmile
i s taškama se dá přes 200 ,ale proč.idontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
09.09.2014 22:29:32
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Míval sem na bandasce 3x givi maxia52 na kompletním givi nosiču a klidně se s tym dalo i těch 240km/h co bandit dalgood A do horního kufru sem dal i 25kg a nic se nedělo. Na to ofšem s tym swmotech nosičkem rovnou zapomeň,nebo alespoň né dlouhodobě... Chvilu to ten plech na rámu za sedadlem,ke kterýmu je to přidělaný vydrží než prasknebigsmile Samozřejmě na standartní nakládání s rozumem je to ok,jen to chce přemejšlet kam co datgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
lastro (Člen)
10.09.2014 08:45:15
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

osiris: No asi tak... verím tomu.

Kasym: Keby som mal dávať kávu na pumpe vždy keď stretnem na ceste idiota, tak z toľkého kofeinu by som do týždňa dostal infarkt! bigsmile
Nemysli si, že jazdím ako magor "třista z místa", len niekedy je proste potrebné zatiahnuť full gas. Napr. pri takom krízovom obehovaní a pod.
Snažím sa predpisy (viac-menejcool) dodržiavať. Ale motorky s objemom 1250 asi nerobili na len na jazdu 50-90-130. No nie? smile1

hlemejzd: good

VikecB12: Myslel som si že nosič SW Motech je to najlepšie č sa asi dá, vzhľadom na to, že je najdrahší. Čo odporúčaš?

VikecB12 (Člen)
10.09.2014 09:59:22
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Já ti neporadím,vždycky sem na fšecko silniční dával givi/kapa.
A třeba teďka na baworákách sou padáky a nosiče kufrů SWmotech snad to nejhorší,co se tam dá namontovat. Padáky se bortí jako z másla a nosiče prostě a jednoduše praskají,protože sou z tenkýho materiálu,takže na rozbitejch cestách se jednoduše utřepou. U silničního použití někde v alpách u bandita to třeba nenastane,ale důvěru to ve mě nevyvolává. Samozřejmě když je na něčem milion spojů,bajonetovejch ůchytů,redukcí na různé značky kufrů a nevím jakejch jinejch pičovin,tak to je jen další prostor pro případný problémy.
No a to,jak je ten vrchní plechovej nosič přidělanej zrovna na banditu jen k madlu,který sice samo o sobě působí superpevně,může vymyslet jen naprostej šílenec,protože se stačí podívat pod sedadlo na tu plechovou výztuhu rámu,která madlo drží a technicky přemýšlejícímu jedinci musí byt jasno,že tudy cesta nevede. Nebo vede,ale do kufru dlouhodobě nedávat těžší náklad,kterej třeba ten nosič givi zvládá bezproblémů. Swmotech vychází vstříc dnešním masérům,co chcou mít přez týden motorku kůl a nadupanou sportovní a o víkendu z toho chcou mávnutím kouzelného proutku udělat cestovní koráb silnic. A z toho pramení polovina konstrukčních slabostí jejich výrobkůidontknow
Ale narovinu,nejsu nestranej,mám na ty jejich výrobky dost averzi,takže můj blábol ber s rezervoubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2014 10:04:47
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

lastro psal:

osiris: No asi tak... verím tomu.

Kasym: Keby som mal dávať kávu na pumpe vždy keď stretnem na ceste idiota, tak z toľkého kofeinu by som do týždňa dostal infarkt! bigsmile
Nemysli si, že jazdím ako magor "třista z místa", len niekedy je proste potrebné zatiahnuť full gas. Napr. pri takom krízovom obehovaní a pod.
Snažím sa predpisy (viac-menejcool) dodržiavať. Ale motorky s objemom 1250 asi nerobili na len na jazdu 50-90-130. No nie? smile1

hlemejzd: good

VikecB12: Myslel som si že nosič SW Motech je to najlepšie č sa asi dá, vzhľadom na to, že je najdrahší. Čo odporúčaš?

Ja taky nerikam ze jezdim podle predpisu ale u tohohle konkretniho co jsi psal.nez se sraz hromadu km s takovejma blbama.to je radsi necham odjet.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
11.09.2014 09:42:22
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Ja mam taky drzak GIVI na Maxii 52 nahore, bocni nemam. Taky bych nedoporucoval Wmotech, videl sem 2 motorky co meli utrzeny to uchyceni madla do ramu, Jak tam zacnes nakladat, tak se to spolehlive utrepe, nereknu ti to na km presne kdy bigsmile, ale jeslti to chces mit bez starosti kup Givi drzak, mam ho taky na K6 a bezproblemu, Vikec mel to same jak ja taky a bez trablu good.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
11.09.2014 10:49:36
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Billy psal:

Ja mam taky drzak GIVI na Maxii 52 nahore, bocni nemam. Taky bych nedoporucoval Wmotech, videl sem 2 motorky co meli utrzeny to uchyceni madla do ramu, Jak tam zacnes nakladat, tak se to spolehlive utrepe, nereknu ti to na km presne kdy bigsmile, ale jeslti to chces mit bez starosti kup Givi drzak, mam ho taky na K6 a bezproblemu, Vikec mel to same jak ja taky a bez trablu good.

No a Marovi sme loni vařili tu výztuhu pod madlem taky. Koupil to s nosičem samodomo,ale uchycenej stejně jako ten SWmotech jen za madlo a z vejletu z vysočiny se vracel s kufrem na sedadle pěkně pod pavoukemcoolbigsmile Nosič hodil do popelnice a koupil kapu...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
13.09.2014 16:25:47
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

ad 1. - mám K46 5let stačil - vejdu se tam na 4dny bez nepromoku. Kámoš má maxii 52l a dá tam i nepromok. Na vzhled kašlu, kufr tam je na cestování...
Mám držák SW motech co píšou kluci, ale nemám s ním za 30tis problém a kufr tam mám nasazený skoro pořád. Je pravda, že od doby co mám 3kufry, tak ho váhově "šetřím"

ad2 . koupi boční kufry - mám je a jedeme-li ve dvou v topcase je jen "opěrka" a uvnitř je pití a foťák

držák mám SW motech a jsem spokojený

Kufry mám od LOUISE (Kappa)  za 60EUR, spokojenost. Jinak kdybych do toho chtěl vrazit více peněz, tak toto E 41N.


ad 3. na tašky se vyser, jsou nahovno. Měl jsem je ale prodal jsem to po prvních alpách.

ad 4. bude to OK. Já to mám ještě horší... hřeje se dost, ale je OK.

fotky mám tady
http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=35364


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
hlemejzd999 (Člen)
13.09.2014 20:58:15
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Bedřich psal:

ad 4. bude to OK. Já to mám ještě horší... hřeje se dost, ale je OK.

fotky mám tady
http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=35364

tos me uklidnil Bedrichu, protoze  ja mam nemlich ten samej vejfuck a dyž tam dam ruku , tak to k tomu spodku kufru dost fouká a  docela teple, takze sem rád , ze to mas ozkouseny a netaví se good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bedřich (Člen)
13.09.2014 21:12:18
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

jo, ale není kufr, jako kufr. Je to fakt teplý. Taky do místa, kde foukají splodiny dávám hadry/mikiny...  nikdy jsem s ním nejel prázdný, takže se to tam chladí.... a ty hadry jsou dost horký. Bez nich by to asi schořelo.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
redik27 (Člen)
17.09.2014 13:25:37
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

VikecB12 psal:

Já ti neporadím,vždycky sem na fšecko silniční dával givi/kapa.
A třeba teďka na baworákách sou padáky a nosiče kufrů SWmotech snad to nejhorší,co se tam dá namontovat. Padáky se bortí jako z másla a nosiče prostě a jednoduše praskají,protože sou z tenkýho materiálu,takže na rozbitejch cestách se jednoduše utřepou. U silničního použití někde v alpách u bandita to třeba nenastane,ale důvěru to ve mě nevyvolává. Samozřejmě když je na něčem milion spojů,bajonetovejch ůchytů,redukcí na různé značky kufrů a nevím jakejch jinejch pičovin,tak to je jen další prostor pro případný problémy.
No a to,jak je ten vrchní plechovej nosič přidělanej zrovna na banditu jen k madlu,který sice samo o sobě působí superpevně,může vymyslet jen naprostej šílenec,protože se stačí podívat pod sedadlo na tu plechovou výztuhu rámu,která madlo drží a technicky přemýšlejícímu jedinci musí byt jasno,že tudy cesta nevede. Nebo vede,ale do kufru dlouhodobě nedávat těžší náklad,kterej třeba ten nosič givi zvládá bezproblémů. Swmotech vychází vstříc dnešním masérům,co chcou mít přez týden motorku kůl a nadupanou sportovní a o víkendu z toho chcou mávnutím kouzelného proutku udělat cestovní koráb silnic. A z toho pramení polovina konstrukčních slabostí jejich výrobkůidontknow
Ale narovinu,nejsu nestranej,mám na ty jejich výrobky dost averzi,takže můj blábol ber s rezervoubigsmile

Souhlasím s tebou, měl jsem kufr Hepco-Decker, zadní nosič stejné uchycení jako SWmotech. Rok jsem jsem stím jezdil a pak jsem v zimě sundal plasty, a čuměl jsem - regulérně to prasklo v tom spojovací mostku jak se do něj uchytává zadní madlo. Koupil jsem GIVi, jelikož rozložení váhy je jinde a je klid.

SW motech a podobné sick


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Kettiv (Člen)
24.09.2014 12:32:22
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Já jsem po zjištění cen všehle těhle serepetiček usoudil, že nemám vůbec chuť strkat do toho tolik peněz, tak jsem si to doma zbastlil na ponku a je to. Vodfrčel jsem s nima Chorvatsko a paráda, vypadá to sice jako autobus, ale jelo se dobře a ty prachy co jsem ušetřil, jsem moch v klidu prochlastat na plážibigsmilebeer Hodim obrázek, ať vidíte, jak jsem šikovnej bigsmile Vyšly mě asi na 1300,- jeden i s držákama a 2000,- ohejbačka na plech do svěráku good

http://www.imgup.cz/image/gm5


http://www.imgup.cz/image/gmz


http://www.imgup.cz/image/gmq

Do ničeho se radši neseru, vono to nějak funguje samo
hlemejzd999 (Člen)
24.09.2014 20:18:37
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Kettiv psal:

Já jsem po zjištění cen všehle těhle serepetiček usoudil, že nemám vůbec chuť strkat do toho tolik peněz, tak jsem si to doma zbastlil na ponku a je to. Vodfrčel jsem s nima Chorvatsko a paráda, vypadá to sice jako autobus, ale jelo se dobře a ty prachy co jsem ušetřil, jsem moch v klidu prochlastat na plážibigsmilebeer Hodim obrázek, ať vidíte, jak jsem šikovnej bigsmile Vyšly mě asi na 1300,- jeden i s držákama a 2000,- ohejbačka na plech do svěráku good
http://www.imgup.cz/image/gm5
http://www.imgup.cz/image/gmz
http://www.imgup.cz/image/gmq

no jako na nejakyho baboráka jo , na bandasce se mi to teda moc nelibi...ale zase fakt, ze ucel cesty splnili a jednou za rok to de bigsmile ( ale ja bych stejne radsi nejaky kulatejsi z fabriky bigsmile ...jen na ne furt nejak nemam bokem prachy bigsmile , dycky mi do toho neco vleze )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bedřich (Člen)
25.09.2014 00:55:26
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

idontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
lastro (Člen)
18.05.2015 12:13:17
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Tak držiak bočných kufrov už je doma. Teraz k nemu naháňam kufre Givi V35, najlepšie od ruky. Síce ich majú na jednom eshope v akcii za 210€, ale na to moje 1-2x ročné použitie stačia aj jazdené.
Máte nejaký tip na alternatívu?

K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2015 12:20:59
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
lastro (Člen)
18.05.2015 12:36:13
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

Niekto kto raňajkoval menej vtipnej kaše?

Bedřich (Člen)
20.05.2015 21:15:50
Offline

Re: Kufre na 1250S - dilema

lastro -  hlavně abys měl odpovídající kufry držákům...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr