Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zařadím jedna a chcípne to.

Syoux (Nový člen)
04.07.2021 23:10:24
Offline

Zařadím jedna a chcípne to.

Zdravím, Vážení
Hledal jsem ve vašich fórech svůj problém a nenašel, buď jsem špatně hledal nebo to ještě nikoho nepotkalo. Mám B6 rok 2004, Nastartuji nechám ji zahřát, při řazení jedna mi to chcipne. Znova start a zařadím a jedu. Pokud startuji ten den, tak v pohodě. Pokud to nechat přes noc v garáži, tak ráno zase stejně problém. Čidlo spojky vyměněno, čidlo policajta vyměněno, tak fakt už nevím co je tam za kurvítko. Díky za komentáře.help


Nejhorší smrt je z vyděšení. :-)
VikecB12 (Člen)
05.07.2021 19:34:18
Offline

Re: Zařadím jedna a chcípne to.

Zůstává slepená spojka. Zkus to po delší odstávce napřet popotlačit s vypnutým motorem,zařazenou rychlostí a zmáčklou spojkou.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
05.07.2021 19:35:55
Offline

Re: Zařadím jedna a chcípne to.

Nebo vyzkoušej víc napnout lanko od spojky,nebo to seřídit na štelování dole na motoru.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Syoux (Nový člen)
05.07.2021 21:30:58
Offline

Re: Zařadím jedna a chcípne to.

VikecB12 psal:

Nebo vyzkoušej víc napnout lanko od spojky,nebo to seřídit na štelování dole na motoru.

Díky moc za odpověď, ale budeš se divit byl to nedotáhlej šroubek na čidlu u policajta. Nastartoval jsem zahrál lechce jsem tam prdnul jedničku a nic nechcíplo. Ještě jsem si vyladil spojku přes ten spodek. Strávil jsem nad tím seřizováním hodinu a půl. To jsem našel na fóru. Dotáhnout odpor, zpět o půl otáčky. Nastartuji dám tam jedničku pustím spojku a nic mašina stojí a spojka klouže. bigsmile, tak znovu povolím o čtvrt otáčky, utáhnu. Znova start jednička a povoluji spojku a mašina na půl spojku začíná reagovat, povolím úplně a vystřelím jak o závod, dva, tři čtyři, pět a šest, pak dolů.smile1 Dolů si to mlaská, jak když si dávám bosáky. Tak uvidím za studena co bude.bigsmile


Nejhorší smrt je z vyděšení. :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr