Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Váhřívané ručky

Béďa (Nový člen)
28.01.2016 20:54:35
Offline

Váhřívané ručky

Zdarvím všechny kdo instaloval vyhřívané rukojeti. Zkoušel někdo levné z EBAY v rozmezí 100 - 500 kč. Děkuju za tipy.Béďahelp

Banditatom (Člen)
28.01.2016 20:59:05
Offline

Re: Váhřívané ručky

Tluste neprijemne....na picu rugulace...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
28.01.2016 21:23:17
Offline

Re: Váhřívané ručky

ozkoušel jsem Saito - hřáli hezky ale byly strašně tlustý a blbě se to drželo

vozil jsem Daytona - drželi se fajnově, hřáli taky dobře, ale měli jen startovací polohu, která se nedala nechat dlouuho, a pak udržovací, která by zas mohla topit o trošku víc. Ale celkově je hodnotím dobře
https://www.louis.de/artikel/heizgriff- … r=10032048

teď mám na skutru Daytona scooter, neb byli v Lujzovi za 20 evropských, jsou jenom zapnuto, vypnuto a jsou taky takový tlustší a navíc kratší než původní gripy, ale za ty peníze se to dá
https://www.louis.de/artikel/heizgriff- … r=10032309

gripy z íbeje za kilo bych neměl odvahu vyzkoušet v nejlepším případě to budou vyhozený prachy

jo a namontuj si to aby to fungovalo jen při zapnutém klíčku, jinak tě čeká nejedno nepříjemné překvapení a spousta sprostých slov.

...

YvesEr (Člen)
29.01.2016 14:25:49
Offline

Re: Váhřívané ručky

Měl jsem namontováno toto. Z aukra za 250,- Kč. Fungovalo to dobře. Topilo to jako blázen...

YvesEr (Člen)
29.01.2016 14:27:30
Offline

Re: Váhřívané ručky

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4705_5953916149.jpg
oma1995 (Člen)
29.01.2016 14:36:22
Offline

Re: Váhřívané ručky

Taky mam ty vyhrivany vložky pod gripy. Topí to dost

Jardel T (Člen)
29.01.2016 15:00:05
Offline

Re: Váhřívané ručky

mladé jsem kupoval z www.motoretezy.cz vyhřívané rukojeti s ovládáním za nějakých 9 stovek a je spokojená


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
kratas (Člen)
29.01.2016 18:59:42
Offline

Re: Váhřívané ručky

Oxford OF 696 Sport

Fungují super, ta verze co mám nemá ještě zapínání až po nastartování motoru (udělal jsem si zapojení přes relé - zapínám tak i vyhřívánáí sedla). Současná verze V8. má již fungci až po nastartování..
Za mě spokojenost, je montáž je docela ořech, abys to měl napstosto super - musím upravit plynovou strany - upravit plast co jsou v něm lanka a původní grip, jinak tam nenasuneš celý nový grip...


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Banditatom (Člen)
29.01.2016 19:44:21
Offline

Re: Váhřívané ručky

kratas psal:

Oxford OF 696 Sport

Fungují super, ta verze co mám nemá ještě zapínání až po nastartování motoru (udělal jsem si zapojení přes relé - zapínám tak i vyhřívánáí sedla). Současná verze V8. má již fungci až po nastartování..
Za mě spokojenost, je montáž je docela ořech, abys to měl napstosto super - musím upravit plynovou strany - upravit plast co jsou v něm lanka a původní grip, jinak tam nenasuneš celý nový grip...

Tak oxfordy snad nema cenu ani resitgood ty saita jsem😴chtel panmame koupit k jezurovi a vetsi hnus jsem v ruce nemel...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kratas (Člen)
29.01.2016 19:54:14
Offline

Re: Váhřívané ručky

Dal bych tam osvědčenou věc...s nějakým levným shitem se budeš trápit při montáži a pak jak se ti to vysere, tak zešílíš...tu fakt levné, několikrát placené.

Oxfordy mám cca 3 rokem a paráda...fungují zatím bez chyb smile1, jo a hřejou taky fajne good


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
killerrebel (Člen)
19.02.2016 23:42:32
Offline

Re: Váhřívané ručky

mam oxfordy cca 5 let a porad funguji dobře,na nejvyšší stupen ze 4 to po nějake době až skoro pálí.... maji ochranu proti vybití baterie drží se příjemně jen o malinko tlustší než origo. za mě jedine Oxfordy goodgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr