Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Ova - kdo jede ???

Rendy (Člen)
17.02.2007 12:49:27
Offline

Ova - kdo jede ???

No tak chlapci a děvčata , nestydte se goodbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Mour (Člen)
17.02.2007 12:53:20
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Zatím 2 beer a 1wine ...a beztak jich bude víc, jak příjdou ostatní bigsmile ...takže mám smolíka bigsmile

Rendy (Člen)
17.02.2007 13:01:30
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Že bych se stavilbeerbeerwine , ale to bych mel taky smolíka bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Rendy (Člen)
06.03.2007 14:38:09
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tak co dnes miláčci , nikdo se nejde prosvištět ???good


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
tomasNJ (Člen)
06.03.2007 15:25:29
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

vole stav se ke mě do prace...s em tu do 5


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Cvrček (Člen)
06.03.2007 21:29:18
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Ahoj,koho jsem dneska potkal,když jsem je směrem z polanky do Proskovic,kousek od forda?Kdo z vás to byl?Na červeném banditu z černým nápisem....:)

demlis (Člen)
07.03.2007 07:53:54
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tož a dneska někdo vyjedete???;) má být líp jak včera;)


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Cvrček (Člen)
07.03.2007 10:12:45
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

ja se musím učit na zkoušku tak nemám čas,ale už jsem viděl nějakou B6 stát u Všb.:) jsem měl s toho depku,že jsem dneska nejel taky :(

demlis (Člen)
07.03.2007 10:24:22
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

cvrcek: jo to jsem já:) taky mám skolu ale cas se nějaký najde;) kdyžtak se někdy ozvy a kdyžtak můžem zajít aspoň popít po škole někdy;)


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Rendy (Člen)
07.03.2007 15:03:26
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Cvrček : Ten červený včera to jsem byl jáááágoodbigsmilebigsmilebigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Rendy (Člen)
07.03.2007 15:07:15
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Fiat : A dnes jsi v práci do kolika ??? Že bych se zastavil , ale nevím jak to stihnu , jezdit ale každopádně jdu a večer s pony goodgood


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Rendy (Člen)
11.03.2007 12:29:15
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tak co dneska ??? Opět budu v osamění ???smile2


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
demlis (Člen)
11.03.2007 13:20:59
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

dneska nemuzu:-/, ale pocasi na po a hlavne v ut(13-17°C) nevypadá spatne a v ut. mam celý den volno tak co nekam vyjet;)????


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Rendy (Člen)
11.03.2007 13:45:32
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

No jel bych hned ale příští týden mám odpolední smile2bad , jedině dnes , tak se na všechno sick a jdemegoodbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
demlis (Člen)
11.03.2007 13:50:53
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

bigsmile kdyby to bylo tak jednoduchesmile1 fakt to nejde...badfucksmile2


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Rendy (Člen)
11.03.2007 13:55:00
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Kua , to je pech badsmile2Jseš odsouzen k odposlechu laděných koncovek , bohužel jen k odposlechu smile2smile2smile2smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Cvrček (Člen)
12.03.2007 09:44:24
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

hej sory já včera nenapsal,ale byl jsem se projet,najel jsem asi 60km.Vpoho...bylo fajn.Jel jsem: F-m,Baška,palkovice,kozlovice,hukvaldy a pak přez frýčovice a brušperk domů.good

Cvrček (Člen)
12.03.2007 09:47:29
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Nedoporučili by jste mi nějaké místečko kam zajet?Chcu jet z kámoškou max těch 60km celkem.Na delší trasu nebude tedko čas.Nas nějaké příjemné místeško...třeba k vodě.Prej tu jsou u ostravy nějaké zatopené doly,(lomy)nebo něco podobného.Nevíte o něčem?Díky....help

Mour (Člen)
12.03.2007 09:53:45
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Zatopený lom je ve Svobodných Heřmanicích za Opavou, z Ova asi 55 km tam. Je tam moc hezky goodbigsmile

http://www.mapy.cz/?query=route(fast,toll):Ostrava%3ESvobodn%C3%A9%20He%C5%99manice&portHeight=503&portWidth=678&mapType=base&zoom=14#

Mour (Člen)
12.03.2007 09:56:26
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Jo, anebo si zajeďte pohladit lišku na Hukvaldy good

Cvrček (Člen)
12.03.2007 10:23:36
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Na hukvaldech jsem furt,ale uvidím co na to batůžek.Jinak dík za ty heřmanice....tam se určitě někdy kouknot zajedu.good

Tom-B12 (Člen)
12.03.2007 18:07:33
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Liška na Hukvaldech je dobrá inspirace pro budoucí leštiče, néé vždy je třeba filcák a pasta bigsmilebigsmilegood

Cvrček (Člen)
13.03.2007 23:08:29
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

No dneska jsem potkal tak minimálně 3 bandity v OV.Jeden modrý v N.bělé,Černý u Polikliniky v OV...jel namísteckou a samo že tvůj Fildo:)...pokud se nemýlím....byl před Bánou na parkovišti u kraje cesty....že mám pravdu?idontknowsmile1

Rendy (Člen)
14.03.2007 09:16:13
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

No tak jsme se nakonec včera byli projet , v práci jsme skončili v šest a hurá do sedel , ozval bych se ale neměl jsem absolutně čas se sem dostat smile2 , jezdili jsme zhruba do devíti , bylo gutgoodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
CZ_Iceman (Člen)
14.03.2007 23:46:16
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Rendy psal:

No tak jsme se nakonec včera byli projet , v práci jsme skončili v šest a hurá do sedel , ozval bych se ale neměl jsem absolutně čas se sem dostat smile2 , jezdili jsme zhruba do devíti , bylo gutgoodsmile1

Sem vcera stal vedle tebe na krizovatce v aute :)  Kurdec TT mam od pondelka v servisu, ale uz je hotove a v patek si pro nej jedu tak uz budu konecne mobilni..

tomasNJ (Člen)
15.03.2007 12:53:30
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

NEVÍM... gdosi a čebrenem banditu jezdi furt kolem mojí práce... je to b6, leštěné límce atak


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
CZ_Iceman (Člen)
18.03.2007 10:18:32
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tak co dneska v NEDELU ? POjede nekdo na nejaky trip? Potrebuju trosku Triumpha provetrat a jak sem se dival na pocasi tak dneska je asi zas na nejakou dobu posledni den kdy se da vyjet.

demlis (Člen)
21.03.2007 16:25:56
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

tomasNJ: to jsem ja mám na nové vsi garage totiz:)


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Rendy (Člen)
21.03.2007 18:33:56
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tak to budem někdy muset přijet fiata navštívit good trošičku podráždit bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
tomasNJ (Člen)
21.03.2007 20:32:34
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

bigsmilebigsmilebigsmile

rendy s demlisem

bigsmilebigsmilebigsmile

voe kadživa už sa chystábigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
demlis (Člen)
22.03.2007 08:10:56
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Rendy: tak to každopussypádněsmile1 příští týden se už má snad i zlepšit počasígood

http://www.e-pocasi.cz/index.php?basket … =predpoved


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Rendy (Člen)
22.03.2007 22:05:14
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Fiat : jen počkej , zajíci bigsmilebigsmilebigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Rendy (Člen)
25.03.2007 13:32:50
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Jdem jezdit , tak kdyby někdo , ozvat se na můj tlf , asi tak okolo půl třetí - třetí goodgoodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
demlis (Člen)
26.03.2007 07:42:47
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

včera nějakých 350km a šťastný jak malý jarda:).....tak kdo jde dneska???;)

cvrček: že jsi byl včera u hanky tak kolem 3tí??? sem se tam jen chvilku zdržel a na kafe sme se stavili až sme jeli z5 bo těch lidí tam bylo až moc:)


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Cvrček (Člen)
26.03.2007 23:31:53
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

demlis psal:

cvrček: že jsi byl včera u hanky tak kolem 3tí??? sem se tam jen chvilku zdržel a na kafe sme se stavili až sme jeli z5 bo těch lidí tam bylo až moc:)

Počkat včera....U hanky ....Nevím u keré hanky myslíš,ale u žádné jsem nebyl:(....už delší dobubigsmile
Asi se za nejakou budu muset stavitgood
Jakou hanku mi doporucuješbigsmilebigsmile

Spidermila (Člen)
26.03.2007 23:40:51
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

To bude ta Hanka na benzince v Bílovci... Ale ta dá každému, kdo zaplatí bigsmile Ale je tam fajn.
Zas se tam někdy musím stavit, jak navštívím Ostravu... Snad už tento víkend...

Cvrček (Člen)
26.03.2007 23:55:51
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Hm...a za kolik dá? Že bych se tam taky stavil.....za 27,50/litr bigsmile

Spidermila (Člen)
27.03.2007 00:12:07
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

To nevím. Benzin bych tam nebral. Ale čaj má dobrý bigsmile
A má čepovaného Birela, pokud si dobře pamatuju... good

Jarken (Člen)
27.03.2007 07:48:00
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Motobar Hanka vzadu za benzínkou před vjezdem do Bílovce vlevo (od Ostravy), nad benzínkou je nahoře vyvěšena modrá mašina bigsmile, jinak tam čepuje Birell, kofolu, chutně vaří - jak polévky, tak ostatní - není to drahé a vždy tam najdeš bikery no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Cvrček (Člen)
27.03.2007 23:19:13
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Aha...to mi něco říká...asi jsem už kolem toho někdy jel,ale nestavil jsem se tam....no tak příštěsmile1

demlis (Člen)
29.03.2007 08:57:01
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Jo je to tam jak píšete, ale cvrčkův bandit to tehdy nebyli už sme to probrali před školou:) Jinak teď tam je zahájení sezony v sobotu....škoda že budu muset pracovat:-/

To cvrček: Jinak nebyl jsi náhodou ve škole v Ut??? jen že se tam rozdávali pokuty udajně za stání před školoubigsmile bo nějací borci tam udajně jak parkujeme mota zaparkovali autobigsmile by mě zajímalo jak se tam dostali skrz ty betonové záterasybigsmile


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Spidermila (Člen)
29.03.2007 09:32:23
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

O víkendu budu v Ostravě!
Nechystáte nějakou malou vyjížďku? Že bych se přidal. Sice nebudu mít moc času, ale rád bych vás severomoraváky zas viděl.good

Spidermila (Člen)
29.03.2007 09:39:09
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Upřesnění - času bude celkem dost. Celá sobota až do 16 hod.goodgoodgood
Tak jedeeeeem!!!smile1

Jarken (Člen)
29.03.2007 10:27:31
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

V sobotu absolvuji "povinný" rodinný výlet s malou na Velikonoční jarmark na Slezskoostravském hradě smile2, musím, abych měl pak v neděli volno na mašinusmile1 - jsem pod papučí surprised, už to tak bude no né?No ano!bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fik-B6S (Člen)
29.03.2007 11:57:05
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

demlis psal:

Jo je to tam jak píšete, ale cvrčkův bandit to tehdy nebyli už sme to probrali před školou:) Jinak teď tam je zahájení sezony v sobotu....škoda že budu muset pracovat:-/

To cvrček: Jinak nebyl jsi náhodou ve škole v Ut??? jen že se tam rozdávali pokuty udajně za stání před školoubigsmile bo nějací borci tam udajně jak parkujeme mota zaparkovali autobigsmile by mě zajímalo jak se tam dostali skrz ty betonové záterasybigsmile

Ty zatarasi jsou rozdělané aby se tam dalo jezdit...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Pšán (Člen)
29.03.2007 14:48:04
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

V sobotu odpoledne,bo ráno mám cyklus,se pojedu kouknout k Hance do Bílovca..má tam něco být.


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Rendy (Člen)
29.03.2007 15:09:15
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tož se tam sejdem , né goodgoodgoodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Spidermila (Člen)
29.03.2007 18:05:18
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Pšán psal:

V sobotu odpoledne,bo ráno mám cyklus,se pojedu kouknout k Hance do Bílovca..má tam něco být.

v kolik pojedeš?

Pšán (Člen)
29.03.2007 20:56:13
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

..cyklus mi končí o druhe..do chlíva pro kozu..dom se přebalit..cca 14:30 vyprdím..jízda dle silničního zákona s vyloučením případného fláknutí sebou..15:00 jsem tam..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Spidermila (Člen)
29.03.2007 21:12:25
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

To už je trochu pozdě smile2 Škoda.
Ve čtyři už totiž musíme být v zoo.
Co do té doby? Kdo se chce projet s Ostravakem/Brňákem?

1.2_Bert (Člen)
29.03.2007 21:42:00
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Pro sváteční jezdce,
1.4. v neděli je akce pro motorkáře v Opavě,
tamní pan farář (jezdící na R1) ve 14:00 požehná motorkářům do sezóny  v kostele (nevím přesně ve kterém, zřejmě v tom co je u Horního náměstí u divadla, to by nemělo být problém zjistit namístě)
a pak přesun na "sádrák" kde bude akce pokračovat nějakým programem a gulášem.
Budu tamgood


12.Bandit je dobrá minulost
Rendy (Člen)
31.03.2007 11:14:16
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tak teda dnes v Bílovci U Hanky goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Cvrček (Člen)
31.03.2007 18:59:09
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

To mour: čau já jdu dneska pařit do staré vsi...a ani nevím kde je sokolovna
              Tak tam snad trefím...kdybys tu dneska byl ,tak mi můžeš napsat popis...díkybigsmilewinebeerwinebeerbeerbeerbeerbeerbeer

Cvrček (Člen)
31.03.2007 20:49:01
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

12.Bert psal:

Pro sváteční jezdce,
1.4. v neděli je akce pro motorkáře v Opavě,
tamní pan farář (jezdící na R1) ve 14:00 požehná motorkářům do sezóny  v kostele (nevím přesně ve kterém, zřejmě v tom co je u Horního náměstí u divadla, to by nemělo být problém zjistit namístě)
a pak přesun na "sádrák" kde bude akce pokračovat nějakým programem a gulášem.
Budu tamgood

Ahoj....já bych tam jel rád,nebýt v práci.Tak mi alespon když tak někdo napište,jaké to tam bylo.Když tak mi napište alespon jak se ten farář jmenuje a kde mývá bohoslužby.Bych se tam někdy zajel podívat.

Spidermila (Člen)
02.04.2007 07:48:53
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

V neděli jsem se cestou do Brna stavil u Hanky v Bílovci. Zrovna se tam k odjezdu chystal nějaký Bandit, tak jsem slušně pozdravil "Bandit pussy!" a on nic. smile2
Ne všichni mají slušné vychování bigsmile

Jarken (Člen)
02.04.2007 08:05:33
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Spidermila - mám podobnou zkušenost surprised, v neděli u Trampa na Buchlově kolem 13.00 hod. jsem slušně pozdravil modrého Banďoura obligátním Bandit pussy a on prý, že takového nezná  a proč prý nadávám idontknow.

Svět se v prdel obrací no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
02.04.2007 08:07:03
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

12.Bert psal:

Pro sváteční jezdce,
1.4. v neděli je akce pro motorkáře v Opavě,
tamní pan farář (jezdící na R1) ve 14:00 požehná motorkářům do sezóny  v kostele (nevím přesně ve kterém, zřejmě v tom co je u Horního náměstí u divadla, to by nemělo být problém zjistit namístě)
a pak přesun na "sádrák" kde bude akce pokračovat nějakým programem a gulášem.
Budu tamgood

...koukal sem na to ve správách na Novje...pan farář je správnej týpek good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
1.2_Bert (Člen)
03.04.2007 21:29:47
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Akce to byla povedená.
Bylo krásně, sjelo se tak na 700 moto, od veteránů až po tříkolky, takže na prostranství u klášterního kostela sv.Ducha naproti hl. pošty a přilehlých uličkách se najednou vyrojilo na tisíc lidí, s tím pan farář nepočítal, kostel byl přeplněn, zdaleka ne všichni se tam dostali. Po krátké mši pan farář dlouho a poctivě kropil stroje a pak sám už v civilu přijel na stříbrné R1 do rekreačního areálu na okraji Opavy, kde setkání pokračovalo.


12.Bandit je dobrá minulost
demlis (Člen)
05.04.2007 08:59:47
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Tak dneska to v OV vypadá na pekne pocasi a ja uz zkoncil pro dnesek ve skole nepojedete nekdo nekam se projet dneska??smile1


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Cvrček (Člen)
23.06.2007 13:47:59
Offline

Re: Ova - kdo jede ???

Ahoj lidi...tak kdo by jel z Ov a okolí někam se projet?Tento týden?Hm?Nějak dlouho už tady do tohoto odkazu nikdo nepsal,tak bychom měli kua už vyjet ne?Prázdniny na krku.....Jo pokud by jste chtěli jet až později,tak to už mám tábor...na Hadince...asi na 14dní budu fuč.Chtěl jsem sice brát banditku sebou,ale nevím jestli mi to výjde.Tak zatím...pište...icq mám v profilu...no a tedkon i tel.good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr