Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dobrej vtip !

VikecB12 (Člen)
14.04.2021 16:10:54
Offline

Re: Dobrej vtip !

hlemejzd999 psal:

Vikec, tak urcite je to kolevá těm hybridům ...jde samozřejmě  o ten 0w16, co říkal ten nervák ve videu. Do toho GS můžeš asi lejt, co chceš a jiný to už nebude, takže tam na tom asi moc nezáleží ani výrobci  bigsmile

Vole,v dobách kdy to prodávali to byl hájtech a lidi kolem toho našlapovali s hubou dokořán,stejně,jako dnes kolem nějaké elektropičovinybigsmile
To že do toho mužu nalit téměř cokoliv se ukázalo až časemgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
14.04.2021 16:32:12
Offline

Re: Dobrej vtip !

hlemejzd999 psal:

Do toho GS můžeš asi lejt, co chceš ...

No jistěěěěě, to je mazaný tou močůvkou přeci :)


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
14.04.2021 16:47:19
Offline

Re: Dobrej vtip !

huskyb12 psal:
hlemejzd999 psal:

Do toho GS můžeš asi lejt, co chceš ...

No jistěěěěě, to je mazaný tou močůvkou přeci :)

...dobře vongoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
14.04.2021 17:32:42
Offline

Re: Dobrej vtip !

huskyb12 psal:
hlemejzd999 psal:

Do toho GS můžeš asi lejt, co chceš ...

No jistěěěěě, to je mazaný tou močůvkou přeci :)

....na tohle by nebyl spatne vyzkumsmokin ktery hovno maze nejvicidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
14.04.2021 17:33:42
Offline

Re: Dobrej vtip !

Banditatom psal:
huskyb12 psal:
hlemejzd999 psal:

Do toho GS můžeš asi lejt, co chceš ...

No jistěěěěě, to je mazaný tou močůvkou přeci :)

....na tohle by nebyl spatne vyzkumsmokin ktery hovno maze nejvicidontknow

...no jasně že německý, nejlíp bavorský, vo tom žádnábigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
14.04.2021 21:54:49
Offline

Re: Dobrej vtip !

A co italský? Abych věděl, co lejt do té červené ludryidontknowbigsmile

....ajó vlastně,tam patří seléniabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2021 10:23:52
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

A co italský? Abych věděl, co lejt do té červené ludryidontknowbigsmile

....ajó vlastně,tam patří seléniabigsmile

tam nalej co vyleješ z německý pumpy na močku. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
15.04.2021 13:45:22
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

BMW do motorek v době vzniku 1100GS výrobce doporučoval 10w40 snad od Shellu a po pár letech šup,máme tady speciál Castrol Actevo 20w50

Se trochu zaktualizuj, Brambor už je zase s Shellem kámoš na život a na smrt. Nebo do příštího výběrovýho jednání.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
15.04.2021 16:06:07
Offline

Re: Dobrej vtip !

Je to možný,jak de vo love,tak se skámoší kdejakej ksindl,s kdejakou mrdkou. bigsmile
Se stačí podívat na vládu...bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
15.04.2021 19:02:27
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

A co italský? Abych věděl, co lejt do té červené ludryidontknowbigsmile

....ajó vlastně,tam patří seléniabigsmile

agip sakramente goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
19.04.2021 22:17:43
Offline

Re: Dobrej vtip !

Filous psal:

...na podzim budem zatloukat vokna prknama, u aut montovat na strechu drzaky kulometu, na vokynka dovarovat kary site a platit budem nabojema do AK47 a Mosberga...a budem strilet mimo nakazenejch i sikmovoky, bo az f Cine vymyslej dalsi koktejl viru, co nam poslou nebude zbiti...

P.S. ...takovej sajnsfiksn vyhled

Si slyšel projev Ghanskýho prezidenta ne?bigsmile Zatim mu to teda vychází, tak jsem zvědavej jak to bude dál.
BTW mladej do školy nechodí. Ředitel nejdřív napsal, že test buď jen školní a ve škole nebo z certifikovaný laboratoře....pak najednou votočil (že prej nedal tak dlouho pokoj....HAHAHA...... až zajistil "dokument" se schválenýma náhradníma testama, který si MUSÍŠ koupit u SCHVÁLENÝCH distributorů......všechno čína, až na jedny český testy, kterej, podrž se, stojí jeden 4 kilabigsmile....takže MRDAT). Pak se i vyhýbá odpovědnosti za to že dítě nepustí bez testu do školy....prostě státní úředník. Takže výchova musí bejt a ať pacholek vidí, že za svým názorem si má stát a zmrdům se smátfuck  Jinak závidim rodičům co maj parchanty v tý škole v Semilech, jejich ředitel je Ředitel.
Koho to zajímá tak tady odkaz: http://www.waldorf-semily.cz/web/zpravy … 1618460674

Jo a když jsme v tom vtipu:
Jakej je rozdíl mezi informací a dezinformací?
1/2 roku.

hmmm vono to vlasně ani neni vtipnýbigsmile

osiris (Člen)
20.04.2021 09:19:17
Offline

Re: Dobrej vtip !

...do práce kupuju testy ze slin (mimochodem pod 90,- kačen je maj skoro všechny co to prodávaj a že jich je, cpou ti to horem, dolem bigsmile) ...nevím vole jestli to správně chápeš, můžeš je právě koupit v lékárně, v prac. potřebách, klidně v kauflandu, tescu (když se podíváš do toho seznamu, tak to jsou všechno testy právě od těch schválenejch distributorů)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
20.04.2021 09:29:10
Offline

Re: Dobrej vtip !

Taky se me zda ze to moc hrotisidontknow presne jak pise Michal mladej nedava ty rypakove testy tak jsme koupili baleni 10testu za 860 ze slin.good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
20.04.2021 09:43:39
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ja si myslim ze se to asi obecne moc hroti..tim tamponkem se sahne pouze na kraj nosu ne oz do mozku.To snad zvladne kazdy dite i kdyz treba z pomoci rodicu. A jestli ma nekdo problem s ucinnosti. Muze si test delat doma sam znova...zrovna s timhle fakt nemam problem a jen to nafukujou precitliveli matky aby se nahodou jejich detatko nemelo psychickou ujmicku🤦


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
20.04.2021 09:51:02
Offline

Re: Dobrej vtip !

...jinak ten seznam co sehnal ředitel není nic tajnýho, už dlouho to furt visí aktualizovaný tady, několikrát jsem tak hledal
https://www.mzcr.cz/seznam-antigennich- … z-vyjimku/
...jo a najdeš tam hned 3 český výrobce a verze jejich testů
...jinak verzi testů co kupuju já, si myslím, že je více než v pohodě pro děti, jen vocucá tyčinku s buničinou, tu vlastně nasytí slinama a to je ze strany děcka celý


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
20.04.2021 11:30:56
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:

Ja si myslim ze se to asi obecne moc hroti..tim tamponkem se sahne pouze na kraj nosu ne oz do mozku.To snad zvladne kazdy dite i kdyz treba z pomoci rodicu. A jestli ma nekdo problem s ucinnosti. Muze si test delat doma sam znova...zrovna s timhle fakt nemam problem a jen to nafukujou precitliveli matky aby se nahodou jejich detatko nemelo psychickou ujmicku🤦

Sorry ale ted meles uplne sracky....  U nas v ustavu 50% decek domu odchazelo s revem....a hlavne obecne testovat male decka je naprosta picovina!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
20.04.2021 11:31:46
Offline

Re: Dobrej vtip !

osiris psal:

...jinak ten seznam co sehnal ředitel není nic tajnýho, už dlouho to furt visí aktualizovaný tady, několikrát jsem tak hledal
https://www.mzcr.cz/seznam-antigennich- … z-vyjimku/
...jo a najdeš tam hned 3 český výrobce a verze jejich testů
...jinak verzi testů co kupuju já, si myslím, že je více než v pohodě pro děti, jen vocucá tyčinku s buničinou, tu vlastně nasytí slinama a to je ze strany děcka celý

Koupili jsme ty samegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
20.04.2021 12:16:52
Offline

Re: Dobrej vtip !

Chápu to správně,že je ok utratit 860Kč za 10 testů,aby šlo děcko tam,kam patří?
Může se stat,že bude očkování stejně "dobrovolný" jako testy,nabídnou vám dejme tomu Modernu a vy na to: "né,já si zaplatím jinou,konkurenční" a šup s trojkou na dřevosurprised
Pořád je to oukej?
Pokud jo,tak sme definitivně v pičigoodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
20.04.2021 12:21:15
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

Chápu to správně,že je ok utratit 860Kč za 10 testů,aby šlo děcko tam,kam patří?
Může se stat,že bude očkování stejně "dobrovolný" jako testy,nabídnou vám dejme tomu Modernu a vy na to: "né,já si zaplatím jinou,konkurenční" a šup s trojkou na dřevosurprised
Pořád je to oukej?
Pokud jo,tak sme definitivně v pičigoodbigsmilebigsmile

Oukej to nenisick v pici jsme uz dlouho toho sis nevsiml? A neboj dobrovolne se pujdes taky ockovat oni to zaridisick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
20.04.2021 12:53:50
Offline

Re: Dobrej vtip !

Mladej mě dnes potěšilbigsmile
Přišel ze školy s poznámkou,že s dalšíma klukama roztrhali v hodině rouškygoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
20.04.2021 14:49:40
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

Mladej mě dnes potěšilbigsmile
Přišel ze školy s poznámkou,že s dalšíma klukama roztrhali v hodině rouškygoodbigsmile

goodgood jaký otec...bigsmile

Petr J. (Člen)
20.04.2021 14:50:26
Offline

Re: Dobrej vtip !

Banditatom psal:

Oukej to nenisick v pici jsme uz dlouho toho sis nevsiml? A neboj dobrovolne se pujdes taky ockovat oni to zaridisick

... dobrovolně určitě NE ....

Petr J. (Člen)
20.04.2021 14:53:17
Offline

Re: Dobrej vtip !

Lihy psal:

BTW mladej do školy nechodí. Ředitel nejdřív napsal, že test buď jen školní a ve škole nebo z certifikovaný laboratoře....pak najednou votočil (že prej nedal tak dlouho pokoj....HAHAHA...... až zajistil "dokument" se schválenýma náhradníma testama, který si MUSÍŠ koupit u SCHVÁLENÝCH distributorů......všechno čína, až na jedny český testy, kterej, podrž se, stojí jeden 4 kilabigsmile....takže MRDAT). Pak se i vyhýbá odpovědnosti za to že dítě nepustí bez testu do školy....prostě státní úředník. Takže výchova musí bejt a ať pacholek vidí, že za svým názorem si má stát a zmrdům se smátfuck  Jinak závidim rodičům co maj parchanty v tý škole v Semilech, jejich ředitel je Ředitel.

........... good

Semilům držím palce...

Banditatom (Člen)
20.04.2021 17:08:45
Offline

Re: Dobrej vtip !

Petr J. psal:
Banditatom psal:

Oukej to nenisick v pici jsme uz dlouho toho sis nevsiml? A neboj dobrovolne se pujdes taky ockovat oni to zaridisick

... dobrovolně určitě NE ....

...neboj! Ruda skvadra zaridi ze ovce pujdou dobrovolnesick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
20.04.2021 17:18:51
Offline

Re: Dobrej vtip !

ja myslim, že to stejně ukazuje hovno ...už jsem doma druhej tejden s chřipkou , na začátku jsem si delal každej den test- pokaždý to byl jinej -  jednou z nosu zezadu, druhej den plivací , třetí den zas z nosu, ale ten zepředu, čtvrtej den jsem šel na PCR do nemocnice, co mě objednala doktorka a všechny ty testy vyšli negativní  a sms z nemocnice taky negativní.  Tak mi doktorka řekla, že to může bejt jenom viroza, nebo v těch testech bylo tak málo toho viru, že se to neukáže, takže za mně říkám, že je to stejně k hovnu ..bylo by podezřelý, že mám jako jedinej v čr chřipku bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
20.04.2021 19:51:07
Offline

Re: Dobrej vtip !

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ja si myslim ze se to asi obecne moc hroti..tim tamponkem se sahne pouze na kraj nosu ne oz do mozku.To snad zvladne kazdy dite i kdyz treba z pomoci rodicu. A jestli ma nekdo problem s ucinnosti. Muze si test delat doma sam znova...zrovna s timhle fakt nemam problem a jen to nafukujou precitliveli matky aby se nahodou jejich detatko nemelo psychickou ujmicku🤦

Sorry ale ted meles uplne sracky....  U nas v ustavu 50% decek domu odchazelo s revem....a hlavne obecne testovat male decka je naprosta picovina!!!

No ve školce možná,ale ve škole?? druhá třída??Mladej si dělal testy sám.
A nezlob se na mě když sáhneš dítěti na kraj nosu začne řvát bolestí?? to si děláš srandu ty ze mě?? řve protože se mu to nelíbí,ale to bude řvát i když mu vemeš hračku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
20.04.2021 19:53:43
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

Mladej mě dnes potěšilbigsmile
Přišel ze školy s poznámkou,že s dalšíma klukama roztrhali v hodině rouškygoodbigsmile

šikovnejgood po testech ještě roušky jsou fakt kokotina na entou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tachec (Člen)
21.04.2021 06:45:07
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ja si myslim ze se to asi obecne moc hroti..tim tamponkem se sahne pouze na kraj nosu ne oz do mozku.To snad zvladne kazdy dite i kdyz treba z pomoci rodicu. A jestli ma nekdo problem s ucinnosti. Muze si test delat doma sam znova...zrovna s timhle fakt nemam problem a jen to nafukujou precitliveli matky aby se nahodou jejich detatko nemelo psychickou ujmicku🤦

Sorry ale ted meles uplne sracky....  U nas v ustavu 50% decek domu odchazelo s revem....a hlavne obecne testovat male decka je naprosta picovina!!!

No ve školce možná,ale ve škole?? druhá třída??Mladej si dělal testy sám.
A nezlob se na mě když sáhneš dítěti na kraj nosu začne řvát bolestí?? to si děláš srandu ty ze mě?? řve protože se mu to nelíbí,ale to bude řvát i když mu vemeš hračku.

Ono většinou stačí to dítě na to připravit. Takže před prvním testováním jsme jim demonstrativně ukázali co je čeká, ať si sami zkusí pošťourat se v nose vatovou tyčinkou a pochopí, že to je míň invazivní, než když si tam šťourá prstem. Další den se ve škole otestovali sami (jsou to prvňáci) bez našeho doprovodu a přímo ve svojí třídě. Rodiče co u toho museli být jako doprovod se pak mačkali v poměrně velkém davu v jídelně - to nedávalo smysl. headshake


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Čigi (Člen)
21.04.2021 08:04:14
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ja jsem , v porovnani s vetsinou na tomto foru, poradny mekous. Proliti desetiny standartu tvrdeho pres hrdlo by me zabilo. Stouchni v nose vsak zvladam a jiz se tesim na patek, protoze to bude po sedumnacte, mozna osumnacte. Panusku vzdy pozadam, aby to udelala porane, tak az na mandle.

Jestli je stouchani v nosech nasich rozmazlenych milacku k necemu, nevim. Reakce rodicu, jak jejich potomci trpi, je poradne hystericka. Zadna matka neodsavala svemu nemluvneti sopliky, kdy stouchala do nosiku nasosku.

Jste tvrdi chlapi a vychovavate ze svojich genetickych materialu babovky. Virtualne jsou frajeri, ze krev strika z obrazovky, odrene koleno je pak stav, zivot ohrozujici. Kdyz jim pozdeji zivot da nejakou tu facku, budou stavat v radach bez rozestupu pred ordinacema  psychoanalitiku a psychyatru.

Ja jsem dostal ve skole ukazovatkem pres dlan, nebo prdel a doma ani muk. Dostal bych dalsi. Soucasny spratek si mysli, ze je stredem sveta.

Ted vsak tapu, protoze nevim, jestli jsem vsechny predesle prispevky, v sekci "Dobry vtip", dobre pochotil.
Ty, ty, ty panove, ze jste me dostali a ja to zvojtil.

bubák (Člen)
21.04.2021 08:37:20
Offline

Re: Dobrej vtip !

tak šup zpátky k vláknu:

Na letiště v Británii přistane český vládní speciál. Jako první vyjede na vozíku prezident Miloš Zeman, v závěsu za ním Vráťa Mynář s gorilou Pagy z pražské Zoo. Právník Kamary křičí: co tohle má znamenat? Zeman: jedeme se vám omluvit vy Kundy! a vezeme si tlumočníka! smile1


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Ondráš (Člen)
21.04.2021 09:19:15
Offline

Re: Dobrej vtip !

<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. :-)
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
21.04.2021 09:31:52
Offline

Re: Dobrej vtip !

goodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
21.04.2021 10:30:54
Offline

Re: Dobrej vtip !

goodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2021 10:39:33
Offline

Re: Dobrej vtip !

tachec psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


Sorry ale ted meles uplne sracky....  U nas v ustavu 50% decek domu odchazelo s revem....a hlavne obecne testovat male decka je naprosta picovina!!!

No ve školce možná,ale ve škole?? druhá třída??Mladej si dělal testy sám.
A nezlob se na mě když sáhneš dítěti na kraj nosu začne řvát bolestí?? to si děláš srandu ty ze mě?? řve protože se mu to nelíbí,ale to bude řvát i když mu vemeš hračku.

Ono většinou stačí to dítě na to připravit. Takže před prvním testováním jsme jim demonstrativně ukázali co je čeká, ať si sami zkusí pošťourat se v nose vatovou tyčinkou a pochopí, že to je míň invazivní, než když si tam šťourá prstem. Další den se ve škole otestovali sami (jsou to prvňáci) bez našeho doprovodu a přímo ve svojí třídě. Rodiče co u toho museli být jako doprovod se pak mačkali v poměrně velkém davu v jídelně - to nedávalo smysl. headshake

Presne tak..doma jsme mu to vysvetlili a nazdar👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2021 10:44:06
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:

<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. smile1
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!

😂👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kuba B12 (Člen)
21.04.2021 12:19:28
Offline

Re: Dobrej vtip !

goodbigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:

<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. smile1
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!

😂👍


honda je honda
PALOUS (Člen)
22.04.2021 00:03:58
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:

<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. smile1
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!

Čím to je, že tím dvojitým vééé sem fspomněl na toho vlasatýho pilota z Dolínku 😂


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
25.04.2021 18:51:36
Offline

Re: Dobrej vtip !

Mozna by to melo byt v technicky,ale kdo vi😁

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fb_img_1619369412869.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
25.04.2021 22:09:56
Offline

Re: Dobrej vtip !

hlemejzd999 psal:

ja myslim, že to stejně ukazuje hovno ...už jsem doma druhej tejden s chřipkou , na začátku jsem si delal každej den test- pokaždý to byl jinej -  jednou z nosu zezadu, druhej den plivací , třetí den zas z nosu, ale ten zepředu, čtvrtej den jsem šel na PCR do nemocnice, co mě objednala doktorka a všechny ty testy vyšli negativní  a sms z nemocnice taky negativní.  Tak mi doktorka řekla, že to může bejt jenom viroza, nebo v těch testech bylo tak málo toho viru, že se to neukáže, takže za mně říkám, že je to stejně k hovnu ..bylo by podezřelý, že mám jako jedinej v čr chřipku bigsmile

Měli ti udělat ještě anální sondu, aby to bylo stoprocentní😂😂😂


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Lihy (Člen)
02.06.2021 00:11:44
Offline

Re: Dobrej vtip !

Čigi psal:

Ja jsem , v porovnani s vetsinou na tomto foru, poradny mekous. Proliti desetiny standartu tvrdeho pres hrdlo by me zabilo. Stouchni v nose vsak zvladam a jiz se tesim na patek, protoze to bude po sedumnacte, mozna osumnacte. Panusku vzdy pozadam, aby to udelala porane, tak az na mandle.

Jestli je stouchani v nosech nasich rozmazlenych milacku k necemu, nevim. Reakce rodicu, jak jejich potomci trpi, je poradne hystericka. Zadna matka neodsavala svemu nemluvneti sopliky, kdy stouchala do nosiku nasosku.

Jste tvrdi chlapi a vychovavate ze svojich genetickych materialu babovky. Virtualne jsou frajeri, ze krev strika z obrazovky, odrene koleno je pak stav, zivot ohrozujici. Kdyz jim pozdeji zivot da nejakou tu facku, budou stavat v radach bez rozestupu pred ordinacema  psychoanalitiku a psychyatru.

Ja jsem dostal ve skole ukazovatkem pres dlan, nebo prdel a doma ani muk. Dostal bych dalsi. Soucasny spratek si mysli, ze je stredem sveta.

Ted vsak tapu, protoze nevim, jestli jsem vsechny predesle prispevky, v sekci "Dobry vtip", dobre pochotil.
Ty, ty, ty panove, ze jste me dostali a ja to zvojtil.

Sem se zase trochu napil na žal nad současnou situací a musím ti zase napsat.
Takovýho debila abys pohledal bigsmile bigsmile bigsmile Sorry, ale my tvrďáci si někdy holt nemůžem pomoci.
Doufám, že jsi již řádně naočkován, abychom v budoucnu nepřišli o tvůj skvělý genofond bigsmile... vlastně po očkování už máš ten genofod jinej... jsou lidi po očkování vlastně ještě lidi? By to skýtalo různé možnosti, že bych si pořídil pár mutantů na práci, před zákonem by byli jako ostatní domácí havěť, když nebudou makat, tak se utratěj, akorát bych to raději nežral. Co?bigsmile
Ale jak říkám, jsem připitý a jsme v sekci dobrý vtip, tak to neber vážněbigsmile

Petr J. (Člen)
02.06.2021 10:27:09
Offline

Re: Dobrej vtip !

Lihy psal:

....Doufám, že jsi již řádně naočkován, abychom v budoucnu nepřišli o tvůj skvělý genofond bigsmile... vlastně po očkování už máš ten genofod jinej... jsou lidi po očkování vlastně ještě lidi? By to skýtalo různé možnosti, že bych si pořídil pár mutantů na práci, před zákonem by byli jako ostatní domácí havěť, když nebudou makat, tak se utratěj, akorát bych to raději nežral. Co?bigsmile...

...nejhorší je, že to nemůžeš hodit ani prasatům, protože to prase chceš potom na rožeň...leda tím topit, ale nevím, jestli někdo už měřil, jakou to má výhřevnost. Dost daleko s tím před časem byli Němci, stavěli na to takové výtopny, ale nemohu dohledat, kolik tepla jim to dávalo....idontknow

Lihy (Člen)
02.06.2021 10:44:38
Offline

Re: Dobrej vtip !

Petr J. psal:

....Dost daleko s tím před časem byli Němci, stavěli na to takové výtopny, ale nemohu dohledat, kolik tepla jim to dávalo....idontknow

Nevim jestli EU nedotovala technický zázemí těch "skanzenů", ale amíci museli chudáci začít od píky, tak se rozhodli že zreciklují nějakou tu tunu plastovýho odpadu v rámci ekologie: https://www.bitchute.com/video/Ht2cWN9WfyQK/
no a pak šup s tim do betonovýho úložiště: https://www.bitchute.com/video/RDJUgFgWZJlJ/
Ale samozřejmě takovejm konspiracím by věřil jen blázen
Ps švanda je zadat klidně do youtube vyhledávání "optogenetics mouse aggression" a kdo chodil do školy tak mu dojde, že světlo je jen úzká část jednoho spektra....
ale dost už spekulací. Ten pán velíť se nebáti záhubců tělesných.... A hlavně "Nepřátel se nelekejte na množství nehleďte..."
Zdarec sranecbigsmile

Čigi (Člen)
02.06.2021 12:50:45
Offline

Re: Dobrej vtip !

Cau Lihy, jiz se mi po tvem ostrovtipu stejskalo. Kdyz tam priste naseres jeste vic tech krenicich se smajliku, lepe to pochopim.

Proverujes si, co slopes? Oni ten chlast delaj i z geneticky modifikovanych obilovin. I s tim zradlem nic moc pro tvrdaky. Stejky i uzene kolena vyrostly na GMO strave.

Nacipovanej jeste nejsem. Cekam, az sem nekdo prihodi svoje zusenosti, abych vedel, do ceho jdu. Asi se te ted boji, nepomohli anibigsmile

Take si davej pozor pri paleni geneticky modifikovanych. Je to sama voda a pokud i hubene, tak nezapalis. Treba dodat urychlovac. V krematoriu to vyhajcujou na 1200 a pak to plapola jedna radost. U spekounu si musi dat pozor, zacinaji na 1000, jnak by jim  neboztik bouchl. Napsal jsem to proto, aby jsi si dal bacha. Mas vodu nahrazenou alkoholem a to lip hori. Takze pri grilovackch a opekackach radeji udrzuj odstup.

ABik (Člen)
02.06.2021 14:10:27
Offline

Re: Dobrej vtip !

Čigi psal:

Cau Lihy, jiz se mi po tvem ostrovtipu stejskalo. Kdyz tam priste naseres jeste vic tech krenicich se smajliku, lepe to pochopim.

Proverujes si, co slopes? Oni ten chlast delaj i z geneticky modifikovanych obilovin. I s tim zradlem nic moc pro tvrdaky. Stejky i uzene kolena vyrostly na GMO strave.

Nacipovanej jeste nejsem. Cekam, az sem nekdo prihodi svoje zusenosti, abych vedel, do ceho jdu. Asi se te ted boji, nepomohli anibigsmile

Take si davej pozor pri paleni geneticky modifikovanych. Je to sama voda a pokud i hubene, tak nezapalis. Treba dodat urychlovac. V krematoriu to vyhajcujou na 1200 a pak to plapola jedna radost. U spekounu si musi dat pozor, zacinaji na 1000, jnak by jim  neboztik bouchl. Napsal jsem to proto, aby jsi si dal bacha. Mas vodu nahrazenou alkoholem a to lip hori. Takze pri grilovackch a opekackach radeji udrzuj odstup.

Já už jsem se bylgejstem načipovat nechal cool Vše probíhá bez následků. Chapadlo místo levé ruky už jsem měl good

Ondráš (Člen)
03.06.2021 12:32:14
Offline

Re: Dobrej vtip !

Lihy psal:

Ps švanda je zadat klidně do youtube vyhledávání "optogenetics mouse aggression" a kdo chodil do školy tak mu dojde, že světlo je jen úzká část jednoho spektra....

Sis nemohl vzpomenout na slovo elektromagnetickeho? cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2021 12:47:44
Offline

Re: Dobrej vtip !

ABik psal:
Čigi psal:

Cau Lihy, jiz se mi po tvem ostrovtipu stejskalo. Kdyz tam priste naseres jeste vic tech krenicich se smajliku, lepe to pochopim.

Proverujes si, co slopes? Oni ten chlast delaj i z geneticky modifikovanych obilovin. I s tim zradlem nic moc pro tvrdaky. Stejky i uzene kolena vyrostly na GMO strave.

Nacipovanej jeste nejsem. Cekam, az sem nekdo prihodi svoje zusenosti, abych vedel, do ceho jdu. Asi se te ted boji, nepomohli anibigsmile

Take si davej pozor pri paleni geneticky modifikovanych. Je to sama voda a pokud i hubene, tak nezapalis. Treba dodat urychlovac. V krematoriu to vyhajcujou na 1200 a pak to plapola jedna radost. U spekounu si musi dat pozor, zacinaji na 1000, jnak by jim  neboztik bouchl. Napsal jsem to proto, aby jsi si dal bacha. Mas vodu nahrazenou alkoholem a to lip hori. Takze pri grilovackch a opekackach radeji udrzuj odstup.

Já už jsem se bylgejstem načipovat nechal cool Vše probíhá bez následků. Chapadlo místo levé ruky už jsem měl good

A co 5G a GPS?😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
03.06.2021 13:10:37
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:

A co 5G a GPS?😁😁

Na to přece stačí čepička za alobalu. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2021 13:14:35
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

A co 5G a GPS?😁😁

Na to přece stačí čepička za alobalu. smokin

Ale ja se neptam jak to rusit..ja se ptam na kvalitu spojeni😉
Po prvni davce mam krapet vypadky spojeni tak jsem zvedavej jestli se to po druhy zlepsi.😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
03.06.2021 13:39:52
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

A co 5G a GPS?😁😁

Na to přece stačí čepička za alobalu. smokin

Ale ja se neptam jak to rusit..ja se ptam na kvalitu spojeni😉
Po prvni davce mam krapet vypadky spojeni tak jsem zvedavej jestli se to po druhy zlepsi.😁

5G a GPS je v pohodě, ale na Wi-Fi mám slabší příjem idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2021 13:44:55
Offline

Re: Dobrej vtip !

ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:


Na to přece stačí čepička za alobalu. smokin

Ale ja se neptam jak to rusit..ja se ptam na kvalitu spojeni😉
Po prvni davce mam krapet vypadky spojeni tak jsem zvedavej jestli se to po druhy zlepsi.😁

5G a GPS je v pohodě, ale na Wi-Fi mám slabší příjem idontknow

Pri dobrym 5G je to asi jedno😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
11.06.2021 00:07:06
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:
ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:


Ale ja se neptam jak to rusit..ja se ptam na kvalitu spojeni😉
Po prvni davce mam krapet vypadky spojeni tak jsem zvedavej jestli se to po druhy zlepsi.😁

5G a GPS je v pohodě, ale na Wi-Fi mám slabší příjem idontknow

Pri dobrym 5G je to asi jedno😁😁

https://worldwide.espacenet.com/patent/ … 2020060606
bigsmilebigsmilebigsmile
Ale co aspoň bude krypto ne? good O spojení bych se nebál ani na oceánu bo Starlink má pokrytí všude (minimálně jedním směrem bude komunikace velmi kvalitní a rychlá).

ps. číslo toho patentu je poněkud biblické... Já, Das humór! good

tajnej (Člen)
14.06.2021 15:04:08
Offline

Re: Dobrej vtip !

Helejte já už mám i druhou dávku a zatím necítím žádný problémy, to s těma čipama je asi fáma, jsem vpoho. Jenom některá slova, jako třeba 1101101110 0100111001 nebo 10010011110 se mi v smskách, nevím proč, začala sama mazat.

Mour (Člen)
14.06.2021 16:52:28
Offline

Re: Dobrej vtip !

tajnej psal:

Helejte já už mám i druhou dávku a zatím necítím žádný problémy, to s těma čipama je asi fáma, jsem vpoho. Jenom některá slova, jako třeba 1101101110 0100111001 nebo 10010011110 se mi v smskách, nevím proč, začala sama mazat.

Čoveče ja mam taky druhou a sem tam se mě do toho tvyho vzorce vsere 2, tak nevim bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.06.2021 18:11:09
Offline

Re: Dobrej vtip !

tajnej psal:

Helejte já už mám i druhou dávku a zatím necítím žádný problémy, to s těma čipama je asi fáma, jsem vpoho. Jenom některá slova, jako třeba 1101101110 0100111001 nebo 10010011110 se mi v smskách, nevím proč, začala sama mazat.

Hele ted jsem objevil dobrou radu jak na to. Pokud to budes zkouset tak pak dej vedet jestli jsi prestal mit chybovy hlaseni😁

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fb_img_1623686980180.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
14.06.2021 18:56:03
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:

Hele ted jsem objevil dobrou radu jak na to. Pokud to budes zkouset tak pak dej vedet jestli jsi prestal mit chybovy hlaseni😁
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 980180.jpg

Chybí ti tam: ZDÍLEJTE TO, NEŠ TO SMAŽOU!!!
cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
andre.marek (Člen)
14.06.2021 20:07:19
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:

Chybí ti tam: ZDÍLEJTE TO, NEŠ TO SMAŽOU!!!
cool

good bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
15.06.2021 09:49:30
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Hele ted jsem objevil dobrou radu jak na to. Pokud to budes zkouset tak pak dej vedet jestli jsi prestal mit chybovy hlaseni😁
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 980180.jpg

Chybí ti tam: ZDÍLEJTE TO, NEŠ TO SMAŽOU!!!
cool

Jo jo😁😁👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jaryn (Člen)
15.06.2021 14:15:35
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:
tajnej psal:

Helejte já už mám i druhou dávku a zatím necítím žádný problémy, to s těma čipama je asi fáma, jsem vpoho. Jenom některá slova, jako třeba 1101101110 0100111001 nebo 10010011110 se mi v smskách, nevím proč, začala sama mazat.

Hele ted jsem objevil dobrou radu jak na to. Pokud to budes zkouset tak pak dej vedet jestli jsi prestal mit chybovy hlaseni😁
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 980180.jpg

až ve mě hrklo, woe - moje druhá ex se teď jmenuje stejně... A nazory má podobný...bigsmile


God Gave me Everything I want
tajnej (Člen)
16.06.2021 09:37:59
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:
tajnej psal:

Helejte já už mám i druhou dávku a zatím necítím žádný problémy, to s těma čipama je asi fáma, jsem vpoho. Jenom některá slova, jako třeba 1101101110 0100111001 nebo 10010011110 se mi v smskách, nevím proč, začala sama mazat.

Hele ted jsem objevil dobrou radu jak na to. Pokud to budes zkouset tak pak dej vedet jestli jsi prestal mit chybovy hlaseni😁
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 980180.jpg

Zkouším ty magnety na pravou a levou ruku podle návodu, ale zatím s tím moc neumím. Nejdřív mi furt padaly, tak si je teď lepím tejpou, ale vždycky mi to pak secvakne ruce k sobě a děsně blbě se s tím pak jí. Asi se smířím s tím promazáváním smsek, jinak bych byl za chvíli jak Twiggy.

Americkej (Člen)
17.06.2021 09:56:01
Offline

Re: Dobrej vtip !

Potřebuješ magnetů víc, na všecky končetiny. A když si vyladíš i otáčení polarizace, vytvoříš si nakonec i úplně nový klouby. Pozdější výhody nejen při Twisteru jsou zřejmé.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
WenzelB6 (Člen)
17.06.2021 15:05:06
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jooo to byl hit magnetický náramky na bolest kloubů. Ničemu takovýmu sem nevjeřil.
Teď stačí jeden - dva píchance.
A panáček je fertigbigsmile

bubák (Člen)
17.06.2021 15:07:33
Offline

Re: Dobrej vtip !

VSTUPENKY WEMBLEY ....
Anglie vs. Česko
Úterý 22. června 2021
Výkop 21:00
Jeden z kamarádů má dva lístky do firemního sky boxu  na zápas Anglie proti Cesko. Zaplatil  £300 za jeden. Když je kupoval, tak si neuvědomil, že to bude ve stejný den jako jeho svatba odložená kvůli Covid 19.  Pokud máte zájem, hledá někoho, kdo by ho nahradil.


Je to na radnici v Hustopečích ve 14:30.  Nevěsta se jmenuje Mařenka, je jí 32, měří 172 cm, váží 54 kg, je docela hezká, je finančně nezávislá a je opravdu dobrá kuchařka.


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Drakoxxl (Člen)
18.06.2021 09:41:23
Offline

Re: Dobrej vtip !

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_konzumace.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Petr J. (Člen)
18.06.2021 09:46:37
Offline

Re: Dobrej vtip !

...a jaký to má tedy vliv? Dočetls to do konce? Podej referát...

VikecB12 (Člen)
18.06.2021 12:45:16
Offline

Re: Dobrej vtip !

Samozřejmě že to ženskýmu mozku prospívá,jak jinak by si daly v hlavě dohromady,že pro nákup nové kabelky,botiček atd. je třeba zblajznout trochu té dobroty od sponzorabigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drakoxxl (Člen)
20.06.2021 09:43:42
Offline

Re: Dobrej vtip !

Nedočetl jsem to, ale věřím, že pan profesor jako vedoucí práce byl spokojený bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Ondráš (Člen)
02.07.2021 11:53:08
Offline

Re: Dobrej vtip !

Taky v CR davaj do toho ockovani neco na zasmati?
Ja byl vcera a dneska rano jsem dostal zachvat smichu, kdyz jsem si mazal chleba maslem, premyslel jsem, jestli si k tomu jidlu mam sednout, nebo si ho dat na stojaka, protoze zvedat se z toho sedu je prece strasne namahavy a podobne situace. smokin
Asi se zacinam tesit na tu druhou davku.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.07.2021 14:28:12
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:

Taky v CR davaj do toho ockovani neco na zasmati?
Ja byl vcera a dneska rano jsem dostal zachvat smichu, kdyz jsem si mazal chleba maslem, premyslel jsem, jestli si k tomu jidlu mam sednout, nebo si ho dat na stojaka, protoze zvedat se z toho sedu je prece strasne namahavy a podobne situace. smokin
Asi se zacinam tesit na tu druhou davku.cool

Jsi si jistej ze jsi byl na ockovani proti zlutacky chripce?? Nebylo to neco zabavnejsiho??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
02.07.2021 18:04:32
Offline

Re: Dobrej vtip !

Podobný vočkování sem měl před štrnácti dnama na bečce,jen to teda nebylo ve stříkačcebigsmilebigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Radek-Ban (Člen)
03.07.2021 18:35:02
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ja se snad objednam taky jestli to zmastuje bigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
10.07.2021 01:09:43
Offline

Re: Dobrej vtip !

K.a.s.y.m. psal:

Jsi si jistej ze jsi byl na ockovani proti zlutacky chripce?? Nebylo to neco zabavnejsiho??

Jak praví jedno staré moudro: "To je jedno co piju, hlavně že se motám."smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
28.09.2021 18:27:40
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:

Jak praví jedno staré moudro: "To je jedno co piju, hlavně že se motám."smokin

Jo tak tím se taky řídím, nicméně v tradičnějším duchu. Ale kdo má rád moderní technologije musí skákat blahemgood
https://pathologie-konferenz.de/en/
pro technologické nadšence doporučuji přeskočit na čas 1:27:00 good

pro toho koho by zajímalo proč:
https://rumble.com/vcfnsq-planetrn-lock … sovou.html

Není ten svět krásný? bigsmile
ps. píšu to jen proto aby se rodiče zmysleli jestli to nechaj dát svejm potomkům. Dospělí ať si dělaj se svim tělem co chtěj....akorát by měli uvážit, že v případě větší solární erupce můžou shořet zevnitř...wine

Ondráš (Člen)
29.09.2021 14:51:02
Offline

Re: Dobrej vtip !

To prvni mi nefungovalo... Asi uz to nasli a zablokovali.bigsmile
Tu druhou pani... Jeji vysvetleni, co je to operacni system a proc ho musime kazde 2-3 mesice aktualizovat.... No...idontknow Ja myslim, ze i Filous by to vysvetlil lip a to to nemyslim nijak zle vuci nemu. Naopak. Myslim, ze by to davalo vetsi smysl nez tak, jak to vysvetlila ona.
Pani asi necetla van Helsinga, ten totiz to jeji zminovane "cislo selmy" vysvetluje uplne jinak. Ale Bible je v tomhle v zasade jako proroctvi od Nostradama. Taky si na to napasujete skoro cokoliv.

Kazdopadne, az na konci jsem pochopil o cem to video je. Je to vlastne teleshopping na jeji knihu (ktera tam nenapdane lezi v zaberu celou dobu). smile1 Vice mene marketingove video.
Ale nejvic me pobavilo, ze podle jejich doporuceni, nemame podporovat velke firmy jako je Amazon, aby vytvarely transhumanitni spolecnost... Ale, kdyz zajdete na Amazon a podivate se kolik knih tam prodava... smile1

https://www.amazon.com/s?k=Catherine+Au … -intl-ship


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
29.09.2021 15:55:12
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jo pockat... To prvni jsem vlastne nekde videl... Teda spis nejakou diskuzi k tomu.
https://manipulatori.cz/renomovani-pato … ch-znalcu/

...Konference se odehrála v „Patologickém ústavu Reutlingen“, který nelze najít na internetu a který nemá nic společného s existujícím „Ústavem pro patologii“ na klinice Reutlingen...

Tak to sem davam jen aby to bylo vyvazene.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Baltazar (Člen)
29.09.2021 16:46:02
Offline

Re: Dobrej vtip !

Je pravdou, že hlavní patolog Fakultní nemocnice v Heidelbergu Peter Schirmacher udělal v srpnu pitvu 40 lidí, kteří zemřeli do 14 dní po očkování. Přišel se zjištěním, že třetina zemřela následkem očkování, ostatní ne.
A Vám se zdá málo že třetina ze 40 lidí co pitval, zemřela na očkování? 13 lidí ze 40
Mě se to úplně málo nezdá


The father of the little princess of the dawn
Mour (Člen)
29.09.2021 17:25:32
Offline

Re: Dobrej vtip !

Baltazar psal:

Je pravdou, že hlavní patolog Fakultní nemocnice v Heidelbergu Peter Schirmacher udělal v srpnu pitvu 40 lidí, kteří zemřeli do 14 dní po očkování. Přišel se zjištěním, že třetina zemřela následkem očkování, ostatní ne.
A Vám se zdá málo že třetina ze 40 lidí co pitval, zemřela na očkování? 13 lidí ze 40
Mě se to úplně málo nezdá

bigsmilebigsmile ....matematika je krasna good ...i to manipulativni podani goodbigsmile ....a kolik bylo celkem ockovanych nepise bigsmilebigsmilebigsmile ...no bodejťbigsmilebigsmile

Baltazar (Člen)
29.09.2021 17:39:53
Offline

Re: Dobrej vtip !

Moure čerpal jsem ze článku co dal Ondráš, který vyvrací konspirace, tak si to přečti, mě to tedy dost překvapilo

https://manipulatori.cz/renomovani-pato … ch-znalcu/


The father of the little princess of the dawn
Lihy (Člen)
29.09.2021 22:38:28
Offline

Re: Dobrej vtip !

Hele mě je to fakt šumák co s kym bude nebo nebude, ale vadí mi experimentování na bezbranejch tvorech (v tomhle případě neplnoletejch dětech a těhotnejch) a tak se snažim upozornit na to v čom já cejtim nebezpečí. Toť vše.
Jinak když už se tu oháníme důvěryhodností zdrojů, tak tady máte toho vševěda z manipulatori.cz....
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f … ;typ=UPLNY
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Cemper

Že na tomhle webu mi někdo bude odkazovat na "zelenýho, antifa aktivistu" jako arbitra pravdy jen potvrzuje můj dojem, že rozum se z týhle planety dočista odstěhoval.... Po přečtení jeho "kariéry" je na snadě, že je jistě nestraný a finančně nezainteresovaný na rozdíl od těch pomatenců šířících konspirace, který na tom maximálně tratěj...leda že jsou masochisti a vzrušuje je když na ně pak kydaj hnůj bigsmile

Mour (Člen)
30.09.2021 09:26:24
Offline

Re: Dobrej vtip !

Baltazar psal:

Moure čerpal jsem ze článku co dal Ondráš, který vyvrací konspirace, tak si to přečti, mě to tedy dost překvapilo

https://manipulatori.cz/renomovani-pato … ch-znalcu/

Sorry partaku, ja ti asi nerozumimbigsmile jsi teda prekvapeny ze umrelo 14 lidi anebo ne ? Ja z toho clanku pochopil, ze ten patolog.vyzkum je blabol idontknow

Ondráš (Člen)
01.10.2021 09:00:13
Offline

Re: Dobrej vtip !

Já jsem to bral, že když je to ve vlákně Dobrej vtip!, že se to bere jako vtip a ne že se to bere vážně.smokin
Manipulátoři taky nejdou brát moc vážně. Už podle názvu. smile1 Ale alespoň uvádějí zdroje.

Ač o patologii, tím spíše v němčině, nemám ani páru, tak jsou věci, co mi přijdou trochu zvláštní.

- Snažil jsem se najít něco/někoho, kdo by k jejich konferenci měl kladné stanovisko, ale relevantní instituce se od toho spíš distancujou. Třeba tady: https://www.pathologie-dgp.de/die-dgp/a … 9-impfung/
- Kdo se k tomu naopak přidává je Aeronet (a ještě si přisadí na USA a Německo). https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-pr … onferenci/
- Jeden z těch "soudních a forenzních patologů" je prý Axel Bolland, který se věnuje léčitelství a alternativní medicíně (podle obličeje by to odpovídalo). http://www.ab-tt.de/cms/front_content.p … amp;lang=1 Co dělá na patologické "konferenci"?help
- Webová adresa byla zaregistrována v den konference (možno ověřit zde - https://www.eurodns.com/whois-search/date-domain-name). A samotný web taktéž vznikl až v den "konference". https://web.archive.org/web/*/pathologie-konferenz.de
- Obrázky uvedené v prezentaci na slajdu 105-108 (https://pathologie-konferenz.de/Tod_nac … enz_de.pdf) mi opravdu (když si vzpomenu na materiálové inženýrství ze školy) připomínají spíše krystaly solí, které ve vakcínách uvádí výrobce, než nanotechnologické roboty (ale nanorobota jsem nikdy neviděl, ten patolog ano?).

Ale samozřejmě, někdo to může vidět jinak a já se mohu mejlit.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
02.10.2021 00:19:52
Offline
Lihy (Člen)
02.10.2021 00:44:46
Offline
hlemejzd999 (Člen)
22.10.2021 18:18:47
Offline

Re: Dobrej vtip !

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_tag_reuterscom_2017_newsml_rc2zpy8h1pjq_1066725061.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
25.05.2022 23:28:11
Offline

Re: Dobrej vtip !

Tak tohle fakt pobavilo bigsmile Ti vědci jsou fakt bedny...
http://web.archive.org/web/202111240144 … _Final.pdf
pro ty co neradi čtou - najeď na stranu 10
vtip je v tom, že je to vydáno v listopadu 2021.
Uznávám... trochu černej humor bigsmilebigsmilebigsmile

Ferda.66 (Člen)
26.05.2022 21:49:33
Offline

Re: Dobrej vtip !

Lihy psal:

Tak tohle fakt pobavilo bigsmile Ti vědci jsou fakt bedny...
http://web.archive.org/web/202111240144 … _Final.pdf
pro ty co neradi čtou - najeď na stranu 10
vtip je v tom, že je to vydáno v listopadu 2021.
Uznávám... trochu černej humor bigsmilebigsmilebigsmile

hmmm...engliš...to si zase neco poctu idontknowsmokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr