Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Registrace..

yello (Člen)
24.12.2006 23:34:34
Offline

Registrace..

Tak jdu chrnet,pac rano v 6:00 jedem za ladisem,a jeste jsem juknul sem,jestli je tu neco novyho.
Koukam,ze se zaregistroval Zadek.Nic proti nemu,ale z jeho,jako i mnoha dalsich registraci,se o clenovi nedovim nic,krome nicku.
Vim,ze foto majitele a motyky se casem prida,ale chybi mi jako ve starem foru vek,no a pak by melo byt kompletni vyplneni registrace podminkou.Kdo nema ICQ,nebo Skajp,neva,ale predse jen by to chtelo neco vic nez jen nick.
Mohl bych apelovat na Inkvize nebo Sykyho,at tak nastavi registraci,ale proc maji delat policajty ve vsemidontknow
Kdyz nekam vlezu,a chci tam pobejt,tak se predstavim i v beznem zivote,nee?
Tak s tim laskave ti z Vas,kterych se to tyka neco udelejte..smile1


...che palle !!!
osiris (Člen)
25.12.2006 00:01:39
Offline

Re: Registrace..

...yello souhlasim s tebou, jak uz tu ale inkviz napsal, kdyby to bylo povinne, tak tam ten co ty informace o sobe nechce uvest napise pussyoviny
...musim dat za pravdu i jeho vyjadreni, ve smyslu, ze o takovem "nevyplnenem" uzivateli si udelas usudek v tom smyslu, ze moc charakterni neni a mozna by se dalo polemizovat i o vysi inteligence
...skoda, ze takovy jsou mezi nami smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
25.12.2006 00:26:13
Offline

Re: Registrace..

Yello
Nemáš už náhodou chrápatfucktě vidímbigsmile


Jebat motorky :-)
jura (Člen)
25.12.2006 09:36:55
Offline

Re: Registrace..

Tak bre rano,jsem to vyplnil tak to musim vyskouset jestli to fachcigood


Männer sind primitiv,aber glücklich!
VikecB12 (Člen)
25.12.2006 09:40:25
Offline

Re: Registrace..

Cus,uz je to lepšísmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
25.12.2006 09:45:21
Offline

Re: Registrace..

Yello: Mislíš treba aji Palousův profil? Kdybych nevidel ze stare diskuze ze ma cernou B12,tak vím taky kulovy.Ale je tady tech lidi s takovym profilem fakt hodneidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Japa (Člen)
25.12.2006 10:07:26
Offline

Re: Registrace..

Souhlas.goodgood

maňas (Člen)
25.12.2006 10:58:54
Offline

Re: Registrace..

No někdo na to vyplňování kolonek není a při registrování by vás to nezdrželo - myslím tim všechny co na to dlabou - je to tam napsaný tak,že i největší diletant by pochopil co do tý či oný kolonky napsat,takže výmluvy jako jsem čolek a nejde,jsou marnýbadidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
25.12.2006 11:27:16
Offline

Re: Registrace..

Až bude vše fungovat tak jak má,tak se rád zaregistruji jak mámgooddyk de jen vo zkušební provoz nébigsmilechci tam foto a můj xift tam dám klidně takygood


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
25.12.2006 11:35:53
Offline

Re: Registrace..

jó pohoda však tě nikdo nenutí je to čistě dobrovolná akce a asi  i zůstanesurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
25.12.2006 11:39:23
Offline

Re: Registrace..

PALOUS psal:

Až bude vše fungovat tak jak má,tak se rád zaregistruji jak mámgooddyk de jen vo zkušební provoz nébigsmilechci tam foto a můj xift tam dám klidně takygood

...nedrzkuj a koukej to vyplnit fuck sam to nemas rad smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
25.12.2006 11:39:51
Offline

Re: Registrace..

Maňas
Kuwa nerejfuckVýchodočeská sekce je silnábigsmiletak na jaře doufám vyjedeš s náma a rád ti dám hudlana přez celou hubu a už tě nebude zajímat vod kaď sembigsmileprostě Nové Město vod Metujegood


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
25.12.2006 11:55:45
Offline

Re: Registrace..

PALOUS psal:

Maňas
Kuwa nerejfuckVýchodočeská sekce je silnábigsmiletak na jaře doufám vyjedeš s náma a rád ti dám hudlana přez celou hubu a už tě nebude zajímat vod kaď sembigsmileprostě Nové Město vod Metujegood

v poho,hudlana si nech já se bez něj obejdubigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
25.12.2006 11:57:30
Offline

Re: Registrace..

osiris psal:
PALOUS psal:

Až bude vše fungovat tak jak má,tak se rád zaregistruji jak mámgooddyk de jen vo zkušební provoz nébigsmilechci tam foto a můj xift tam dám klidně takygood

...nedrzkuj a koukej to vyplnit fuck sam to nemas rad smile1

jsem zvědav jestli ho přesvědčíš


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
25.12.2006 12:01:02
Offline

Re: Registrace..

to palous. já nemám kontrolu nad tím kolik lidí z fóra je z východních čech zas tak jsem to nestudovalhelp,a ve finále mám bandasku teprv od července předtím byla jebka. Bandasek ale vídám dostgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kuna (Člen)
25.12.2006 16:18:12
Offline

Re: Registrace..

yelllo-souhlasgood

osiris (Člen)
25.12.2006 16:36:33
Offline

Re: Registrace..

maňas psal:

jsem zvědav jestli ho přesvědčíš

...jo, to vis ze jo, jinak mu v lete nachciju do bazenu a ke vsemu v jeho bombardakach - ze mu to zrovna ten igelitak prozere - z letoska uz je nacnutej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kissmans (Nový člen)
25.12.2006 16:41:30
Offline

Re: Registrace..

Taky s tebou sohlasím, ale co naděláme...

KOVAL (Člen)
25.12.2006 22:00:48
Offline

Re: Registrace..

A s čím jako takovej Oxtar tc nevim co souhlasí?
Jako s tím že podle vyplňenosti profilu se pozná inteligence dotyčného jedince?
V tom případě koukám že nic moc teda.....surprisedidontknow

osiris (Člen)
25.12.2006 22:08:37
Offline

Re: Registrace..

KOVAL psal:

A s čím jako takovej Oxtar tc nevim co souhlasí?
Jako s tím že podle vyplňenosti profilu se pozná inteligence dotyčného jedince?
V tom případě koukám že nic moc teda.....surprisedidontknow

...bodujes bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
JirkaMDS (Člen)
26.12.2006 00:26:28
Offline

Re: Registrace..

Tak jsem sem ted registroval znova a byl jsem překvapenej, že je to už v novým kabátě idontknow, nějak jsem to zaspal bigsmile


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
bery (Člen)
26.12.2006 10:04:10
Offline

Re: Registrace..

to je ale hezký.good jako za starabigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
1.2_Bert (Člen)
27.12.2006 18:39:49
Offline

Re: Registrace..

Koukám, jak pěkně se tu plácáte po ramenou, ale na registraci mám jiný pohled.
Nejprve bychom se měli rozhodnout co vlastně chceme, jestli chceme být uzavřený okruh osob nebo zůstat otevřeni i ostatním. Uzavřená společnost zákonitě odradí spoustu jiných návštěvníků, kteří třeba jen chtějí nahlédnout, pobejt chvíli mezi námi a odejít. Já jsem pro to zůstat otevření všem a proto se zase zdráhám plně registrovat. Ti co sem chodí déle, tak si udělají obrázek o tom kterém z nás i bez jeho plné registrace. Inteligence s tím nemá nic společného. Pro mě například stačí, kdyby si Osiris zaregistroval jen "O" a budu vědět o koho jde. To platí i o Kovalovi, Yelloovi a JirkoviMDS, který modře lže až se hory zelenaj.


12.Bandit je dobrá minulost
bery (Člen)
27.12.2006 19:13:39
Offline

Re: Registrace..

12.Bert psal:

Koukám, jak pěkně se tu plácáte po ramenou, ale na registraci mám jiný pohled.
Nejprve bychom se měli rozhodnout co vlastně chceme, jestli chceme být uzavřený okruh osob nebo zůstat otevřeni i ostatním. Uzavřená společnost zákonitě odradí spoustu jiných návštěvníků, kteří třeba jen chtějí nahlédnout, pobejt chvíli mezi námi a odejít. Já jsem pro to zůstat otevření všem a proto se zase zdráhám plně registrovat. Ti co sem chodí déle, tak si udělají obrázek o tom kterém z nás i bez jeho plné registrace. Inteligence s tím nemá nic společného. Pro mě například stačí, kdyby si Osiris zaregistroval jen "O" a budu vědět o koho jde. To platí i o Kovalovi, Yelloovi a JirkoviMDS, který modře lže až se hory zelenaj.

NESOUHLAS- otom jestli je to uzavřený nebo neuzavřený přeci nerozhoduje registracesurprised to je hovadina. podle mně je to slušnost aspon základ.a to že znáš 5apůl člověka neznamená že znáš všechny anebo že se znají ostatní. mě např. taky schází registr. podle bydlištěhelpa jestli si si nevšiml tak i ti jiní návštěvníci mají možnost "vstoupit mezi nás" jako hosté. no a někdy to má s inteligencí hoooooodně společnýhosmile2 jednduše řečeno co si napsal je blbostidontknow


momentalně zavostalej
Palino (Člen)
28.12.2006 12:12:43
Offline

Re: Registrace..

Nechapu, o co komu jde, co kdo chce v dnesni dobe tajit. idontknow Stydite se za mesto vesnici nebo prdelakov, ve kterem bydlite? Mate strach rict kolik je vam let? Stydite se za svou motorku? Mate tajne telefonni cislo?
Do prdele, bolsevik je uz 17 let v hajzlu, tajne sluzby onas vi i to co sami nevime, tak o co vam furt jde?
idontknowidontknowidontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Roman :) (Člen)
28.12.2006 12:19:26
Offline

Re: Registrace..

good


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Koldan (Člen)
03.01.2007 10:23:45
Offline

Re: Registrace..

12.Bert psal:

Koukám, jak pěkně se tu plácáte po ramenou, ale na registraci mám jiný pohled.
Nejprve bychom se měli rozhodnout co vlastně chceme, jestli chceme být uzavřený okruh osob nebo zůstat otevřeni i ostatním. Uzavřená společnost zákonitě odradí spoustu jiných návštěvníků, kteří třeba jen chtějí nahlédnout, pobejt chvíli mezi námi a odejít. Já jsem pro to zůstat otevření všem a proto se zase zdráhám plně registrovat. Ti co sem chodí déle, tak si udělají obrázek o tom kterém z nás i bez jeho plné registrace. Inteligence s tím nemá nic společného. Pro mě například stačí, kdyby si Osiris zaregistroval jen "O" a budu vědět o koho jde. To platí i o Kovalovi, Yelloovi a JirkoviMDS, který modře lže až se hory zelenaj.

TO Bert: pokud sem něgdo přinde, chce si počíst, v pohodě, ať se neregistruje, ale pokud se někgdo na něco zeptá, nebo komentuje jiný příspěvek či názor, chcu vědět, s kým mám tu čest.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
03.01.2007 10:28:50
Offline

Re: Registrace..

Stejně to furt není onosmile2


God Save The Queen!
maňas (Člen)
03.01.2007 16:27:40
Offline

Re: Registrace..

Koldan má recht goodgoodgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr