Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tacho ukazuje pí....y!

kangalik (Člen)
19.03.2010 15:06:29
Offline

tacho ukazuje pí....y!

sahoj,tak jsem dal poslední věci na mé bandasce do kupy,super,už jezdím.dal jsem novou řetězovku,tachometr mi začal ukazovat blbosti,ukazuje tak o 20 až 30 Km/h méně než ve skutečnosti jedu,poradí někdo,co s tím?Dík

Ondráš (Člen)
19.03.2010 15:23:52
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Podle čeho to porovnáváš?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
19.03.2010 15:31:17
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

kangalik psal:

sahoj,tak jsem dal poslední věci na mé bandasce do kupy,super,už jezdím.dal jsem novou řetězovku,tachometr mi začal ukazovat blbosti,ukazuje tak o 20 až 30 Km/h méně než ve skutečnosti jedu,poradí někdo,co s tím?Dík

Pod tim víkem, kde je malý kolečko od řetězovky, tak je taková jakoby vrtulka bo co to je. Pak je tam nějakej snímač, kterej snímá, podle tý vrtulky rychlost. Měl sem jí z poloviny ulomenou a taky to pak ukazovalo pussy-viny. Mrkni tam, kor esli si hrabal do řetězovky.
Jinak tomu pussy rozumim, tak ty termíny ber s rezervou. Prostě tam něco je, co s tim má něco společnýho bigsmile

Howgh


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
nicola.foxx (Člen)
19.03.2010 15:49:27
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Ondráš psal:

Podle čeho to porovnáváš?

Cekal bych, ze to bere podle tech radaru u silnice. A jestli udelal zmeny v poctu zubu, tak je to s tou rychlosti v poradku.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Peka (Člen)
19.03.2010 16:22:25
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

muze to byt ulomenej jeden kousek te vrtulce jak se pise vyse.
ad zmena retezovky a km jako 20-30 to poznas  az tak na maximalce. ne v normalnim provozu.

problem je u sensoru prevazne.


B12 neni uz je autobus :)
bubák (Člen)
19.03.2010 16:22:39
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

spidys psal:
kangalik psal:

sahoj,tak jsem dal poslední věci na mé bandasce do kupy,super,už jezdím.dal jsem novou řetězovku,tachometr mi začal ukazovat blbosti,ukazuje tak o 20 až 30 Km/h méně než ve skutečnosti jedu,poradí někdo,co s tím?Dík

Pod tim víkem, kde je malý kolečko od řetězovky, tak je taková jakoby vrtulka bo co to je. Pak je tam nějakej snímač, kterej snímá, podle tý vrtulky rychlost. Měl sem jí z poloviny ulomenou a taky to pak ukazovalo pussy-viny. Mrkni tam, kor esli si hrabal do řetězovky.
Jinak tomu pussy rozumim, tak ty termíny ber s rezervou. Prostě tam něco je, co s tim má něco společnýho bigsmile

Howgh

Jjj pravdu má...když sem dělal poprvé řetězovku já...tak mistr světa...proč bych ty sračky nejdřív čistil..to je jasný, to je zajišťovací zubatá matičkabigsmile...nasadil sem klíč a ten bazmek křup a byl v pussy...koukám co to je kurva za ňákou hliníkovo píčovinu nebo co..odpadla hrouda maziva a uprostřed byl imbusbad...no a ta zubatá pussy mě pak stála asi pětikilo v suzukibigsmile...takže esli ti chybí byť jen jedinej zoubek...bude to ukazovat nesmyslygood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Peka (Člen)
19.03.2010 17:03:55
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

ja prisel tez o jeden, ale sikovnosti jsem opravil, provrtal , udelal zavit pridelal sroubkem a zalepil, nejhorsi je kdyz to ztratis, to fakt musis koupit novej, pac je to magneticky :) jak jinak ze, proto je to take krehke. ale vrtat se to dalo, nejaka specialni litina asi


B12 neni uz je autobus :)
kangalik (Člen)
19.03.2010 17:44:17
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

no díky,řetězovku mi dělal jeden borec,usuzuju dle rychlosti co sem jel s kámošema a prostě se mi to nezdá!prostě teda nějaká vrtulka v pussy,zsajedu za tím borc em,ať to dá do kupy.Dík

kangalik (Člen)
19.03.2010 17:52:00
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

jinak řetězovku jsem dal:typ řetězu DID 530 VX počet článků 112, kolečko 513-15, rozeta 0829-47.taková tam patří,mám 600N r.v.2002

kangalik (Člen)
20.03.2010 09:17:51
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Závad odhalena,opravdu se jedná  o vylomený zoubek bo co na tom malinkým kolečku u snímače otáček,PROSÍM,nemáte  ho někdo,(koupím)popřípadě kde bych ho mohl sehnat?Dík

karlos100 (Člen)
20.03.2010 10:13:41
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Kašli na to,takovýmu Šmoulovi jeho Karkulka neukazuje
ani rychlost ani kiláky už dva roky a jezdí odhadembigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Ondráš (Člen)
20.03.2010 11:52:15
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

karlos100 psal:

Kašli na to,takovýmu Šmoulovi jeho Karkulka neukazuje
ani rychlost ani kiláky už dva roky a jezdí odhadembigsmilebigsmilebigsmile

a to je to policajt.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kangalik (Člen)
20.03.2010 12:13:00
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

bigsmile

Ondráš psal:
karlos100 psal:

Kašli na to,takovýmu Šmoulovi jeho Karkulka neukazuje
ani rychlost ani kiláky už dva roky a jezdí odhadembigsmilebigsmilebigsmile

a to je to policajt.smile1

XJelen (Člen)
20.03.2010 16:53:57
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

kangalik psal:

Závad odhalena,opravdu se jedná  o vylomený zoubek bo co na tom malinkým kolečku u snímače otáček,PROSÍM,nemáte  ho někdo,(koupím)popřípadě kde bych ho mohl sehnat?Dík

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=93666
pozice 18 cena 290 ká... je to vono?


Strýcfajtr !!!
kangalik (Člen)
20.03.2010 18:03:52
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

XJelen psal:
kangalik psal:

Závad odhalena,opravdu se jedná  o vylomený zoubek bo co na tom malinkým kolečku u snímače otáček,PROSÍM,nemáte  ho někdo,(koupím)popřípadě kde bych ho mohl sehnat?Dík

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=93666
pozice 18 cena 290 ká... je to vono?

to je ono,díky moc

kangalik (Člen)
22.03.2010 21:27:33
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

kangalik psal:
XJelen psal:
kangalik psal:

Závad odhalena,opravdu se jedná  o vylomený zoubek bo co na tom malinkým kolečku u snímače otáček,PROSÍM,nemáte  ho někdo,(koupím)popřípadě kde bych ho mohl sehnat?Dík

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=93666
pozice 18 cena 290 ká... je to vono?

to je ono,díky moc

ahoj,prosim tě,jsou tam dvě varianty toho koolečka,mám r.v.2002 600N kterou z těch variant mám objednat?

XJelen (Člen)
22.03.2010 22:02:15
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

dle mne 18-2 kde se píše o K2


Strýcfajtr !!!
roman.v (Člen)
22.05.2011 20:48:10
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Na B6 1997 mi tacho ukazuje kraviny v porovnání s GPS. Při 60 tacho je na GPS 53, při 190 tacho je na gps 165. Dá se to nějak aspoň přiblížit? Je to ještě ten náhon od předního kola přes šnek. Díkygood


Don´t worry, be Bandit!
Filous (Člen)
22.05.2011 20:55:03
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

roman.v psal:

Na B6 1997 mi tacho ukazuje kraviny v porovnání s GPS. Při 60 tacho je na GPS 53, při 190 tacho je na gps 165. Dá se to nějak aspoň přiblížit? Je to ještě ten náhon od předního kola přes šnek. Díkygood

...u mechaniky s tym nic neuděláš...elektronickej pag řeší Speedohealer, ale ty máš smůlu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
_moltom_ (Nový člen)
22.07.2019 18:11:05
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Zdravim. Nechcem otvarat novu temu. B6 2000. Po vymene retazovky zacalo blbnut tacho az uplne zheblo. Rucicka sa nehne z nuly. Po otoceni klucom obe rucicky pekne predvedu svoj tanec, takze to bude snimacom. Chcem ale vediet, ze ci ked postavim motorku na hlavny stojan, zapnem zapalovanie a zatocim kolesom, tak by tacho malo zacat ukazovat rychlost...? Alebo to musim komplet zlozit a vyskusat za jazdy... help

Retazovku menil mechanik ale uz je na dovolenke. Pozeram, ze toto skoro vzdy blbne po vymene retazovky...

K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2019 21:10:21
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Sundej vicko retezoveho kolecka a budes chytrejsi..jestli to dela po vymeme retezovky tak bota bude nekde tam.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
_moltom_ (Nový člen)
30.07.2019 22:49:16
Offline

Re: tacho ukazuje pí....y!

Sundal som to, vsetko bolo na mieste. Vycistil som to cidlo. Neslo to. Dalsi den to zacalo fachcit... zatial to slape. good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr