Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Špeditéři...

Ondráš (Člen)
12.05.2016 14:28:36
Offline

Špeditéři...

Potřeboval bych převézt motorku z ČR do Irska.
Nevíte o někom kdo jezdí (nebo by měl alespoň cestu) do Irska či na rozumné místo v UK s dodávkou (či něčim podobným), kam by mi motorku naložil a dovezl?
Samozřejme to nechci zadarmo.
Díky.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
12.05.2016 18:17:44
Offline

Re: Špeditéři...

Znám jednoho co to vozí z UK (jen teda Anglie) sem, tak se ho zkusím zeptat, ale až v pondělí a nic neslibuju. Musel bys to dovézt někam sem k nám (Plzeň), ale nevím, kdy tam pojede pro zboží...
Takže vlastně nevím, jestli má cenu se ho vůbec ptátbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
kojaksro (Člen)
12.05.2016 18:27:43
Offline

Re: Špeditéři...

...Ondráši a co zkusit Karla (Slamescu), jezdí přeci do Anglie pro autasmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
12.05.2016 19:53:57
Offline

Re: Špeditéři...

Myslím,že budou potřeba k motorce nějaký doklady a asi plná moc na vývoz,tak si to nějak pozjišťuj. Nám pojede sprinter do londýna cca 17.6. ale bude postrop našlapanej. bad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
12.05.2016 22:15:42
Offline

Re: Špeditéři...

barynek psal:

Znám jednoho co to vozí z UK (jen teda Anglie) sem, tak se ho zkusím zeptat, ale až v pondělí a nic neslibuju. Musel bys to dovézt někam sem k nám (Plzeň), ale nevím, kdy tam pojede pro zboží...
Takže vlastně nevím, jestli má cenu se ho vůbec ptátbigsmilebigsmile

Bydlím, 10 km od Žebráku (na D5), tak by to snad neměl bejt zas takovej problém.

kojaksro psal:

...Ondráši a co zkusit Karla (Slamescu), jezdí přeci do Anglie pro autasmokin

S Karlem jsem mluvil, ale jede sem až někdy na podzim a to už tu zase začíná období dešťů...help

VikecB12 psal:

Myslím,že budou potřeba k motorce nějaký doklady a asi plná moc na vývoz,tak si to nějak pozjišťuj.

No to jsem zjisťoval, ale všude jsem našel jen jak na dovoz z UK. Asi nikdo nepředpokládá, že by sem někdo něco vozil i odjinud. Ale asi to bude stejný.

Díky kluci.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
12.05.2016 22:43:08
Offline

Re: Špeditéři...

Ondro mozna blba otazka ale nemaj lepsi si tam tu motorku koupit?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
12.05.2016 23:02:52
Offline

Re: Špeditéři...

...tak já Ti jí tam dovezu....stačí zaplatit benzín, trajekty a mě zpáteční letenku....smile1))...možná ani nebudu chtít diety bigsmile

PALOUS (Člen)
12.05.2016 23:08:22
Offline

Re: Špeditéři...

Petr J. psal:

...tak já Ti jí tam dovezu....stačí zaplatit benzín, trajekty a mě zpáteční letenku....smile1))...možná ani nebudu chtít diety bigsmile

Jedu jako spolujezdec 😀


Jebat motorky :-)
pulmotor (Člen)
12.05.2016 23:53:19
Offline

Re: Špeditéři...

Bratr freš jí dostal tenkrát na Maltu asi za 13000kč spediční firmou.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
tachec (Člen)
13.05.2016 05:47:38
Offline

Re: Špeditéři...

Udělej si pěknej výlet po vlastní ose - máš to nějakých 2000km good


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
13.05.2016 06:07:39
Offline

Re: Špeditéři...

Banditatom psal:

Ondro mozna blba otazka ale nemaj lepsi si tam tu motorku koupit?

Napadlo mě to taky, ale co se týče techniky, tak jsem na to trochu levej a technická na motorku se tu pokud vím bude dělat až od roku 2022, takže bych se trochu bál, abych nekoupil nějaký střep (ikdyž musím přiznat, že jsem nad nějakým Triumphem, kterých je tu celkem dost, přemýšlelcool). Ta moje je ve stavu o kterém vím a pokud to nerozštípu, tak zase vydrží...good
Ceny posuďte sami.: https://www.donedeal.ie/motorbikes/Suzuki/GSF

2 Petr J. a Palous: To už mi jeden kamarád taky nabízel... smokin

2 pulmotor: Díky. goodTuhle variantu jsem zavrhoval, protože jsem myslel, že by fakt bylo levnější si jí tady koupit, ale našel jsem něco za 430 eur. Možná nad tím ještě popřemýšlím...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
13.05.2016 06:17:29
Offline

Re: Špeditéři...

tachec psal:

Udělej si pěknej výlet po vlastní ose - máš to nějakých 2000km good

Bych radši ty 3-4 dny jezdil po Irsku, než čučet na dálniční náspy v Německu a Francii. Když k tomu připočtu i cenu letenky, trajekt (s motorkou cca €170), (a gumy po dvou tisících dálničních kilometrů na odpis), tak ta zásilková služba možná vyjde levněji.

A taky bych si musel vzít další 3 dny volno abych se srovnal. Víc jak vypadám, když se vrátím ze Slovače (otázka je teda jak moc je na tom podepsanej chlast). bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
13.05.2016 11:32:52
Offline

Re: Špeditéři...

No  než dat třeba 10tisíc za to,že tam dopravíš svuj bajk,tak bych řekl že je lepší tam koupit nějakou bandasku za 2,5tis éček,pěkně se tam povozit a v případě návratu do čr ji buďto prodat tam s nějakou strátou a nebo na ni sednout a dojet dom a buchnout ju tady.
Nevím jak v irsku,ale v UK mají myslím povinnost lidi,co tam pracují,mít motorové vozidlo přihlášené na jejich značkách.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
13.05.2016 12:23:08
Offline

Re: Špeditéři...

Kup tam retro Triumph a já ho po návratu odkoupím(případně přidám i na koupismile1, co ty na to?


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.05.2016 08:32:41
Offline

Re: Špeditéři...

VikecB12 psal:

No  než dat třeba 10tisíc za to,že tam dopravíš svuj bajk,tak bych řekl že je lepší tam koupit nějakou bandasku za 2,5tis éček,pěkně se tam povozit a v případě návratu do čr ji buďto prodat tam s nějakou strátou a nebo na ni sednout a dojet dom a buchnout ju tady.

To je sice hezký, ale dát 400 eur za dovoz a dát 2 500 eur za motorku je celkem rozdíl. I když se ti to pak vrátí. Nedej Bože ale, když bych to rozflákal... To se ti nevrátí nic...smile1 Ale ten Triumph mě zase láká... Ci fix...help Kdybych pošetřil...

VikecB12 psal:

Nevím jak v irsku,ale v UK mají myslím povinnost lidi,co tam pracují,mít motorové vozidlo přihlášené na jejich značkách.

Mělo by to tak v EU platit obecně. Není to jen pro lidi kteří tam pracují, ale pro daňové rezidenty obecně. Maximum na cizích značkách je půl roku. Pak bys to měl převést na lokální (je to kvůli pojištěním i silniční dani - kterou tu platí všichni).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
16.05.2016 08:38:54
Offline

Re: Špeditéři...

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

No  než dat třeba 10tisíc za to,že tam dopravíš svuj bajk,tak bych řekl že je lepší tam koupit nějakou bandasku za 2,5tis éček,pěkně se tam povozit a v případě návratu do čr ji buďto prodat tam s nějakou strátou a nebo na ni sednout a dojet dom a buchnout ju tady.

To je sice hezký, ale dát 400 eur za dovoz a dát 2 500 eur za motorku je celkem rozdíl. I když se ti to pak vrátí. Nedej Bože ale, když bych to rozflákal... To se ti nevrátí nic...smile1 Ale ten Triumph mě zase láká... Ci fix...help Kdybych pošetřil...

VikecB12 psal:

Nevím jak v irsku,ale v UK mají myslím povinnost lidi,co tam pracují,mít motorové vozidlo přihlášené na jejich značkách.

Mělo by to tak v EU platit obecně. Není to jen pro lidi kteří tam pracují, ale pro daňové rezidenty obecně. Maximum na cizích značkách je půl roku. Pak bys to měl převést na lokální (je to kvůli pojištěním i silniční dani - kterou tu platí všichni).

No co...odpustis si par pint piva jednu dve fish and chips a bude triumph jak vysitejevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
16.05.2016 09:39:55
Offline

Re: Špeditéři...

No a ty to tam přihlašovat chceš,nebo nechat na našich RZ? Protože pokud bys to tam chtěl přihlásit,tak to tady musí napřed projít procedurou vývozu. Dělal sem tohle jen jednou a byl to nějakej divnej systém oproti cizině. Muselo se s motorkou u nás na evidenčku,zřídit povinný ručení na kupujícího a teprve potom to odhlásili pro vývozidontknow Jestli to tak ještě je netuším,už je to nějakej rok nazpětass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
16.05.2016 12:18:16
Offline

Re: Špeditéři...

VikecB12 psal:

No a ty to tam přihlašovat chceš,nebo nechat na našich RZ? Protože pokud bys to tam chtěl přihlásit,tak to tady musí napřed projít procedurou vývozu. Dělal sem tohle jen jednou a byl to nějakej divnej systém oproti cizině. Muselo se s motorkou u nás na evidenčku,zřídit povinný ručení na kupujícího a teprve potom to odhlásili pro vývozidontknow Jestli to tak ještě je netuším,už je to nějakej rok nazpětass

U nas je vsechno nejak divnebad prodejce a muj pravnik me tvrdili ze na prihlaseni auta s F staci jen zruseny F Tp. Prijdu k nam na urad a oni po me chcou Coc listsurprisedvolam do ostravy tam ze prej jen dovozovou stk evidencku a povinne ruceni a zruseny tpidontknowtoz kdy zavolam do olomouce tak po me budou chtit i vypis s karty ridice vysi meho prijmu a co dal???sick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
17.05.2016 06:23:34
Offline

Re: Špeditéři...

VikecB12 psal:

No a ty to tam přihlašovat chceš,nebo nechat na našich RZ? Protože pokud bys to tam chtěl přihlásit,tak to tady musí napřed projít procedurou vývozu. Dělal sem tohle jen jednou a byl to nějakej divnej systém oproti cizině. Muselo se s motorkou u nás na evidenčku,zřídit povinný ručení na kupujícího a teprve potom to odhlásili pro vývozidontknow Jestli to tak ještě je netuším,už je to nějakej rok nazpětass

Já našel tohle:
http://www.hrabyova.cz/prihlasovani-voz … ci-export/
Ale víc se bojím, aby to pak šlo přihlásit zpět v ČR.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
17.05.2016 08:45:13
Offline

Re: Špeditéři...

Tak to teda zjednodušili,to je dobřegood
Nicméně,co to přihlášení bude stát v Irsku? U nás cca 1500kč za dovozovou STK a 500kč na ouřadě za přihlášení. Někdy se musí udělat výpis z Dekry a ten stojí něco přes dva tácky... Tak si to zpočítej na co to vyjde... Mimochodem,jak budou vědět,že tam to vozidlo používáš delší dobu,než toho pul roku?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
17.05.2016 08:55:21
Offline

Re: Špeditéři...

VikecB12 psal:

Tak to teda zjednodušili,to je dobřegood
Nicméně,co to přihlášení bude stát v Irsku? U nás cca 1500kč za dovozovou STK a 500kč na ouřadě za přihlášení. Někdy se musí udělat výpis z Dekry a ten stojí něco přes dva tácky... Tak si to zpočítej na co to vyjde... Mimochodem,jak budou vědět,že tam to vozidlo používáš delší dobu,než toho pul roku?

Podle registrace na hranicich.Irsko tusim neni v Sengenu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
17.05.2016 09:09:21
Offline

Re: Špeditéři...

Tak si udělá vobčas vejlet do vedlejšího královstvíbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
17.05.2016 09:59:56
Offline

Re: Špeditéři...

VikecB12 psal:

Tak to teda zjednodušili,to je dobřegood
Nicméně,co to přihlášení bude stát v Irsku? U nás cca 1500kč za dovozovou STK a 500kč na ouřadě za přihlášení. Někdy se musí udělat výpis z Dekry a ten stojí něco přes dva tácky... Tak si to zpočítej na co to vyjde... Mimochodem,jak budou vědět,že tam to vozidlo používáš delší dobu,než toho pul roku?

Podle registrace na hranicich.Irsko tusim neni v Sengenu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
17.05.2016 11:23:39
Offline

Re: Špeditéři...

VikecB12 psal:

Tak si udělá vobčas vejlet do vedlejšího královstvíbigsmile

Je to jak psal Kasym...
Problem je, ze cesta do vedlejsiho kralovstvi nepomuze, protoze UK a IRL maj mezi sebou celni unii a na jejich hranicich nikdo nestoji (alespon do Severniho Irska).
Jedine reseni by byl trajekt do Roscoffu (FR), ale to je cca 170 eur. help
On by to asi problem nebyl dokud by te nechytli. Ale cizi znacka tu dost pouta pozornost. Ja za celou dobu videl vseho vsudy snad 2 nemecke.
Na kontinentu bych to neresil. Tam bych to ukecaval. V IRL to ukecam tezko.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
17.05.2016 11:40:29
Offline

Re: Špeditéři...

No tak bych se na tahání mašiny vocaď tam tuplem vysral. Cesta tam,přihlášení,cesta nazpět,přihlášení=polovina ceny bandasky. Bych tam rači pořídil nějakou lacinou mršku,klidně něco nízkoobjemovýho a při vodjezdu ji za tašku hrušek prodal a měl bys klid.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
17.05.2016 13:04:17
Offline

Re: Špeditéři...

Řekni že jsi zklamaný uprchlík a vracíš se domůidontknowsmile1

Všechno ti proplatí a navíc dostaneš upomínkový předmětygoodsmile1


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
20.05.2016 12:32:19
Offline

Re: Špeditéři...

2 Kelly: Jako veterana myslis i tohle?
https://www.donedeal.ie/motorbikes-for- … 0/12091509

Koukam na inzeraty i jinde než v okoli kde bydlim... Asi by to nejak šlo. Jen musim vyřešit dopravu. Ty nejlepší jsou samozřejmě uplně na druhé straně Irska, což tu sockou vyjde na půlku ceny dopravy z ČR. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
20.05.2016 13:31:04
Offline

Re: Špeditéři...

Něco z nových retro modelů bonnevile, thruxton, scramblergood


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
20.05.2016 13:41:06
Offline

Re: Špeditéři...

Kelly01 psal:

Něco z nových retro modelů bonnevile, thruxton, scramblergood

To je minimalne za 5000eur. Na to by ti nestačily ani obě ledviny.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
20.05.2016 13:44:48
Offline

Re: Špeditéři...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
20.05.2016 13:46:06
Offline

Re: Špeditéři...

Co kdybych "přihodil" přístroj na dialýzusurprised

Neříkej že bys nesebnal něco pod 4900€surprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
20.05.2016 13:48:02
Offline

Re: Špeditéři...

Co kawu W650 nebo 800evilsurprised


God Save The Queen!
Mour (Člen)
20.05.2016 13:49:11
Offline

Re: Špeditéři...

Já bych si udělal radost tímhle:

https://www.donedeal.ie/motorbikes-for- … 0/12229839

good bigsmile

Kelly01 (Člen)
20.05.2016 13:56:08
Offline

Re: Špeditéři...

Taky dobrý, tohle je směr kterým se hodlám na starý kolena ubírat..
Ale sehnat něco ve slušném stavu a dostat to sem je pro lidi co mají možnosti právě jako náš muslimský milovníkbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
20.05.2016 14:06:05
Offline

Re: Špeditéři...

...kdybys nežil na moravě, tak bys možnosti měl bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
20.05.2016 14:14:16
Offline

Re: Špeditéři...

To je právě ono, my nejsme prodejný kurvybigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
20.05.2016 14:15:25
Offline

Re: Špeditéři...

osiris psal:

...kdybys nežil na moravě, tak bys možnosti měl bigsmile

...a tos řek pjekněbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
20.05.2016 14:23:11
Offline

Re: Špeditéři...

Kelly01 psal:

Co kawu W650 nebo 800evilsurprised

Je to mín, než 4900... Ale liber...
https://www.donedeal.ie/motorbikes-for- … 0/12324182

Každopadne na fotkách vzpadá jako voňavka.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
20.05.2016 14:50:37
Offline

Re: Špeditéři...

Krasavicegood


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.05.2016 19:58:09
Offline

Re: Špeditéři...

Ondráš psal:
Kelly01 psal:

Co kawu W650 nebo 800evilsurprised

Je to mín, než 4900... Ale liber...
https://www.donedeal.ie/motorbikes-for- … 0/12324182

Každopadne na fotkách vzpadá jako voňavka.good

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr