Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » chci koupit po letech zase koupit Bandita

K.a.s.y.m. (Člen)
08.04.2020 07:41:47
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

zzzmrzlinar psal:
K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:

Jo je to velkej fešák, mimochodem v cechach skoro neprodejnej když má za 14 let najeto přes 60 tisíc, jak mi řek jeden vymrd do telefonu, picus ceskej pojebanej.

Na ty polepy už jsem myslel, motolepo je má,

Mimochodem se mi fakt zalíbil ten speedohealer a už i Scotoiler jsem vzal na milost. Svy prachy bych za to asi nedal, ale když už to tam je tak se mi to líbí.

Jinak je tenhle proti tomu kultu takovej jemnější a krásné stabilní, ten Kult je takovej  rabijat, krásne se mi kluci doplnujou

Jo kult ma asi nejvic nervni podvozek a o neco neurvalejsi reakci na plyn,ale to je na tom to zabavny😁👍

Ta hrubá reakce plynu se mi líbí náramně a i neklidnejsi podvozek je naprosto v pohodě. Jediný co se mi nelíbí je ze se jakoby hada tvrdší předek s vymeklym zadkem. Zkusím předek trochu povolit a zadek naopak pritvrdit, ale myslím že dojdu k tomu, že předek je po repasu a fajn a na zadek holt objednám u Kojaka to YSS good

YSS mam od lonska a s repasem predku to nema chybu..ta motorka me ted bavi jak nikdy..neni vyjizdka bych nekde v zatacce nedrbnul stupackou.
K tem km ..do inzeratu jsem vzdy psal..na tachometru xxxx jinak dle prani kupujiciho..a byl klid😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
14.04.2020 21:20:37
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Tak je to asi jak jsem myslel, zadní tlumič to ještě nemá úplně za sebou ale novej, nebo aspoň repas by mu neuškodil.

Sice se svejma dioptriema na blízko nevidím na číslo na tlumici, ale postupným otáčením a houpáním jsem našel nejvyšší tlumení na zadku, pružinou jsem nechal a předek mírně povolil pružiny. Motorka se výrazně zklidnila a je menší rozdíl v tuhosti zadku a předku. Ve větších naklonech už není tolik pocit odslapovani zadního kola do strany. Uz se zkrátka dá pěkně jet. Je nicméně při razantnějsim řazení cejtit mirny zhoupnuti motorky a ještě mírnější zavlneni řídítek, což mi většinou ukazovalo na menší útlum.

Repas za 2-3 litry se mi dělat nechce a pěkný YSS budu muset doma vzhledem k tomu že už mesic nemakam holt asi zatajit bigsmile

VikecB12 (Člen)
02.05.2020 20:17:25
Offline

Re: chci koupit po letech zase koupit Bandita

Filous psal:

...mám u pantaty v garáži už asi deset let dva samohyby Malagutti s tím, že je jednou zprovoznim, ale vždycky když se na to podívám, chce se mi začít zvracet, tag na to dal nechávám srat kockybigsmile

Třeba Tě trochu nakopnu k akcievil
Trochu sem s tou malagutkou pohnulgood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20200325_190423.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20200424_165103.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20200428_145337.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr