Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

Zadek (Člen)
24.09.2007 18:46:04
Offline

Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

Zdarec...nemáte někdo zkušenosti s Motospeedem v Češnovicích u Č.Budějovic?Bratránek tam má vyhlídlí Virago 535 tak zjištuju co se dá!!help


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
fifa b 12 (Člen)
24.09.2007 20:08:49
Offline

Re: Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

je s nima docela domluva  to víš délaj to pro prachy tahaj to všechno z venku ale nemaj špatny mašiny neslišel sem nějakou špatnou pomluvugood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
vorel (Člen)
24.09.2007 21:38:09
Offline

Re: Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

znám jednu sodružku co má vod nich géeso a taky je spokojená
a navíc češňovicích je supr hospoda


řikám si hurikán
sharis (Člen)
25.09.2007 11:54:38
Offline

Re: Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

Zadek psal:

Zdarec...nemáte někdo zkušenosti s Motospeedem v Češnovicích u Č.Budějovic?Bratránek tam má vyhlídlí Virago 535 tak zjištuju co se dá!!help

Z vlastni zkusenoti vim ze jsou slusni a na nic si nehrajou.Byli jsme tam pro litrove SV a nez jsem tam jeli tak poslal fotky protoze bylo bourane a pak opravene tak nejdrvi fotky jak to vypadalo bourany a pak jak je to opraveny vsechno bylo tak jak melo byt.No a pak cestou domu se nam vlastni vinnou stala takova mala neprijemnost,ale to jsme zjistili az kdyz jsme to privezly dom tak jsme tam volali a ochotne nam s tim pomohli atd ... proste good

Billy (Člen)
25.09.2007 12:59:14
Offline

Re: Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

sharis psal:
Zadek psal:

Zdarec...nemáte někdo zkušenosti s Motospeedem v Češnovicích u Č.Budějovic?Bratránek tam má vyhlídlí Virago 535 tak zjištuju co se dá!!help

Z vlastni zkusenoti vim ze jsou slusni a na nic si nehrajou.Byli jsme tam pro litrove SV a nez jsem tam jeli tak poslal fotky protoze bylo bourane a pak opravene tak nejdrvi fotky jak to vypadalo bourany a pak jak je to opraveny vsechno bylo tak jak melo byt.No a pak cestou domu se nam vlastni vinnou stala takova mala neprijemnost,ale to jsme zjistili az kdyz jsme to privezly dom tak jsme tam volali a ochotne nam s tim pomohli atd ... proste good

takovejch je asi hodne malo, to cucim ze tady v CR se nekdo normalni najde jeste idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sharis (Člen)
25.09.2007 13:25:25
Offline

Re: Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

Billy psal:
sharis psal:
Zadek psal:

Zdarec...nemáte někdo zkušenosti s Motospeedem v Češnovicích u Č.Budějovic?Bratránek tam má vyhlídlí Virago 535 tak zjištuju co se dá!!help

Z vlastni zkusenoti vim ze jsou slusni a na nic si nehrajou.Byli jsme tam pro litrove SV a nez jsem tam jeli tak poslal fotky protoze bylo bourane a pak opravene tak nejdrvi fotky jak to vypadalo bourany a pak jak je to opraveny vsechno bylo tak jak melo byt.No a pak cestou domu se nam vlastni vinnou stala takova mala neprijemnost,ale to jsme zjistili az kdyz jsme to privezly dom tak jsme tam volali a ochotne nam s tim pomohli atd ... proste good

takovejch je asi hodne malo, to cucim ze tady v CR se nekdo normalni najde jeste idontknow

Taky me jednani z jejich strany dost prekvapilo,ale mam rada kdyz se jedna na ferovku a nic se netaji takze zkusenost good
oproti tomu kdyz jsem ji jela pro ZXR-ku a typek mi tvrdil kdesi cosi jen aby se motorky zbavil no,ale tohle asi zna kazdej

Zadek (Člen)
25.09.2007 19:28:50
Offline

Re: Zkušenosti s Motospeed okr.ČB

Jo jo to rád slyším...není nad to když se člověk zeptá!!!
V sobotu to tam jedeme omrknout!!Jinak díky všem za info!A zdrarec!!!
vorel:Hospodu znám....good


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr