Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojka-převodovka

Kocour (Nový člen)
20.03.2016 14:41:31
Offline

Spojka-převodovka

Ahoj, tak jsem včera ''odborně bad '' vyměnil spojku na Bandasce (lamela, plechy, pružiny, oil, filtr) všechno je relativně v cajku, ale jakmile chci parkovat (ohřáté moto) tak za boha nenajdu neutrál.. před výměnou jsem vždycky v pohodě dojel a zařadil neutrál. Maximálně jsem cuknul kousek dopředu/dozadu. Teď můžu cukat kam chci, ale vždycky to skáče 1-2, 2-1. Neutrál jen problikne.. po velkým přemlouvání se povede. Je chyba někde v seřízení spojky? Suzuki GSF 600 N, r.v. 2004.

Filous (Člen)
20.03.2016 20:25:51
Offline

Re: Spojka-převodovka

...jo jo, po výměně je na B6 vječinou potřeba jí doštelovat...na víku řetězovýho kolečka je gumová záslepka, tu vydloubni, pod ní je červik s kontra matkou, matku povol, červika dotahni na kontakt a povol vo štvrt votáčky, pag utáhni kontra a došteluj lanko dole u víka nebo u páčky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kocour (Nový člen)
20.03.2016 22:00:05
Offline

Re: Spojka-převodovka

Filous psal:

...jo jo, po výměně je na B6 vječinou potřeba jí doštelovat...na víku řetězovýho kolečka je gumová záslepka, tu vydloubni, pod ní je červik s kontra matkou, matku povol, červika dotahni na kontakt a povol vo štvrt votáčky, pag utáhni kontra a došteluj lanko dole u víka nebo u páčky...

To jsem dělal hned po dodělání spojky... ale zkusím to znovu

VikecB12 (Člen)
21.03.2016 06:37:21
Offline

Re: Spojka-převodovka

Pak je ještě varianta,žes použil spojku Lucas/trw a budeš se s tym trápit tak dlouho,než ji opět spálíš a vyměníš za nějakou repliku,kerá funguje normálně...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kocour (Nový člen)
21.03.2016 09:54:12
Offline

Re: Spojka-převodovka

No.. Ja měl toto: Sada spojkovych plechů Suzuki Gsf 600 Bandit (GN77B),r.v 94-04...Spojkove lamely FCC Suzuki GSF 600 Bandit r.v.00-04.. Motul 5100 Ester 4T 10W/40.. A filtr HIFLO.. Plus pruziny. Kamarad psal ze to muze byt i lankem.. Ale cert vi.

Kocour (Nový člen)
21.03.2016 14:08:45
Offline

Re: Spojka-převodovka

Kocour psal:

No.. Ja měl toto: Sada spojkovych plechů Suzuki Gsf 600 Bandit (GN77B),r.v 94-04...Spojkove lamely FCC Suzuki GSF 600 Bandit r.v.00-04.. Motul 5100 Ester 4T 10W/40.. A filtr HIFLO.. Plus pruziny. Kamarad psal ze to muze byt i lankem.. Ale cert vi.

Pardon, někam mi zmizela značka.. ty plechy jsou teda TRW LUCAS.. to jsou opravdu tak na prd?

Filous (Člen)
21.03.2016 16:49:27
Offline

Re: Spojka-převodovka

Kocour psal:
Kocour psal:

No.. Ja měl toto: Sada spojkovych plechů Suzuki Gsf 600 Bandit (GN77B),r.v 94-04...Spojkove lamely FCC Suzuki GSF 600 Bandit r.v.00-04.. Motul 5100 Ester 4T 10W/40.. A filtr HIFLO.. Plus pruziny. Kamarad psal ze to muze byt i lankem.. Ale cert vi.

Pardon, někam mi zmizela značka.. ty plechy jsou teda TRW LUCAS.. to jsou opravdu tak na prd?

...plechů bych se tag nebál, ale lamely stoje za hovno...nicméně ty máš FCC, coš je japonec spadající pot Tourmaxgood ...skus to znova seřídit...apropo, nemáš velkou vůli na páčce???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
21.03.2016 19:48:48
Offline

Re: Spojka-převodovka

no a taková ta základní věc, že lamely namočíš přes noc do oleje se stala???idontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kocour (Nový člen)
21.03.2016 20:12:52
Offline

Re: Spojka-převodovka

tomasNJ psal:

no a taková ta základní věc, že lamely namočíš přes noc do oleje se stala???idontknow

Stala, dokonce dva dny předem.. jsem asi ''expert'' ale až takovej opravdu ne redface

tomasNJ (Člen)
21.03.2016 21:04:13
Offline

Re: Spojka-převodovka

Kocour psal:
tomasNJ psal:

no a taková ta základní věc, že lamely namočíš přes noc do oleje se stala???idontknow

Stala, dokonce dva dny předem.. jsem asi ''expert'' ale až takovej opravdu ne redface

jo, poho... good

jen že to tu nigde nepadlo...tak sem se chtěl zeptat


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kocour (Nový člen)
21.03.2016 22:36:49
Offline

Re: Spojka-převodovka

tomasNJ psal:
Kocour psal:
tomasNJ psal:

no a taková ta základní věc, že lamely namočíš přes noc do oleje se stala???idontknow

Stala, dokonce dva dny předem.. jsem asi ''expert'' ale až takovej opravdu ne redface

jo, poho... good

jen že to tu nigde nepadlo...tak sem se chtěl zeptat

V pohodě, u někoho jako já bych se vůůbec nedivil když bych to tam narval rovnou.. ale je fakt, že jsem u někoho četl, že není potřeba namáčet. Už se to prý snad nemusí dělat (upozorňuji že jsem se to dočetl na nějaký diskusy nebo tak.. takže pravdivost..headshake)

Apator (Nový člen)
10.05.2020 14:48:27
Offline

Re: Spojka-převodovka

přečetl jsem to celé snad smile1 ale za boha tam nikdo neřekl co to dělá =D mam tem samý problém ale mam komplet sadu od lucase =D docela mě zaráží že jsem se tu dočetl že jsou to mrdky surprised vybíral jsem podle ceny nechtěl jsem to nejlevnější ale ani ty japonce drahé : jsem chudý student: =D tak jsem dal za plechy lamely a pružiny skoro 4k =D ale abych se vrátil k tomu co chci vědět je jestli jsi teda na něco přišel good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr