Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tlumič řízení

Koldan (Člen)
16.04.2021 20:50:59
Offline

Tlumič řízení

https://www.aliexpress.com/item/4000439 … 5609%23204

Si tak brouzdám po netu a ejhle. Nezkoušel to někdo? By mě zajímalo, estli to ot nich može vůbec fungovatsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
16.04.2021 22:12:41
Offline

Re: Tlumič řízení

...může, co by ne, "naklonovali" tohle https://hyperpro.com/steering-dampers/
..."poločas rozpadu" bude ale pravděpodobně nižší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
16.04.2021 22:32:00
Offline

Re: Tlumič řízení

osiris psal:

...může, co by ne, "naklonovali" tohle https://hyperpro.com/steering-dampers/
..."poločas rozpadu" bude ale pravděpodobně nižší

tak ono co si budeme povídat, dneska ti šikmoocí sů schopni zkopírovat šecko a hlavně šecko co kupujeme ide beztak ot nich, jen sa mění logo. Ani to nescu kupovat, mám ot Rebela, ale na druhů stranu by ňa zajímalo srovnání. Rebel to dělal taky na koleňu a po tech letech co to mám začínám pochybovat o spolehlivosti. Ty šikmoočka už sů zas něgde dál. Mně třeba moc nevoní to Rebelovo uchycení, ale z tehoto to nevyčtu jak to maj ty kuci šikmovoký uchycený


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
16.04.2021 23:24:26
Offline

Re: Tlumič řízení

....Martine je to samotný tlumič bez montážky a nezapomeň, že když na to sedneš co ho tam dáš a půl roku nepojedeš, tak votočíš řididlama a můžeš si koupit další, protože poteče. Zpracování, pístnice, tělo všechno ok, ale ty gufera pořád dělaj asi dělaj z gumiček do vlasů, protože jak s tím delší dobou nekroutíš tak to začne rosit a za chvilku to teče.

Máme když to někdo chce ty od Rutana a je to podobnýsmokin.

A hlavně to na Béčko, nepotřebuješ....přidal bych něco zlatýho, ale tohle néébigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Koldan (Člen)
17.04.2021 00:01:08
Offline

Re: Tlumič řízení

kojaksro psal:

....Martine je to samotný tlumič bez montážky a nezapomeň, že když na to sedneš co ho tam dáš a půl roku nepojedeš, tak votočíš řididlama a můžeš si koupit další, protože poteče. Zpracování, pístnice, tělo všechno ok, ale ty gufera pořád dělaj asi dělaj z gumiček do vlasů, protože jak s tím delší dobou nekroutíš tak to začne rosit a za chvilku to teče.

Máme když to někdo chce ty od Rutana a je to podobnýsmokin.

A hlavně to na Béčko, nepotřebuješ....přidal bych něco zlatýho, ale tohle néébigsmile

vo tem zlatým žádná, teho není nikdá dostbigsmile já jen že zase lemtám víno u kompu, čekám až sa předvaří 8kg uzených žeber na zítřejší pařbu a koukám co je šecko na netu. My zme měli problém před deseti rokama sehnat šrůbky a dneskaj tam maj každů chujovinu co si vzpomeneš. Dyž tenkrát přišel Rebel, budiž mu nebe pařbou, s tím tlumičem, tož zme si ho dávali fšeci, i morous Kelly ho ocenil, páč nikde nic nebylo, tuším byl za 4,5 klacku. Voni ty šikmoočka normálně nabízí i kosti na snížení a zvýšení moto, já si to nechal řezat z nerezu u táty v práci. Dokonce maj víka vot motoru, kerý zme sháněli z bůraček a viděl sem tam i kontrolery zařezeného stupně, v dizajnu, kerý zme tady měli vymyšlený před lety atd. Ale jak píšeš, dycky je v tem ňáký háček, kvalita, neúplná sada, reklamace, služba, materiál, atd. a v tem sů ty rozdíly. Spíš mě dostává co šecko sů schopni nahradit, napodobit, vyrobitsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Libor46 (Člen)
17.04.2021 11:24:05
Offline

Re: Tlumič řízení

Dnes je to tak se vším.
Cca před 3mi týdny  jsem dával kolegovi na FZ1 čínské gipro

CZK 142.07  30%OFF | Motorcycle Gear Display Indicator For Yamaha XJ6 FZ6 FZ8 R1 R6 FZ400 FZS XJR400 FZ1 MT01 MT-03 FZ8 FZ16 fjr1300 xjr 1300 Xvs950A
https://a.aliexpress.com/_mOs094P

A za 350 korun funguje úplně stejně, jako to, které jsem si kupoval u Kožaka. Jasný, nemá to vyfikundace, jako překlopení displaye, změnu jasu apod, ale to jsem taky nikdy nepoužil.
Má o trochu nižší jas, ale i tak je vidět naprosto dostatečně i na přímém slunci.
Rychlost mezi kvalty je na tom také stejně.
Ptal se mě i na tlumič řízení a když to tak čtu, tak mu řeknu, ať si ho z té Číny taky objedná...


Bandit pičo!
VikecB12 (Člen)
17.04.2021 12:20:44
Offline

Re: Tlumič řízení

Fšechno je vod tam. Na auta,na mašiny,elektro... Dneska je téměř pravidlem,že zaběhlej výrobce,považovanej za "značku" má nižší řady výrobků čínsej šunt,hozenej do svejch barev a topovou věc má dejme tomu zkompletovanou někde ve své domovině,ale poslední dobou si myslím že už i ten vrcholovej model je čístá čína... Co kupujeme třeba vercajk a fšelijaký elektronářadí do dílny,tak je to fšecko na jedno brdo,jen to má jednou nálepku takovou a jindy makovou,ale furt je to totožnej výrobek s nějakou drobnou změnou.sick
Když na něco nespícháme,tak klíďo bereme z alíku,pokud to potřebuju hned,tak za desetinásobek z CZ éšopu.idontknow
A u motorky sem zjistil,že už na to žádný kokotiny nepotřebuju a nechcu. Motor,rám,kola a řídítkagoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
17.04.2021 17:09:48
Offline

Re: Tlumič řízení

Kluci, dyž jde řeč o nářadí, chtěl bych nacpanej vozejk. Co tenhle?
https://www.kraftwelle.cz/dilensky-vozi … -vybaveny/
Nebo jinej tip?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
17.04.2021 18:57:13
Offline

Re: Tlumič řízení

VikecB12 psal:

Fšechno je vod tam. Na auta,na mašiny,elektro... Dneska je téměř pravidlem,že zaběhlej výrobce,považovanej za "značku" má nižší řady výrobků čínsej šunt,hozenej do svejch barev a topovou věc má dejme tomu zkompletovanou někde ve své domovině,ale poslední dobou si myslím že už i ten vrcholovej model je čístá čína... ............

...zkompletovanou ve své domovině? smile1 hovno, vyrobený je to v číně tak jako tak, jen si z tý domoviny vzkáže do číny v jaký to chce kvalitě a za kolik teda peněz vyrobit
...výrobky z domoviny jsou už buď jen homemade, nebo abys s lucernou pohledal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
17.04.2021 19:04:10
Offline

Re: Tlumič řízení

Americkej psal:

Kluci, dyž jde řeč o nářadí, chtěl bych nacpanej vozejk. Co tenhle?
https://www.kraftwelle.cz/dilensky-vozi … -vybaveny/
Nebo jinej tip?

...jirko tip ti dávat nebudu, je to všechno o penězích, nebo jak moc s tím máš v plánu dělat ...to co máš v merku je čína v trošku standardnější kvalitě, dýlovaná turkem v německu
...jo a jinak ty kola jsou čistokrevně žlutý, bacha teda ve vinglech, abys nedostal facku vo vráteňbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuba B12 (Člen)
17.04.2021 22:11:36
Offline

Re: Tlumič řízení

zdar,  a co bys teda Michale doporučoval?  taky vo vozejku přemejšlim    nebo teda v jaký kvalitě jsou jaký možnosti.
Jestli máš přehled, sem s tím.   díky


osiris psal:
Americkej psal:

Kluci, dyž jde řeč o nářadí, chtěl bych nacpanej vozejk. Co tenhle?
https://www.kraftwelle.cz/dilensky-vozi … -vybaveny/
Nebo jinej tip?

...jirko tip ti dávat nebudu, je to všechno o penězích, nebo jak moc s tím máš v plánu dělat ...to co máš v merku je čína v trošku standardnější kvalitě, dýlovaná turkem v německu
...jo a jinak ty kola jsou čistokrevně žlutý, bacha teda ve vinglech, abys nedostal facku vo vráteňbigsmile


honda je honda
osiris (Člen)
18.04.2021 00:37:03
Offline

Re: Tlumič řízení

...kubo hazet, betu, gedore asi domů nezaplatíš, když se tím neživíš
...tak zkus kouknout třeba na ks tools
...a nebo pak ty lepší "číny", to je všechno na jedno brdo ...hele na doma a když ti něco praskne, nebo se naopak ohne, příp. zkroutí, dokoupíš (nahradíš) pomalu postupně jiným dílem, třeba i od lepší značky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Libor46 (Člen)
18.04.2021 08:48:49
Offline

Re: Tlumič řízení

Švagr má low cost toto:
https://www.mall.cz/boxy-naradi/scheppa … GAQAvD_BwE

A na to domácí mrdání to stačí, budu si to kupovat taky. Ještě se mu nepovedlo za 2 roky nic zničit. Vercajku mám dost, jen je všude po kufrech a bednách, jestli se mi tam něco vysere, tak vyměním a můj stávající vercajk půjde do sklepa na ND bigsmile


Bandit pičo!
XJelen (Člen)
18.04.2021 18:55:19
Offline

Re: Tlumič řízení

eště k tý číně...
naši kluci se tam teď střídaj, spouštíme tam novou linku.
Funguje tam spousta firem v režimu "do konce šichty na firmu, po šichtě vyrábíme pro sebe", takže se dá spousta věcí koupit v originálu za pár šupů, takže musíš mít tutovej tip, nebo kliku. Objednávali jsme sluchátka Airpods Pro za 13 dolarů a světe div se, přišel originál  co v Apple stojí 7,5 tisíce bigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
19.04.2021 08:11:18
Offline

Re: Tlumič řízení

osiris psal:
VikecB12 psal:

Fšechno je vod tam. Na auta,na mašiny,elektro... Dneska je téměř pravidlem,že zaběhlej výrobce,považovanej za "značku" má nižší řady výrobků čínsej šunt,hozenej do svejch barev a topovou věc má dejme tomu zkompletovanou někde ve své domovině,ale poslední dobou si myslím že už i ten vrcholovej model je čístá čína... ............

...zkompletovanou ve své domovině? smile1 hovno, vyrobený je to v číně tak jako tak, jen si z tý domoviny vzkáže do číny v jaký to chce kvalitě a za kolik teda peněz vyrobit
...výrobky z domoviny jsou už buď jen homemade, nebo abys s lucernou pohledal bigsmile

Ke kompletaci ve své domovině... Sice z jiného oboru, ale...
Mám čerstvou zkušenost s jednou firmou z Německa co dělá počítače na zakázku. Nedělá nic jiného, než že doveze součástky z Číny a v Německu to sestaví. Daj se objednat speciální kombinace, který se u velkých výrobců objednat nedaj, nebo by ses těžko dostal po 70-80 tis. To je důvod, proč jsem to od nich bral.
Tak tahle firma, sice smontovala ten notebook dobře. Vše je funkční, ale existují 2 druhy klávesnic ANSI a ISO. Rozdíl tam je malý, jenže tihle vrtáci, dokázali podobu ISO klávesnice vypálit na ANSI rozložení. Výsledek je, že na levém shiftu mám znaky pro 2 klávesy a znak por enter má o klávesu výše. Docela by mě zajímalo, jak u nich vypadá výstupní kontrola, když tohle projde. Je to jediná věc, která se dělá v Německu. Všechno ostatní se jen smontuje.
A už druhý měsíc s nima řeším jak mi to vymění... Ani "kompletace ve své domovině" neznamená, že to bude kvalitní.
Asi budu muset přehodnotit svoje mínění o Německé preciznosti.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
19.04.2021 08:18:55
Offline

Re: Tlumič řízení

Na tak se Turek splet no, Ty toho naděláš, nemáš snad virtuální klávesnici ve voknech ? bigsmile


ale di, Ty brepto ...
Americkej (Člen)
19.04.2021 11:47:00
Offline

Re: Tlumič řízení

osiris psal:

...jirko tip ti dávat nebudu, je to všechno o penězích
...nebo jak moc s tím máš v plánu dělat
...to co máš v merku je čína v trošku standardnější kvalitě, dýlovaná turkem v německu
...jo a jinak ty kola jsou čistokrevně žlutý, bacha teda ve vinglech, abys nedostal facku vo vráteňbigsmile

Rozpočet: za desítku nevěřím, že se dá slušně pořídit a chyběj tam většinou věci, který chci. Určitě lámací ráčnový očkoklíče sou dar vod boha.
Využití: v plánu mám s tím takový to domácí šroubování a aby byl kam postavit lahváč při hlubokejch úvahách, proč sem to či ono zkurvil. Taky to maj všichni v OCC nebo v Rychlejch a zběsilejch. Si bez toho připadám jak outsajdr, takže to prostě potřebuju. Už mi snad letos konečně dodělají garáž ze stodoly, tak ať není prázdná, žejo.
Kvalitu Beta nezaplatím, to je jasný. Zas úplnou srágoru nechci kolem dvacky to vidím na jakž takž střed. Ale to jsem si myslel i o Yato a koupil vod nich pneumatickej rázovej utahovák. Hroznej šit!
KS tool v tomhle rozsahu bude už přes třicet o dost.
Tak nedělej vofuky a poraď, přehled zdá se máš.
Tu větu o čistokrevně žlutejch kolech jsem nepobral? To mi nějak dovysvětli, dík!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
19.04.2021 13:25:34
Offline

Re: Tlumič řízení

Tak už nic, jsem vobjednal. Jsem dneska ňákej netrpělivej.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
19.04.2021 15:12:33
Offline

Re: Tlumič řízení

Americkej psal:

...........Tu větu o čistokrevně žlutejch kolech jsem nepobral? To mi nějak dovysvětli, dík!

...to nebylo nic podstatnýho smile1 jakože kolečko vozíku, aby ses nesmek někde ve vinglu (rozuměj: zatáčce)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.05.2021 09:17:23
Offline

Re: Tlumič řízení

osiris psal:

...kubo hazet, betu, gedore asi domů nezaplatíš, když se tím neživíš
...tak zkus kouknout třeba na ks tools
...a nebo pak ty lepší "číny", to je všechno na jedno brdo ...hele na doma a když ti něco praskne, nebo se naopak ohne, příp. zkroutí, dokoupíš (nahradíš) pomalu postupně jiným dílem, třeba i od lepší značky

...jen tak s křížkem po funuse, mam od KS Tools sadu stranovejch ráčnovejch klíčů a řek bych, že velmi slušný a nebál bych se ani jinýho nářadí od nich...ale to jen tak, kdyby ještě někdo přemejšlel co potřebuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr