Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Blikání u kokty

Ondráš (Člen)
04.12.2017 07:15:53
Offline

Blikání u kokty

Další díl seriálu "něco je s Koktou". Už jsem řešil relé 109 na startování a nyní je tu další problém. smile1
Když se zapne blinkr, tak někdy bliká a někdy jen svítí a nebliká...
Já mam takovej pocit, že už jsem to jednou řešil a pomohla tehdy výměna přerušovače (nebo to byl jinej problém?help), ale radši to ještě konzultuji s místníma odborníkama.
Pomůže ten přerušovač?help
Díky.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik8719 (Člen)
04.12.2017 07:27:46
Offline

Re: Blikání u kokty

Vítej v klubugood

mě třeba pomáhá zapnout varovky a pak to zase funguje, jsem línej s tim něco dělat, holt kovářova kobylka bigsmile

jo a letos cestou od boráka se k tomu přidali ještě stěrače, občas prostě nepřestanou stírat a jediný kdy se to "opraví" je vytáhnutí klíčku ze spínačkyredface

no a když jsme u toho už se mi to blbě hřeje jak se ochladilo, mám podezdření na svíčky příhřevu, ale opět jsme u toho že nejsem schopnej je ani objednat redface o klasickejch žhavičích radši ani nemluvim bigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
04.12.2017 08:25:31
Offline

Re: Blikání u kokty

Prerusovac (je soucasti tlacitka vystraznych svetel)

To honza ajncvaj: a ty me budes neco rikatbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lubošek (Člen)
04.12.2017 09:46:32
Offline

Re: Blikání u kokty

mě zase blbnuta na jedničkový koktě přepínací páčka (lucas) výměna cca 5 tisíc Kčsick


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2017 09:48:56
Offline

Re: Blikání u kokty

Jj prerusovac je v tlacitku varovnich blinku.
To Honza..to ze ti jdou blbe sterace bejva vycochtanoucpockou pod volantem..nekdy to spravi trocha kontaktolu jen konkoru do toho ovladani pod volantem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
04.12.2017 09:53:10
Offline

Re: Blikání u kokty

Lubošek psal:

mě zase blbnuta na jedničkový koktě přepínací páčka (lucas) výměna cca 5 tisíc Kčsick

Njn ceny pro prazcebigsmile u nas v asii leva packa s tempomatem okoli litrugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
04.12.2017 11:31:53
Offline

Re: Blikání u kokty

Banditatom psal:

Prerusovac (je soucasti tlacitka vystraznych svetel)

To honza ajncvaj: a ty me budes neco rikatbigsmile

No mám tu elektriku nějakou v bordelu bigsmile

tuhle s vozíkem nepomohli ani varovky samotný, ale když jsem pak svítil blinkrem doleva a pustil varovky tak se to opravilo evil

spíš mě serou ty stěračeidontknow zkusim postříkat tu páčku redface


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2017 13:20:56
Offline

Re: Blikání u kokty

Stejne te vymena nemine..at uz auta nebo packy 😂😂 to prostrikani je docasny(pri pravidenym prostrikavani nekolik let)😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
04.12.2017 14:14:19
Offline

Re: Blikání u kokty

K.a.s.y.m. psal:

Stejne te vymena nemine..at uz auta nebo packy 😂😂 to prostrikani je docasny(pri pravidenym prostrikavani nekolik let)😂😂

Takze za wd utrati vic jak za novou packu😂😂😂


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2017 15:47:19
Offline

Re: Blikání u kokty

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Stejne te vymena nemine..at uz auta nebo packy 😂😂 to prostrikani je docasny(pri pravidenym prostrikavani nekolik let)😂😂

Takze za wd utrati vic jak za novou packu😂😂😂

To asi ne,ale problem to dlouhdobe nevyresi😂😂
Na druhou stranu je to furt levnejsi jak opravovat bufika aby se ti auto v zime vubec ohralo na provozni teplotu😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.12.2017 23:43:55
Offline

Re: Blikání u kokty

Fšechno je to Škoda penězbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2017 06:23:39
Offline

Re: Blikání u kokty

Pokud je mi znamo tak Vrtule maj taky prihrivace..aspon naftovy..a taky se serou,ale jinak mas pravdu.pokud nekoupis peknej kus za dobry prachy takto je zbytecne precenovana znacka.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.12.2017 07:22:46
Offline

Re: Blikání u kokty

Na naftove vrtuli mam přihřívač elektrickej a na benziňáku nic a topi hned. Stejně nechapu,kde dělají soudruzu chybu,když starej naftovej medvěd topil lip jak žigul a žádnej příhřev nepotřeboval.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
05.12.2017 08:39:14
Offline

Re: Blikání u kokty

Na Volvu mam jak elektricky ohrev palice tak bufikgoodbigsmile

To Vikecej: no to je jednoduche proste se zvysila ucinnost motoru tudiz mensi zbytkove teplo....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2017 16:10:11
Offline

Re: Blikání u kokty

VikecB12 psal:

Na naftove vrtuli mam přihřívač elektrickej a na benziňáku nic a topi hned. Stejně nechapu,kde dělají soudruzu chybu,když starej naftovej medvěd topil lip jak žigul a žádnej příhřev nepotřeboval.

Jj jak rika Tom..zvysila se ucinnost a neni cim to ohrivat..jak klesne venkovni teplota pod 5 stupnu tak to bez bufika ohrejes jen na dalnici..nebo v tahlych kopcich.jinak nemas sanci


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.12.2017 18:15:46
Offline

Re: Blikání u kokty

No třeba na pežotu žádnej příhřev není a na neohřátej motor rozhodně netrpí. Myslím že ten příhřev nemá ani polovina nafťáků celkově. Je to fajn,že auto dřív topí a třeba v BMW když je klasický teplovodní webasto,tak přihřívá motor a de aji spouštět/programovat jako klasika nezávislý topení,ale umí to topit jen půlhodinku.
Jinak ty bufíky netrpí jen na odcházení žhavící svíčky,ale aji na zanášení spalovací komory(kotýlku) a celkově to udržet v provozu dlouhodobě je dost náročnýidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
05.12.2017 18:23:59
Offline

Re: Blikání u kokty

Na volvu je zvlast baterie pro napajeni bufiku(hlavni batetie je pouze procnapajeni site) na vetsine aut co znam to opravdu funguje jen na max 1h.... No nevim co mam francouze tak ten kurva netopi ani picu jak pise kasymej az po nejakych 20km coz je pro zimni provoz uplne k hovnu.....s zivotnosti bufiku.....je to vzdy o udrzbe!!!!!kdyz na to nekdo deset let sere tak at se pak nedivi ze mu odejde.....

Zrovna kasyma bufik je pokladnicka(pokud ma teda jeste tu alhambru) byvalej vudce mel  galaxyho(stejna potvora) a myslim ze po utracenych 30tis si koupil svetr a rukavicebigsmile pac ta kurva fakt netopi....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2017 20:01:39
Offline

Re: Blikání u kokty

Jo mám alhambru,ale to co píšeš je píčovina.. jednotka 4000 žhavička 800 a sada těsnění i se sítkem cca 300 víc toho tam neodejde..nemá co..mě teda odešla jednotka(nejčastější příčina) ,ale s tim jsem to koupil..takže oprava cca 4500..dělal jsem si to sám..udělal jsem si i rovnou ruční spínání takže si bufíka občas pustím i v létě abych ho provětral a vyhnal z něj vlhkost jinak ho spíná teplotní čidlo když je pod 5 stupňů.
já mám jen příhřev,ale ty co maj bufík jako takovýho s programovacíma hodinama tak maj ještě jednu baterku pod sedadlem spolujezdce takže to běží poměrně dloho. ten bufík má komplet s větrákem podávacim čerpadlem a oběhovym čerpadlem spotřebu cca 50W tak si to spočítej jak dlouho vydrží.Každopádně s nim se to ohřeje během zhruba 5km bez něj tak 10-15 km podle provozu...taky vůbec.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2017 20:07:03
Offline

Re: Blikání u kokty

VikecB12 psal:

No třeba na pežotu žádnej příhřev není a na neohřátej motor rozhodně netrpí. Myslím že ten příhřev nemá ani polovina nafťáků celkově. Je to fajn,že auto dřív topí a třeba v BMW když je klasický teplovodní webasto,tak přihřívá motor a de aji spouštět/programovat jako klasika nezávislý topení,ale umí to topit jen půlhodinku.
Jinak ty bufíky netrpí jen na odcházení žhavící svíčky,ale aji na zanášení spalovací komory(kotýlku) a celkově to udržet v provozu dlouhodobě je dost náročnýidontknow

no ta spalovací komora..hlavně sítko odchází právě protože odejde ta žhavička..jak začne bufik kouřit musí se vyměnit žhavička a je po problému,ale to jsou v ceně bufíku opravdu směšný částky.
Ohledně tý údržby..chce občas pustit i v létě aby jsi ho vysušil..víc na tom stejně udržovat nejde bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr