Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak na zadní?

Antikrist (Člen)
07.01.2007 10:48:54
Offline

Jak na zadní?

Zdar mám svojí první velkou motorku asi tři měsíce.Pls je nějakej trik jak postavit B600 na zadek?Jo a nepište mi že si mám koupit dvanáctkuidontknow. Dík


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
maňas (Člen)
07.01.2007 10:53:06
Offline

Re: Jak na zadní?

No tak to bych ti nepsal,i když jí mám,ale závisí to asi na tom jak to moc chceš,mě to neláká,myslím jízdu po zadním,bo sem asi trochu měkej.Ale co vím od kluků tak šestce se musí malinko pomoct nadhozem,dvanda jde prý sama.


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
yello (Člen)
07.01.2007 10:53:49
Offline

Re: Jak na zadní?

Nic ve zlym,ale zkousej to az ji budes mit "v ruce".idontknowsmile1


...che palle !!!
maňas (Člen)
07.01.2007 10:55:02
Offline

Re: Jak na zadní?

yello psal:

Nic ve zlym,ale zkousej to az ji budes mit "v ruce".idontknowsmile1

No taky si to říkám a asi my to chvilku potrvá protože ji nám teprve cca 5000 km


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
07.01.2007 11:03:55
Offline

Re: Jak na zadní?

za prvý mi to přijde jako blbost, stavět něco na zadním když na tom po takový chvíli zaručeně neumim......a za druhý mi to přijde jako blbost i normálně....bigsmile
ale jelikož jsem to sám dělal na jawách taky, tak vím, že sám jde na zadek dokonce i kefl, bez nějakýcho škubnutí apod.....stačí se trochu převážit dozadu, popřípadě hupnout na zadní stupačky.....bigsmilebigsmile
tak nevidím důvod, proč by šestka nešla taky sama.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Michal (Člen)
07.01.2007 11:11:35
Offline

Re: Jak na zadní?

Kámoš na B6 to staví na zadek pořád a řikal to, že jde jenom na jedničku a ještě tomu musí pomoc přes spojku a při přeřazování mu to prej stejně spadne, takže to stejně nemá cenu stavět. Prostě na to nejsou koníky. Já osobně togood nikdy nezkoušel a asi ani zkoušet nebudu - mam jí rád

maňas (Člen)
07.01.2007 11:24:43
Offline

Re: Jak na zadní?

To michal: jsem na tom stejně
To hans: já ji nikdy neměl a kámoši zas nejsou takoví zavodníci po zadním,asik to jde,když to tvrdíš proč ne.Myslel jsem teda jako bez převažování a podobnejch pokusů.


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
07.01.2007 11:26:46
Offline

Re: Jak na zadní?

maňas psal:

To michal: jsem na tom stejně
To hans: já ji nikdy neměl a kámoši zas nejsou takoví zavodníci po zadním,asik to jde,když to tvrdíš proč ne.Myslel jsem teda jako bez převažování a podobnejch pokusů.

já to netvrdím, já si to jen myslím bigsmile  (když to zvládne 3,5 koníků pincka...smile1)
já sám totiž ještě bandasku nemám smile2


Sapere Aude
www.gunlex.cz
maňas (Člen)
07.01.2007 11:32:02
Offline

Re: Jak na zadní?

hans psal:
maňas psal:

To michal: jsem na tom stejně
To hans: já ji nikdy neměl a kámoši zas nejsou takoví zavodníci po zadním,asik to jde,když to tvrdíš proč ne.Myslel jsem teda jako bez převažování a podobnejch pokusů.

já to netvrdím, já si to jen myslím bigsmile  (když to zvládne 3,5 koníků pincka...smile1)
já sám totiž ještě bandasku nemám smile2

Jasně pohoda ale,ráditě uvítáme mezi bandaskářema,zapracuj na tombigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
07.01.2007 11:37:05
Offline

Re: Jak na zadní?

pracuju jak černej.........bigsmile
už jsem měl kup sjednanej, ale spořitelna mi nevydala peníz před dovršením cílový částky a to bude až na jaře.....smile2
takže aktivně saju informace a dělám chytrýho...bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
maňas (Člen)
07.01.2007 11:40:11
Offline

Re: Jak na zadní?

hans psal:

pracuju jak černej.........bigsmile
už jsem měl kup sjednanej, ale spořitelna mi nevydala peníz před dovršením cílový částky a to bude až na jaře.....smile2
takže aktivně saju informace a dělám chytrýho...bigsmile

tak něco vo tom evidentně víš,ale do jara je už jen kousek,tak to budeš moct vyzkusit na vlastní kůži a lobuješ za 600,nebo 1200 ?


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
07.01.2007 11:45:37
Offline

Re: Jak na zadní?

no to právě ještě nevím....pokud se naskytne příležitost koupit 1200 za levnější peníz, tak asi jdu do ní, ale jelikož je takových nabídek málo, tak koupím asi 600.
bohužel, prachů je málo.....smile1
tady celkem rozvádíme diskuzi do jinýho tématu, tak aby nám pan moderátor nenaplácal...bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
maňas (Člen)
07.01.2007 11:51:14
Offline

Re: Jak na zadní?

osi teď nemůže leje na srazu,tak nás maximálně vypere,až se vrátí a ve finále je to diskuze tak proč by sme to nemohli probrat,no néidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
07.01.2007 11:59:27
Offline

Re: Jak na zadní?

toť fakt, já guma jsem si myslel, že jsme v technice......idontknow
takže os na nás nemůže....bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
07.01.2007 13:46:21
Offline

Re: Jak na zadní?

Na zada de vsechno.Na kazdym bajku je to ale lepší pres spojku,protoze to de zvednout uz od nizsích otacek a pak ma clovek víc casu na jizdu po zadnim nez se mu vytocí motor a spadne to dolu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jerry (Člen)
07.01.2007 14:00:04
Offline

Re: Jak na zadní?

No jasně. Jezdil jsem to trénovat na velký prázdný parkoviště vedle Strahovskýho stadionu. Pořád jsem dělal kraviny až jsem zjistil že jak jsem dopadal zpátky na zem, tak mi vyskákali různý plastový krytky a špunty a nakonec mi odletěl i štítek a tak jsem prostě usoudil že je to celý kravina a od tý doby na to kašlu. Nejezdím na efekt.A navíc, kdyby mě viděla mamka asi by mi zamknula fernet.bigsmilebigsmile A možná by mi zakázala chodit za ní do práce.bigsmilebigsmilebigsmilebeerbeerbeer


A kurva...
VikecB12 (Člen)
07.01.2007 14:05:38
Offline

Re: Jak na zadní?

Kdyz se to umí je to zívačka a nic nekurvíšbigsmile Mam dve videa v me složce na FTP,muzeš zhodnotitsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ninjo (Člen)
07.01.2007 14:22:40
Offline

Re: Jak na zadní?


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
ninjo (Člen)
07.01.2007 14:24:31
Offline

Re: Jak na zadní?

i když netuším proč negdo chce jezdit po jednom kole když má 2idontknow že by šetřil gumy:


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
osiris (Člen)
07.01.2007 14:27:01
Offline

Re: Jak na zadní?

yello psal:

Nic ve zlym,ale zkousej to az ji budes mit "v ruce".idontknowsmile1

...jo presne tak, az se to naucis ridit nohama, tak vem ty riditka do ruky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
07.01.2007 14:44:12
Offline

Re: Jak na zadní?


Strýcfajtr !!!
Antikrist (Člen)
07.01.2007 17:21:29
Offline

Re: Jak na zadní?

Dík všem, čekal jsem že víc autorů bude negativníchfuck, ale nejdřív to musím okusit abych zjistil, jestli to pussy, nebo good pocit.bigsmilebigsmilebigsmile


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Antikrist (Člen)
07.01.2007 17:23:23
Offline

Re: Jak na zadní?

Vikec ty videa jsou goodgood, jenže já mám 6tku, tys to dělal jenom plynem viď?Nebo spojkou?A na ten čumák to ubrzdíš jak?A kolikrát musíš přepadnout než to klapne tak jak má? bigsmile


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
fifa b 12 (Člen)
07.01.2007 19:19:04
Offline

Re: Jak na zadní?

jde to na vsomsmile1co ma 2 kola jen se to musi umetgoodnez se to naucis musis trenovatidontknow a to nekdy stoji dost usili a penezbigsmilebigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
VikecB12 (Člen)
07.01.2007 19:57:38
Offline

Re: Jak na zadní?

Covece pres predek sem jeste neprepadl.Ucil sem se to na Kawe zr7 a tam sem to mel vyladeny tak ze to slo na predek aji kolem 100km/h.Ty zada sou na jednicku plynem,ale mazec je dvojka pres spojku,to se pak da valit aji 160-170km/hgoodJinak zada sem se ucil na enduru a to sem padal porad,pak prislo CBR6 a to uz sem nespadl ani jednou.Na čtyřvalu se to dela líp,je tam vic koni tak to nemusis zvedat tak vysoko abys nekam dojel po zadnim.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Palino (Člen)
07.01.2007 20:14:00
Offline

Re: Jak na zadní?

Vikec, dáš mně vědět, až zase pojedeš na dvojku 170 km/h po zadním? Moc bych to chtěl vidět.idontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
VikecB12 (Člen)
07.01.2007 20:28:59
Offline

Re: Jak na zadní?

Pavel_B12 psal:

Vikec, dáš mně vědět, až zase pojedeš na dvojku 170 km/h po zadním? Moc bych to chtěl vidět.idontknow

A tobe dvojka do omezovacu jede míň? Me teda jo a po zadech sem to tam uz parkrat dostal.Ale od 140 se to zacina celkem kejvat nastranuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Palino (Člen)
07.01.2007 20:43:28
Offline

Re: Jak na zadní?

VikecB12 psal:
Pavel_B12 psal:

Vikec, dáš mně vědět, až zase pojedeš na dvojku 170 km/h po zadním? Moc bych to chtěl vidět.idontknow

A tobe dvojka do omezovacu jede míň? Me teda jo a po zadech sem to tam uz parkrat dostal.Ale od 140 se to zacina celkem kejvat nastranuidontknow

abych řekl pravdu, ještě jsem na dvojku nejel 170 po obou kolech, natoz abych to zkoušel po zadním. Tím netvrdím, že kecáš, jen bych to chtěl vidětgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Kakin (Člen)
07.01.2007 20:50:45
Offline

Re: Jak na zadní?

Vidím tady, že co člověk to názor, nebudu se plíst do toho jestli to má smysl nebo ne, ale jenom napíšu, že to na B-6 de a kdo mě zná tak ví, že to fakt de ...... jinak sem to dělal tak že sem to na 1 přes spojku zvedl a pak sem řadil 2,3 i 4 ... a i na té šestce to šlo po zádech jet třeba 140 .... je to jenom otázku cviku, citu, zkušenosti a shody okolností! :) Jinak Fazer stavím uplně stejně protože i přes dostatek koní je ta motyka dost dlouhá a má to nějak docela asi váhu na předek a na dvojáka mě to nejde nějak extrémně zvedat pokud to nedostane trošku povel typu hrb na silnici, menší horizont nebo tak ....... ale s tím už není zas takovej problém jet hrubě přes 150 a klidně i ty dvě kila po zádech a kvůli tomu se hodí víc než dost třeba tlumič řízení protože už při kile po delší jízdě je docela problém položení předního kola na zem, pač to dokáže perfektně rozhodit a pak je to v prdeli ....... jiank sem se to učil už na Mustangovi a v podstatě každou motyku sem zkoušel ... je pravda že B-12ka jde sama plynem a uplně výborně, ale naprosto nejjednduší je to na R1 enbo litrovým GSX-R - tam to člověk zvedá naprosto "jednodušše" třeba na dvojku přidáním nebo brnknutím vo spojku a je to líp regulovatelný než na slabejch šestkách apod. ..... jiank držku sem při tom hodil jenom ejdnou a to při skoro posledním svezení na Pikasové Yamaze YZ250 kdy mě motyka vyloženě ulítla při zádech pod prdelou a už to bylo .... ale na louce to přece jenom bolí mnohem míň ....... HAWK

VikecB12 (Člen)
07.01.2007 21:41:17
Offline

Re: Jak na zadní?

Konečně někdo podobne postizenejgoodbigsmile Taky sem s tim zacal uz na fechtlovi a je to ta nejlepsi skola.Co se v mladi naucis ve stáří......zapomenešsurprised Ale je fakt ze si uz netroufam tak jako kdyz me bylo 16-17smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr (Člen)
07.01.2007 22:59:51
Offline

Re: Jak na zadní?

sem to kdysi zkoušel a slo mi to jen do kopcesurprised
a když mi to dopadlo na ty origo priziny a ozval se ten príšerný zvuk dorazu tak sem se jí omluvil a že už to nikdy neudělám smile1
a ona mě za odměnu ještě nikdy nevysypala bigsmile
Bpussy


tož tak..
Jarken (Člen)
08.01.2007 07:16:01
Offline

Re: Jak na zadní?

Po zadním neumím, ani nezkouším protože bych si určitě rozbil rypáksmile2bigsmile, ALE jednou jsem dojížděl z dlouhé rovinky ke kruháči ještě na jebce velkém Sršni, byl jsem v levém pruhu a míjel auta vpravo, když tu jeden blb v autě mi vjel do pruhu, já intenzivně brzdil a současně podřazoval, on si mne pak všimnul a stejně rychle se opět vrátil vpravo, načež jsem na 2 pustil spojku a nějak více přidal plyn a huš to bylo!Přední kolo vyletělo do luftu, já po zadním předjel tak 5-6 aut než jsem se z toho leknutí vzpamatoval a plyn zaklapnul help .Byl jsem z toho regulérně vyklepaný, že jsem to zvládnul a nejlepší na tom je, že pro ty v autech to muselo být divadlo, když si třeba říkali...no umíbigsmilebigsmile, a přitom ve skutečnosti...haňba pľuť, ještě že mám černé plexisurprised


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
jardagsf (Člen)
08.01.2007 08:05:40
Offline

Re: Jak na zadní?

to Jarken: ty si z toho vyval este ted - dyk si zapomnel
           NO NÉ , NO ANO bigsmile

jestli chces jezdit po zadnim a bezbolestne tak se to nauc napred na kole - ano na jizdnim kole - bo postavit to jde snadno ale udrzet to nahore jde hurbigsmile
pro rypaly - myslel jsem stavet motorku
jardagsf nestavejici(motorku)


MOTO KOZZI GRISO
Jarken (Člen)
08.01.2007 09:21:52
Offline

Re: Jak na zadní?

Jarda GSFgood, No né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Spidermila (Člen)
08.01.2007 09:27:34
Offline

Re: Jak na zadní?

Jarken psal:

Po zadním neumím, ani nezkouším protože bych si určitě rozbil rypáksmile2bigsmile, ALE jednou jsem dojížděl z dlouhé rovinky ke kruháči ještě na jebce velkém Sršni, byl jsem v levém pruhu a míjel auta vpravo, když tu jeden blb v autě mi vjel do pruhu, já intenzivně brzdil a současně podřazoval, on si mne pak všimnul a stejně rychle se opět vrátil vpravo, načež jsem na 2 pustil spojku a nějak více přidal plyn a huš to bylo!Přední kolo vyletělo do luftu, já po zadním předjel tak 5-6 aut než jsem se z toho leknutí vzpamatoval a plyn zaklapnul help .Byl jsem z toho regulérně vyklepaný, že jsem to zvládnul a nejlepší na tom je, že pro ty v autech to muselo být divadlo, když si třeba říkali...no umíbigsmilebigsmile, a přitom ve skutečnosti...haňba pľuť, ještě že mám černé plexisurprised

"Ještě na jebce velkém Sršni"? To už ho nemáš?

Jarken (Člen)
08.01.2007 12:41:56
Offline

Re: Jak na zadní?

Spidermila - eé, už jiná jebka Honda CBR 954 RR Fireblade, himl ten celý název zní učeně což?bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Petr J. (Člen)
08.01.2007 14:16:26
Offline

Re: Jak na zadní?

i když tomu nefandím, taky jsem se na zadním svezl......ale nechtěl jsem....

na své i na FZ6ce....ale přijde mi to ničení motorky, hlava asi dostává nafrak....

Baltazar (Člen)
08.01.2007 14:28:50
Offline

Re: Jak na zadní?

No nedá mi to, kdo mě zná ví a pro ty okolo - B6 jde jednoznačně na zadní i ve dvou (třech)  a kdo nevěří ať se zeptá mojí ženy. Pak se mě ptala co prej jako že to dělám a já jí povídám machrujubigsmile akorát nevím jak jsem to provedl goodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Billy (Člen)
08.01.2007 14:42:02
Offline

Re: Jak na zadní?

Taky jsem nechtene postavil b6 na zadek, bylo to u vyjezdu ze silnice k panelaku myho kamose a bylo tam tak 8-10 metru mirne do kopecka a pak rovinka a sem tomu nejak vic zatahl a na hrane se to zacalo zvedat a trochu sem se lekl a pak pomalu sklopil plyn a dopadl docela bravurne na predek. potom se se trochu klepal kdybych te susan neco udelal !!idontknow ale jinak tomu vubec nefandim jako ostatni


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
08.01.2007 16:32:50
Offline

Re: Jak na zadní?

Nechapu s ceho ste porad tak vysraní.Delate jako by ty motorky byli z cukru nebo coidontknowPred patnacti rokama se na takovejch masinach jezdili zavody a tam to teprve dostane zabrat.Namluve o stríťácích Hanzlík,Rothwel a tak dal co na tech GSXR motorech maji najety tisice km po zadnim a celkem bez velkejch problemu.To ze se clovek sveze tu a tam po zadnim,nebo po prednim neznamena ze to hned vodepíšesurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Palino (Člen)
08.01.2007 17:41:50
Offline

Re: Jak na zadní?

2Vikec
Ono to nebude vysranost nebo připosranost. Pro každého jízda na motorce může znamenat něco jiného a každý k motorce jinak přistupuje. Např. já mám 2 potomky, hypotéku a nemůžu si dovolit rozbít hubu ani mašinu. Když se tak stane, v lepším případě se z toho vylížu, ale na druhou motyku už mít nebudu a zůstalo by mně jen kecání s váma a závistivý pohled na vše, co má dvě kola a motor. good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
bery (Člen)
08.01.2007 18:03:14
Offline

Re: Jak na zadní?

Pavel_B12 psal:

2Vikec
Ono to nebude vysranost nebo připosranost. Pro každého jízda na motorce může znamenat něco jiného a každý k motorce jinak přistupuje. Např. já mám 2 potomky, hypotéku a nemůžu si dovolit rozbít hubu ani mašinu. Když se tak stane, v lepším případě se z toho vylížu, ale na druhou motyku už mít nebudu a zůstalo by mně jen kecání s váma a závistivý pohled na vše, co má dvě kola a motor. good

to je právě vono. něco jinýho je když ti je 20 a něco jinýho když máš závazky. mě už to taky neláká, protože jak už tady bylo tak sem to taky zkoušel na kole když mi bylo 20 a skončilo to natrženou achylovkou, utrhanejma vazama na kotníku a doživotníma problémamasmile2 vod tý doby si říkám,že se můžu přizabít jinakbigsmile např. uchlastat sewinebigsmile


momentalně zavostalej
VikecB12 (Člen)
08.01.2007 22:21:09
Offline

Re: Jak na zadní?

Hm,souhlasim s tim ze cim je clovek starsi,tim ma vetsi pud sebazachovy.Taky sem si kolikrat rikal ze me to za ty pičovinky na masine nestoji.Kdyz sem padal na enduru,tak to byli vzdycky jenom vodreny kolena,ale pak sem pretahl DRko v 90 na zada a to uz sem byl solidne zmordovanej.Jednou sem lehl na dalnici s Kawou11 kvuli defektu a prisla na radu plastika nártu a od te doby sem trochu zvolnil.Ale presto kdyz chytnou seze,tak se neudrzimidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jarken (Člen)
09.01.2007 07:57:43
Offline

Re: Jak na zadní?

VikecB12:
Myslím, že nejde ani o to "zvolnit", také velmi rád potáhnu za plyn, ale jde o únosnou míru rizika nebo jak to popsat.Je přece tisíc jiných možností, riskantních situací v provozu mnohdy Tebou nezaviněných při kterých se můžeš zrušit jak sám tak mašinu,no a pročpak úmyslně...např.jízdou po zadním ono riziko ještě zvyšovatsurprised ??Líbí se mi to také a chtěl bych to umět, jenže na své mašině to cíleně zkoušet nebudu, něco se stane a sezona v pussy!Žádná dovča atd...stojí mi to riziko za to??Nestojí (teda to rizikobigsmile)!Jo např.v kurzu, na motorce pro to určené proč ne...no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
jardagsf (Člen)
09.01.2007 08:20:08
Offline

Re: Jak na zadní?

Kdyz jsembyl mladybigsmile(asi pred 4 rokama) jsem mel myslenku , ze tady tyto veci zvladnu a naucim se je (namyslim postavit ale normalne jet jak po zadnim aj po prednim) tak jsem (doufam rozumne) to vsechno se zacal ucit na kole. Na zadni to slo (semo tamo dovedne seskocit smile1) , stopie taky i s odsazenim kola do boku a znovu rozjet až.....pri sttopie jsem hodil tlamu jak svin (rozbite lokty,podrene ramena,na rukach rukavice - tak jenom narazene)a kdyz jsem se hojil , tak jsem potkal dva mladase jak jedou na kole po zadnim a volne spolu kecaji....Tak jsem zjistil ze tudy cesta nevede - aspon pro mne - libi se mi to - rad se na to kouknu - ale po zadnim jenom pri rozjezdu a tak cca 10 cm nad povrch pri razantnim rozjezdu
jardagsf na jarni sprinty se tesici a posledni nedeli lehce trenujici smile1bigsmilegood


MOTO KOZZI GRISO
VikecB12 (Člen)
09.01.2007 09:17:03
Offline

Re: Jak na zadní?

JARDAGSF:Sory,ale podle tve reg. se neda zjistit jestli ti bylo pred 4 rokama 17,nebo 35 rokuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
09.01.2007 09:19:27
Offline

Re: Jak na zadní?

V podstate je ale dobre ze po zadnim nejezdí kazdej,protoze pak by to stratilo to kouzlo pro bajkery a aji pro prihlízejicígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jardagsf (Člen)
09.01.2007 10:16:34
Offline

Re: Jak na zadní?

to VikecB12: rekl bych ze az tak podstatne to neni , ale vzal jsem si to k srdci a neco do profilu doplnilsmile1
jardagsf lehce se kajici a po zadnim moc nejezdicigood


MOTO KOZZI GRISO
VikecB12 (Člen)
09.01.2007 10:20:52
Offline

Re: Jak na zadní?

Nechapu proc se tomu vyplneni tak branite.Nikdo ti prece nepojede klepat na dveře.Ale je na pussysi psat s nekym,kdyz ani nevim odkud je.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
10.01.2007 10:07:16
Offline

Re: Jak na zadní?

líbí se mi to, není nic efektnějšího než odjíždět od křižovatky po zadním, podařilo se mi to párkrát neúmyslně taky, i když asi tak jak píš Krumlovskej. Jenže přestože mě to láká, tak si říkám,že je to takové to tahání čerta za ocas, protože neznám nikoho, kdo to občas postaví, komu by to už i minimálně jednou nespadlo. Dřív nebo později to prostě nevyjde, pokládají to i profíci a tak si říkám, proč přidávat další možnost jak roztřískat mašinu a zranit sebe,když i tak je toho spousta (rychlá jízda, předjíždění apod.)surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
10.01.2007 10:14:47
Offline

Re: Jak na zadní?

Koldan psal:

............. pokládají to i profíci a tak si říkám, proč přidávat další možnost jak roztřískat mašinu a zranit sebe,když i tak je toho spousta (rychlá jízda, předjíždění apod.)surprised

.....nebo důchodci v klobůku a s šílenstvím v obličeji smile1 ...........a já se jim ani nedivím bo přežívají jen díky těm co srazí surprised

vorel (Člen)
10.01.2007 15:15:04
Offline

Re: Jak na zadní?

nic to nejni, kdo mě zná potvrdí že na přední to dám vogo i na trávě


řikám si hurikán
Filous (Člen)
10.01.2007 15:17:12
Offline

Re: Jak na zadní?

...a f beranici se svářečskou voptikou a f gumákách vogo surprisedgood ...potvrzuju, bo znam Vorla...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
10.01.2007 15:41:15
Offline

Re: Jak na zadní?

jasná vjec, vogo

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/vorel/hustohuste.jpg

řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
10.01.2007 15:44:51
Offline

Re: Jak na zadní?

Filous psal:

...a f beranici se svářečskou voptikou a f gumákách vogo surprisedgood ...potvrzuju, bo znam Vorla...

alpinstáry vogo!!!good


doba je temná...
Pšán (Člen)
13.01.2007 13:30:54
Offline

Re: Jak na zadní?


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Pool (Člen)
14.01.2007 11:30:07
Offline

Re: Jak na zadní?

... to video nema chybku good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
XJelen (Člen)
14.01.2007 12:18:25
Offline

Re: Jak na zadní?


Strýcfajtr !!!
Pool (Člen)
14.01.2007 13:37:03
Offline

Re: Jak na zadní?

... no tohle je presne muj pripad ... na sekundu nahoru a pak to spadne ... co s tim? idontknow help


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
mr.BSE (Člen)
14.01.2007 15:44:59
Offline

Re: Jak na zadní?

asi neubiratidontknow
zkouset to na 2ku?idontknow

nevim,taky by me to zajimalo...

treba na to Vorel prozradibigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
maňas (Člen)
14.01.2007 17:20:32
Offline

Re: Jak na zadní?

sem teda máčo,protože přední kolo co předvádí vorel je vůbec nad moje schopnosti,mám respek i ze zvednutí na zadek,natož totosurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
14.01.2007 17:53:06
Offline

Re: Jak na zadní?

maňas psal:

sem teda máčo,protože přední kolo co předvádí vorel je vůbec nad moje schopnosti,mám respek i ze zvednutí na zadek,natož totosurprised

...no Vorel je totiš vogo hustohustej rajdr, kerej se nebojí ničeho a takový stopíí v beranici dělá i rozespalej dyš ho vo půlnoci zbudíš...vogo...surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
14.01.2007 17:54:18
Offline

Re: Jak na zadní?

...von je tag hustej, že to dělá nejen na trávje, ale i na blátě vogo surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fifa b 12 (Člen)
14.01.2007 17:59:12
Offline

Re: Jak na zadní?

jeste by to chtelo neviditelny špalky a nema to chybugoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
vorel (Člen)
15.01.2007 11:11:19
Offline

Re: Jak na zadní?

jak řiká filous, všechno prauda.
s tim se vogo prostě musíš narodit.


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr