Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

richard394 (Člen)
19.01.2021 20:42:32
Offline

Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Dobrý den, měl bych na vás dotaz ohledně napínací lišty rozvodového řetězu, měnil jsem rozvoďák a po spojení a zatočení motorem, se na řetezu ze strany  objevily takové menší škrábance , nejspíš od napínací lišty, všiml jsem si že lišta po sundání napínáku má vakl cca 5mm do strany a po montaži napínáku je   k jedné straně, otázka zní jestli lišta má mít takovou vůli, nebo jestli je to tak v pořádku. Předem děkuji za odpoveď.

richard394 (Člen)
19.01.2021 20:50:52
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Foto retezu

richard394 (Člen)
19.01.2021 21:25:11
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous (Člen)
20.01.2021 09:22:18
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...lišta by vůli mít neměla, spodní částí je zadní lišta uchycená bez vůle v půlení karterů...jedině že by byla prasklá v tom uložení, protože jinak to asi není možné...vyosení po montáži napínáku je špatně, rozvoďák musí běžet středem lišty...blbý je, že tohle nezkontroluješ jinak než že vyndáš motor a rozpůlíš ho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
20.01.2021 18:08:58
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Děkuji za odpověď, zítra tam zkusím na to uložení dole mrknout kamerou,nemůže být vymačkané jen ty dvě plastové kostičky co drží čep té lišty? Do poslední chvíle běžel motor v pohoďě a na puvodním řeťezu žádne škrábance nebyli, řetez jsem měnil v rámci zimní údržby a vypadá, že už předtím ta lišta šla trochu stranou, když se podívám na otlačeninu od napínáku, jinak řeťez normálně vede v dražce lišty. Ale i kdyby ty kostičky byly vymačkané , tak se stejne půleni nevyhnu, ale prosťé se mi to zdá divné při nájezdu 50000km

Filous (Člen)
20.01.2021 20:01:42
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...nejsem si jistej, jestli se tam kamerou vůbec dostaneš, ale dej vědět, samotnýho by mě to zajimalo, motorů mi prošlo rukama dost, ale s tímhle jsem se nesetkal...na druhou stranu, pokud řetěz běží v drážce lišty, tak by to mělo být ok...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
21.01.2021 20:55:25
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Tak to vypadá, že je prasklá,tak mě čeká rozborka, do alba jsem nahrál fotky https://richard4394.rajce.idnes.cz/B12_rozvodak/ a ješťe se zeptám, ten čep v té liště tam je napevno a otačí se v tom půlení karteru nebo je napevno v půlení a otáčí se lišta na čepu?

Filous (Člen)
22.01.2021 08:41:57
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...čep je na pevno v liště a protáčí se celá lišta v půlení...až to otevřeš, tak zrovna zkontroluj převodovku...když už...a bude to drahy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
27.01.2021 18:01:03
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Jeste se zeptám je nutné sundávat při půlení motoru volnoběžku startéru? Všude na fotkách co jsem našel ji maji sundanou,ale  dle manual pod ni zadny sroub nevidim.A  je převodovka stejná s  Gsf 600?

Banditatom (Člen)
27.01.2021 18:16:00
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

richard394 psal:

Jeste se zeptám je nutné sundávat při půlení motoru volnoběžku startéru? Všude na fotkách co jsem našel ji maji sundanou,ale  dle manual pod ni zadny sroub nevidim.A  je převodovka stejná s  Gsf 600?

Gsf 600 sestikvalt
Gsf 1200 petikvalt

Takze stejna neni....a jak pise filous priprav se na to ze to bude drahybad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
richard394 (Člen)
27.01.2021 18:33:18
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Ty kola převodovky budou drahé? Třeba budou dobré, nezdálo se mi , že  by hučela nějaká rychlost, jinak když převodovka bude ok, tak pocitam cca 5000, nejake tesneni  , nova rozvod.lista + ulozeni listy, vše origo nepočítám nový řetěz

Filous (Člen)
28.01.2021 09:15:39
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

richard394 psal:

Jeste se zeptám je nutné sundávat při půlení motoru volnoběžku startéru? Všude na fotkách co jsem našel ji maji sundanou,ale  dle manual pod ni zadny sroub nevidim.A  je převodovka stejná s  Gsf 600?

...volnoběžku sundavat nemusíš...převodovky jsou jiné, viz. BanditaTom...převodovku vyndej z karteru a kola pořádně zkontroluj a to jak čelní, tak i boční ozubení a vidličky...cokoliv načatýho bych měnil, pokud si to chceš nechat, protože začínající pitting cementace zubů se bude jen zhoršovat a než za čas investovat čas a peníze do další rozborky??? ...drahý jsou kola a v druhovýrobě neexistujou...kdyby si nějaký kolo měnil, tak v páru a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky a zajišťovací kroužky na hřídeli, který budeš demontovat....no a pak něco stojí práce, pokud si to nedokážeš udělat sám...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
28.01.2021 11:24:04
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Budu si to delat sám, díly kromě kol převodovky mám objednané, o víkendu ho snad stihnu vyndat a snad to nebude, tak hrozné.

Filous (Člen)
28.01.2021 14:49:42
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...good luckgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
28.01.2021 18:14:37
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous psal:

... a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky ...

bigsmile bigsmile bigsmile


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
28.01.2021 20:15:12
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

huskyb12 psal:
Filous psal:

... a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky ...

bigsmile bigsmile bigsmile

Ale ale,no tak povídejbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
28.01.2021 21:10:39
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

VikecB12 psal:
huskyb12 psal:
Filous psal:

... a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky ...

bigsmile bigsmile bigsmile

Ale ale,no tak povídejbigsmile

Nechci nechci 😀 když tak ve mlejně 👍🏻


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
28.01.2021 23:23:24
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

oukejbigsmilebeer


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
29.01.2021 09:16:08
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

huskyb12 psal:
Filous psal:

... a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky ...

bigsmile bigsmile bigsmile

...bigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
29.01.2021 19:35:25
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous psal:
huskyb12 psal:
Filous psal:

... a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky ...

bigsmile bigsmile bigsmile

...bigsmilegood

To mi zajima bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
XJelen (Člen)
31.01.2021 09:47:20
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Progear 650 psal:
Filous psal:
huskyb12 psal:


bigsmile bigsmile bigsmile

...bigsmilegood

To mi zajima bigsmile

asi téma nový pohádky ze sbírky "tak si sedněte na prdel smradi a poslouchejte jako to bylo když..."
goodgoodgood


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
31.01.2021 10:54:47
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...nojo, to bylo tenkrát, když lakomej barka nedal nový segerovky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
31.01.2021 13:24:13
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Na echt stroji zo slovenska?bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
31.01.2021 17:50:09
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

A je to venku :)


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
31.01.2021 18:54:01
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...hele bro, zavri tem posmevackum hubu a hod jim fotku ty selky zo salašegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
01.02.2021 18:44:13
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous psal:

...hele bro, zavri tem posmevackum hubu a hod jim fotku ty selky zo salašegood

asi budu muset napsat pohádku, ty smradi jinak nedaj pokoj ci fix :)


ale di, Ty brepto ...
richard394 (Člen)
09.02.2021 17:49:10
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous psal:
richard394 psal:

Jeste se zeptám je nutné sundávat při půlení motoru volnoběžku startéru? Všude na fotkách co jsem našel ji maji sundanou,ale  dle manual pod ni zadny sroub nevidim.A  je převodovka stejná s  Gsf 600?

...volnoběžku sundavat nemusíš...převodovky jsou jiné, viz. BanditaTom...převodovku vyndej z karteru a kola pořádně zkontroluj a to jak čelní, tak i boční ozubení a vidličky...cokoliv načatýho bych měnil, pokud si to chceš nechat, protože začínající pitting cementace zubů se bude jen zhoršovat a než za čas investovat čas a peníze do další rozborky??? ...drahý jsou kola a v druhovýrobě neexistujou...kdyby si nějaký kolo měnil, tak v páru a vřele doporučuju dát nový všechny ségrovky a zajišťovací kroužky na hřídeli, který budeš demontovat....no a pak něco stojí práce, pokud si to nedokážeš udělat sám...

Tak jsem to rozdelal, zkouknul jsem prevody a skoro každé kolo je trochu  načaté, nejvíc asi 4ka na hnané hřídeli se loupe na celnich zubech,ale i bocni jsou chycene, jinak 1ka,2ka,3ka na hnane hrideli
má boční trochu a na hnací hřídeli 4ka a 5ka celni a bocni trochu a 3ka jen boční, na rajce jsem nahrál fotky, tak jestli bys mi na to mrknul jak moc je to vážné

VikecB12 (Člen)
09.02.2021 18:39:58
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Já měl tenkrát tohlesurprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_1234.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richard394 (Člen)
09.02.2021 20:27:44
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

VikecB12 psal:

Já měl tenkrát tohlesurprisedhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 8_1234.jpg

Oproti tomu tam nemám nic smile1

Filous (Člen)
10.02.2021 09:21:44
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...na tech fotkách nevidím nic zásadního, lehký pitting a mezi 3-4 boční ozuby, ale jinak běžné otlaky...já bych nejspíš vyměnil tu čtyřku, kde je začínající pitting...ale vzhledem k opotřebení bočních ozubů by bylo dobrý dát nový i trojkový soukolí...takhle podle fotek se to blbě posuzuje, ale jestli si to chceš nechat a nechceš se s tím drbat za rok dva znovu, tak bych to udělal...co ta lišta, byla prasklá???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
10.02.2021 09:23:00
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

VikecB12 psal:

Já měl tenkrát tohlesurprisedhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 8_1234.jpg

...Vikecu, tuhle fotku ukazuju jako odstrašující příkladbigsmile ...ty seš na ty převodovky hroznej rasbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
10.02.2021 11:28:19
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous psal:

...na tech fotkách nevidím nic zásadního, lehký pitting a mezi 3-4 boční ozuby, ale jinak běžné otlaky...já bych nejspíš vyměnil tu čtyřku, kde je začínající pitting...ale vzhledem k opotřebení bočních ozubů by bylo dobrý dát nový i trojkový soukolí...takhle podle fotek se to blbě posuzuje, ale jestli si to chceš nechat a nechceš se s tím drbat za rok dva znovu, tak bych to udělal...co ta lišta, byla prasklá???

Ta ctyrka  je asi na vymenu urcite , jinak zbyla kola semtam nejaka tečka. Mam tu ctyrku menit   paru, kdyz tomu druhemu skoro nic neni? Jinak lišty byly rozpraskane obe po cele delce ,oproti novym te  nality plast uplne zkrehly a ten cep tam byl uplne volně a  napinaci lista nejde vyndat bez demontaze kliky, takze jsem musel sundat jeste vacky abych kliku prizvedl, tim jsem prisel na dalsi trabl, loupajici se jednu saci vacku, a dve vyfukova vahadla.

Filous (Člen)
10.02.2021 13:22:36
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...kola by se měli měnit v páru, pokud ne, může (a nemusí) být převod hlučnější...ale podle fotek to nevypadá na nějakou hrůzu...vačka a vahadla bych asi nechal a pravidelně kontroloval, tam je výhoda, že je k nim jednoduchý přistup ...zdravý vačky se těžko sháněj a nový jsou petelice...max bych dal nový vahadla, to stojí jedno asi 1500,-Kč, abych ulevil vačce, ale počítej, že se budou vahadla zase rychleji opotřebovávat...ono se to podle fotek fakt blbě posuzuje...omlouvam se, zapomněl jsem ti říct ohledně demontáže tý lišty, že musíš zvedat kliku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
10.02.2021 17:24:24
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

No kucí,musím vám říct,že sem si vždycky myslel,že je bandaska nesmrtelná,ale jak to tak vidím,když má třeba kilo najetý,tak je tam víceméně načatý skoro fšechno a ceny těch věcí masakrální. smile2  Takže to pořekadlo starejch psů "japonec až nakonec" asi pořád platíbigsmile
Ale né,dával sem tomu napít,tak to hold věčný nebylo no. Zajímalo by mě srovnání těch dobovejch motorů,třeba XJR,Blackbird nebo ZZR ze stejné doby,jak na tom sou po těch letech tyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
10.02.2021 17:29:00
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...takys jezdil furt ve dvou, to se jeden pronese bigsmileredfacesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
10.02.2021 19:38:15
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

No tenkrát byl můj režim následovnej: Sólo(takže ve dvou) furt po zadním,nebo s Šárkou furt po zadním,nebo nabalenej s kuframa,takže zažíval svoje. Nicméně v nějakejch 35 tisících km šla špajzka ven a to mě přišlo dost brzo. Na bawcu mám teďka nějakejch 90tisíc a řadí uplně stejně jako když sem ho koupil. Jasný,tempo jízdy je někde jinde,ale uplně se taky neploužím. Ikdyž teď už vlastně jo,jezdím jak mrdalbigsmile Myslím že je nereáný,aby bandaska dala třeba 250 000km s nějakejma rozumnejma nákladama na udržení motoru v dobré kondici. Šestka by to dala možná líphelp


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richard394 (Člen)
10.02.2021 20:33:31
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Filous psal:

...kola by se měli měnit v páru, pokud ne, může (a nemusí) být převod hlučnější...ale podle fotek to nevypadá na nějakou hrůzu...vačka a vahadla bych asi nechal a pravidelně kontroloval, tam je výhoda, že je k nim jednoduchý přistup ...zdravý vačky se těžko sháněj a nový jsou petelice...max bych dal nový vahadla, to stojí jedno asi 1500,-Kč, abych ulevil vačce, ale počítej, že se budou vahadla zase rychleji opotřebovávat...ono se to podle fotek fakt blbě posuzuje...omlouvam se, zapomněl jsem ti říct ohledně demontáže tý lišty, že musíš zvedat kliku...

Tak jsem to dnes ješte pořádně prohlédl a koupím obě 4kové kola a nové segerovky , ty boční zuby trojkového kola nevypadají, tak zle ,na ostatních kolech jsou i horší, vetsinou ta náběhová hrana je u nekterych zaoblená nebo se drolí trochu, jinak styčné plochy nejsou nijak vymačkané, ale to bych mohl vyměnit skoro všechna kola,což by stálo nesmysl. A ještě jsem koukal na vidličky a na té prostředni je najednom konci trochu nabalený materiál , ale ohnuté nebo vydřené nevypadají

richard394 (Člen)
11.02.2021 17:04:41
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

richard394 psal:
Filous psal:

...kola by se měli měnit v páru, pokud ne, může (a nemusí) být převod hlučnější...ale podle fotek to nevypadá na nějakou hrůzu...vačka a vahadla bych asi nechal a pravidelně kontroloval, tam je výhoda, že je k nim jednoduchý přistup ...zdravý vačky se těžko sháněj a nový jsou petelice...max bych dal nový vahadla, to stojí jedno asi 1500,-Kč, abych ulevil vačce, ale počítej, že se budou vahadla zase rychleji opotřebovávat...ono se to podle fotek fakt blbě posuzuje...omlouvam se, zapomněl jsem ti říct ohledně demontáže tý lišty, že musíš zvedat kliku...

Tak jsem to dnes ješte pořádně prohlédl a koupím obě 4kové kola a nové segerovky , ty boční zuby trojkového kola nevypadají, tak zle ,na ostatních kolech jsou i horší, vetsinou ta náběhová hrana je u nekterych zaoblená nebo se drolí trochu, jinak styčné plochy nejsou nijak vymačkané, ale to bych mohl vyměnit skoro všechna kola,což by stálo nesmysl. A ještě jsem koukal na vidličky a na té prostředni je najednom konci trochu nabalený materiál , ale ohnuté nebo vydřené nevypadají

Jeste jsem zjistil, ze na tretim a patem kole je vetsi vule v drazce pro vidlicky, proto mozna jsou okousane ty hrany bocnich zubu. Jak je na prostredni vidlicce nabaleny material, tak to bude vydreny z trojkoveho kola

Ondráš (Člen)
12.02.2021 07:48:09
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

VikecB12 psal:

Myslím že je nereáný,aby bandaska dala třeba 250 000km s nějakejma rozumnejma nákladama na udržení motoru v dobré kondici. Šestka by to dala možná líphelp

Slamescu kdysi přitáhl něco se 160 tis z UK. Ale asi to byla spíš šestka. Tehdá to mělo trochu problém se startem (na což by možná stačilo poladit karburátory). Plus to bylo orazelý. smile1
Víc jsem nikdy neviděl. By měl zajímalo, jak moc je reálný, že motorka vůbec takovou nálož najede pokud nejezdíš jak Igor Brezovar. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
12.02.2021 09:02:44
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Myslím že je nereáný,aby bandaska dala třeba 250 000km s nějakejma rozumnejma nákladama na udržení motoru v dobré kondici. Šestka by to dala možná líphelp

Slamescu kdysi přitáhl něco se 160 tis z UK. Ale asi to byla spíš šestka. Tehdá to mělo trochu problém se startem (na což by možná stačilo poladit karburátory). Plus to bylo orazelý. smile1
Víc jsem nikdy neviděl. By měl zajímalo, jak moc je reálný, že motorka vůbec takovou nálož najede pokud nejezdíš jak Igor Brezovar. smile1

Jo svetle modra B6S...jezdila rozvazku pizzy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
12.02.2021 10:54:47
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Myslím že je nereáný,aby bandaska dala třeba 250 000km s nějakejma rozumnejma nákladama na udržení motoru v dobré kondici. Šestka by to dala možná líphelp

Slamescu kdysi přitáhl něco se 160 tis z UK. Ale asi to byla spíš šestka. Tehdá to mělo trochu problém se startem (na což by možná stačilo poladit karburátory). Plus to bylo orazelý. smile1
Víc jsem nikdy neviděl. By měl zajímalo, jak moc je reálný, že motorka vůbec takovou nálož najede pokud nejezdíš jak Igor Brezovar. smile1

...kdysy sem dělal motor Lihymu na jeho B12 s chromovanym rámem a ten měl něco přes dvě kila...nic strašnýho tam nebylo...

...fotky hýr: https://filousb12.rajce.idnes.cz/Lihy_B12


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
12.02.2021 11:02:51
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

...u šestky jsem objevil papíry ještě z německa, z čehož bylo patrný, že musela mít už určitě přes dvě kila (nejsem si jistej jestli to pak po všech součtech nebylo dokonce přes tři kila), ovšem co, kdo, kdy a proč na tom dělal, to už bylo asi ve hvězdách


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
12.02.2021 14:07:14
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Tady mají databázi bláznů co to táhnou až do milionu km a jsou tam i popisky co kdy na tech verglech dělali. www.transeurope.de


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richard394 (Člen)
12.02.2021 22:03:28
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Tak on Bandit asi spolehlivý bude, díly se sice opotřebují a vydává to různé pazvuky, šustí rozvoďák,baští olej, střílí do sání, zakopává ale furt jede, sposta lidí ti řekne, že to je normalní, že to je prosťe Bandit a  neřeší to,najedou spoustu km a nikde je to nenechá ,já bych taky asi jezdil vesele dál, ale mám rád vše v pořádku, tak jsem dělal zimní údržbu, že seřídim ventily, vyčistim karbce a seřídim ventily, když jsem měl dole víko, tak jsem si řekl, má to 50000,  kouknu na napínák rozvodů, ten už byl několikrát povyskočený, tak uďelám rozvody, dal jsem nový rozvoďák a koukám, že se mi na něm objevují po stranách napatrné škrábance,začal jsem bádat čím to muže být ,popraskaná napínací lišta, musí motor ven, rozpůlit a vyménit lištu, vodící lišta je také popraskaná, vyměnim i tu, kvůli výměně napínací lišty se musí přizvednout klika, tak sundám vačky, aby řetez byl volný a zjistím, že jsou vydrolená vahadla i trochu vačky, a do toho převodovka, když už je to rozdělané a jsem v tom až po uši smile1 ,ale mám tu motorku rád a chci si ji nechat a nechci, aby na mě dělala různé pazvuky, tak to prosťe do ni dám, ale věřim že by ještě hodně odjezdila aniz bych na ni sáhnul.good

Pšán (Člen)
12.02.2021 23:21:50
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

goodsynci,oravdoý srdcař..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
richard394 (Člen)
14.02.2021 12:34:34
Offline

Re: Napínací lišta rozvodového řetězu - GSF 1200

Pak jsem nahrál na rajce fotky te popraskane lišty. A ještě bych chtěl poděkovat Filoušovi za všechny rady, je viďet , že ty motory zná do posledního šroubku, a je super , že ve svém volném čase takhle poradí.good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr