Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

zzzmrzlinar (Člen)
18.04.2024 20:08:29
Offline

Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

Čao fešáci, nevíte někdo, kde bych sehnal levej dekl motoru ve stříbrný barvě, jako má limitka B12 2004. Mam to na velkou Inazumu, ta je má taky stříbrný.
Zkoušel jsem to na Partsdepot ale tam Inazumu vůbec nevedou a Bandita zase ne v limitce.

Nejdradsi bych origo, ale v nejhorším vezmu i náhradu.

Ferda.66 (Člen)
22.04.2024 23:52:39
Offline

Re: Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

jen sranda,ale zkousel jsi strejdu googla??? idontknow

zzzmrzlinar (Člen)
23.04.2024 00:14:55
Offline

Re: Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

Ferda.66 psal:

jen sranda,ale zkousel jsi strejdu googla??? idontknow

Ne, to mě vůbec nenapadlo smile1

Něco bude asi na eBay, jen ještě před pár lety to měl každý e-shop v Čechách, tak jsem myslel jestli nějaký český shop nezbyl nez to tahat jetý někde z Bangladéše

Ondráš (Člen)
24.04.2024 17:27:21
Offline

Re: Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

Nevím jestli si to nezkoušel, ale já když jsem byl ještě v Irsku, tak jsem si nechal posílat díly z Megazip.
Rešil sem tehdy problém, že něco prostě v Irsku nebylo a ani se nesnažili to shánět. Pamatuji se jak jste se mi tu smáli, že to maj přece všichni, že se toho válí po příkopech a ejhle... smile1
Zkus se podívat jestli tam nemaj co potřebuješ. Chvíli to trvá než to z Japonska dojde, ale máš k tomu i krásnej bonus, že je to zabaleno v originálních japonských novinách. smile1
https://www.megazip.net/zapchasti-dlya- … 4-y-723645
Jsou to ale nový díly, takže bazarově seženeš určitě levněji.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ferda.66 (Člen)
24.04.2024 23:49:47
Offline

Re: Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

Ondráš psal:

Nevím jestli si to nezkoušel, ale já když jsem byl ještě v Irsku, tak jsem si nechal posílat díly z Megazip.
Rešil sem tehdy problém, že něco prostě v Irsku nebylo a ani se nesnažili to shánět. Pamatuji se jak jste se mi tu smáli, že to maj přece všichni, že se toho válí po příkopech a ejhle... smile1
Zkus se podívat jestli tam nemaj co potřebuješ. Chvíli to trvá než to z Japonska dojde, ale máš k tomu i krásnej bonus, že je to zabaleno v originálních japonských novinách. smile1
https://www.megazip.net/zapchasti-dlya- … 4-y-723645
Jsou to ale nový díly, takže bazarově seženeš určitě levněji.

podobne to maji na partsdeport.cz

zzzmrzlinar (Člen)
25.04.2024 20:41:54
Offline

Re: Stříbrnej, levej kryt motoru, B12 limit, Inazuma

Ondráš psal:

Nevím jestli si to nezkoušel, ale já když jsem byl ještě v Irsku, tak jsem si nechal posílat díly z Megazip.
Rešil sem tehdy problém, že něco prostě v Irsku nebylo a ani se nesnažili to shánět. Pamatuji se jak jste se mi tu smáli, že to maj přece všichni, že se toho válí po příkopech a ejhle... smile1
Zkus se podívat jestli tam nemaj co potřebuješ. Chvíli to trvá než to z Japonska dojde, ale máš k tomu i krásnej bonus, že je to zabaleno v originálních japonských novinách. smile1
https://www.megazip.net/zapchasti-dlya- … 4-y-723645
Jsou to ale nový díly, takže bazarově seženeš určitě levněji.

Dík za tip, mají toho víc než na Partsdepot, jen 330 dolarů bez pošty není málo, budu ještě goglit

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr