Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Řidítka na bandita 400

Chicho88 (Člen)
12.05.2020 19:06:35
Offline

Řidítka na bandita 400

Ahoj chlapci..uvažuji o výměně řidítek má mém banditu 400..ovšem lamu si hlavu,jaké budou nejlepší a nejpohodlnější..nechci nic extra širokého..ani nic úzkého..má někdo nějaký zkušenosti? Díky za odpoved


Nebuď piča,buď Bandit.
Filous (Člen)
13.05.2020 08:24:32
Offline

Re: Řidítka na bandita 400

...každýmu vyhovuje něco jinýho, dle fkusu každýho soudruha, to je jako dyby ses ptal, esi máš zbalit blondýnu nebo brunetubigsmile...já momentálně jezdim krosový Zety s hrazdou 83 cm a sem spokojenej, tvarvovje sou shodný s Renthal 971 a špatný nejsou ani WRP America, ty sou krapítek nižší...no a teť si vyberbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Chicho88 (Člen)
13.05.2020 08:55:53
Offline

Re: Řidítka na bandita 400

😀 to je mi jasný..raději tu bloncku..každopádně mi jde o ten rozměr..mám 170 cm takže nechci bejt roztahlej jako žába,ty origo mi nevyhovuji,díky za odpověď..

Filous psal:

...každýmu vyhovuje něco jinýho, dle fkusu každýho soudruha, to je jako dyby ses ptal, esi máš zbalit blondýnu nebo brunetubigsmile...já momentálně jezdim krosový Zety s hrazdou 83 cm a sem spokojenej, tvarvovje sou shodný s Renthal 971 a špatný nejsou ani WRP America, ty sou krapítek nižší...no a teť si vyberbigsmile


Nebuď piča,buď Bandit.
kojaksro (Člen)
13.05.2020 11:31:27
Offline

Re: Řidítka na bandita 400

....se 170cm by ti mohli sedět tyhle, jsou lehce nižší než origo, mají lepší sklon a na každé straně o cca. 2cm delší než origo, uchycení je jako origo 22mm, jsou silnostěnný a nepruží jak ocelovýsmokin

https://www.abmoto.cz/riditka-a-prislus … -duralove/


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2020 13:11:10
Offline

Re: Řidítka na bandita 400

Ja bych to rek takhle..sedni na motorku do polohy ktera ti vyhovuje a nech si od nekoho zmerit jak mas od sebe ruce a jak vysoko nad brejlema..uhel uz pak musis zkusit nekde v krame.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Chicho88 (Člen)
13.05.2020 18:57:52
Offline

Re: Řidítka na bandita 400

Jo díky za názory good


Nebuď piča,buď Bandit.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr