Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak jsou na tom SVcka v CR?

Ondráš (Člen)
30.07.2021 10:03:38
Offline

Jak jsou na tom SVcka v CR?

Vyhledem k tomu, ze na motorce hovno jezdim a v dohledne dobe se to asi ani nezmeni, tak premyslim nad tim, ze bych tu SV 1000 co mam prodal. Za posledni 2 roky jsem najel asi 500km, stoji to na desti pod plachtou. Musim vymenit gufra v prednich vidlich, bude to chtit novy retez a baterka po 18 letech uz taky vypada na vymenu...
Chtel jsem si to SVcko nechat a i jsem premyslel, ze bych ji pak privezl do CR. Motorky z tehle doby se mi proste nejak libi a marne hledam novejsi (cenove dostupnou), ktera by se mi libla.
Jak je to s SVckama (rok 2003) v CR? Jezdi, daj se na to sehnat dily? Ma to cenu si to vubec nechavat?
Spis takova filozoficka uvaha, pac se tu posledni dobou hovno deje, tak abych to tu trochu ozivil. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
30.07.2021 15:48:46
Offline

Re: Jak jsou na tom SVcka v CR?

...jezdej a fsecko na to sezenes, zadnej trabl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
30.07.2021 20:57:14
Offline

Re: Jak jsou na tom SVcka v CR?

(Cenové dostupnou) to me poser už I do Irska se jezdi drit bida s nouzí.bigsmilebigsmile Já Jen že se tady nic nedéje.bigsmile

Ondráš (Člen)
31.07.2021 02:09:32
Offline

Re: Jak jsou na tom SVcka v CR?

Michal Dk psal:

(Cenové dostupnou) to me poser už I do Irska se jezdi drit bida s nouzí.bigsmilebigsmile Já Jen že se tady nic nedéje.bigsmile

Jóóó... Časy, kdy si jel na 3 měsíce sbírat do GB jahody nebo jabka a pak sis po návratu do ČR koupil auto, ty už jsou pryč. On už to zas tak velký rozdíl v mém oboru ve většině případů není, když vezmeš v úvahu náklady.
Bídu s nouzí nedřu, ale jediné co se mi relativně líbí (ikdyž budu asi za exota) je Triumph Rocket s cenou nějakých 600 tis...help
Jak Bandit, tak i to SV je něco na co když se podívám, tak se mi nechce blejt, tak jako prakticky u veškerý současný produkce motocyklů.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
31.07.2021 16:06:22
Offline

Re: Jak jsou na tom SVcka v CR?

Ondrasi nic proti Tobegood, ale prijde me, ze dlouhodobejsi pobyt v zahranici, hlavne na zapad od nas, cini mnoho lidi ponekud lehce nesvepravne idontknow , nebo spis jim ubira na usudku. surprised

Ve vsi ucte, zeptat se na dostupnost ND v CR u motorky 2003, kdyz doma sam mas B12 asi 1998 nebo kolik, me prijde divne.

PS Nemyslim to nijak zle ani utocnebigsmile, ale pri nekterych dotazech ruznych lidi tady a i v dalsich jinych diskuzich.......bigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
31.07.2021 17:28:48
Offline

Re: Jak jsou na tom SVcka v CR?

Ptal jsem se proto, že jsem hledal SV 1000 na tipmoto.cz, sauto.cz, kde byl počet nabídek 0 a až na morkářích jsem jsem našel 4.
Banditů jsem našel víc (jasně, víc se jich prodalo),
Když jsem tehda sháněl díly na spojku (prasátko) a ptal jsem se tady v okolí ve 3 krámech, tak mi každý řekl, že dodavatel to nemá na skladě a jedině vznést dotaz (a to je to stejný díl jako má Bandit, ne?).
Tehdy jsem to objednal z Japonska, protože měli nejkratší dodací lhůtu.
Na partsdepot máš, že dodání je 3-6 pracovních dnů s poznámkou, pokud je to na skladě.Čím míň motorek jezdí, tím spíš to nebudou mít na skladě.
Pokud je tohle v ČR lepší než si myslím, tak jedině dobře.good

Přiznávám, že po skoro 8 letech, kdy nežiju v ČR už si nejsem jistý, že všechno funguje tak jak si to pamatuju, takže se ani nedivím, že se divíš, že se blbě ptám. smile1
Bandita mám 2000 (doběh starého typu), ale Banditů je "všude plno" na rozdíl od SV (pokud moje představa není mylná).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr