Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » právní pomoc

jedla (Člen)
02.01.2007 09:09:52
Offline

právní pomoc

Kluci, chysám se teď řešit jednu reklamaci, tak bych potřeboval radu, jak na to. Abych vás uvedl do situace:
V létě mi jeden mechanik(s razítkem, prostě ivnostník),dělal výměnu spojky, spojka nefungovala po výměně tak jak by měla a navíc mi něco klepao v motoru.Vrátil jsem se s motorkou, že ta spojka furt není ono a že mi tam něco klepe. Borec pomačkal spojku, řekl, že to klepe pořád a že to neudělal on.Na spojku mi řekl, že je vše v pořádku a to že není úplně ok svedl na vymačkané talíře. Nechal jsem je vyměnit a borec přišel s tím, že to klepání dělají vylomené zuby olejového čerpadla,ale že to neudělal on.MMchdm, stálo mě to všechno asi 3000,- Tak už jsem se nasrala dal jsem to kolegovi, který taky dělá do motorek: jeho verdikt, spojka zpravená na piču, nutno udělat znovu. Ozubené kolečko bylo vylomeno špatným postupem při dotahování u výměny spojky, kdy přišel zub na zub.Suma sumárum 8500,- mě vyšla oprava. Doklady od dílů mám, takže jak teď postupovat proti tomu kokotovi, co mi tu škodu způsobil????idontknow


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Loser (Administrator)
02.01.2007 09:20:33
Offline

Re: právní pomoc

rozbit hubu a priste uz se na nej vysrat!good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Baltazar (Člen)
02.01.2007 09:23:07
Offline

Re: právní pomoc

Loser - to jsi mu fakt poradil čéčesick


The father of the little princess of the dawn
huskyb12 (Administrator)
02.01.2007 09:39:32
Offline

Re: právní pomoc

můžeš vzít znalce ( strojírenství ) kterýho to necháš posoudit - ovšem může se stát, že dá zapravdu servisu a ne Tobě. Pokud bude resumé posudku, že to posral tedle servis - musí bejt ze zákona pojištěnej - čili náklady na vodstranění jeho chyb by měla nést jeho pojišťovna ...
vem právníka bude to nadlouho ...


ale di, Ty brepto ...
jedla (Člen)
02.01.2007 09:48:38
Offline

Re: právní pomoc

no právě, spíš bych potřeboval nějáké argumenty, ať ho můžu trošku postrašit,a vytáhnout z něj alespoň něco.good tahat to přes soudy mi příjde zbytečně složité.


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Ondráš (Člen)
02.01.2007 11:08:50
Offline

Re: právní pomoc

Řekni nějaká čísla paragrafů (klidně si je vymysli), von stejně nebude vědět vo co se jedná a když budeš působit nasraně a přesvědčivě, tak se obejde i bes nějakého soudugood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
02.01.2007 11:52:58
Offline

Re: právní pomoc

Smiř se s tím že sis to posral pravděpodobně pod vidinou ušetřených pár kaček sám..

A předpokládám že z živnostníka v 99,9% nic nedostaneš....

Bude tvrdit pravej opak,pak už jen ty svědky,on svědky a tak  pořád dokola..

Hoď to za hlavu,díly vem z vrakáče,oprav,a dál neřeš...


God Save The Queen!
hans (Člen)
02.01.2007 12:04:17
Offline

Re: právní pomoc

já bych mu za to aspoň vytlouk okna......jestli má eurovky, tak to bude výborná satisfuckce bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
bery (Člen)
02.01.2007 12:17:14
Offline

Re: právní pomoc

Kelly01 psal:

Smiř se s tím že sis to posral pravděpodobně pod vidinou ušetřených pár kaček sám..

A předpokládám že z živnostníka v 99,9% nic nedostaneš....

Bude tvrdit pravej opak,pak už jen ty svědky,on svědky a tak  pořád dokola..

Hoď to za hlavu,díly vem z vrakáče,oprav,a dál neřeš...

souhlasim s kellym. s firmou ještě něco možná, ale s živnostníkem?sick


momentalně zavostalej
bery (Člen)
02.01.2007 12:18:29
Offline

Re: právní pomoc

Loser psal:

rozbit hubu a priste uz se na nej vysrat!good

je to pravděpodobně jednodušší cestagood


momentalně zavostalej
jedla (Člen)
02.01.2007 13:08:58
Offline

Re: právní pomoc

tak dám na vaše rady:
vybiju mu okny,rozkopu držku a ojedu dcerubigsmile

Jinak díky za info, dneska je u nás vcelku hezky, tak se jdu trošku projet, zatím zdar


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Bedřich (Člen)
02.01.2007 13:19:00
Offline

Re: právní pomoc

Jestli už to máš opravený, tak s min nic neuděláš, protože ti to nikdo neuvěří. Vzal bych sebou hodně velkýho kamaráda(pro štěstí) a  ty posraný věci a šel za nim. Vpohodě bych mu to ukázal a vysvětlil situaci. Když bude rozumnej bude s nim řeč a třeba i par kaček. Jestli ne, propíchat gumy, rozbít  zadní okna v autě(blbě se scháněj) a tu dceru bych si dal takybigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bobule (Člen)
02.01.2007 13:31:17
Offline

Re: právní pomoc

skus podat stížnost na příslušnej živnostenskej úřad, buďto se na to vyserou a nebo ho podusej, za to nic nedáš


to jebu
Filous (Člen)
02.01.2007 13:55:35
Offline

Re: právní pomoc

...jen taková malá poznámka...devastací jeho čehokolif si nepomůžeš, ba navopag idontknow ...pokud není vochotnej se bavit a nebudeš mít nezlomný důkazy, že to von skurvil, tag nezmůžeš nic a do ňákýho oficijelního sporu se ani nepouštěj...a esi uš máš vopravíno, tag tuplem ne...a soudy? ...moc vydání, na dlouhou dobu a s nejistym výsletkem...holt někerý skušenosti sou drahý a u tebe to eště nebylo tag strašný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fifa b 12 (Člen)
02.01.2007 14:37:36
Offline

Re: právní pomoc

mam velkou skusenost stim co se ti stalo kdo nevi jak tam ten kos po vysunuti dat spatky tak na100% to udela taky takze jestli se v tom hrabal jen ten 1 meeeechanik tak si na nej doslapni plati nejake zarukygood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Ondráš (Člen)
02.01.2007 14:55:02
Offline

Re: právní pomoc

S tou dcerou by se tu našli pomocníci...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
02.01.2007 16:03:03
Offline

Re: právní pomoc

No bohužel ti musím také konstatovat co skoro všichni teď už s tím nic nezmůžeš smile2a i kdyby sis nějak pomohl přes soud tak to z něj budeš dlouho dolovat,ale z prevence mu dát přes hubu není marný,ale abys nedostal později opětováno,hlavně tě teda nikdo nesmí vidět!!!!!!bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Datel (Člen)
02.01.2007 16:04:59
Offline

Re: právní pomoc

Souhlasím s Kellym s Huskym a Filousem. Ostatní jsou jen výkřiky do tmy............

1.2_Bert (Člen)
02.01.2007 22:23:07
Offline

Re: právní pomoc

Čau Jedlo, ...drž se názoru Filousegood


12.Bandit je dobrá minulost
jedla (Člen)
03.01.2007 12:41:51
Offline

Re: právní pomoc

dobrá, ustupuju od fizické likvidace jeho nebo kohokoliv jiného bigsmile maximálně mu pochčiju kliku u autabigsmile
to že mi nedá ani kačku, s tím tak něják počítám, ale zkusím z něj vymámit alespoň starší přední oneu nebo hodně solidní cenu na ní.
Ondráš: jeho dceru ti přenechám, má 12 roků, akorát pak asi budeš mít trable s Jarkenemidontknow


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Ondráš (Člen)
03.01.2007 12:48:48
Offline

Re: právní pomoc

V tom případě přenechávám dceru Lihymusmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
03.01.2007 16:01:54
Offline

Re: právní pomoc

Lihy není pedál...idontknowsurprised
je nekro bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
vorel (Člen)
03.01.2007 16:05:22
Offline

Re: právní pomoc

ser na něj, rozhodně bych si už nic vod něj už nebral ani za "dobrou" cenu


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
03.01.2007 16:06:13
Offline

Re: právní pomoc

Tak mu jí pochystám...

Po mojí návštěvě už bude nekrobigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
03.01.2007 17:34:21
Offline

Re: právní pomoc

...ta je kubikuv job smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr