Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » 4.8.chorvatsko

Zadek (Člen)
25.07.2007 21:07:26
Offline

4.8.chorvatsko

Zdar 4.8.jedu s baťůžkem do Chorvatska na Krk.Nemáte někdo stejnou cestu ne třeba i se stejným cílem....Jo a jedeme přez Dolní Dvořiště!


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
PALOUS (Člen)
25.07.2007 21:09:20
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek psal:

Zdar 4.8.jedu s baťůžkem do Chorvatska na Krk.Nemáte někdo stejnou cestu ne třeba i se stejným cílem....Jo a jedeme přez Dolní Dvořiště!

Zamávám ti ze vzduchubigsmile


Jebat motorky :-)
bečka (Člen)
26.07.2007 00:36:12
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

ani ses nepochlubil...good


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Honzik1 (Člen)
26.07.2007 09:38:49
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek psal:

Zdar 4.8.jedu s baťůžkem do Chorvatska na Krk.Nemáte někdo stejnou cestu ne třeba i se stejným cílem....Jo a jedeme přez Dolní Dvořiště!

Zdarec, Jo my jedem taky s mladou v ten samej termín tím samým směrem. Plánujem v pátek někam k lipnu a v sobotu ráno dál. Já B12, Stáňa FZS 600. Třeba bychom se mohli nějak domluvit. Cíl ještě přesně nemáme ale já bych se chtěl kouknout na Hvar a když bude síla tak taky na Dubrovník. Celou cestu bych ale viděl hodně volně. Stáňa teprve začíná.smile1 Každopádně písni kudy přesně chcete jet. Já to vidím asi Linz, Klagenfurt, Ljubljana anebo Linz, Graz, Maribor, Zahreb a po dálnici až do Zadaru.


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Zadek (Člen)
26.07.2007 18:12:43
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

honzík:Zdar to sem rád!Cestu mám naplanovanou přez ten Klagenfurt,asi 80km na dálnici před Gracem odbočka,přez Judenburg!!Prej je tam supr krajina!A jinak vyrážíme v sobotu ráno,ale myslím že bych chtěl bejt tak okolo 7hod na Dvořišti.Myslíš že by to byl pro vás problém?


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Zadek (Člen)
26.07.2007 18:14:57
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

bečka psal:

ani ses nepochlubil...good

Dneska sem byl ve Vishayi a ty prej jedeš do Francie....na 14 dní...ani ses nepochlubil!!!!good


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
bečka (Člen)
26.07.2007 21:36:10
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

jenom na tejden


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Honzik1 (Člen)
26.07.2007 23:15:52
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek psal:

honzík:Zdar to sem rád!Cestu mám naplanovanou přez ten Klagenfurt,asi 80km na dálnici před Gracem odbočka,přez Judenburg!!Prej je tam supr krajina!A jinak vyrážíme v sobotu ráno,ale myslím že bych chtěl bejt tak okolo 7hod na Dvořišti.Myslíš že by to byl pro vás problém?

No na pražáka je to dost brzybigsmile Ne bané, taky bych chtěl vyrazit takle brzo. My plánujeme noclech někde u Lipna, ale ješte nevim jestli nám tam vyjde nocleh, tak si přivstanem a sejdeme se na hranicích.Kam byste to chtěli natáhnout v tu sobotu? Až nekam do Chorvatska?idontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Honzik1 (Člen)
26.07.2007 23:32:24
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek: Ještě mě napadá, že zítra jedem do Čimelic a celý víkend se budem motat kolem písku, tak kdybys chtěl můžem se někde potkat a pokecat. Tel.: mám v profilugood


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Zadek (Člen)
27.07.2007 21:09:28
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

honzík:No my chceme dojet v tu sobotu az na Krk,ale jestli máte naplánovanou zastávku někde po cestě tak to je samozdřejmě jenom na vás!Budu rád když nepojedeme sami!I když jenom kousek!
Jestli tady budete i v neděli tak se ozvu a dáme spicha!Čimelice a Písek je kousek od nás.Když tak bych se ozval,ale zítra přez den vůbec nemůžu!
Zítra večer sem kouknu!
Tak zatím zdarec


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Zadek (Člen)
27.07.2007 21:12:38
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Bečka:I to je dobr.A kam máte naplánováno jet?Sever jih?V budoucnu si chci projet Normandii a celý to severní pobřeží!Můj sen!Tak snad někdy!!!!čus pussy


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
bečka (Člen)
27.07.2007 23:28:52
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

po jižním pobřeží asi do Marseille. Po cestě přes Grossglockner


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Jarken (Člen)
28.07.2007 09:38:30
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek:
Neblbněte po dálnici až do Grazu idontknow, za Vídni cca po 40 Km, za Neustadtem sjeďte(pokud plánujete jet na Judenburg) na schnellstrasse č.S6 směr Bruck an der Mur-Judenburg, je to čytřproudovka a zatáčky, ne pitomá dálnice!Z Judenburgu pak na Klagenfurt a přes Loiblpas, Tržič ve Slovinsku na dálnici Kranj-Ljubljana atd...no né? No ano! good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
šmidaN (Člen)
28.07.2007 11:10:06
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

jj ,jarken  ma pravdu ,po dalnici do grazu je to max.otrava a max.nezáživná cesta ,možná je rychlá ,ale usneš a budeš se fest nudit ...mužu potvrdit ,jel jsem na graz před pár dny ,nehledě že jedeš v betonovým korytě ,pač kaštani budujou pulku pulky jejich echt strasse,kdybch nepospichál určitě bych sjel z dalnice ,dalnice v slovinsku byla o 90 proc.lepší ...

Zadek (Člen)
28.07.2007 18:18:02
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

jo jo chlapí..my máme vplánu přez Linz na Grac po dálnici,ale před Gracem uhneme na Judenburg a tam jsou právě ty supr selnice,tak aby sme nejeli jen po dálnících!Taková zatáčkovitá vložka!Ale dík za radu!


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Zadek (Člen)
28.07.2007 18:19:10
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

bečka:good


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Honzik1 (Člen)
29.07.2007 17:29:46
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek psal:

honzík:No my chceme dojet v tu sobotu az na Krk,ale jestli máte naplánovanou zastávku někde po cestě tak to je samozdřejmě jenom na vás!Budu rád když nepojedeme sami!I když jenom kousek!
Jestli tady budete i v neděli tak se ozvu a dáme spicha!Čimelice a Písek je kousek od nás.Když tak bych se ozval,ale zítra přez den vůbec nemůžu!
Zítra večer sem kouknu!
Tak zatím zdarec

Zdarek tak my už jsme zase v Praze. Určitě bychom jeli s Vámi. Ještě nevíme jak to dáme, jestli na jeden zátah nebo na dva. Uvidíme cestou a když tak se rozdělíme. Já bych to dal klido na jeden, ale jak jsem psal tak Stána teprve začíná tak to nechci hrotit. V kolik vyrážíte od Vás?


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Zadek (Člen)
29.07.2007 21:22:38
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zdar.My vyrážíme tak cca po 5 hodině.A jinak jezdíme taky v klidu a v Rakousku dle předpisů,aby dovolená nevyšla zbytečně dráž!Takže mi to vychází na 7hodinu na Dolním Dvořišti.Souhlas?


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Honzik1 (Člen)
29.07.2007 22:27:18
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek psal:

Zdar.My vyrážíme tak cca po 5 hodině.A jinak jezdíme taky v klidu a v Rakousku dle předpisů,aby dovolená nevyšla zbytečně dráž!Takže mi to vychází na 7hodinu na Dolním Dvořišti.Souhlas?

Jojo souhlas. Hale kde se necháváte pojistit? Tak to nějak studuju a zatim nevim koho si vybrat idontknow Se těším jak malej kluk bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Zadek (Člen)
30.07.2007 21:37:44
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Já ti přesně nevím,bo sem toto neobstarával,ale myslím že u Generalli.Ono je to celkem jedno a moc to nestrojí!Asi 160kč na týden!surprisedSakra to je nějak málo!Asi to tak je!bigsmile
Jinak se taky těším...sleduju počasísmile2zatím to nevypadá nějak růžově,ale snad to bude trochu přijatelný!
Tak zatím zdar


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Honzik1 (Člen)
03.08.2007 10:35:57
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Zadek psal:

Já ti přesně nevím,bo sem toto neobstarával,ale myslím že u Generalli.Ono je to celkem jedno a moc to nestrojí!Asi 160kč na týden!surprisedSakra to je nějak málo!Asi to tak je!bigsmile
Jinak se taky těším...sleduju počasísmile2zatím to nevypadá nějak růžově,ale snad to bude trochu přijatelný!
Tak zatím zdar

Tak je to tu, dneska to v práci zatáhnem dřív, naházíme věci na motky a hurá na Lipno, zítra v 7:00 na D.Dvořišti bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Ondráš (Člen)
03.08.2007 10:40:08
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Honzik1 psal:
Zadek psal:

Já ti přesně nevím,bo sem toto neobstarával,ale myslím že u Generalli.Ono je to celkem jedno a moc to nestrojí!Asi 160kč na týden!surprisedSakra to je nějak málo!Asi to tak je!bigsmile
Jinak se taky těším...sleduju počasísmile2zatím to nevypadá nějak růžově,ale snad to bude trochu přijatelný!
Tak zatím zdar

Tak je to tu, dneska to v práci zatáhnem dřív, naházíme věci na motky a hurá na Lipno, zítra v 7:00 na D.Dvořišti bigsmile

Tak hlavně vofafrně, ať se vrátíš zase na motorce...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik1 (Člen)
03.08.2007 12:21:02
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Ondráš psal:
Honzik1 psal:
Zadek psal:

Já ti přesně nevím,bo sem toto neobstarával,ale myslím že u Generalli.Ono je to celkem jedno a moc to nestrojí!Asi 160kč na týden!surprisedSakra to je nějak málo!Asi to tak je!bigsmile
Jinak se taky těším...sleduju počasísmile2zatím to nevypadá nějak růžově,ale snad to bude trochu přijatelný!
Tak zatím zdar

Tak je to tu, dneska to v práci zatáhnem dřív, naházíme věci na motky a hurá na Lipno, zítra v 7:00 na D.Dvořišti bigsmile

Tak hlavně vofafrně, ať se vrátíš zase na motorce...good

Jojo, včera jsem koukal na ČT1 na ten Fenomén dnes-život na dvou kolech, kurva musím to krotit. No ale pojedem s mladou tak to nebude žádná divočinagood


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Ondráš (Člen)
03.08.2007 12:26:58
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

No tak to já bych si třeba i zadivočil když bych jel s mladou...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
03.08.2007 12:57:37
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

PALOUS psal:
Zadek psal:

Zdar 4.8.jedu s baťůžkem do Chorvatska na Krk.Nemáte někdo stejnou cestu ne třeba i se stejným cílem....Jo a jedeme přez Dolní Dvořiště!

Zamávám ti ze vzduchubigsmile

ja z lodi smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zadek (Člen)
03.08.2007 21:44:16
Offline

Re: 4.8.chorvatsko

Kuva,tak zítra ráno v pět(smile1to spívá Nohavica)už se těším.Tak doufám že to bude bez problémů!!!
Za týden zase tady!!!


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr