Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vibruje až pracky brňijů

kneehammer (Člen)
10.06.2014 10:04:19
Offline

Vibruje až pracky brňijů

Že se to vlní a vibruje, to je jasny, ale nikdá se mně nestalo, že by mě po 100 kilákách brněly prsty na rukách. Jediny, co se přes zimu změnilo je to, že sem našpónoval řetěz - 2,5 cm v největším provisu (na hlavním stojanu). Může být trabl v tomhle? Mohl sem něco zkurvit, že to začalo vibrovat? help

A ještě detail, když dotahuju zadní kolo, je potřeba momenťák nebo to stačí dorvat co to de a fertig?


..:: B12 inside ::..
Mour (Člen)
10.06.2014 10:10:36
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Umím Ti odpovědět jen na ten moment. Utahování na býka je naprd, vesměs se to přetáhne, ten moment je obvykle níž.
Já například utahoval šrouby na kotouč půjčeným momentovým klíčem a docela jsem se divil jak je to málo.

...vím co si přeju k vánocům evilbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2014 10:37:43
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

kneehammer psal:

Že se to vlní a vibruje, to je jasny, ale nikdá se mně nestalo, že by mě po 100 kilákách brněly prsty na rukách. Jediny, co se přes zimu změnilo je to, že sem našpónoval řetěz - 2,5 cm v největším provisu (na hlavním stojanu). Může být trabl v tomhle? Mohl sem něco zkurvit, že to začalo vibrovat? help

A ještě detail, když dotahuju zadní kolo, je potřeba momenťák nebo to stačí dorvat co to de a fertig?

2,5 cm je malo manual mluvi o 3,5 a jestli to mas utahany na tlumici tak klido o chloupek vic.mas dobre vyvazeny predni kolo?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kneehammer (Člen)
10.06.2014 11:13:10
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

K.a.s.y.m. psal:
kneehammer psal:

Že se to vlní a vibruje, to je jasny, ale nikdá se mně nestalo, že by mě po 100 kilákách brněly prsty na rukách. Jediny, co se přes zimu změnilo je to, že sem našpónoval řetěz - 2,5 cm v největším provisu (na hlavním stojanu). Může být trabl v tomhle? Mohl sem něco zkurvit, že to začalo vibrovat? help

A ještě detail, když dotahuju zadní kolo, je potřeba momenťák nebo to stačí dorvat co to de a fertig?

2,5 cm je malo manual mluvi o 3,5 a jestli to mas utahany na tlumici tak klido o chloupek vic.mas dobre vyvazeny predni kolo?

Takze by to mohlo delat ty vibrace? Vsechno ostatni by melo byt v pohode, vcetne kola, jak sem pristal po sezone, tak stala a fakt jedina zmena je ten retez.


..:: B12 inside ::..
yebat (Člen)
10.06.2014 13:22:30
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

taky to nemusí bejt mašinou ale rukama... přečti si něco o karpálech... taky mě to občas trápí...

kneehammer (Člen)
10.06.2014 13:27:31
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

yebat psal:

taky to nemusí bejt mašinou ale rukama... přečti si něco o karpálech... taky mě to občas trápí...

tady je to masinou, i ve stupackach to citim, nohou myš nedržím bigsmile bigsmile


..:: B12 inside ::..
Loser (Administrator)
10.06.2014 13:42:00
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

kneehammer psal:
yebat psal:

taky to nemusí bejt mašinou ale rukama... přečti si něco o karpálech... taky mě to občas trápí...

tady je to masinou, i ve stupackach to citim, nohou myš nedržím bigsmile bigsmile

no, mozna malo hulis idontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
10.06.2014 14:11:03
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

.... že by parkinson bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
10.06.2014 14:28:21
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Drakoxxl psal:

.... že by parkinson bigsmile

...lepčí wine s parkinsonem trochu užbryndnout....než azheimrem zapomenout vypít. bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2014 21:13:19
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

kneehammer psal:
K.a.s.y.m. psal:
kneehammer psal:

Že se to vlní a vibruje, to je jasny, ale nikdá se mně nestalo, že by mě po 100 kilákách brněly prsty na rukách. Jediny, co se přes zimu změnilo je to, že sem našpónoval řetěz - 2,5 cm v největším provisu (na hlavním stojanu). Může být trabl v tomhle? Mohl sem něco zkurvit, že to začalo vibrovat? help

A ještě detail, když dotahuju zadní kolo, je potřeba momenťák nebo to stačí dorvat co to de a fertig?

2,5 cm je malo manual mluvi o 3,5 a jestli to mas utahany na tlumici tak klido o chloupek vic.mas dobre vyvazeny predni kolo?

Takze by to mohlo delat ty vibrace? Vsechno ostatni by melo byt v pohode, vcetne kola, jak sem pristal po sezone, tak stala a fakt jedina zmena je ten retez.

No každopádně když ten řetěz povolíš ničemu neublížíš..spíš naopak..ulevíš ložisku v rozetě a pod řetězovym kolečkem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
11.06.2014 10:13:54
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Toho naděláte s ňákym brněnim...bigsmile

ps. povol si řetěz...a ten průhyb se měří v nejvytahanějšim místě (jako že je to nejmenší vůle na celym řetězu), pokud máš v některých místech vůli moc velkou (že jde řetěz nadzvednout na rozetě), tak si kup novou řetězovku.

kneehammer (Člen)
13.06.2014 08:05:35
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Tak řetězem to nebude, abnormálně vibrujou stupačky i řidítka i když stojím na světlech... help


..:: B12 inside ::..
K.a.s.y.m. (Člen)
13.06.2014 08:38:35
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

kneehammer psal:

Tak řetězem to nebude, abnormálně vibrujou stupačky i řidítka i když stojím na světlech... help

Tak si kup Buella a jeste rad budes vzpominat na Bandita smile1
To muze byt cokoliv. Prejdi motorku a poutahuj veci kolem motoru. Treba se to srovna


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
13.06.2014 18:43:17
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

K.a.s.y.m. psal:

Tak si kup Buella a jeste rad budes vzpominat na Bandita smile1

ccccsurprised Náhodou když se jede, tak se to ani moc neklepe....no a i na to co se děje na neutrál, se rychle zvykne...už dokážu i při vyřazený rychlosti přečíst ceduli u cesty bigsmile

Filous (Člen)
13.06.2014 19:15:48
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

Tak si kup Buella a jeste rad budes vzpominat na Bandita smile1

ccccsurprised Náhodou když se jede, tak se to ani moc neklepe....no a i na to co se děje na neutrál, se rychle zvykne...už dokážu i při vyřazený rychlosti přečíst ceduli u cesty bigsmile

...ty si vůlbigsmile ...si dycky spomenu na ten startbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
13.06.2014 20:01:12
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Filous psal:
Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

Tak si kup Buella a jeste rad budes vzpominat na Bandita smile1

ccccsurprised Náhodou když se jede, tak se to ani moc neklepe....no a i na to co se děje na neutrál, se rychle zvykne...už dokážu i při vyřazený rychlosti přečíst ceduli u cesty bigsmile

...ty si vůlbigsmile ...si dycky spomenu na ten startbigsmile

myslíš to jak je třeba aby se dráty natlakovaly elektřtinou a až pak to bouchne? a nebo to jak tomu začnou plápolat blinkry bigsmile Vogo sem takhle jednou startoval (s Honzíkem1234) a vono nic...tak si řikám pojistka...hovno...začínám přemýšlet kdo má vozejk a vodveze mě z Železňáku...a ejhle von se vyšrouboval šroub na batercesurprised  ....utáhl sem ho a za 14 dní znovu...tak ti nevim u kolika jinejch motorek je dobrý lepit i šrouby na baterce bigsmile ... poslední prča byla vyklepanej konektor z klaksonu...proč to kurva přestalo troubit...a kabel visí z pod masky...a další , když sem zjistil, že mám vytočený šrouby na zadnim brzdovym kotouči... při kontrole oleje koukám, že ty šrouby nějak koukaj... a to sem si myslel že to co je na kolech je vlastně odpružený a tak by se vyklepávat nemělo bigsmile ...moje první motorka kdy kontrola dotažení šroubů před sezónou má opravdu smyslbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.06.2014 08:57:42
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Lihy psal:
Filous psal:
Lihy psal:


ccccsurprised Náhodou když se jede, tak se to ani moc neklepe....no a i na to co se děje na neutrál, se rychle zvykne...už dokážu i při vyřazený rychlosti přečíst ceduli u cesty bigsmile

...ty si vůlbigsmile ...si dycky spomenu na ten startbigsmile

myslíš to jak je třeba aby se dráty natlakovaly elektřtinou a až pak to bouchne? a nebo to jak tomu začnou plápolat blinkry bigsmile Vogo sem takhle jednou startoval (s Honzíkem1234) a vono nic...tak si řikám pojistka...hovno...začínám přemýšlet kdo má vozejk a vodveze mě z Železňáku...a ejhle von se vyšrouboval šroub na batercesurprised  ....utáhl sem ho a za 14 dní znovu...tak ti nevim u kolika jinejch motorek je dobrý lepit i šrouby na baterce bigsmile ... poslední prča byla vyklepanej konektor z klaksonu...proč to kurva přestalo troubit...a kabel visí z pod masky...a další , když sem zjistil, že mám vytočený šrouby na zadnim brzdovym kotouči... při kontrole oleje koukám, že ty šrouby nějak koukaj... a to sem si myslel že to co je na kolech je vlastně odpružený a tak by se vyklepávat nemělo bigsmile ...moje první motorka kdy kontrola dotažení šroubů před sezónou má opravdu smyslbigsmile

No já si vzpomněl třeba na to jsi cestou do Benátek ztratil SPZ i s držákem bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petrpitrss.pp (Nový člen)
23.08.2020 15:10:26
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Zdar jsem majitelem 1250s a Chci  zeptat zda je normální ze  bandita od 5000 začíná vibrovat  Tak asi do 6500 pak je klid a občas mi přijde ze i kolem 8000. Je tam výfuk yoshimura rs3 bez homologace jestly ty vibrace nemůžou být od toho diky za odpověď

PALOUS (Člen)
24.08.2020 15:04:58
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Mour psal:
Drakoxxl psal:

.... že by parkinson bigsmile

...lepčí wine s parkinsonem trochu užbryndnout....než azheimrem zapomenout vypít. bigsmile

bigsmile


Jebat motorky :-)
huskyb12 (Administrator)
24.08.2020 16:58:55
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Petrpitrss.pp psal:

Zdar jsem majitelem 1250s a Chci  zeptat zda je normální ze  bandita od 5000 začíná vibrovat  Tak asi do 6500 pak je klid a občas mi přijde ze i kolem 8000. Je tam výfuk yoshimura rs3 bez homologace jestly ty vibrace nemůžou být od toho diky za odpověď

1250 neznám, 12 vibruje kolem 5500 a je to vlastnost, nicméně to nejsou vibrace nijak zásadní, jen prostě víš, že tam těch 5500 je. Výfuk bych z toho nevinil ...


ale di, Ty brepto ...
Radek-Ban (Člen)
24.08.2020 20:10:38
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Petrpitrss.pp psal:

Zdar jsem majitelem 1250s a Chci  zeptat zda je normální ze  bandita od 5000 začíná vibrovat  Tak asi do 6500 pak je klid a občas mi přijde ze i kolem 8000. Je tam výfuk yoshimura rs3 bez homologace jestly ty vibrace nemůžou být od toho diky za odpověď

U me jsem si nevsimnul ze by vybrovala. Ale je pravda ze ji do omezovace netocim.. Mam origo vejfuk.. Vybrace by mohli byt od ladaku jestli nemas pruzny uchyceni k moto.. U vzduchace jsem to dost poznal kdyz jsem dal ladak


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Petrpitrss.pp (Nový člen)
25.08.2020 08:28:19
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Výfuk je na pevno, žádná pružina tam není, nemůže být třeba něco s motorem?

Filous (Člen)
25.08.2020 09:46:50
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

...nech na tom svézt někoho jinýho, každej vnímá vibrace jinak, viz. holkybigsmile ...já to tipuju na řetězovku v piči...vejfuk na to vliv nemá...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2020 11:08:39
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Petrpitrss.pp psal:

Výfuk je na pevno, žádná pružina tam není, nemůže být třeba něco s motorem?

S motorem bude to ze je to 40 let stara koncepce kdy na tom jeste jezdili chlapy a ty to neresili..jestli chces neco bez vibraci kup si neco noveho chlazeneho vodou a s vyvazovacim hridelem
Jinak viz Filous.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petrpitrss.pp (Nový člen)
25.08.2020 11:58:38
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Řetězová sada je komplet nová ,také jsem doufal  ze to bude řetěz ale žádná změna .me  Ty vibrace zas tak moc nevadí ale žena si stěžovala

Filous (Člen)
25.08.2020 12:00:31
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Petrpitrss.pp psal:

Řetězová sada je komplet nová ,také jsem doufal  ze to bude řetěz ale žádná změna .me  Ty vibrace zas tak moc nevadí ale žena si stěžovala

...to je pak jasný, je zvyklá na jinou frekvenci vrněníbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2020 13:46:54
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

Filous psal:
Petrpitrss.pp psal:

Řetězová sada je komplet nová ,také jsem doufal  ze to bude řetěz ale žádná změna .me  Ty vibrace zas tak moc nevadí ale žena si stěžovala

...to je pak jasný, je zvyklá na jinou frekvenci vrněníbigsmile

😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
26.08.2020 11:08:02
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

K.a.s.y.m. psal:
Petrpitrss.pp psal:

Výfuk je na pevno, žádná pružina tam není, nemůže být třeba něco s motorem?

S motorem bude to ze je to 40 let stara koncepce kdy na tom jeste jezdili chlapy a ty to neresili..jestli chces neco bez vibraci kup si neco noveho chlazeneho vodou a s vyvazovacim hridelem
Jinak viz Filous.

hej Mlho...on tu vodu má bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

se mi zdá že ty vibrace taky vnímáš jinak bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
26.08.2020 11:21:13
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:
Petrpitrss.pp psal:

Výfuk je na pevno, žádná pružina tam není, nemůže být třeba něco s motorem?

S motorem bude to ze je to 40 let stara koncepce kdy na tom jeste jezdili chlapy a ty to neresili..jestli chces neco bez vibraci kup si neco noveho chlazeneho vodou a s vyvazovacim hridelem
Jinak viz Filous.

hej Mlho...on tu vodu má bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

se mi zdá že ty vibrace taky vnímáš jinak bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ja vibrace ignoruju bo uz skoro nejezdim🤣🤣
Pokud to tak je tak je fakt jen precitlivela a ja si sypu popel na hlavu😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petrpitrss.pp (Nový člen)
26.08.2020 20:46:59
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:


S motorem bude to ze je to 40 let stara koncepce kdy na tom jeste jezdili chlapy a ty to neresili..jestli chces neco bez vibraci kup si neco noveho chlazeneho vodou a s vyvazovacim hridelem
Jinak viz Filous.

hej Mlho...on tu vodu má bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

se mi zdá že ty vibrace taky vnímáš jinak bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ja vibrace ignoruju bo uz skoro nejezdim🤣🤣
Pokud to tak je tak je fakt jen precitlivela a ja si sypu popel na hlavu😁😁

Možná je vnímá jinak, není někdo v okolí Prahy kdo má 1250  a chce se svést na té me  ať mám porovnání diky

Radek-Ban (Člen)
28.08.2020 17:20:30
Offline

Re: Vibruje až pracky brňijů

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:
Petrpitrss.pp psal:

Výfuk je na pevno, žádná pružina tam není, nemůže být třeba něco s motorem?

S motorem bude to ze je to 40 let stara koncepce kdy na tom jeste jezdili chlapy a ty to neresili..jestli chces neco bez vibraci kup si neco noveho chlazeneho vodou a s vyvazovacim hridelem
Jinak viz Filous.

hej Mlho...on tu vodu má bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

se mi zdá že ty vibrace taky vnímáš jinak bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Z toho duvodu jsem si nechal jeste vzduchace.. Ma to koule.. .bigsmile 12 strikacka fajn jede ale nevrni evil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr