Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Krkonošský deníček aneb vývoj Pražáka

fido (Člen)
03.11.2007 14:31:41
Offline

Krkonošský deníček aneb vývoj Pražáka

KRKONOŠSKÝ DENÍČEK


12.  října
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Krkonoších. Bože, jak je zde krásně! Už se nemohu dočkat, až majestátní horské vrcholy  pokryje sníh.

20. října
Krkonoše jsou tím  nejkrásnějším místem na zemi. Podnikli jsme malý výlet do okolí a přitom jsme  viděli několik jelenů. Jak byli nádherní! Zdá se, že jelen je jedno z  nejúžasnějších zvířat na zemi.

11.  listopadu
Brzy začne lovecká sezóna. Nechápu, jak někdo může zabít něco tak překrásného, jako je jelen. Doufám, že už konečně začne  sněžit.

2. prosince
Minulou noc krásně  sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou sněžnou pokrývkou. Krása  jako na vánočním pohledu. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme  rodinnou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem  znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady  miluji.

12. prosince
Minulou noc  připadl další bílý sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou  cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel.

19. prosince
Další  sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do  práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Zasranej sněžnej  pluh!

22. prosince
Včera napadlo ještě  víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej,  že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím cestu. Hajzl  jeden!

25. prosince
Veselé Vánoce! Víc  zasranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho parchanta, co řídí  sněžnej pluh, tak ho nakopu do prdele. Nechápu, proč prostě na tu zasranou  silnici nepoužívaj víc soli,která by ten sajrajt  rozpustila.

27. prosince
Zase napadl  vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák s výjimkou  prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec i pluh uvízl  v závěji a ten ksindl řidič si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že  jsem jich už šest
zlámal, když jsem prohazoval zahrnutou příjezdovku, a pak  jsem do něj mlátil tou sedmou. Dal se na  útěk.

28. prosince
Konečně jsem se  dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu  pro nějaké jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen, už se to nedalo  ubrzdit. Mám na autě škodu za padesát tisíc. Ty bestie by se měly postřílet.  Že je ti lovci v sezóně nevymlátili  všechny!

10. března
Odvezl jsem auto  do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět od té  debilní soli, kterou ty hovada sypou silnice.

12.  dubna
Odstěhovali jsme se zpátky do Prahy. Teď teprve vidím, jak je to nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít v takové prdeli, jako jsou  Krkonoše.


bla...blabla...!
marcoo (Člen)
03.11.2007 23:41:04
Offline

Re: Krkonošský deníček aneb vývoj Pražáka

bohužel jsem taky z tý prdele.bigsmile

maňas (Člen)
04.11.2007 08:42:55
Offline

Re: Krkonošský deníček aneb vývoj Pražáka

člověk je tvor přispůsobivý bigsmile na sníh sem si zvyknul a pro jistotu koupil traktor s radlicejbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
04.11.2007 15:54:04
Offline

Re: Krkonošský deníček aneb vývoj Pražáka

ani jedno nebral, jen azijegood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Salam (Člen)
04.11.2007 17:31:10
Offline

Re: Krkonošský deníček aneb vývoj Pražáka

ale jinak je tady krasne

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr