Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ojniční pánve off

Zajoch (Člen)
30.05.2020 12:21:35
Offline

Ojniční pánve off

Zdarec bando

Tak se stalo nevyhnutelné. Šestka (N721 motor) mi po mnohých okruhových dnech zaklepala. Podle mého nejlepšího svědomí a vědomí to vypadá na ojniční šály, ale jistě budu vědět až bude motor venku žejo...

Votázka zní, je lukreativní se zaobírat opravou toho motoru, nebo by cena převýšila nákup druhého z bazaru? Co sem koukal tak jen šály stojej 350 jedna.. surprised (Udělal bych si to sám, takže cena materiálu jen) jde mě vo to jestli mám čekat že se tam nasčítaj nějaké další položky nebo ne. Má to najeté 82k a bůh ví jestli to není stočenka bigsmile

Taky druhá votázka. jsou střeva z té mojí N721 záměnné do N713 nebo dokonce N717? idontknow

Díky za pomoc fachmani.
Zajoch

Progear 650 (Člen)
30.05.2020 13:33:19
Offline

Re: Ojniční pánve off

Koupil bych jinej z bouracky


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
30.05.2020 16:34:42
Offline

Re: Ojniční pánve off

Kdyz vymenis jen saly nicemu tim nepomuzes pac na 99% bude chycena i klika. Lepsi je koupit druhej motor...
Dale motory mezi sebou papirove zamenit nejdousmile2.  Vim prosel jsem si tim....legalne to proste nejde....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zajoch (Člen)
30.05.2020 16:38:34
Offline

Re: Ojniční pánve off

Banditatom psal:

Kdyz vymenis jen saly nicemu tim nepomuzes pac na 99% bude chycena i klika. Lepsi je koupit druhej motor...
Dale motory mezi sebou papirove zamenit nejdousmile2.  Vim prosel jsem si tim....legalne to proste nejde....

Yup, papírově to nejde. Eviduje se kod motoru no. To sem řešil u auta. :D Spíš mě zajímalo jestli jde přeskládat třeba N713 do N721 bloku beer

Zajoch (Člen)
07.07.2020 23:15:56
Offline

Re: Ojniční pánve off

Né že bych byl zrovna dvakrát dobrý v poslouchání rad rozumnějších lidí než sem já...
No a tak sem se do toho pustil idontknow bigsmile bigsmile
Sem zvědavý jestli se to po mém odborném zásahu rozsype, nebo to pojede beer

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5399_dsc_8817.jpg
tomasNJ (Člen)
08.07.2020 00:00:00
Offline

Re: Ojniční pánve off

Zajoch psal:

Né že bych byl zrovna dvakrát dobrý v poslouchání rad rozumnějších lidí než sem já...
No a tak sem se do toho pustil idontknow bigsmile bigsmile
Sem zvědavý jestli se to po mém odborném zásahu rozsype, nebo to pojede beer
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_8817.jpg

si to půlil tou sekerou? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Zajoch (Člen)
08.07.2020 11:29:14
Offline

Re: Ojniční pánve off

tomasNJ psal:

si to půlil tou sekerou? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nééé, přece nejsem troškař. headshake Napravo od té sekery je mnohem větší kladivo bigsmilebigsmilebigsmile

Marián (Člen)
08.07.2020 14:47:03
Offline

Re: Ojniční pánve off

To je rozborka jak ze sveta motorusmile1 to jsem take zvedav, zda to potom pojede, nebo ti zakuka naposled, pak teprv pouzijes to kladivobigsmile
Ale jak se rika, odvaznemu stesti preje a ja ti drzim palcegood


...sam mezi jebkarema...
Billy (Člen)
13.07.2020 07:18:57
Offline

Re: Ojniční pánve off

A mam radu, kdybys si s tim nevedel rady tak to sesyp do bedny od okurek, a Filous by te to s radosti poskladal bigsmile. redface


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2020 07:52:58
Offline

Re: Ojniční pánve off

Billy psal:

A mam radu, kdybys si s tim nevedel rady tak to sesyp do bedny od okurek, a Filous by te to s radosti poskladal bigsmile. redface

Tak to bych te s tim poslal do ass a jeste bych ti jich na cestu par pridal😁
Ted jsem nevedomky co me ceka na podobnou akci kejvul jednumu typkovi a daval jsem mu dohromady cinskyho 2T skutra..zprovozneni ho stalo ty sami prachy za co by koupil jinyho jetyhosick


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
13.07.2020 10:15:24
Offline

Re: Ojniční pánve off

Billy psal:

A mam radu, kdybys si s tim nevedel rady tak to sesyp do bedny od okurek, a Filous by te to s radosti poskladal bigsmile. redface

...joooo, to miluju, vole!fuck ...ale to dá, na tom motoru nejni žádná vyjebávkacool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
13.07.2020 10:16:43
Offline

Re: Ojniční pánve off

...jen teda já bych byl na mrtvici, mít to takhle naházený na hromadě...ale každej má jinej styl a způsob práce, tagže good luckgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
13.07.2020 12:57:32
Offline

Re: Ojniční pánve off

Filous psal:
Billy psal:

A mam radu, kdybys si s tim nevedel rady tak to sesyp do bedny od okurek, a Filous by te to s radosti poskladal bigsmile. redface

...joooo, to miluju, vole!fuck ...ale to dá, na tom motoru nejni žádná vyjebávkacool

Prave me to bylo jasny, sem si trosku rejpl bigsmile. Chtel sem napsat puvodne at to sesype do nejake polske megakabele bigsmile.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zajoch (Člen)
13.07.2020 14:28:46
Offline

Re: Ojniční pánve off

Je to sranda :D Dneska dorazila nějaká chemie, těsnění a plastigauge, takže se de pokračovat.

Hej k té hromadě.. Napravo mám starej nerezovej pult z hospody cool takže to nedělám moc na hromadě bigsmilebigsmile ale stejně na to mám malou dílnu bigsmile
ale co... kdyby náhodou něco, tak tu mám záložní plán. Motor z Ska co žere olej evil Na to mrdání mimo silnice to musí stačit i kdyby nechtělo bigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr