Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Michelin Pilot Power 2CT

duff (Člen)
01.02.2008 11:24:22
Offline

Michelin Pilot Power 2CT

jezdí nebo jezdil někdo tyto pneu? Zkušonosti? Na B12 mám ještě origa macadamy a i když jsou ještě slušné tak tam chci dát Powery 2CT, na B6 jsem jezdil vzadu obyč Power a naprostá spokojenost, tak chci přejít u B12 na 2CT. Dík.


SP&JK = Fuck of HP
Americkej (Člen)
01.02.2008 12:50:12
Offline

Re: Michelin Pilot Power 2CT

Jo, na ty jsem taky moc zvědavej!Už teda mám na letošek koupený 4 sady attacků, takže letos se na ně určitě nedostanu, ale napřesrok je snad už okoštuju.Na jednosměsových Pilot Power vyjel z fabriky Messerschmitt a držely fajně, dokonce vydržely 4500km ka značkám, to se mi zdá na tu mrchu a měkčí gumu suprgood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Americkej/pilotpower2ct.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
duff (Člen)
01.02.2008 14:28:48
Offline

Re: Michelin Pilot Power 2CT

mě vydržela 5tkm na B6 ale o výdrž mě nejde, šetřit na gumách se neoplatí..cool


SP&JK = Fuck of HP
Americkej (Člen)
01.02.2008 14:55:48
Offline

Re: Michelin Pilot Power 2CT

Určitě máš pravdu, ale pokud Ti nejde o výdrž, na co chceš dvousměsovku?Prostě dál obouvej pilot power a budeš spokojenej...mě osobně teda nejvíc štve to otravování se s přezouváním co pár tisíc km.

P.S. sorry, po 4500 km byla na středu totál bez vzorku-kdy přišly dorazy nevím, tipuju 3500-4000 km to bude u B-12 podobný


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
duff (Člen)
01.02.2008 15:05:05
Offline

Re: Michelin Pilot Power 2CT

dvousmesovku jsem nikdy nejezdil tak ji chci ze zvedavosti zkusit a navic rozdil vuci obyc. poweru je par korun.. toz tak


SP&JK = Fuck of HP
jiri50 (Člen)
02.02.2008 08:57:21
Offline

Re: Michelin Pilot Power 2CT

jezdím to, nikdy neustřelila, ale ve dvou po dálnici se mi zdá, že se udělala brzo ploška, střed by mohl být tvrdší, jinak za ty Kč nevidím speciálně pro mne (turista s občasnýma choutkama v náklonech) moc rozdílů versus pneu pilot z akce


jsem pomalejší - ale ne vždy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr