Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Už mě to s..e

PALOUS (Člen)
19.03.2021 16:49:14
Offline

Už mě to s..e

Chci mlejn a kurva skončej ty sračky někdy? 😒


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
19.03.2021 16:52:01
Offline

Re: Už mě to s..e

Dokud nam bude vladnout bolsevicky zmrd tak to nikdy neskoncisick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
19.03.2021 17:22:23
Offline

Re: Už mě to s..e

...nebýt dotací, už by dávno neměl co do huby...sicksicksick

Jen abychom se těch voleb vůbec dočkali...bad

Banditatom (Člen)
19.03.2021 18:17:08
Offline

Re: Už mě to s..e

Petr J. psal:

...nebýt dotací, už by dávno neměl co do huby...sicksicksick

Jen abychom se těch voleb vůbec dočkali...bad

No toho se taky bojim.....ten bolsevicky zmrd zaveli hamacek pokouri blatny dokouri a jsme v pici uplne....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
19.03.2021 18:23:36
Offline

Re: Už mě to s..e

Chachacha.....my vam ho zvolime znovu good a Středula bude prezident good....se poserete bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
19.03.2021 18:24:40
Offline

Re: Už mě to s..e

Mour psal:

Chachacha.....my vam ho zvolime znovu good a Středula bude prezident good....se poserete bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...vim kde bydlisbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
19.03.2021 18:39:19
Offline

Re: Už mě to s..e

Mour psal:

Chachacha.....my vam ho zvolime znovu good a Středula bude prezident good....se poserete bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Vogo na vecer uz mam jinej horor...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
19.03.2021 18:41:07
Offline

Re: Už mě to s..e

Banditatom psal:
Petr J. psal:

...nebýt dotací, už by dávno neměl co do huby...sicksicksick

Jen abychom se těch voleb vůbec dočkali...bad

No toho se taky bojim.....ten bolsevicky zmrd zaveli hamacek pokouri blatny dokouri a jsme v pici uplne....

To co je ve sněmovně je bez debaty naprostý dno morálky, ale.... Koukni po světě. Je jen velmi málo zemí co jdou proti proudu a to něco v Africe něco v Jižní Americe a pak pár diktatůr v Áziji (který byli ekonomicky odříznutý už dřív a jsou to defacto provincie Ruska nebo Číny). Takže bych si tipnul, že bude velikej problém jednat jinak, kór pro takový nic uprostřed Evropy bez armády a se zlikvidovanou soběstačností. Holt je po mejdanu a začíná kocovinka....
Ps. Stále jsem přesvědčenej, jako jsem psal už před rokem, že Kunvid neni důvod tohohle stavu, ale nástroj pro změnu ať už jakoukoli.

gore (Člen)
19.03.2021 19:31:08
Offline

Re: Už mě to s..e

PALOUS psal:

Chci mlejn a kurva skončej ty sračky někdy? 😒

...na Mlejn je ještě brzo kamarádebigsmile ale samozřejmě ti rozumim jak to myslíšgood ale jelikož jedna půlka národa toho slovenskýho vymrdance volísick, druhá má volby v píčiidontknow takže ho vlastně volí takysick takže si v těch sračkách ještě chvilku zaplavem bych řeklbadbigsmile
..jináč si taky myslim, že to všechno co se děje je řízený úplně někde jinde a má nějakej větší smysl než jen "nějakej" virus
....nepropadej trudomyslnosti a ubal si to čistýgoodbigsmilecoolbigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ondráš (Člen)
19.03.2021 20:03:34
Offline

Re: Už mě to s..e

gore psal:

....nepropadej trudomyslnosti a ubal si to čistýgoodbigsmilecoolbigsmile

Jako... Zámec, kterej ti upajcne nohy neni vůbec špatný nápad. Hned bych se přidal.smokinsmile1cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gore (Člen)
19.03.2021 20:18:36
Offline

Re: Už mě to s..e

Ondráš psal:
gore psal:

....nepropadej trudomyslnosti a ubal si to čistýgoodbigsmilecoolbigsmile

Jako... Zámec, kterej ti upajcne nohy neni vůbec špatný nápad. Hned bych se přidal.smokinsmile1cool

...to já takygoodbigsmile a když sme v tom vlákně cestování, tak valim sedmej měsíc na pobřeží Tigrídu a až se za pár měsíců vrátim domidontknow tak mě upajcne nohy jen zašustění papírkugoodbigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Koldan (Člen)
19.03.2021 22:51:01
Offline

Re: Už mě to s..e

Lihy psal:
Banditatom psal:
Petr J. psal:

...nebýt dotací, už by dávno neměl co do huby...sicksicksick

Jen abychom se těch voleb vůbec dočkali...bad

No toho se taky bojim.....ten bolsevicky zmrd zaveli hamacek pokouri blatny dokouri a jsme v pici uplne....

To co je ve sněmovně je bez debaty naprostý dno morálky, ale.... Koukni po světě. Je jen velmi málo zemí co jdou proti proudu a to něco v Africe něco v Jižní Americe a pak pár diktatůr v Áziji (který byli ekonomicky odříznutý už dřív a jsou to defacto provincie Ruska nebo Číny). Takže bych si tipnul, že bude velikej problém jednat jinak, kór pro takový nic uprostřed Evropy bez armády a se zlikvidovanou soběstačností. Holt je po mejdanu a začíná kocovinka....
Ps. Stále jsem přesvědčenej, jako jsem psal už před rokem, že Kunvid neni důvod tohohle stavu, ale nástroj pro změnu ať už jakoukoli.

ci fix já mám také krásné konspirační teorije co by sa perfektně probíraly po desátém pivu, s cigárkem, zelenů, turkem, tataráčkem, chjosmile2 Třeba: virus byl udělán uměle pro snížení populace, páč ináč byzme byli za 50 let totálně v řiti, populace stárla, prodlužoval se vjěk, ekonomika sa nehýbala. Virus de po starých, nemocných, keří zatěžují společnost. To, že těžce onemocní, resp. zemřů i mladí kusi je proto, že maj  f sobě zárotky náký nemoci (rakoviny apod.), na kerý sa ten virus umí navázat. Jednotlivé, agresivnější mutace sů vypouštěny úmyslně, páč ináč by to skončilo moc brzy. A ti co to organizujů majů na tem profit, prodávaj roušky, testy, vakcíny, tagže až to fše skončí, budů řídit finančně sfět. Takže konec ještě určitě není, ta úmrtnost ještě nebyla dostačující. No a až to skončí, tak to bude boom, bez nemocných, s populací nadrženou točit peníze, páč předchozí roky je nemohli uvalit a snovýma kingama co si nás kůpí šecky.
No řekni, téma k pivu na celý večer, úplně to vidím jak sa dohaduju, bůchám do stolu, lemtám to orosené piviště, chodím pálit jednu za druhů a zakončím to čelem na stole, promenádů cikcak dom, dvacetiminutovým trefováním klíčem do zámku a následným zvoněním a buzením celé rodiny a nakonec spánkem v hadrech na gauči a chrápáním na celý barákbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
19.03.2021 23:47:34
Offline

Re: Už mě to s..e

bigsmilebigsmile

Koldan psal:

ci fix já mám také krásné konspirační teorije co by sa perfektně probíraly po desátém pivu, s cigárkem, zelenů, turkem, tataráčkem, chjosmile2 Třeba: virus byl udělán uměle pro snížení populace, páč ináč byzme byli za 50 let totálně v řiti,.....
No řekni, téma k pivu na celý večer, úplně to vidím jak sa dohaduju, bůchám do stolu, lemtám to orosené piviště, chodím pálit jednu za druhů a zakončím to čelem na stole, promenádů cikcak dom, dvacetiminutovým trefováním klíčem do zámku a následným zvoněním a buzením celé rodiny a nakonec spánkem v hadrech na gauči a chrápáním na celý barákbigsmile

Na to pívo bych zašel...i tim klíčem škrábal na dveře...zrejt se doma nemá vejškusmile2
bigsmilebigsmilebigsmile
Hele tady máš jednu konspirační z googlemap (si přečti ten text na těch šutrech)
https://www.google.com/maps/@34.2321122 … 312!8i6656
to k tomu tvému snížení populace bigsmile
No a ještě jedno Simpsnovský proroctví. Sleduj "trhací kalendář" v levim hornim rohu u hlasatele:
https://www.youtube.com/watch?v=hUbgEPUODW4
G - great (a taky je takovim fontem, že vypadá jak značka resetu na počítači, ale to použijeme až dál bigsmile )
PG - Purification (čištění) a zmiňovaná značka resetu
14 - 14.
MA - MAY
21 - 2021
A pak už to líta zapíchlej hlasatel, francouzi odpálili atomovky a mutantí apokalipsa začínáhelp
Ať se máš na co těšit bigsmilebigsmilebigsmile
A mě došlo pitísmile2
bigsmile

VikecB12 (Člen)
20.03.2021 03:45:02
Offline

Re: Už mě to s..e

Myslím,že sme totálně v pičj,protože se vobyč lidi neshodnou ani na tom,jestli je noc,nebo den.  Tak sme si dnes narazili soudek,přikusovali sme domácí paštičku,uzený a další dobroty a mohlo nám dnes fšecko políbiz prdel👍 Co bude dál netuším. Pomalu sleduju,jak ubejvá práce. Bude to špatný,myslím,že sme na začátku a problém nastane,jak budou propouštět kolbenky.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20210319_183728.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
20.03.2021 08:51:43
Offline

Re: Už mě to s..e

...a proto musim co nejdrif postavit to ratenduro, pridelam na nej upilovanou brokovnici, vodstehujem se na chajdu, bo tam mam vlastni studnu, kamna na drevo a gril, zatlucu vokna a budu strilet ty mutantibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
20.03.2021 09:38:54
Offline

Re: Už mě to s..e

Filous psal:

...a proto musim co nejdrif postavit to ratenduro, pridelam na nej upilovanou brokovnici, vodstehujem se na chajdu, bo tam mam vlastni studnu, kamna na drevo a gril, zatlucu vokna a budu strilet ty mutantibigsmile

...lovit motyle se rikabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
20.03.2021 11:54:04
Offline

Re: Už mě to s..e

gore psal:
PALOUS psal:

Chci mlejn a kurva skončej ty sračky někdy? 😒

...na Mlejn je ještě brzo kamarádebigsmile ale samozřejmě ti rozumim jak to myslíšgood ale jelikož jedna půlka národa toho slovenskýho vymrdance volísick, druhá má volby v píčiidontknow takže ho vlastně volí takysick takže si v těch sračkách ještě chvilku zaplavem bych řeklbadbigsmile
..jináč si taky myslim, že to všechno co se děje je řízený úplně někde jinde a má nějakej větší smysl než jen "nějakej" virus
....nepropadej trudomyslnosti a ubal si to čistýgoodbigsmilecoolbigsmile

Budu o tom přemýšlet bigsmile


Jebat motorky :-)
vendous (Člen)
20.03.2021 12:09:41
Offline

Re: Už mě to s..e

Eště že mám takovou domácí hospůdku kde si dopřáváme 11Kozla a něco na zub si taky zvládnu zařídit, jen těch dobrejch lidí je poskromnu. Pár sousedů se občas sejdem ale ty správný pussy jako ste vy mi chybjej.
Tajně doufám že Mlejn eště klapne

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3890_25f28501-08d3-417b-9c7c-3c3ad1842288.jpeg

Smrt je ze všeho to poslední.
čočkin (Člen)
21.03.2021 10:22:38
Offline

Re: Už mě to s..e

Krásnej pohled, jen co je pravda, škoda že nejsem soused bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
21.03.2021 10:26:31
Offline

Re: Už mě to s..e

Filous psal:

...a proto musim co nejdrif postavit to ratenduro, pridelam na nej upilovanou brokovnici, vodstehujem se na chajdu, bo tam mam vlastni studnu, kamna na drevo a gril, zatlucu vokna a budu strilet ty mutantibigsmile

Přesně voe, jak v šílenom Maxovi goodbigsmilebigsmilebigsmile 
Postav to, bude to raritka a každej po tom bude slintatgoodbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
osiris (Člen)
21.03.2021 11:05:28
Offline

Re: Už mě to s..e

čočkin psal:
Filous psal:

...a proto musim co nejdrif postavit to ratenduro, pridelam na nej upilovanou brokovnici, vodstehujem se na chajdu, bo tam mam vlastni studnu, kamna na drevo a gril, zatlucu vokna a budu strilet ty mutantibigsmile

Přesně voe, jak v šílenom Maxovi goodbigsmilebigsmilebigsmile 
Postav to, bude to raritka a každej po tom bude slintatgoodbigsmile

...a dle zkušeností mnohých, některý dokonce i chcát bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuba B12 (Člen)
21.03.2021 12:24:27
Offline

Re: Už mě to s..e

osiris psal:
čočkin psal:
Filous psal:

...a proto musim co nejdrif postavit to ratenduro, pridelam na nej upilovanou brokovnici, vodstehujem se na chajdu, bo tam mam vlastni studnu, kamna na drevo a gril, zatlucu vokna a budu strilet ty mutantibigsmile

Přesně voe, jak v šílenom Maxovi goodbigsmilebigsmilebigsmile 
Postav to, bude to raritka a každej po tom bude slintatgoodbigsmile

...a dle zkušeností mnohých, některý dokonce i chcát bigsmile

Si piss


honda je honda
Ondráš (Člen)
21.03.2021 16:27:19
Offline

Re: Už mě to s..e

VikecB12 psal:

...Co bude dál netuším. Pomalu sleduju,jak ubejvá práce. Bude to špatný,myslím,že sme na začátku a problém nastane,jak budou propouštět kolbenky.

Kdyby nekdo chtel rozjet treba i bokem nejaky privydelek a potreboval by k tomu treba webovky ci neco okolo pocitacu nebo elektroniky, tak muzu s rozjezdem pomoc.
Treba u spousty elektroniky se dokazu s cenou dostat i pod Alzu. Webovky uz jsem par lidem i odsud delal. Neni to muj primarni business, ale musime si pomahat, kdyz je doba zla. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
21.03.2021 19:07:44
Offline

Re: Už mě to s..e

good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
22.03.2021 17:11:02
Offline

Re: Už mě to s..e

osiris psal:
čočkin psal:
Filous psal:

...a proto musim co nejdrif postavit to ratenduro, pridelam na nej upilovanou brokovnici, vodstehujem se na chajdu, bo tam mam vlastni studnu, kamna na drevo a gril, zatlucu vokna a budu strilet ty mutantibigsmile

Přesně voe, jak v šílenom Maxovi goodbigsmilebigsmilebigsmile 
Postav to, bude to raritka a každej po tom bude slintatgoodbigsmile

...a dle zkušeností mnohých, některý dokonce i chcát bigsmile

čim víc chcanek, tím víc rezu a tim víc rat goodbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Lihy (Člen)
22.03.2021 19:34:08
Offline

Re: Už mě to s..e

Kuba B12 psal:
osiris psal:
čočkin psal:


Přesně voe, jak v šílenom Maxovi goodbigsmilebigsmilebigsmile 
Postav to, bude to raritka a každej po tom bude slintatgoodbigsmile

...a dle zkušeností mnohých, některý dokonce i chcát bigsmile

Si piss

https://www.youtube.com/watch?v=JvvIPRPvFk0
bigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
22.03.2021 20:58:33
Offline

Re: Už mě to s..e

Lihy psal:

https://www.youtube.com/watch?v=JvvIPRPvFk0
bigsmilebigsmilebigsmile

...Tvé zaměření je obecně známé, přesto vždy překvapíš....bigsmilebigsmile

Kuba B12 (Člen)
22.03.2021 21:57:31
Offline

Re: Už mě to s..e

vendous psal:

Eště že mám takovou domácí hospůdku kde si dopřáváme 11Kozla a něco na zub si taky zvládnu zařídit, jen těch dobrejch lidí je poskromnu. Pár sousedů se občas sejdem ale ty správný pussy jako ste vy mi chybjej.
Tajně doufám že Mlejn eště klapne

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 42288.jpeg

Tohle vsechno u nas taky jede, chlazenii in uz maji i ti co ho nikdy nepotrebovali, udirnu taky.  Zabavime se.   ale jak pise Palous.  Uz me to sere.  Normalni to neniidontknow


honda je honda
VikecB12 (Člen)
23.03.2021 00:29:11
Offline

Re: Už mě to s..e

Mě připadá,že tahle vláda je totálně nedotknutelná. Co sem si četl jak nakupovali ty kokotiny za ceny kerý uvádí (1ks FFP2 za 770Kč) tak to není možný že nejdou sedětidontknow To jim jako někdo fakt věří,že to co dělají,dělají v dobrým umyslu s lidma a našim státem?? Stejnej kšeft mají s testama?? Pak budou mít stejnej kšeft s vakcínama,až je teda seženou?? Čtu tam,že test je jednou týdně povinej,nebo očkováníidontknow To je ta dobrovolnost??
Začínám se bát,že nedopustí ani ty volby,myslím že jim to vládnutí přerostlo přez hlavuidontknow
Co s tym? Když sem se dřív tady nad něčim pohoršoval,psali ste mě,že se nic vobyč lidí netýká,at si naleju haťapku a nechám velký věci velkejm lidem a užívám si "normálního" žití.  Co z něho zbylo?idontknow
Je to vopravdu výměna řádu na světě? Začínám byt lehce nervóznísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
23.03.2021 01:05:21
Offline

Re: Už mě to s..e

Kuba B12 psal:

Tohle vsechno u nas taky jede, chlazenii in uz maji i ti co ho nikdy nepotrebovali, udirnu taky.  Zabavime se.   ale jak pise Palous.  Uz me to sere.  Normalni to neniidontknow

Tak se zastav až pojedeš z kontroly stavby a vem sebou i kamenickýho (klíďo mu napíšu nějakou objednávku) nebo děti, paňmámu... to je fuk. Máme čerstvý kůzlátka (živý... né v lednici :) )... balzám na duši. Pokecáme, dáš mi judring, ohledně jednání s památkářema a uchování si zdravýho rozumu a zase trocha normálu přibude smokin
Vono když se to dobře vymyslí, tak by šlo udělat i nějaký pracovní simpózium ve tvrzi.
Potřebné profese:
rekonstrukce kulturní památky - památkář - historik, tesař, kameník
zemědělská činnost - prodejce zemědělské techniky (traktor by se šiknul), řezník (těch koz už je fakt hodně a já s tim zabíjenim mám problém)
Nemovitosti - pojišťováci (co kdyby tu hořelo :))
                  - architekti, stavební firmy (tady je furt co opravovat/zvelebovat)
                  - zahradníci se taky můžou uplatnit
a na konec zájemci o nájem nebytových prostor by taky mohly přijít na obhlídku....pokud to samozřejmě potřebují k obživě...i strojní vybavení potřebuje servisovat.
ps. zapomněl jsem na povrchové úpravy....těch je tu taky fůra k realizaci.
pokud tam někdo nenašel svou profesi tak se ozvěte. Využít se dá všechno krom policajta a úředníka finančáku, těmto se omlouvám, ale využití pro ně tu nevidím....pošťák může přinést cokoli bez pruhubigsmile

andre.marek (Člen)
23.03.2021 08:39:01
Offline

Re: Už mě to s..e

A co zranění? Nebudete potřebovat ošetřit? bigsmile

Případně se můžu zapojit jako zahrádkář/chovatel/traktorista cool bigsmile bigsmile Ale na to nemám živnost help

Petr J. (Člen)
23.03.2021 08:47:49
Offline

Re: Už mě to s..e

Lihy psal:
Kuba B12 psal:

Tohle vsechno u nas taky jede, chlazenii in uz maji i ti co ho nikdy nepotrebovali, udirnu taky.  Zabavime se.   ale jak pise Palous.  Uz me to sere.  Normalni to neniidontknow

Tak se zastav až pojedeš z kontroly stavby a vem sebou i kamenickýho (klíďo mu napíšu nějakou objednávku) nebo děti, paňmámu... to je fuk. Máme čerstvý kůzlátka (živý... né v lednici :) )... balzám na duši. Pokecáme, dáš mi judring, ohledně jednání s památkářema a uchování si zdravýho rozumu a zase trocha normálu přibude smokin
Vono když se to dobře vymyslí, tak by šlo udělat i nějaký pracovní simpózium ve tvrzi.
Potřebné profese:
rekonstrukce kulturní památky - památkář - historik, tesař, kameník
zemědělská činnost - prodejce zemědělské techniky (traktor by se šiknul), řezník (těch koz už je fakt hodně a já s tim zabíjenim mám problém)
Nemovitosti - pojišťováci (co kdyby tu hořelo :))
                  - architekti, stavební firmy (tady je furt co opravovat/zvelebovat)
                  - zahradníci se taky můžou uplatnit
a na konec zájemci o nájem nebytových prostor by taky mohly přijít na obhlídku....pokud to samozřejmě potřebují k obživě...i strojní vybavení potřebuje servisovat.
ps. zapomněl jsem na povrchové úpravy....těch je tu taky fůra k realizaci.
pokud tam někdo nenašel svou profesi tak se ozvěte. Využít se dá všechno krom policajta a úředníka finančáku, těmto se omlouvám, ale využití pro ně tu nevidím....pošťák může přinést cokoli bez pruhubigsmile

...jedu, kdy, co mám dovézt? bigsmile

Alespoň nastartuji maringotku, teď se s ní mohu projet leda Blankou přes Jižní spojku a Štěrboholskou zpět....sicksicksick

Petr J. (Člen)
23.03.2021 08:49:39
Offline

Re: Už mě to s..e

VikecB12 psal:

Je to vopravdu výměna řádu na světě? Začínám byt lehce nervóznísmile2

...kamarádi, se kterými jezdívám do Afriky, už na vážno přemýšlí o změně kontinentu....idontknowidontknow

Lihy (Člen)
23.03.2021 09:43:35
Offline

Re: Už mě to s..e

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Je to vopravdu výměna řádu na světě? Začínám byt lehce nervóznísmile2

...kamarádi, se kterými jezdívám do Afriky, už na vážno přemýšlí o změně kontinentu....idontknowidontknow

To já taky.... Akorát s afrikou je to těžký, líbila se mi Tanzánie, ale tam jim zase ruplo v kouli a prej začali vyhánět bílý...v Zimbabwe se dá teď dobře začít bo vláda láka cizince, ale zase je to po tom co ty cizince vyhnali....takže aby to nebylo z deště pod okapbigsmile

Ondráš (Člen)
23.03.2021 10:49:24
Offline

Re: Už mě to s..e

Jsem divnej. Ja se do CR chci vratit. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
23.03.2021 11:41:29
Offline

Re: Už mě to s..e

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Je to vopravdu výměna řádu na světě? Začínám byt lehce nervóznísmile2

...kamarádi, se kterými jezdívám do Afriky, už na vážno přemýšlí o změně kontinentu....idontknowidontknow

Nojo,ale to by sme se zachovali jako ti čmoudi co lezou sem. Taky jim vytýkáme,že si nejsou schopní dama zatočit se svoločí. smile2 Ale začíná mě to tady srat,vede to do pěkné prdele.
A do toho fšeho si jede EU dál tu svou,že je potřeba vnutit lidem auta na baterky,že je potřeba cpat vrchem spodem do solárníků atd... Uplně mimo realituidontknow
Sme odsouzení do role totálně nekonkurenceschopné ekokomunity.

CHCU ZMĚNU


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gore (Člen)
23.03.2021 11:58:49
Offline

Re: Už mě to s..e

Ondráš psal:

Jsem divnej. Ja se do CR chci vratit. smile1

...já taky, ale ještě chvilku počkám good


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ondráš (Člen)
23.03.2021 12:15:40
Offline

Re: Už mě to s..e

VikecB12 psal:

Sme odsouzení do role totálně nekonkurenceschopné ekokomunity.

CHCU ZMĚNU

A co by podle tebe zvysilo konkurence schopnost?
A jak toho dosahnout?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
23.03.2021 13:14:36
Offline

Re: Už mě to s..e

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Sme odsouzení do role totálně nekonkurenceschopné ekokomunity.

CHCU ZMĚNU

A co by podle tebe zvysilo konkurence schopnost?
A jak toho dosahnout?

Tak ono by stačilo, kdyby vedení EU rešilo ekologii racionálně a ne tak fanaticky, jak ji řeší....EU nezpasí celý svět a jejich fanatismus povede akorát ke konci automobilového průmyslu v Evropě.....

Takže když ekologii, tak proč ne, ale odsuď pocuď:

- zrušit bez náhrady platnost Euro 7 - dnešní euro 6 je již dostečné

- ale: do center měst zakázat nižší než třeba Euro 4, zásobování pouze elektro/LPG, MHD pouze elektro/LPG
- převést kamiony více na železnici
- stanovit emisní limity pro lodní dopravu a zákaz vplutí těch, co neplní limity, do EU výsostných vod

- upustit od rušení atomových elektráren, naopak je posílit 

- zákaz kotlů na pevná paliva pro vytápění RD/BD

...atd....

VikecB12 (Člen)
23.03.2021 13:26:02
Offline

Re: Už mě to s..e

Nemám co dodatgoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
andre.marek (Člen)
23.03.2021 15:01:52
Offline

Re: Už mě to s..e

Petr J. psal:

Takže když ekologii, tak proč ne, ale odsuď pocuď:

- zákaz kotlů na pevná paliva pro vytápění RD/BD

Se vším bych souhlasil, v podstatě vše rozumné, ale proč rušit kotle na tuhá paliva? idontknow
Pokud se topí správně v dobrém kotli tak emise jsou minimální, emise ve výsledku nižší než výroba energie jinde plus její doprava.
Pokud jde o dřevo tak je ještě výhoda obnovitelného zdroje.
Samozřejmě, pokud někdo topí petkou s pylinami a olejem tak sick sick

Banditatom (Člen)
23.03.2021 15:34:28
Offline

Re: Už mě to s..e

Tak prej kaminak potrebujou joevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
23.03.2021 15:42:31
Offline

Re: Už mě to s..e

2 Jelen:
Ja proti tomu cos napsal nic nemam. Ale moje otazka zni... Bude tohle stačit aby Evropa nebyla jak psal Vikec "totálně nekonkurenceschopná ekokomunita"?

Ale třeba 2 body z mého pohledu jako člověka, který studoval dopravu na ČVUT. smile1
- převést kamiony více na železnici
Už v době kdy jsem studoval a to je bratru 10 let se to nedalo zrealizovat z jednoduchého důvodu. Už tehdy byla naše železniční síť natolik vytížená, že prostě by nebylo kam tyhle vlaky nacpat. Přednost má osobní doprava, pak teprve nákladní. Kapacita nasich tratí ať už severo-jižním, nebo východo-západním směrem by prostě nedovolovala nějaké signifikantní množství aut na železnici převést. Ten grafikon je fakt dost našlapaný.
Diskutovalo se spousta možností, od kontainerizace nákladů, která by to ulehčovala překládku z auta na vlak či loď, až třeba pro podporu lokálních výrobců která by nutnost převozu omezila, ale v zasade dnes, když všechny větší firmy jedou na Just-in-Time dodávky a každý prostoj stojí prachy, težko necháš někde náklaďák čekat 4h, než se naloží celý vlak, tak, aby to mělo ekologicky smysl.
Určitě si pamatuješ RoLa Lovosice-Drážďany. Dokud se muselo na hranicích proclívat, tak se to využívalo. Jakmile se zrušilo čekání na hranicích, tak to zaniklo.

- zákaz kotlů na pevná paliva pro vytápění RD/BD
To je sice hezké, ale ne všude je plyn a kdyby tam kde není plyn by se melo topit elektřnou, tak by to na tu přenosovou soustavu mělo větší dopad, než kdyby u každého domu stál elektromobil. Další věc je cena, kdy prostě těžko donutíš někoho aby topil za dvojnásobek.
To je jako s těma elektromobilama. Zakážeme spalovací motory a budete jezdit elektromobilama. Zakážeme kotle na tuhá paliva a budete topit....
Je potřeba nabídnout nejakou alternativu a ne to jen zakázat.
A to platí nejen pro ty elektromobily.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
23.03.2021 15:50:01
Offline

Re: Už mě to s..e

andre.marek psal:

Se vším bych souhlasil, v podstatě vše rozumné, ale proč rušit kotle na tuhá paliva? idontknow
Pokud se topí správně v dobrém kotli tak emise jsou minimální, emise ve výsledku nižší než výroba energie jinde plus její doprava.
Pokud jde o dřevo tak je ještě výhoda obnovitelného zdroje.
Samozřejmě, pokud někdo topí petkou s pylinami a olejem tak sick sick

good
Popel ze dřeva je taky dobrý hnojivo na zahrádku.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
23.03.2021 19:00:25
Offline

Re: Už mě to s..e

andre.marek psal:

A co zranění? Nebudete potřebovat ošetřit? bigsmile

Případně se můžu zapojit jako zahrádkář/chovatel/traktorista cool bigsmile bigsmile Ale na to nemám živnost help

pojedu s tebou jako servisák traktorubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
23.03.2021 20:52:57
Offline

Re: Už mě to s..e

tomasNJ psal:
andre.marek psal:

A co zranění? Nebudete potřebovat ošetřit? bigsmile

Případně se můžu zapojit jako zahrádkář/chovatel/traktorista cool bigsmile bigsmile Ale na to nemám živnost help

pojedu s tebou jako servisák traktorubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No a ja pojedu s vama taky, pro pripad ze vas z toho traktoru jebnebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
23.03.2021 21:59:56
Offline

Re: Už mě to s..e

Nevim,jak to udělali v rakousku,ale u těch pičusů je na dálnici kamionů jako šafránu.
Asi to spoplatnili tak,že tama nikdo nejede,a to taky nahraje do karet lokálním výrobcům. Je přece kokotina,aby sem tahalj jabka ze špáňaidontknow Ok,beru výrobky,co tady nevyprodukuješ,ale myslím,že je kokotina sem svážet brambory a podobný kokotiny,kerý tady nebyl problém vyprodukovat. Ale na ty není dnes taková dotacebigsmile
T
Kdyby nekřivili trh dotacema,ukázalo by se kdo co umí vypěstovat....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
23.03.2021 22:07:16
Offline

Re: Už mě to s..e

Jo a šel sem do putyky,skusit tu pachuť spláchnout a moc to nefunguje. Furt mě ti čuráci pijou kref stejněfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
23.03.2021 22:54:36
Offline

Re: Už mě to s..e

tomasNJ psal:
andre.marek psal:

A co zranění? Nebudete potřebovat ošetřit? bigsmile

Případně se můžu zapojit jako zahrádkář/chovatel/traktorista cool bigsmile bigsmile Ale na to nemám živnost help

pojedu s tebou jako servisák traktorubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...já myslim, že takovej trachtor potřebuje aspoň dva mechanycíbigsmile ...co dyš sám ani očko nenasadíš, ha???idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
23.03.2021 23:59:44
Offline

Re: Už mě to s..e

Banditatom psal:
tomasNJ psal:
andre.marek psal:

A co zranění? Nebudete potřebovat ošetřit? bigsmile

Případně se můžu zapojit jako zahrádkář/chovatel/traktorista cool bigsmile bigsmile Ale na to nemám živnost help

pojedu s tebou jako servisák traktorubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No a ja pojedu s vama taky, pro pripad ze vas z toho traktoru jebnebigsmile

pojedeš ale na vlečcebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
24.03.2021 00:01:20
Offline

Re: Už mě to s..e

Filous psal:
tomasNJ psal:
andre.marek psal:

A co zranění? Nebudete potřebovat ošetřit? bigsmile

Případně se můžu zapojit jako zahrádkář/chovatel/traktorista cool bigsmile bigsmile Ale na to nemám živnost help

pojedu s tebou jako servisák traktorubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...já myslim, že takovej trachtor potřebuje aspoň dva mechanycíbigsmile ...co dyš sám ani očko nenasadíš, ha???idontknowbigsmile

no protože to je u železa, to dá rozumbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
24.03.2021 07:22:28
Offline

Re: Už mě to s..e

tomasNJ psal:
Banditatom psal:
tomasNJ psal:


pojedu s tebou jako servisák traktorubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No a ja pojedu s vama taky, pro pripad ze vas z toho traktoru jebnebigsmile

pojedeš ale na vlečcebigsmilebigsmilebigsmile

...az uvidis ondruv trachtor pojedes na te vlecce taky radbigsmile

To Filous:https://m.youtube.com/watch?v=SiUz_akTmcYbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
24.03.2021 08:52:48
Offline

Re: Už mě to s..e

No na traktoru bych teda jet nechtěl bigsmile Tou maximální rychlostí 15 km/hod. by to asi chvíli trvalo smile1 smile1

Ondráš (Člen)
24.03.2021 10:15:43
Offline

Re: Už mě to s..e

andre.marek psal:

No na traktoru bych teda jet nechtěl bigsmile Tou maximální rychlostí 15 km/hod. by to asi chvíli trvalo smile1 smile1

Aspon se nemusi stavet na chcani. Staci seskocit, vykonat potrebu a zase tu soupravu dobehnout.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
24.03.2021 12:58:02
Offline

Re: Už mě to s..e

andre.marek psal:

No na traktoru bych teda jet nechtěl bigsmile Tou maximální rychlostí 15 km/hod. by to asi chvíli trvalo smile1 smile1

...po cestě si můžeš za prachy poorat...goodbigsmile ...a zpívat si .... bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
24.03.2021 13:37:53
Offline

Re: Už mě to s..e

Mour psal:
andre.marek psal:

No na traktoru bych teda jet nechtěl bigsmile Tou maximální rychlostí 15 km/hod. by to asi chvíli trvalo smile1 smile1

...po cestě si můžeš za prachy poorat...goodbigsmile ...a zpívat si .... bigsmilebigsmilebigsmile

...brigada socialisticke mladezebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
24.03.2021 16:33:22
Offline

Re: Už mě to s..e

andre.marek psal:

Se vším bych souhlasil, v podstatě vše rozumné, ale proč rušit kotle na tuhá paliva? idontknow
Pokud se topí správně v dobrém kotli tak emise jsou minimální, emise ve výsledku nižší než výroba energie jinde plus její doprava.
Pokud jde o dřevo tak je ještě výhoda obnovitelného zdroje.
Samozřejmě, pokud někdo topí petkou s pylinami a olejem tak sick sick

...jednoduše: nikdy nezaručíš, že v kotli na tuhá nebude nikdo pálit "ostravskou raketou"...bigsmile

...takže když dřevo, tak lépe bioplynka nebo něco v podobném duchu centralizovaného

Petr J. (Člen)
24.03.2021 16:51:00
Offline

Re: Už mě to s..e

Ondráš psal:

2 Jelen:
Ja proti tomu cos napsal nic nemam. Ale moje otazka zni... Bude tohle stačit aby Evropa nebyla jak psal Vikec "totálně nekonkurenceschopná ekokomunita"?

....minimálně lze brát jako trvale udržitelný rozvoj...

Ondráš psal:

2 Jelen:

Ale třeba 2 body z mého pohledu jako člověka, který studoval dopravu na ČVUT. smile1
- převést kamiony více na železnici .......

...určitě minimálně část lze převést a současně s převedením nákladní dopravy budovat VRT tak, aby se uvolnily současné kapacity pro náklad a na trasy typu Praha - Paříž místo letadla používat železnici

Ondráš psal:

2 Jelen:
- zákaz kotlů na pevná paliva pro vytápění RD/BD
To je sice hezké, ale ne všude je plyn a kdyby tam kde není plyn by se melo topit elektřnou, tak by to na tu přenosovou soustavu mělo větší dopad, než kdyby u každého domu stál elektromobil. Další věc je cena, kdy prostě těžko donutíš někoho aby topil za dvojnásobek.....

...v tom si myslím nemáš pravdu. Potřeba výše jističe pro nabíječku elektromobilu je o řád jinde, než při použití pro vytápění.....nemusíš pevná nahrazovat jenom plynem a elektro má více podob, než jenom přímotopy.....tepelná čerpadla třeba na nárůst spotřeby elektro nemají dramatický vliv, lze topit elektrickým podlahovým topením, sálavými panely, atd....navýšení tam u ani jednoho není tak dramatické, jako při potřebě nabíječek

Vím, že třeba v Rakousku používají lokální malé bioplynky, kterou potom vytápí vesnici. Relativně jednoduché, lokální řešení

Je to všechno o nalezení nějakého kompromisu, ale styl "všichni elektromobily na zelenou energii a tím zachráníme planetu" jsou absolutně mimo realitu...

Filous (Člen)
24.03.2021 18:43:57
Offline

Re: Už mě to s..e

andre.marek psal:

No na traktoru bych teda jet nechtěl bigsmile Tou maximální rychlostí 15 km/hod. by to asi chvíli trvalo smile1 smile1

...srabebigsmile...vonehda sem na Timmelsjochu potkal dva dedky na traktorech, kery se jeli vykoupat na Gardu z Hamburkugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
24.03.2021 19:44:22
Offline

Re: Už mě to s..e

Filous psal:
andre.marek psal:

No na traktoru bych teda jet nechtěl bigsmile Tou maximální rychlostí 15 km/hod. by to asi chvíli trvalo smile1 smile1

...srabebigsmile...vonehda sem na Timmelsjochu potkal dva dedky na traktorech, kery se jeli vykoupat na Gardu z Hamburkugood

..no jo,ale dědkům bylo jedno,jestli se vrátí v létě nebo na podzim bo
  důchodci mají času dost..
..někdo ,kdo robí,si to s ohledem na počet dnů dovolené nemůže dopřát..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
29.03.2021 09:27:40
Offline

Re: Už mě to s..e

Petr J. psal:

...určitě minimálně část lze převést a současně s převedením nákladní dopravy budovat VRT tak, aby se uvolnily současné kapacity pro náklad a na trasy typu Praha - Paříž místo letadla používat železnici

Jak říkám, kapaciat těch tratí je podle mě už tak plná, že žádný signifikantní objem dopravy na tu železnici ani převést nejde, takže snažit se o to, by muselo být něco na úkor třeba osobní dopravy. A v momentě kdy tu republiku přejedeš za 5h, asi nikdo nebude chtít čekat 2h na vlak a pak další 4-5h jet vlakem. Muselo by to být ekonomicky výhodnější než jet po dálnici a smysl by to mělo pouze pro tranzitní přepravu.
VRT v ČR je vlhký sen snad všech polistopadových vlád, nikdo na to nemá koule a ani peníze. Mít něco jako třeba TGV ve Francii je v ČR bohužel nemyslitelné. Znamenalo by to více méně mít ta nádraží spojené tunely. Krajina v ČR bez větších zásahů nedovoluje stavbu VRT. Vždyť teď máme maximálnku 160km/h a to ještě jen v nějakých úsecích a ne po celých tratích.
Kdysi jsme počítali na škole počítali na jakou vzdálenost má smysl jezdit vlakem (autem, autobusem...) a kdy už letadlem a to jak z pohledu času, tak i ekonomiky. Už si nepamatuji přesně a je to víc jak 10 let zpět, ale nad nějkých 1000km (cesta na letiště, z letiště, čekání na let...), už to nedávalo smysl časově a nad asi 2000-3000km ekonomicky (vztaženo pro jednu osobu, ale ruku do ohně za to nedám). Za tu dobu šla cena letenek dolu (uvidíme po covidu), takže ta ekonomika se podle me zlepšila.
Praha - Paříž máš cca 1000km. Let je cca 2h, vlak 12h (teď momentálně není přímé spojení), auto 10h (bez přestávek). Cena jednosměrné letenky se bude dát sehnat do 2000kč (když koupíš dlouho dopředu, tak pod 1000kč), Vlak 1400kč, Auto 2100kč (70l benzínu, 31 kč/l).
Nevím jak lidi motivovat aby cestovali vlakem místo letadla. help

Petr J. psal:

...v tom si myslím nemáš pravdu. Potřeba výše jističe pro nabíječku elektromobilu je o řád jinde, než při použití pro vytápění.....nemusíš pevná nahrazovat jenom plynem a elektro má více podob, než jenom přímotopy.....tepelná čerpadla třeba na nárůst spotřeby elektro nemají dramatický vliv, lze topit elektrickým podlahovým topením, sálavými panely, atd....navýšení tam u ani jednoho není tak dramatické, jako při potřebě nabíječek

V tom máš pravdu, že tepelná čerpadla jsou relativně nenáročná z pohledu ekonomiky provozu. Ovšem jen do doby než přidjou tuhé mrazy a musíš začít používat záložní zdroj, což je většinou elektrokotel. Jasně, v našich podmínkách je těch dní čím dál tím méně, ale ještě stále jsou.
Nabíječka na elektromobil nemusí nutně znamenat mít doma 150kW přípojku. Nabíjení jde časovat (což u topení jde jen omezeně) a lze klidně nabíjet i z běžných 230V (2kW). Wallboxy mají většinou 11 kW. Pokud používáš elektromobil na každodenní ježdění do práce + třeba nějaké pojížďky a najedeš 100km/den, tak se to dá nabít i přes noc z 230V. Zas bych to tak nedémonizoval.
Pokud někdo najezdí 500km/den, jezdí dlouhé trasy... tak elektromobil asi momentálně není to nejlepší řešení.

Petr J. psal:

Je to všechno o nalezení nějakého kompromisu, ale styl "všichni elektromobily na zelenou energii a tím zachráníme planetu" jsou absolutně mimo realitu...

S tím souhlas. Ta změna by musela být komplexnejší ne jen vyměnit benzínový motor za elektromotor.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
29.03.2021 21:23:21
Offline

Re: Už mě to s..e

Ondráš psal:

Halda písmenek .....k elektromobil asi momentálně není to nejlepší řešení.

Petr J. psal:

Je to všechno o nalezení nějakého kompromisu, ale styl "všichni elektromobily na zelenou energii a tím zachráníme planetu" jsou absolutně mimo realitu...

S tím souhlas. Ta změna by musela být komplexnejší ne jen vyměnit benzínový motor za elektromotor.

Se vší úctou, aby někdo neutrpěl újmu z mého sprostého vyjadřováníbigsmile... Řešíte píčoviny a to podstatný uniká. Pokud půjde lidem především o zisk (moc, prachy, postavení, kurvy, chlast a chlebíčky...), tak si můžem všichni zakazovat a přikazovat, ve jménu pravdy, lásky, humanity, ekologie a já nevim čeho všeho dobrého, co budeme chtít a stejně se to otočí do roviny naprostýho nesmyslu co původnímu záměru dokonale odporuje (moje oblíbené:"Cesty do pekla jsou dlážděny dobrými úmysly."). Takže by bylo fajn odhodit tuhle falešnou morálku a začít se chovat, každej sám podle svího nejlepšího svědomí a nenutit ostatním svojí cestu....a jako je to všude v přírodě...to co funguje bude úspěšný, to co nefunguje zajde. A vono by to pak třeba dopadlo tak, že po městech by jezdily elekro vehikly za pár kaček (bez výbavy a píčovin. prostě dvě sedačky se střechou a dojezdem do 100km) a na vejlety mimo by frčely (v mojem světě) osmiválcový benzíny bigsmile. Kdo má les nebo dříví bude topit dřevem, kdo nechce může elektrikou nebo plynem a pokud někdo chce ať si topí i tim uhlim (když nebude dotovaný a elektrika zkurveně předražená, tak takovejch moc nebude).....a tak je to se všim. Některý lidi jsou možná hloupí (záleží v jakym směru tu hloupost posuzuješ, každej je v něčem dobrej a v něčem horší), ale rozhodně maj všichni dost vyvinutej smysl pro přežití...protože žijou jen ti jejichž předci v tom byli nejlepšíbigsmile
Jediný co si já přeju do budoucnosti (i našim dětem) je míň příkazů, zákazů, norem, nařízení, předpisů, povinných hlášení, přiznání, byrokratů, státního dozoru a všeobecně státní moci a hlavně úplný vymazání ze světa obrovskýho nesmyslu, že svoboda člověka končí tam kde začíná svoboda druhého....Svoboda je z významu toho slova naprosto nekonečná, jinak už to není svoboda.  ....a bylo by na světě zase krásně...

Filous (Člen)
30.03.2021 08:33:44
Offline

Re: Už mě to s..e

...nejni co dodat, pacholkugood ...esi chceš, tak ti to podepíšucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
30.03.2021 12:01:01
Offline

Re: Už mě to s..e

Takze anarchokapitalismus?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
30.03.2021 12:49:58
Offline

Re: Už mě to s..e

Já bych tomu ani žádnou nálepku nedával,prostě jen normálně žít,bez zbytečnejch kokotinbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
30.03.2021 13:51:00
Offline

Re: Už mě to s..e

VikecB12 psal:

Já bych tomu ani žádnou nálepku nedával,prostě jen normálně žít,bez zbytečnejch kokotinbigsmile

Michal Dk (Člen)
31.03.2021 22:57:56
Offline

Re: Už mě to s..e

čočkin (Člen)
03.04.2021 12:54:12
Offline

Re: Už mě to s..e

PALOUS psal:

Chci mlejn a kurva skončej ty sračky někdy? 😒

neskončej bad  sicksicksick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
03.04.2021 13:01:46
Offline

Re: Už mě to s..e

mrdat a Rum good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
logarex (Člen)
06.04.2021 09:35:46
Offline

Re: Už mě to s..e

čočkin psal:

mrdat a Rum good

Rači víc toho Rumu good


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
čočkin (Člen)
15.04.2021 09:42:12
Offline

Re: Už mě to s..e

a piva beer bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
25.04.2021 21:57:00
Offline

Re: Už mě to s..e

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_user_scoped_temp_data_msgr_photo_for_upload_1619355023291_6792067251613354255.jpeg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20210419_173004.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20210424_154205.jpg


Už mě to tu sralo, tak jsem jel makat na 3 týdny do Chorvatska 🌅😂 Dáváme do kupy barák pro turisty. Je tu krásnejch 22°goodbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
tomasNJ (Člen)
26.04.2021 15:36:50
Offline

Re: Už mě to s..e

goodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
26.04.2021 20:57:52
Offline

Re: Už mě to s..e

Kurva jel bych se vohřátgood Teď sem dojel na kole z píva a venku je zima jak v ruskym filmusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
02.05.2021 21:17:16
Offline

Re: Už mě to s..e

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_img_20210502_154203.jpg


Městečko Pag na ostrově Pag 😂


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
honza1977 (Člen)
04.05.2021 18:25:58
Offline

Re: Už mě to s..e

assProvokaréresmile1.

čočkin psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 154203.jpg
Městečko Pag na ostrově Pag 😂

WenzelB6 (Člen)
28.05.2021 12:07:23
Offline

Re: Už mě to s..e

Městečko Pag na ostrově Pag 😂
good teď tam musí bejt božskej klid. Co ryby , berou ?

čočkin (Člen)
29.05.2021 16:26:57
Offline

Re: Už mě to s..e

bylo tam dobřegood, turistů minimum, ale už jsem z5, a těšim se na Dycky Mlejnpussy a na pořádný český pivobeerbigsmile, ty jejich břečky mi už lezli krkemevil


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr