Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zase keci - iDnes

Lihy (Člen)
23.01.2008 09:18:38
Offline

Zase keci - iDnes

http://zpravy.idnes.cz/cesti-motorkari- … _krimi_zra

prej rozdávat letákybigsmile kdyby rači ty prachy místo za letáky utratili za po zimní úklid komunikací.....kreténisick

Ton@l (Člen)
23.01.2008 09:32:35
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Lihy psal:

http://zpravy.idnes.cz/cesti-motorkari-umiraji-nejvic-ze-vsech-v-unii-fqn-/krimi.asp?c=A080122_201757_krimi_zra

prej rozdávat letákybigsmile kdyby rači ty prachy místo za letáky utratili za po zimní úklid komunikací.....kreténisick

sakra si me predbeh jsem sem chtel taky hoditbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Honzik1 (Člen)
23.01.2008 09:33:35
Offline

Re: Zase keci - iDnes

To jsem se docela zase pobavil takle po ránu...hlavně ty komentáře bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
inkvizitorr (Administrator)
23.01.2008 09:39:33
Offline

Re: Zase keci - iDnes

opět populistický nicneříkající novinářský kydysick vždycky když píšou vo tom okolik bylo za minulej rok víc mrtvejch bikerů je to jenom populistickej žvást. nikdy u toho nenapíšou, že loňská sezóna trvala třeba vo dva měsíce dýl než ta předtim, nebo že nárůst nově zaregistrovanejch motorek je oproti autům třeba třicetiprocentní.... prostě kydy, kydy, kydysick nicméně nebezpečný to je, to maj pravdugoodbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
gore (Člen)
23.01.2008 09:41:57
Offline

Re: Zase keci - iDnes

inkvizitorr psal:

opět populistický nicneříkající novinářský kydysick vždycky když píšou vo tom okolik bylo za minulej rok víc mrtvejch bikerů je to jenom populistickej žvást. nikdy u toho nenapíšou, že loňská sezóna trvala třeba vo dva měsíce dýl než ta předtim, nebo že nárůst nově zaregistrovanejch motorek je oproti autům třeba třicetiprocentní.... prostě kydy, kydy, kydysick nicméně nebezpečný to je, to maj pravdugoodbigsmilebigsmilebigsmile

...a ty mas taky pravdugoodcoolsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
inkvizitorr (Administrator)
23.01.2008 09:44:34
Offline

Re: Zase keci - iDnes

gore psal:

...a ty mas taky pravdugoodcoolsmokinsmokin
beerbeerbeerbeerbeerbeer

a ty máš zas dobrý, to, no..... huleníbigsmilebigsmilebigsmilesmokinsmokinsmokin


doba je temná...
Marcus_86 (Člen)
23.01.2008 09:52:48
Offline

Re: Zase keci - iDnes

na ty nase cesty by sme vsichni potrebovali endura ...

misi (Člen)
23.01.2008 09:58:02
Offline

Re: Zase keci - iDnes

jojo endura kua.. a taky ti čeští řidiči kteří zabijí nejvíce motorkářů, jezdí jako hovada....  to měl být titulek ... čeští řidiči zavraždili v lonském roce nejvíce motorkářů v unii...badfuckfuckfuckfuck  madafakabigsmile


Blu one.... old one
sonyk (Člen)
23.01.2008 10:07:24
Offline

Re: Zase keci - iDnes

jo ted sem to slysel na radiu , prej kvuli agresivite, spatnejm silnicim, a netoleranci ze stran rodicu, zajimalo by me kolik nehod zavini motorkari. pac si myslim ze vetsinou je to kvuli ridicum vozidel

a ze rocne zemre pres 1000 lidi v uatech a je x 100000 nehod vozidel to nic pac to nejsou motorkari. motorka je rychla je slyset a proto media na tom tezi svine

pri tom v uate jezdej hur nez my

du ven blejt


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
marcoo (Člen)
23.01.2008 10:22:57
Offline

Re: Zase keci - iDnes

stejně každej bude jezdit podle sebe,ne podle letáků a podobnejch hovadin.A prasat na silnicích neubude.fuck

Lihy (Člen)
23.01.2008 11:01:38
Offline

Re: Zase keci - iDnes

sonyk psal:

......zajimalo by me kolik nehod zavini motorkari. pac si myslim ze vetsinou je to kvuli ridicum vozidel....

Tak to si nemyslim, většinou je to chyba toho na tý motorce, protože neukočíruje nastalou nepředvídanou situaci a o tom to celý je. Jde jen o to bejt dost chlap na to, přiznat si, že sice ten mamlas v tom autě začal předjíždět, když si byl vedle něj, ale ty si jel rychle jak kráva, nedokázal si se mu vyhnout, atd. atd. Myslim, že nehod za který může pouze a jen auto je minimum.

Americkej (Člen)
23.01.2008 11:24:51
Offline

Re: Zase keci - iDnes

bigsmileto je nesmysl, já nemůžu nikdy za nic, to všichni ostatní jezděj furt jak debilovébigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
spidys (Člen)
23.01.2008 11:27:04
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Lihy psal:
sonyk psal:

......zajimalo by me kolik nehod zavini motorkari. pac si myslim ze vetsinou je to kvuli ridicum vozidel....

Tak to si nemyslim, většinou je to chyba toho na tý motorce, protože neukočíruje nastalou nepředvídanou situaci a o tom to celý je. Jde jen o to bejt dost chlap na to, přiznat si, že sice ten mamlas v tom autě začal předjíždět, když si byl vedle něj, ale ty si jel rychle jak kráva, nedokázal si se mu vyhnout, atd. atd. Myslim, že nehod za který může pouze a jen auto je minimum.

Když ti někdo na vedlejší nedá přednost a ty v autě uhneš do škarpy, ve většině případů vylezeš z auta s boulí na kebuli (pokud netrefiš strom).
Když tam pojedeš na motorbiku a uhneš do škarpy, následky už budou horší, pokud se ti podaří hopnout do škarpy a ne, že to zaparkuješ pod toho d*ebila, co ti nedal přednost.
Nechápu, jak někdo může srovnávat počet dop. nehod v autech s počtem dop. nehod na motorkách headshake To je jako sčítat jabka s hruškama idontknow
Kde sou třeba v těhle statistikách cyklisti, chodci apod. vždyť ty sou často taky účastníkama silničního provozu. Kolik lidí chodí pěšky (bude to asi hodně ciferný číslo) a kolik jich za rok 2007 zahynulo na silnicích (a je jedno, jestli je přejelo auto, že je srazilo na přechodu nebo mimo přechod - vina řidiče / chodce) idontknow
Prostě se to nedá takhle brát.

Souhlasim s Inkvizem: nebezpečný to je
Souhlasim s Lihym: většinou je to chyba toho na tý motorce, protože neukočíruje nastalou nepředvídanou situaci

Howgh


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
tomB12 (Člen)
23.01.2008 11:44:17
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Tak tak je to o nepředvídaných situacích, raději stokrát předvídat blbce v protisměru než to jednou risknout a doufat že tam nebude.

bery (Člen)
23.01.2008 12:24:15
Offline

Re: Zase keci - iDnes

když to sou blbosti tak proč tomřešíte?headshakesurprisedbigsmile


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
23.01.2008 12:35:55
Offline

Re: Zase keci - iDnes

...kecy vo hovně, jag f článku tag f diskuzích, jízda na mašině je nebezpečná a to si uvjedomujem fšichni a každej z nás se k tomu postaví po svym, něgdo jezdí kochačku a má velkou šanci, že s tym nešvihne a dycky bude mít dost času na adekvátní reakci a pro jinýho nemá smysl jezdit jinag neš furt na kref, jinag ho to nebaví se fšema důsletkama, kerý z případný chyby plynou...prostě každýho boj...hrát si s číslama a procentama je pussyvina a mě vosobně ty čísla a letáky nepřesvječej vo tom, že bych měl začít jezdit jinag, prostě si jedu tu svou a snažim se nepřijít vo prachy na pokutách, body a v neposlední řadě vo život...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
23.01.2008 12:46:47
Offline

Re: Zase keci - iDnes

tů Filous: Naprostej souhlas, připadá mi, že nám za chvilku začnou rozdávat letáčky, že máme přestat jezdit na motorkách...

P.S. Mam toho medvěda, chtěl jsem ti poslat fotku MMSkou, ale nevim, jestli to tvůj telefonův aparát chroupne.smile1


Bandit rulezz!!!
vorel (Člen)
23.01.2008 12:49:47
Offline

Re: Zase keci - iDnes

idontknow jak jako vogo blbce v protisměruidontknow


řikám si hurikán
osiris (Člen)
23.01.2008 14:32:57
Offline

Re: Zase keci - iDnes

...píšou to vocasy ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
syky (Administrator)
23.01.2008 15:07:57
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Filous psal:

...kecy vo hovně, jag f článku tag f diskuzích, jízda na mašině je nebezpečná a to si uvjedomujem fšichni a každej z nás se k tomu postaví po svym, něgdo jezdí kochačku a má velkou šanci, že s tym nešvihne a dycky bude mít dost času na adekvátní reakci a pro jinýho nemá smysl jezdit jinag neš furt na kref, jinag ho to nebaví se fšema důsletkama, kerý z případný chyby plynou...prostě každýho boj...hrát si s číslama a procentama je pussyvina a mě vosobně ty čísla a letáky nepřesvječej vo tom, že bych měl začít jezdit jinag, prostě si jedu tu svou a snažim se nepřijít vo prachy na pokutách, body a v neposlední řadě vo život...

A propos, kolik máš bodů Filousi?


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Filous (Člen)
23.01.2008 15:12:50
Offline

Re: Zase keci - iDnes

vOjTaB6 psal:

tů Filous: Naprostej souhlas, připadá mi, že nám za chvilku začnou rozdávat letáčky, že máme přestat jezdit na motorkách...

P.S. Mam toho medvěda, chtěl jsem ti poslat fotku MMSkou, ale nevim, jestli to tvůj telefonův aparát chroupne.smile1

...čoveče, žádnou mmsku medvjeda sem nedostal a aparát chroupesurprised ...pošli jiščó razgood ...a gratuluju!good ...a maringotku a kolotoč uš k tomu cigánskýmu povozu uš máš?bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
23.01.2008 16:31:52
Offline

Re: Zase keci - iDnes

pussy sem se zas musel hecnout. nedavno se tu řešilo že z 100% dopravních nehod u kterých je motorkář zaviní 68% pojeb..... plechovkáři. To už tam ty pussy nenapsali tak ať jdou do pussyfuck s těma jejima statistikama. Jo a stav vozovek ve švýcarsku a dansku " teda v celé zap. evropě" je  100x 1000x lepší než ty naše tankodromi tak bodejť by se tam míň padalo a kdybych měl vše předvídat tak jsem kur... vědma. Jo jsou kluci kteří jezdí jak smyslů zbavený ale těch je silná menšina a ti nám dělají pěknou reklamufuck většina s nás se chce kuva jenom projet pokochat adt. , ale zase nějaká pussy novinářská s nás dělá masové vrahy co škubou maso s neviných babiček co přechazej silnici. Ať jdou dopussy šmejdi. Pardon za p... , ku....redface(tak přecismile1)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bobule (Člen)
23.01.2008 17:43:40
Offline

Re: Zase keci - iDnes

každej tam musíme akorát nikdo neví kdy a když se nezabiju na bajku tak mě na mě spadne třeba jeřábsurprised takže články tohoto typu mě vůbec nerozházejsmokin


to jebu
barynek (Člen)
23.01.2008 18:36:13
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Banditatom psal:

pussy sem se zas musel hecnout. nedavno se tu řešilo že z 100% dopravních nehod u kterých je motorkář zaviní 68% pojeb..... plechovkáři. To už tam ty pussy nenapsali tak ať jdou do pussyfuck s těma jejima statistikama. Jo a stav vozovek ve švýcarsku a dansku " teda v celé zap. evropě" je  100x 1000x lepší než ty naše tankodromi tak bodejť by se tam míň padalo a kdybych měl vše předvídat tak jsem kur... vědma. Jo jsou kluci kteří jezdí jak smyslů zbavený ale těch je silná menšina a ti nám dělají pěknou reklamufuck většina s nás se chce kuva jenom projet pokochat adt. , ale zase nějaká pussy novinářská s nás dělá masové vrahy co škubou maso s neviných babiček co přechazej silnici. Ať jdou dopussy šmejdi. Pardon za p... , ku....redface(tak přecismile1)

souhlasim, přihřejvaj si polivčičku, když na nás takhle plivou a sami určitě jezdí podle pravidel sick


Bandit 4EVER!!!
KOVAL (Člen)
23.01.2008 20:09:12
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Fešáci,mně se teda jako zdá že ste nějak hromadně nepochopili smysl toho článku.surprised
Já sem si teda nevšim že by tam někoho z vás napadali za to že jezdíte pilu prostě bych jako střízlivě řek že ten článek je vo tom že u nás prostě umírá moc lidí na motorkách voproti jinejm zemím evropský unie a to tak že u nás je to až moc vokatý kolik z nás u toho ježdění umře?surprised
Co se vám kurva na tom zdá divnýho a zmanipulovanýho?evil
A nemá to naprosto nic společnýho s tím jak dlouhá sezona kterej rok je nebo byla.
A jako že tam píšou že dneska si spousta mladejch lidí kupuje motorku už s tim vědomím že budou porušovat předpisy a proto si to kupujou a podle toho to taky na silnicích vypadá ,tak s tim teda souhlasim. Protože dneska si každej zevl kupuje rovnou pořádnou motorku,nejlíp s 25kw v techničáku ale jinak otevřenou. Prostě kdejakej debílek má dneska prachy na to aby si koupil vostrej bajk,né jak když jsme začínali na fichtlu a kdo mněl simáka byl vymachrovanej a hlavně kolik jsme toho nalítali na fichtlu než se někdo zmohl na nějakou kejvačku bez not na pole,suvenýři mněli jasně že 350,ale mezitim vodjezdili těch pár let na fichtlu.
Vo tom to taky je.idontknow

osiris (Člen)
23.01.2008 20:19:31
Offline

Re: Zase keci - iDnes

...ba jo čoveče good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
23.01.2008 20:46:14
Offline

Re: Zase keci - iDnes

No jo no.
Prostě ukrutná agresivita na silnicích u nás a s tím se setkáváš každej den ať v autě nebo na motorce.
Hrdě řeknu že nedodržuju ůůzkostlivě předpisyredface,ale jako v podstatě kterejkoliv den kdy usednu za volant nevycházím z ůdivu co se kolem mně děje na tý silnici,prostě arogance jako prase a tomu vodpovídá i počet nehod a mrtvejch.
Holt  v civilizovanejch západoevropskejch zemích už se za ty roky svobody a jakože tý zprofanovaný demokracie trochu asi naučily že to že tam tu demokracii maj není totéž jako -bordel kdy si dělám co chci a na nikoho se nevohlížím a aŤ mi každej políbí prdel a to že je svoboda jako to máme vod tý revoluce co se nepovedla,tady.
Každej druhej hustej týpek tady chce bejt holt ještě hustější tak se to snaží vostatním předvýst nejlíp na silnici...

Palino (Člen)
23.01.2008 21:03:25
Offline

Re: Zase keci - iDnes

osiris psal:

...píšou to vocasy ;)

Tak jsem jim zkusil vocasem odepsat a nešlo tobigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Karlos (Člen)
23.01.2008 21:22:24
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Nečekej na přirozenou smrt, pořiď si motocykl bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
osiris (Člen)
23.01.2008 21:28:28
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Palino psal:
osiris psal:

...píšou to vocasy ;)

Tak jsem jim zkusil vocasem odepsat a nešlo tobigsmilebigsmilebigsmile

...heleď škoda vocasu na ně bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
24.01.2008 08:18:05
Offline

Re: Zase keci - iDnes

syky psal:
Filous psal:

...kecy vo hovně, jag f článku tag f diskuzích, jízda na mašině je nebezpečná a to si uvjedomujem fšichni a každej z nás se k tomu postaví po svym, něgdo jezdí kochačku a má velkou šanci, že s tym nešvihne a dycky bude mít dost času na adekvátní reakci a pro jinýho nemá smysl jezdit jinag neš furt na kref, jinag ho to nebaví se fšema důsletkama, kerý z případný chyby plynou...prostě každýho boj...hrát si s číslama a procentama je pussyvina a mě vosobně ty čísla a letáky nepřesvječej vo tom, že bych měl začít jezdit jinag, prostě si jedu tu svou a snažim se nepřijít vo prachy na pokutách, body a v neposlední řadě vo život...

A propos, kolik máš bodů Filousi?

...-5...2x po dvou za rychlost + 1x jeden za telefonsmile2smile2smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirek D (Člen)
24.01.2008 08:27:02
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Filous psal:
syky psal:
Filous psal:

...kecy vo hovně, jag f článku tag f diskuzích, jízda na mašině je nebezpečná a to si uvjedomujem fšichni a každej z nás se k tomu postaví po svym, něgdo jezdí kochačku a má velkou šanci, že s tym nešvihne a dycky bude mít dost času na adekvátní reakci a pro jinýho nemá smysl jezdit jinag neš furt na kref, jinag ho to nebaví se fšema důsletkama, kerý z případný chyby plynou...prostě každýho boj...hrát si s číslama a procentama je pussyvina a mě vosobně ty čísla a letáky nepřesvječej vo tom, že bych měl začít jezdit jinag, prostě si jedu tu svou a snažim se nepřijít vo prachy na pokutách, body a v neposlední řadě vo život...

A propos, kolik máš bodů Filousi?

...-5...2x po dvou za rychlost + 1x jeden za telefonsmile2smile2smile2

Jsi měl vopakovanej přestupek...?? A to jsi eště na půlrok nedokormidloval? redface


Autobus je taky Suzuki... .
misi (Člen)
24.01.2008 08:36:56
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Mirek D psal:
Filous psal:
syky psal:


A propos, kolik máš bodů Filousi?

...-5...2x po dvou za rychlost + 1x jeden za telefonsmile2smile2smile2

Jsi měl vopakovanej přestupek...?? A to jsi eště na půlrok nedokormidloval? redface

známosti ....bigsmile


Blu one.... old one
Meloun (Člen)
24.01.2008 09:33:09
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Za rychlost po dvou bodech opakovaně se papíry neberou..
Po třech bodech už ano..


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
24.01.2008 09:35:46
Offline

Re: Zase keci - iDnes

My, dospělí rychlost pod 5bodů vůbec nepoužívámesmokin


God Save The Queen!
Filous (Člen)
24.01.2008 10:41:16
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Mirek D psal:
Filous psal:
syky psal:


A propos, kolik máš bodů Filousi?

...-5...2x po dvou za rychlost + 1x jeden za telefonsmile2smile2smile2

Jsi měl vopakovanej přestupek...?? A to jsi eště na půlrok nedokormidloval? redface

...ne ne, dycky to bylo f opci a dycky vo málo...45 na 30-netušil sem, že tam ta značka je a 58 na 50-prostě sem se v Brandejse na výjezdu z města po průmyslový zóně neuhlídal...dycky jen litr a dva bodici...a ten telefon je jasnej, já debil jim zastavil s telefonem u ucha a poprosil je vo chvilku strpení, neš domluvim...no pako, vůbec sem si to neuvjedomil, byl to důležitej hovorsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
24.01.2008 10:51:30
Offline

Re: Zase keci - iDnes

ty krááávo, Fildo, no já Tě ouplně vidím: "no tak pánové, momentíček, jen tu něco musím dořešit, hned jsem u vás..."bigsmilebigsmilebigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
24.01.2008 11:07:27
Offline

Re: Zase keci - iDnes

Americkej psal:

ty krááávo, Fildo, no já Tě ouplně vidím: "no tak pánové, momentíček, jen tu něco musím dořešit, hned jsem u vás..."bigsmilebigsmilebigsmile

...no skoro tagsmile2 ...smutný je, že to byla jen namátková kontrola, fšechno vostatní sem měl f cajku, ani sem nenadejchal a ten pán policista mi řek, že dybych s tym founem mrsknul na zem a ďál jako že nic, tag by zavřel vobje voči a neřešil to, ale takle že to řešit prostě muselsmile2 ...holt sem debilsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
24.01.2008 11:17:28
Offline

Re: Zase keci - iDnes

no a to mi teď ještě k tomu dlužíš půlku kafete, který jsem si flusnul do klávesnice, jak jsem si Tě představil bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr