Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nabíječka - rozdíly

Miras (Člen)
19.02.2008 19:59:04
Offline

Nabíječka - rozdíly

Objevil jsem v nabídce Yacomi nabíječku
http://www.yacomi.cz/nabijecka-motobate … -3275.html
za 2 litry.
Před měsícem tenhle výrobek jen s lehce pozměněným vzhledem, ale nejspíš se stejným vnitřkem nabízel lidl za 500. Asi na tom výrobky z Lidlu opravdu nebudou tak špatně.....

Mimochodem, vypadá to že má baterka udrží napětí asi jako já myšlenky, dejte typ na nějakej levnej shop, kde se dá koupit "bezúdržbovka - rádobygelovka bigsmile" baterka na 12ku.

PALOUS (Člen)
19.02.2008 20:08:38
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Symboly motorky auta a vločky má ta z lídlu nahořebigsmile malinko jinej vobal jinak je to nemlich stejnýbigsmile


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2008 20:57:47
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Miras psal:

Objevil jsem v nabídce Yacomi nabíječku
http://www.yacomi.cz/nabijecka-motobate … -3275.html
za 2 litry.
Před měsícem tenhle výrobek jen s lehce pozměněným vzhledem, ale nejspíš se stejným vnitřkem nabízel lidl za 500. Asi na tom výrobky z Lidlu opravdu nebudou tak špatně.....

Mimochodem, vypadá to že má baterka udrží napětí asi jako já myšlenky, dejte typ na nějakej levnej shop, kde se dá koupit "bezúdržbovka - rádobygelovka bigsmile" baterka na 12ku.

s nabíječkou dočkej času z jara bude v lidlu zase ta za 150,- čož je taky to samísmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
MAZI (Člen)
19.02.2008 21:13:57
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

http://www.micronix.cz/cz/1.php?loc=select    ale to bude pro tebe asi z ruky


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Martin B12 (Člen)
19.02.2008 21:16:30
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

PALOUS psal:

Symboly motorky auta a vločky má ta z lídlu nahořebigsmile malinko jinej vobal jinak je to nemlich stejnýbigsmile

a funguje good


street triple picco
PALOUS (Člen)
19.02.2008 21:19:43
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Martin B12 psal:
PALOUS psal:

Symboly motorky auta a vločky má ta z lídlu nahořebigsmile malinko jinej vobal jinak je to nemlich stejnýbigsmile

a funguje good

ale nevím jakgoodbigsmile


Jebat motorky :-)
Bandit-Kralik (Člen)
19.02.2008 21:45:36
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Tak tuhle jsem kupoval za 500,- v Lidlu....Koukam ceny se ruzni....idontknow

Pajk (Člen)
19.02.2008 22:09:24
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Miras: ser na ni, na jaře ji budou mít v Lídlu a když ne, tak tu za stopade určitě, obě jsou v pohodě.

Hachlblaubachtr (Člen)
19.02.2008 22:14:55
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

A co jsi čekal od Yakomi???sick

Miras (Člen)
20.02.2008 07:07:43
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Já jsem si ji v lidlu před časem koupil, při prvním nabíjení jsem ji nechal zapojenou s voltmetrem a ampermetrem, nabíjení je OK, nic víc není dle mého třeba.

Já mám zatím yacomi jen dobrou zkušenost, tu cenu bych nepřisuzoval jim, ale výrobci/distributorovi, kterému se prostě lehčí modifikace výrobku vyplatí, když toho může naráz prodat kvanta.

Bedřich (Člen)
20.02.2008 20:29:20
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

Miras psal:

Objevil jsem v nabídce Yacomi nabíječku
http://www.yacomi.cz/nabijecka-motobate … -3275.html
za 2 litry.
Před měsícem tenhle výrobek jen s lehce pozměněným vzhledem, ale nejspíš se stejným vnitřkem nabízel lidl za 500. Asi na tom výrobky z Lidlu opravdu nebudou tak špatně.....

Mimochodem, vypadá to že má baterka udrží napětí asi jako já myšlenky, dejte typ na nějakej levnej shop, kde se dá koupit "bezúdržbovka - rádobygelovka bigsmile" baterka na 12ku.

Tvoje úvaha, je zajímavá. Já bych se zase na to úplně obráceně. Těhle podobně vypadajících věciček je opravdu hodně. Ale ono obšlehnout plastovej kryt a vnitřnosti s mikroprocesorem je rozdílbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
21.02.2008 08:35:26
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

..fčera sem měl ve schránce leták vot Auto Kelly a nabízej nabíječky dvje, jednu 6/12V 6A 389,- a druhou 6/12V 8A za 589,- vočí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
21.02.2008 09:36:29
Offline

Re: Nabíječka - rozdíly

TO Bedřich:   Jo tak to samozřejmě může být, nicméně stejný parametry a měřením zjištěná bezchybná funkčnost ukazuje spíše na dvojí výrobu. Dnes to dělá spousta firem pro obsáhnutí "širšího trhu" (příklad - Givi, Kappa)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr