Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Objednání u Louise

Petan (Člen)
19.12.2007 13:21:38
Offline

Objednání u Louise

Zdravím všechny,máte někdo zkušenosti s objednávkama u Louise?Co všechno vyplnit a o kolik to vyjde dráž,němčinou skoro vůbec neoplývám tak abych něco nez*urvil. Za jak dlouho to přijde? Díky za každé info.

Newada (Člen)
19.12.2007 13:42:17
Offline

Re: Objednání u Louise

Jestli se nepletu tak na poplatcích u ČS sem nechal 220 Kč za příkaz, a Louis chce poštovný a to nevim kolik aktuálně je.


jak dlouho ještě?
Newada (Člen)
19.12.2007 13:43:39
Offline

Re: Objednání u Louise

jo přijde to poměrně rychle pokud ale rychle zasplatíš rechnung, jinak nepošlou ani prd.


jak dlouho ještě?
barynek (Člen)
19.12.2007 13:45:35
Offline

Re: Objednání u Louise

Newada psal:

Jestli se nepletu tak na poplatcích u ČS sem nechal 220 Kč za příkaz, a Louis chce poštovný a to nevim kolik aktuálně je.

chtel jsem si objednat satltašky za asi 800kč ale odradilo mě poštovný 20 ojrosick
bylo to nekdy minulý týden.. se vyplatí radši tam zajet osobněgood


Bandit 4EVER!!!
Petan (Člen)
19.12.2007 13:49:03
Offline

Re: Objednání u Louise

Co to je rechnung a kde se to platí?Já bych tam i zajel,ale mám to blíž do Linze a mám bobky aby tam měli to co chci,jde to nějak zjistit?

Newada (Člen)
19.12.2007 13:55:36
Offline

Re: Objednání u Louise

rechnung je faktůra
1. registrace na e-shopu
2. objednáš zboží přes e-shop
3. obdržíš a poté zaplatíš fakturu ( někdo platí přes net a oldschooloví borci choděj na přepážky)
4. čekáš
5. obdržíš zboží


jak dlouho ještě?
barynek (Člen)
19.12.2007 14:37:57
Offline

Re: Objednání u Louise

Petan psal:

Co to je rechnung a kde se to platí?Já bych tam i zajel,ale mám to blíž do Linze a mám bobky aby tam měli to co chci,jde to nějak zjistit?

zjistíš na netu nebo jim napíšeš mejla, pozdravís, řekneš co chceš, poděkuješ za odpověd a valíšgood třeba takhle:
Guten Tag, ich möchte wissen ob Sie ...... (misto teček opíšeš zboží z netu) ...... in Ihren Geschäft haben. Vielen dank, Petan.

No problemogood
Jinak pokud je tu zdatnější němčinář než já, což bude hafo lidí (Luigi ty nebigsmile ) tak mě opravtegood


Bandit 4EVER!!!
Mour (Člen)
19.12.2007 14:41:12
Offline

Re: Objednání u Louise

...jo jo...v NDR uspěješ s Gutéén Táág good ....jinde Tě pošlou do ass

Filous (Člen)
19.12.2007 15:15:55
Offline

Re: Objednání u Louise

Newada psal:

rechnung je faktůra
1. registrace na e-shopu
2. objednáš zboží přes e-shop
3. obdržíš a poté zaplatíš fakturu ( někdo platí přes net a oldschooloví borci choděj na přepážky)
4. čekáš
5. obdržíš zboží

...ten oltskůlista mam bejt jako já jo, ty šmejde? fuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
WenzelB6 (Člen)
19.12.2007 20:01:40
Offline

Re: Objednání u Louise

Newada psal:

rechnung je faktůra
1. registrace na e-shopu
2. objednáš zboží přes e-shop
3. obdržíš a poté zaplatíš fakturu ( někdo platí přes net a oldschooloví borci choděj na přepážky)
4. čekáš
5. obdržíš zboží

jak píše Newada: balik pošlou po naběhnutí na účet. Počítaj si +20 Ojro za porto do Čech. + kolik si strhne ČS za platbu do zahraničí. Pro Tebe ( Týna n Vlt. ) snad lebčí zajet si do Pasau nebo Linze

Petan (Člen)
19.12.2007 20:37:11
Offline

Re: Objednání u Louise

Díky všem za ohlasy,promyslím a uvidím.

levap (Člen)
19.12.2007 23:55:34
Offline

Re: Objednání u Louise

Petan psal:

Díky všem za ohlasy,promyslím a uvidím.

No a proc to nevezmes prez http://www.novelmoto.cz/ urcite to vyjde lacinejc nez s postovnym od Louise !


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
jardagsf (Člen)
20.12.2007 06:10:56
Offline

Re: Objednání u Louise

Petan psal:

Co to je rechnung a kde se to platí?Já bych tam i zajel,ale mám to blíž do Linze a mám bobky aby tam měli to co chci,jde to nějak zjistit?

vytisknes si mapu kramu z Traunu , vezmes globus Linze a vyrazis - v Linzi nenajedes na dalnici ale vezmes to pres mesto - kouknes na namesti na advent , vyrazis do Leondingu (tam nechas baby v Plus city smile1) a vyrazis do Traunu a nakupujes a zkousis jako silenec - a kdyz chces vedet jestli tam neco maji - tak jim asi napis woe - translator ten odusevnely dotaz urcite zvladne bigsmile
jardagsf kazdy mesic v traunu prirustky zbozi kontrolujici bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Petan (Člen)
20.12.2007 20:19:15
Offline

Re: Objednání u Louise

levap psal:
Petan psal:

Díky všem za ohlasy,promyslím a uvidím.

No a proc to nevezmes prez http://www.novelmoto.cz/ urcite to vyjde lacinejc nez s postovnym od Louise !

Vždyt tam nemaj blembáky

levap (Člen)
20.12.2007 22:36:02
Offline

Re: Objednání u Louise

Petan psal:
levap psal:
Petan psal:

Díky všem za ohlasy,promyslím a uvidím.

No a proc to nevezmes prez http://www.novelmoto.cz/ urcite to vyjde lacinejc nez s postovnym od Louise !

Vždyt tam nemaj blembáky

Napis nebo si tam zavolej nekde na strankach jsem jednou cetl ze dodaji i to co neni na jejich stranakach, ale je na strankach Louise !


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr