Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Olej ve vidlích

Beeran (Nový člen)
28.06.2019 07:59:46
Offline

Olej ve vidlích

smokinbeerSkromný dotaz zejména na majitelé starších kousků - jak jste na tom s pružnosti vidlice a výměnou oleje ? Respektive jak často . cool


Jedu tak , abych jel i zítra ...
K.a.s.y.m. (Člen)
28.06.2019 09:02:11
Offline

Re: Olej ve vidlích

Nevymejslej blbosti a jezdi..tohle je tema na zimu😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
28.06.2019 10:05:15
Offline

Re: Olej ve vidlích

Tak pro zasmani...smile1
Kdyz jsem studoval na VS a cejtil se jako hustej bajker, ze jezdim na okruhy, tak jsem koupil progresivy (mimo jine) a dal tam 15ku olej.
To bylo myslim na bakalari... Bakalare jsem dokoncil v roce... 2009? A to uz tam ten olej par let byl. bigsmile
Ale pro mou obhajobu... Ted jezdim/nejezdim na jine jebce... Bandita provozuje kamarad, ale nemyslim, ze mu dava lepsi peci nez jsem mu daval ja, coz na druhou stanu znamena: Neboj, ono to neco vydrzi.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
28.06.2019 11:28:50
Offline

Re: Olej ve vidlích

...já ho dělám každy dva roky.


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
28.06.2019 11:35:09
Offline

Re: Olej ve vidlích

Já každý 4 roky,protože toho najezdim polovinu co Filousbigsmile

Filous (Člen)
28.06.2019 11:43:46
Offline

Re: Olej ve vidlích

...já už najíždím piču...doby kdy jsem lítal 10t km sou f prdeli...letos budu rád když dám tisíc, jak to tak vidimsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
28.06.2019 11:50:39
Offline

Re: Olej ve vidlích

Filous psal:

...já už najíždím piču...doby kdy jsem lítal 10t km sou f prdeli...letos budu rád když dám tisíc, jak to tak vidimsmile2

Vítám tě v mém klubusmile2

K.a.s.y.m. (Člen)
28.06.2019 13:19:11
Offline

Re: Olej ve vidlích

Amateri..ja to dolevam posledni dobou kazdej rok..letos uz me to nasralo a objednal jsem novou trubku vidli..je tak osekana a porejpana ze uz me to nebavi😂😂
P.s. Kojaku mas uz nejaky termin kdy bude ten central??😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Marián (Člen)
28.06.2019 13:27:53
Offline

Re: Olej ve vidlích

Stale tam mam puvodni, stejne jako rozvodak, predni desky atd...
Jo najeto 82 tisic.
Razim heslo, pokud tomu nic neni, tak menit pouze spotrebni veci jako olej, filtry, svice, desky a zbytecne se v tom nehrabatgood


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
28.06.2019 17:33:34
Offline

Re: Olej ve vidlích

Marián psal:

Stale tam mam puvodni, stejne jako rozvodak, predni desky atd...
Jo najeto 82 tisic.
Razim heslo, pokud tomu nic neni, tak menit pouze spotrebni veci jako olej, filtry, svice, desky a zbytecne se v tom nehrabatgood

....pane kolego vy jste ale prasebigsmile svagr me menil po 6letech olej coz jsem mohl najet sotva desitku a div se chudak nepoblinkal s toho kentusu co z toho vytekl!bigsmile

Kdyz uz je tu vlakno o tlumicich stepane jak se cenove trubky do vidlic u gsx????jednu mam v prdeli!smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
28.06.2019 17:58:08
Offline

Re: Olej ve vidlích

Ja to necucham, je mi to u prdele, myslim, ze ti to bude smrdet po par vyjizdkach uplne stejne jako po 6 letech...


...sam mezi jebkarema...
Filous (Člen)
28.06.2019 18:37:19
Offline

Re: Olej ve vidlích

Marián psal:

Ja to necucham, je mi to u prdele, myslim, ze ti to bude smrdet po par vyjizdkach uplne stejne jako po 6 letech...

...tag to zas ne, po dvou letech z toho vylejvam volej lehce zaspinenej, ale pokazdy je komplet rozebiram a vymejvam, ale dys delam neco staryho, tag je to fakt smrad na pobliti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
29.06.2019 07:37:05
Offline

Re: Olej ve vidlích

Filous psal:

...já ho dělám každy dva roky.

Přesněěě good na závoďáku každou zimu


Strýcfajtr !!!
Beeran (Nový člen)
10.07.2019 06:57:30
Offline

Re: Olej ve vidlích

smile1smile1Tak Vám pěkně děkuji banditi ... bigsmile , mnohoznačnost názorů - ( co dva roky , co čtyři , neser se do toho a nikdy ) mě utvrdila v tom , že se do toho nebudu srát ... smile1 ... No a opoměl jsem dodat , že je to 98 a furt původní oil ... bigsmile . Ovšem naštěstí díky častým opicím najezdím tak dvojku ročně ... bigsmile beer cool


Jedu tak , abych jel i zítra ...
tachec (Člen)
10.07.2019 07:43:30
Offline

Re: Olej ve vidlích

Tam už žádnej olej nebude - já bych to teda vyměnil/komplet zrepasoval. Ten rozdíl bude sakra znát idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Progear 650 (Člen)
10.07.2019 16:22:38
Offline

Re: Olej ve vidlích

Beeran psal:

smile1smile1Tak Vám pěkně děkuji banditi ... bigsmile , mnohoznačnost názorů - ( co dva roky , co čtyři , neser se do toho a nikdy ) mě utvrdila v tom , že se do toho nebudu srát ... smile1 ... No a opoměl jsem dodat , že je to 98 a furt původní oil ... bigsmile . Ovšem naštěstí díky častým opicím najezdím tak dvojku ročně ... bigsmile beer cool

Samozrejme ze menit! V tvem pripade to bude stacit co 4 roky, olej 15w


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
10.07.2019 21:21:43
Offline

Re: Olej ve vidlích

Beeran psal:

smile1smile1Tak Vám pěkně děkuji banditi ... bigsmile , mnohoznačnost názorů - ( co dva roky , co čtyři , neser se do toho a nikdy ) mě utvrdila v tom , že se do toho nebudu srát ... smile1 ... No a opoměl jsem dodat , že je to 98 a furt původní oil ... bigsmile . Ovšem naštěstí díky častým opicím najezdím tak dvojku ročně ... bigsmile beer cool

...to je spatnej pristup.


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
11.07.2019 00:21:19
Offline

Re: Olej ve vidlích

Filous psal:
Marián psal:

Ja to necucham, je mi to u prdele, myslim, ze ti to bude smrdet po par vyjizdkach uplne stejne jako po 6 letech...

...tag to zas ne, po dvou letech z toho vylejvam volej lehce zaspinenej, ale pokazdy je komplet rozebiram a vymejvam, ale dys delam neco staryho, tag je to fakt smrad na pobliti...

smrad jak prase to je...sicksicksicksick
sorry Praseredface


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
11.07.2019 09:37:50
Offline

Re: Olej ve vidlích

Héj Beran, kde bys vzal 2 tis. ročně? bigsmilebigsmilebigsmile .....jinak olej výměn, není to problém 👍

Beeran (Nový člen)
15.07.2019 16:58:33
Offline

Re: Olej ve vidlích

No dobře Tome , tak jen 1999 km ale dám ! Co Ty , v poho ? Že prej nějaká drobnost na cestách ... Tož se dej do cajku !! good


Jedu tak , abych jel i zítra ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr