Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pokles baterie

jovas (Člen)
29.04.2015 12:29:26
Offline

Pokles baterie

Ahoj mam bandita 1200S r.v.2000 a mam problem s tim, ze kdyz moto stoji cca 2-3 dny tak mi baterie klesa cca 0,5voltu na den....dal jsem jinou (starsi ale funkcni)a je to prakticky to same....zkousel jsem merit odber dle servisniho manualu a nic mi multimetr neukaze (0mA).Mate nekdo nejakou zkusenost?
Dale pak kdyz zapnu klicek a mam vypnuty chcipak tak je normalni ze rucicky na budikach udelaji ten kmit od zacatku do konce?nebo to maji delat az kdyz je prepnuty chcipak na ON?
Diky za radu

K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2015 12:42:04
Offline

Re: Pokles baterie

S baterkou ti neporadim,ale ten chcípak na řidítku je jen nouzovej vypinač motoru ne elektriky takže to že se ti budíky zapnou po zapnutí klíčku je normální.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jovas (Člen)
29.04.2015 12:51:59
Offline

Re: Pokles baterie

diky za radu s budikamagood

Filous (Člen)
29.04.2015 16:29:06
Offline

Re: Pokles baterie

...těžko radit, měřit a hledat...projdi celou kabeláž, rozpoj všechny konektory a zkontroluj je, hledej namáhaný místa kabeláže jako třeba u krku řízení nebo ve světle...good luckcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2015 19:09:42
Offline

Re: Pokles baterie

ještě bych tedy poradil vlož do okruhu nejlépe rovnou k baterii ampérmetr a průběžně to sleduj až budeš hejbat kabelama a rozpojovat..usnadní to hledání.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
29.04.2015 20:50:09
Offline

Re: Pokles baterie

K.a.s.y.m. psal:

ještě bych tedy poradil vlož do okruhu nejlépe rovnou k baterii ampérmetr a průběžně to sleduj až budeš hejbat kabelama a rozpojovat..usnadní to hledání.

Jenze odber je kolikrat tak malej ze ho klasicky multimetr meni schopny zmerit....pokles ve Voltazi bych spis videl na skratovanou baterii...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SLUGI (Člen)
29.04.2015 21:10:16
Offline

Re: Pokles baterie

... a nebo tě to hledání pak přestane bavit, vykašleš se na to a po vyjížďce vždy odpojíš baterku  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2015 21:13:49
Offline

Re: Pokles baterie

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

ještě bych tedy poradil vlož do okruhu nejlépe rovnou k baterii ampérmetr a průběžně to sleduj až budeš hejbat kabelama a rozpojovat..usnadní to hledání.

Jenze odber je kolikrat tak malej ze ho klasicky multimetr meni schopny zmerit....pokles ve Voltazi bych spis videl na skratovanou baterii...

půl voltu na den neni zrovna málo..to se někde projeví


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jovas (Člen)
30.04.2015 20:38:59
Offline

Re: Pokles baterie

Super diky za tipy proste jdu na to rozpojovat a zapojovat a merit...jeste me napada jestli mi to nevybiji alternator nedavno menili uhliky tak jestli tam nekde v nem neni bota....

corimec (Člen)
01.05.2015 09:17:23
Offline

Re: Pokles baterie

Nakonec stejně budeš odpojovat baterku a nebo tam nekde na kostře vymyslet vypínač.

jovas (Člen)
03.06.2015 12:47:26
Offline

Re: Pokles baterie

Zdarec tak uz je to subyduby delal alternator....smile1

bolek009 (Člen)
04.06.2015 06:35:45
Offline

Re: Pokles baterie

jovas psal:

....zkousel jsem merit odber dle servisniho manualu a nic mi multimetr neukaze (0mA).Mate nekdo nejakou zkusenost?

Jakýkoliv odběr by se měl dát naměřit, i odběr přes nějaký svod v alternátoru.
Měls měřák přepnutý na stejnosměrný mA?


GSF1250SA K7
jovas (Člen)
04.06.2015 09:53:00
Offline

Re: Pokles baterie

Jojo mel ale zjistil jsem ze muj merak je spatny pac na jiny merak byl odber 0,2A....ale uz je to opraveno....diky vsem za rady a tipysmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr