Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prerabka B6S na B6N

jukka999 (Člen)
17.06.2023 08:32:36
Offline

Prerabka B6S na B6N

zdravim. viem, ze sa to uz riesilo. prerabam bandita 600s na 600n.. vsetky veci uz mam vyriesene, no okrem uchytenia budikov. mam problem zohnat vrchne okuliare a budiky, resp. uchytenie budikov zo 600n.. na partsdepot to vyjde velmi draho. ako ste to vyriesili? pripadne ak by mal niekto na predaj potrebne diely, rad ho ich zbavim 🙂

Ondráš (Člen)
19.06.2023 13:52:02
Offline

Re: Prerabka B6S na B6N

Jedině zkusit nějaký bazar, ale počítej s tím, že prodávající většinou ví, co stojí nové, takže podle toho je bude i prodávat.
Já jsem tehdy (přes 10 lety) sehnal na druhý pokus jeté v relativně slušném stavu asi za 7 tis. Nové tehdy stály okolo 20 tis.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jukka999 (Člen)
19.06.2023 14:51:21
Offline

Re: Prerabka B6S na B6N

Ondráš psal:

Jedině zkusit nějaký bazar, ale počítej s tím, že prodávající většinou ví, co stojí nové, takže podle toho je bude i prodávat.
Já jsem tehdy (přes 10 lety) sehnal na druhý pokus jeté v relativně slušném stavu asi za 7 tis. Nové tehdy stály okolo 20 tis.

no tie diely sa uz nedaju ani zohnat. presiel som vsetky bazare. a pri dnesnej cene bandita nema zmysel kupovat nove diely. dnes urobim formu z hlinikoveho plechu a potom to dam urobit asi z nerezu. upevnim ich na upevnovacie otvory na spinacku. nic ineho mi nenapada. uz ked som sa do toho pustil, tak uz nech to stoji zato. ked to bude fajn, mozem dat vyrobit viac kusov

K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2023 21:19:12
Offline

Re: Prerabka B6S na B6N

https://kasym.rajce.idnes.cz/Prestavba_Bandita/
Držák jsem prostě vyrobil a do horních brýlí jsem nechal navařit hliníkové kostky do kterých jsem to našrouboval.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr