Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výkon motoru

CaFry (Člen)
25.01.2020 22:30:57
Offline

Výkon motoru

Čaute kolegové,

zima je dlouhá a mě v kebuli šrotí co by se dalo udělat s motorkou. Na jednu stranu je to čistě ze zvědavosti a na druhou aji z ješitnosti.

Věci se mají takto, z te ješitné stránky: raz za rok máme takové sranda závody ve sprintech na 200m, je to fajne, řiť jak cyp, ale se přiznám fakt mě neba promrdávat závod kerý mám fajně rozjetý. Jak víme, velký Bandit jede od sklepa jak lokomotiva, ale pak mu dojde ščava v reaktoru a to je chvíle kdy uječené vysokootáčkové litry chytají dech (BMW S1000RR). Po startu, Bandit pecka start, BMW za zádama, po cca 100m chytnou saze v te vrtuli a čumim mu na výfuk já, kurva. To samé s B-Kingem, po startu Bandit letí první, sem zalehnutý na nádrží, tnu to co to de, už se vidim v cili a pak heeeeeeeeeeen, King mě malem smete tlakovou vlnou, kurva do pyče si řikam.
Takže, ješitnost si řika, chce to věči vykon a kurva zapoti se aji Busa (ta mi zdrhla, ani sem nemr(d)k). Jasne, věči pero je věči pero bigsmile

A teď to fakt hodně zvědave já se ptá, bylo by co k čemu dát Bandita na čip tuning s tím že to dá nějakých 8 kw a 10Nm navíc (bo to psali), anebo tam namontovat rychlořazení s tím, že když budu hazet kvalty bez spojky a ubranim plynu a tím ušetřím desetiny a logicky aji rychlost idontknow ? Byl sem za jednym doporučenym odbornikem a ten tvrdil, že esli nechcu zveda výkon minimalně o 50 koní a cpát tam turbo tak ať se na to vyseru a raději doporučil nacpat rychlořazení. Týpek se mi vysmál, že při řazení ubírám plyn.

Takže, prosím prosím, najde se někdo, kdo má zkušenosti, ať už s tím čip tuningem, nebo rychlořazením a dokáže poradit (ja vím, kupit něco vykonějšího, ale paňmáma by mě vykostila). Seriová motorka, 1250, laděný výfuk BOSS, nic víc.

Dík moc za rady a názory.

PS: jasne, řešim pičoviny, ale ja sem fakt zvědavy. A beztak nejsem jediny koho to napadlo bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
K.a.s.y.m. (Člen)
26.01.2020 09:09:02
Offline

Re: Výkon motoru

Chces to rict jak to je..kup si BMW nebo Hajabuznu..jiny reseni to nema.
Kdysi jsme s Banditakama jeli v Tchorovicich sprint a ja mel pujceny GSXR1100 coz je v podstate starej Bandit na steroidech a jestli si to pamatuju dobre tak me dali jen tri motorky. 2x Hajabuzna a 1x GSXR750 asi rok stary upraveny na sprinty..lanch control a quick shifter ten mi ujel asi o delku motorky, Busny o neco vic ale ty my to davali uz od startu.Proste objem nicim nenahradis.
Jezdilo se na 400 metru


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
26.01.2020 09:47:35
Offline

Re: Výkon motoru

Kup si quickshifter. Rychlejsi budes minimalne pocitove good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
26.01.2020 10:18:18
Offline

Re: Výkon motoru

...ten shifter tě fakt zrychlí...na ty Brambore tě dává na ty kratky vzdalenosti i díky tomu...když pominu samotnej výkon...tuning  motoru je ekonomickej nesmysl...nevím vo nikom, kdo by uměl cipovat origo jednotku, ale když už, tak bych spíš uvažoval vo plne laditelny jednotce...kdysi jsem vyhrál v HK na letisti Bandit sprinty na svy B12 sprint proti 1250 a to i díky tomu, že sem to tam sral bez spojky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
26.01.2020 10:31:23
Offline

Re: Výkon motoru

...každopádně ale nepočítej s tím, že budeš dávat 1000RR a Kinga s prstem f prdeli...tyhle mašiny jsou jinej svět, ale to co jsem psal tvy šance zvýší, protože ve finále to u tedlech srandamacu nejni jen vo motoru, ale i vo rukách a dys bude na RR sedět lopata, co spoléhá jen na výkon ve votackach, tak ti taková blbost jako je shifter může dost výrazně pomoct...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
26.01.2020 10:41:02
Offline

Re: Výkon motoru

Jen teda dotaz..kolikrat na tech 200 metrech radis??co si tak pamatuju tak na 400 metrech jsem radil 2x a cilem projizdel na vytocenou trojku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
CaFry (Člen)
26.01.2020 11:27:45
Offline

Re: Výkon motoru

Filous psal:

...každopádně ale nepočítej s tím, že budeš dávat 1000RR a Kinga s prstem f prdeli...tyhle mašiny jsou jinej svět, ale to co jsem psal tvy šance zvýší, protože ve finále to u tedlech srandamacu nejni jen vo motoru, ale i vo rukách a dys bude na RR sedět lopata, co spoléhá jen na výkon ve votackach, tak ti taková blbost jako je shifter může dost výrazně pomoct...

Jojo, o rukach to je dost, pravě proto, i diky tomu, na startu necham všechny za sebou. Ten Baworak mi ujel docela slušně, ale Kinga sem skoto měl, asi posral start a měl teda co dělat, tam mi fakt stačil kousek. Je jasne že tyhle stroje sou uplně jinde, ale zas je to proti nim vyzva.

Každopadně moc dik, rad si necham poradit good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
CaFry (Člen)
26.01.2020 11:35:20
Offline

Re: Výkon motoru

K.a.s.y.m. psal:

Jen teda dotaz..kolikrat na tech 200 metrech radis??co si tak pamatuju tak na 400 metrech jsem radil 2x a cilem projizdel na vytocenou trojku.

Taky dvakrat řadim, v cili trojka, jenom na dvojku bych to nedojel, to by byl omezovač ještě hodně před cilem a cca 170 na tachaču, ale stihl sem se mrknout asi jenom jednou.


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
CaFry (Člen)
26.01.2020 11:38:18
Offline

Re: Výkon motoru

Jo a eště poprosim o nějaky tip na rychlořazeni, pokud mate nějake zkušenosti. Ď good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Filous (Člen)
26.01.2020 12:03:45
Offline

Re: Výkon motoru

...Quickshifter HealTech...koupíš ho u Kojaka v ABMoto...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
26.01.2020 12:07:53
Offline

Re: Výkon motoru

...řazení s shiferem versus bez něj tě posune vo půl až celou dylku motorky podle toho jak si rychle na ruce a noze, takže u dvou řazení usetris minimálně jednu dylku motorky...a to už může bejt zásadní...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
26.01.2020 12:28:57
Offline

Re: Výkon motoru

Nevíte někdo jak z kočárovýho koně udělat dostihovýho ?


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
26.01.2020 13:21:55
Offline

Re: Výkon motoru

huskyb12 psal:

Nevíte někdo jak z kočárovýho koně udělat dostihovýho ?

A co ten metrák a štvrt těžkej žokej?bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
26.01.2020 13:32:47
Offline

Re: Výkon motoru

CaFry psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jen teda dotaz..kolikrat na tech 200 metrech radis??co si tak pamatuju tak na 400 metrech jsem radil 2x a cilem projizdel na vytocenou trojku.

Taky dvakrat řadim, v cili trojka, jenom na dvojku bych to nedojel, to by byl omezovač ještě hodně před cilem a cca 170 na tachaču, ale stihl sem se mrknout asi jenom jednou.

Asi je to rozdil 5-ti kvalt versus 6-ti kvalt


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
26.01.2020 15:53:14
Offline

Re: Výkon motoru

kurva konecne tema smile1 ne furt narozeniny a deti pochcany bigsmile

kamos organizuje stejnou vec tady na severu, rikal, ze, je to prave jenna 200 metru aby eliminovali ty supermonstra.

Kamos na kultu pry vyhral dva rocniky, ze ctyr, asi byl na porade u Hilda, ten o tom vi hodne good
https://m.youtube.com/watch?v=jXsoAdh5P5g
si pamatuju co jsem se nachechtal kdyz to tu pred lety bylo

Progear 650 (Člen)
26.01.2020 16:21:57
Offline

Re: Výkon motoru

VikecB12 psal:
huskyb12 psal:

Nevíte někdo jak z kočárovýho koně udělat dostihovýho ?

A co ten metrák a štvrt těžkej žokej?bigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile Tam je prostor pro tuning nejvetsi bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
CaFry (Člen)
26.01.2020 16:32:54
Offline

Re: Výkon motoru

Filous psal:

...Quickshifter HealTech...koupíš ho u Kojaka v ABMoto...

Dikes good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
CaFry (Člen)
26.01.2020 16:34:32
Offline

Re: Výkon motoru

huskyb12 psal:

Nevíte někdo jak z kočárovýho koně udělat dostihovýho ?

Tak teoreticky, proč ne. Pravděpodobnějši jak z tažneho do lesa bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
CaFry (Člen)
26.01.2020 16:36:45
Offline

Re: Výkon motoru

K.a.s.y.m. psal:
CaFry psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jen teda dotaz..kolikrat na tech 200 metrech radis??co si tak pamatuju tak na 400 metrech jsem radil 2x a cilem projizdel na vytocenou trojku.

Taky dvakrat řadim, v cili trojka, jenom na dvojku bych to nedojel, to by byl omezovač ještě hodně před cilem a cca 170 na tachaču, ale stihl sem se mrknout asi jenom jednou.

Asi je to rozdil 5-ti kvalt versus 6-ti kvalt

Pravda, převody budou inak good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
CaFry (Člen)
26.01.2020 16:46:23
Offline

Re: Výkon motoru

zzzmrzlinar psal:

kurva konecne tema smile1 ne furt narozeniny a deti pochcany bigsmile

kamos organizuje stejnou vec tady na severu, rikal, ze, je to prave jenna 200 metru aby eliminovali ty supermonstra.

Kamos na kultu pry vyhral dva rocniky, ze ctyr, asi byl na porade u Hilda, ten o tom vi hodne good
https://m.youtube.com/watch?v=jXsoAdh5P5g
si pamatuju co jsem se nachechtal kdyz to tu pred lety bylo

No hele aji tak to neni prdel, ale je fakt že GSX-R 1000 de udělat, šestkove sporty uplně v poho, ale ty elektronicke bestyje s lauch asistentem atd., tam je to bez šance. Ten bawec, ninja 2016 a rok stary faroš.

Jo a když už sme u toho, mala ma tak tvrde spani, že je v noci furt zechcana bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Ondráš (Člen)
27.01.2020 06:49:28
Offline

Re: Výkon motoru

VikecB12 psal:
huskyb12 psal:

Nevíte někdo jak z kočárovýho koně udělat dostihovýho ?

A co ten metrák a štvrt těžkej žokej?bigsmilebigsmile

Jako v MMA... Půl roku žrát jen kuře rejži a 3 dny před závodem už ani nepít.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
27.01.2020 17:30:04
Offline

Re: Výkon motoru

CaFry psal:
zzzmrzlinar psal:

kurva konecne tema smile1 ne furt narozeniny a deti pochcany bigsmile

kamos organizuje stejnou vec tady na severu, rikal, ze, je to prave jenna 200 metru aby eliminovali ty supermonstra.

Kamos na kultu pry vyhral dva rocniky, ze ctyr, asi byl na porade u Hilda, ten o tom vi hodne good
https://m.youtube.com/watch?v=jXsoAdh5P5g
si pamatuju co jsem se nachechtal kdyz to tu pred lety bylo

No hele aji tak to neni prdel, ale je fakt že GSX-R 1000 de udělat, šestkove sporty uplně v poho, ale ty elektronicke bestyje s lauch asistentem atd., tam je to bez šance. Ten bawec, ninja 2016 a rok stary faroš.

Jo a když už sme u toho, mala ma tak tvrde spani, že je v noci furt zechcana bigsmile

lanč je ti na prd pokud se s nim neumíš rozjet, jedině to řazení, ale je to stejné jak boj s větrnými mlýny, máš na to prostě napiču motorku, a nebo jjezděte jen na 100 metrů bigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
čočkin (Člen)
30.01.2020 17:31:23
Offline

Re: Výkon motoru

přesněéééé...good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
CaFry (Člen)
02.02.2020 20:58:05
Offline

Re: Výkon motoru

tomasNJ psal:
CaFry psal:
zzzmrzlinar psal:

kurva konecne tema smile1 ne furt narozeniny a deti pochcany bigsmile

kamos organizuje stejnou vec tady na severu, rikal, ze, je to prave jenna 200 metru aby eliminovali ty supermonstra.

Kamos na kultu pry vyhral dva rocniky, ze ctyr, asi byl na porade u Hilda, ten o tom vi hodne good
https://m.youtube.com/watch?v=jXsoAdh5P5g
si pamatuju co jsem se nachechtal kdyz to tu pred lety bylo

No hele aji tak to neni prdel, ale je fakt že GSX-R 1000 de udělat, šestkove sporty uplně v poho, ale ty elektronicke bestyje s lauch asistentem atd., tam je to bez šance. Ten bawec, ninja 2016 a rok stary faroš.

Jo a když už sme u toho, mala ma tak tvrde spani, že je v noci furt zechcana bigsmile

lanč je ti na prd pokud se s nim neumíš rozjet, jedině to řazení, ale je to stejné jak boj s větrnými mlýny, máš na to prostě napiču motorku, a nebo jjezděte jen na 100 metrů bigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ty, ale to není blbý nápad, zkusim to navrhnout organizatorovi. bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr