Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » LaĎák

LosBanditos (Člen)
10.10.2007 15:56:53
Offline

LaĎák

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.


LosBanditos adios !
osiris (Člen)
10.10.2007 16:01:22
Offline

Re: LaĎák

...já ti poradím úplně jinou věc, tvoje dotazy na všechno přibejvaj a přibejvaj, zkus zase chvilku číst smile1

...k tématu, tohle nevyřešíš, není na světě věc aby s ní byli spokojeni všichni
...chceš kvalitu, zaplať a kup značku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ABik (Člen)
10.10.2007 17:09:40
Offline

Re: LaĎák

LosBanditos psal:

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.

Stav se s motorkou ke mě do garáže a já ti roxorem kuchnu origo a máš po problému idontknow
Čti, hledej na netu...najdeš snad všechno, včetně křivek...
Jestli řešíš laďák finančně, tak se na to vyser a nalij to do nádrže bigsmile Pojede to i s origo good

Billy (Člen)
10.10.2007 19:27:10
Offline

Re: LaĎák

Bez ladaku to neni wono smile1, musi to rvat kua prece !!!!!!!!!!!!! moje mati to taky nikdy nepochopi, rika ze si vic liby kdyz to ma tzv. zvuk vysavace sick ,   nee musi to RVAT jak kravagood


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
10.10.2007 19:43:58
Offline

Re: LaĎák

hele ja mam nejakej ten jak se to mu rika neni to trubka ale takovej oval neznackovej ale zvuk je libovej koupil ho majitel predemnou hh


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
marcoo (Člen)
10.10.2007 22:40:57
Offline

Re: LaĎák

Billy psal:

Bez ladaku to neni wono smile1, musi to rvat kua prece !!!!!!!!!!!!! moje mati to taky nikdy nepochopi, rika ze si vic liby kdyz to ma tzv. zvuk vysavace sick ,   nee musi to RVAT jak kravagood

Mamince vysvětli,že s vysavačem jsi na silnici mezi autama nepřehlednej a že tě musej slyšet...pochopígood

ross (Člen)
11.10.2007 19:56:45
Offline

Re: LaĎák

Mrkni do bazarů. Mám taky starší a zvuk jak vínogood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
hans (Člen)
11.10.2007 20:55:07
Offline

Re: LaĎák

teda mě po jízdě hučí v kebuli i s vysavačem....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
maňas (Člen)
11.10.2007 21:34:14
Offline

Re: LaĎák

hans psal:

teda mě po jízdě hučí v kebuli i s vysavačem....

pokud si k tomu sjel ještě něco inčího bigsmile bych to pochopil,ale po vysavači nemívám žádné následkygood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
misi (Člen)
12.10.2007 08:07:49
Offline

Re: LaĎák

LosBanditos psal:

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.

Ahoj .... BycH ze chtěl woptat Jak jeto z těmi wyfuki .... bigsmile


Blu one.... old one
LosBanditos (Člen)
12.10.2007 10:09:44
Offline

Re: LaĎák

ABik psal:
LosBanditos psal:

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.

Stav se s motorkou ke mě do garáže a já ti roxorem kuchnu origo a máš po problému idontknow
Čti, hledej na netu...najdeš snad všechno, včetně křivek...
Jestli řešíš laďák finančně, tak se na to vyser a nalij to do nádrže bigsmile Pojede to i s origo good

Prachy neřeším, ale 8000 určo nedám


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
12.10.2007 10:10:59
Offline

Re: LaĎák

Billy psal:

Bez ladaku to neni wono smile1, musi to rvat kua prece !!!!!!!!!!!!! moje mati to taky nikdy nepochopi, rika ze si vic liby kdyz to ma tzv. zvuk vysavace sick ,   nee musi to RVAT jak kravagood

přesně tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


LosBanditos adios !
ABik (Člen)
12.10.2007 10:19:47
Offline

Re: LaĎák

Tak pánové jestli řešíte jenom to, aby to řvalo, tak mám skladem mnoho vzduhotechnického potrubí jakéhokoli průměru (pokud chcete mám i něco hranatého) bigsmilesmile1bigsmile
Stavte se u mě, něco tam natexujeme. Levně, rychle, kvalitně goodbigsmile

Musím se zeptat Losera jestli mě vezme k sobě do firmy smile1

maňas (Člen)
12.10.2007 15:36:54
Offline

Re: LaĎák

kurňa firma už je to tu zasbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
666killer (Člen)
13.10.2007 09:53:42
Offline

Re: LaĎák

pussytak ho kua vykuchaj a bude ti to rvat ako krava to ti garantujembigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
fido (Člen)
13.10.2007 21:05:04
Offline

Re: LaĎák

jj killerův laďák je něco luxusníhogoodsmile1

až mě to zaskočilo, když sem za ním jel...


bla...blabla...!
666killer (Člen)
14.10.2007 08:50:19
Offline

Re: LaĎák

troska z toho huci v bedne ale ako si vravel at te je slisetbigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
14.10.2007 08:58:34
Offline

Re: LaĎák

kua slyset


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Dudyn (Člen)
15.10.2007 23:36:05
Offline

Re: LaĎák

LosBanditos psal:

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.

Mam kamose co ma jakousi Yoshimuru na B12 a je to masakr randal, asi bych mohl doporucit :))) S mym origosem B6 je to jako vrana a komar :))

Palino (Člen)
15.10.2007 23:40:01
Offline

Re: LaĎák

Dudyn psal:
LosBanditos psal:

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.

Mam kamose co ma jakousi Yoshimuru na B12 a je to masakr randal, asi bych mohl doporucit :))) S mym origosem B6 je to jako vrana a komar :))

bigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Koldan (Člen)
16.10.2007 07:13:37
Offline

Re: LaĎák

Dudyn psal:
LosBanditos psal:

Ahoj, tak jsem zvědaví na Vaše doporučo. CHci si koupit laďáček. Tak mi poraďte, které značky ano a které zase ne. V9m o výfukách toho bylo napsáno mraky. Já nechci konkrétní výfuk. Jenom oblečně, které značky vyhledávat a které ne.

Mam kamose co ma jakousi Yoshimuru na B12 a je to masakr randal, asi bych mohl doporucit :))) S mym origosem B6 je to jako vrana a komar :))

jošimura?to budů ňácí vjetnamci,beztak to má z tržnice,sem to nigdy neslyšel,jo škorpion,to je značkabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr