Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má Zdeněk
Narozeniny dnes slaví:
SLUGI (51)
cofein (44)
žakýno (57)
ROMIN (49)
mloca (41)
jirka gti (40)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Vyhledávání
Arama metni


Extant search
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

3.9.2009 Suzukibandit.cz - Öhlins Den, Autodrom Most


partneři

mediální partneři

Po pár měsících opět u nás vítám všechny příznivce kroužení a kružítek a přidávám pár nových a důležitých informací k zářijovému ježdění se Suzukibandit.cz které se bude konat ve čtvrtek, 3.září na Autodromu v Mostě. Květnovej Suzuki Bandit den se nám extra vydařil (tady si můžete stáhnout video z celé akce, 58MB, formát wmv, fotky najdete na www.photopro.cz), nádherný počasí, super lidi, parádní atmosféra – ideální kombinace :-) tak doufám, že září bude ještě o něco lepší a snad k tomu přispějou i změny kterejm na základě vašich poznatků a připomínek nastavujem zrcadla:-))) Takže začneme rovnou tim, co bude nový. Bezpečí na dráze je pro nás prioritou, takže budem ještě pečlivější při rozdělování kdo s kým a tak nově oproti květnu to budou čtyři výkonnostní skupiny a to
A-enduro (vstromy, holky a opravdu začátečníci co sou na okruhu prvně),
B-naked (všichni co jezdí po silnicích už trochu rychlejš),
C-racing (paliči a smažky a ti co už stahujou vteřinky) a teď novinka,
D-Super Racing open Pit-Lane 3,5h. - bude určena výhradně závodníkům splňující limit do 2:00 v Mostě (nutné prokázat při registraci zajetý čas do limitu buď z některého závodu nebo zajet tento limit v dopolední kvalifikaci. Kdo nebude schopen prokázat zajetý čas ze závodu nebo zajet tento limit dopoledne, nebude moct nastoupit k odpoledním jízdám). Další změny jsou v délce jednotlivých jízd. Nově budeme jezdit po 20 minutových blocích mimo skupiny D-Super Racing, (vycházíme vstříc především jezdcům endurance ale i těm, kterí potřebují nastavovat motorku v průběhu ježdění a chtějí mít možnost jízdy na dráze bez časových limitů) která bude mít k dispozici systém Open-Pit, což znamená, že v této době bude otevřený volný výjezd na dráhu kdykoliv během jejího trvání, tj. 50 min dopoledne a 2hodiny a 40 min. odpoledne s tím, že bude prodáno 40 open-pit kret a na dráze se bude střídat max 30 jezdců. (koukněte na časový harmonogram). Samozřejmostí zůstává maximální počet lidí na dráze pro všechny skupiny a to max 30 lidí!!!

časový harmonogram

To by bylo k harmonogramu a teď něco změn k zabezpečení celého dne. Partnerem celého dne bude firma Halbich autorizovaný servis Ohlins, specialista na podvozky a servis moto která bude během celého dne zajišťovat kompletní servisní zázemí pro vás včetně poradenské činnosti týkající se především nastavení podvozku, výběru a výměny pneu a samozřejmě i techniky jízdy (všechny tyto služby jsou pro účastníky jízd během celého dne samozřejmě ZDARMA).

S tím souvisí i další novinka která bude součástí netradičně večer před akcí a to ve středu 2.září od 17.00 do 20.00.
Bude to škola jízdy která bude probíhat na velkém parkovišti na Autodromu.
O co se v ní bude jednat a pro koho bude určena???
Někteří už vědí, někteří už jí i se mnou navštívili. Nejedná se o žádnou teoretickou přípravu někde na židlích. Je to hodina tréninku na motorce ve čtyřech skupinách vždy po dvou jezdcích pod drobnohledem Honzy Halbicha kterej vás během tý doby seznámí přímo v praxi (a pak na vás individuálně dohlédne) s tím jak na motorce jezdit a jak jí ovládat, ukáže vám optimální průjezdy zatáčkou, ideální posez na motorce, nácvik odřazování a brždění, nácvik akcelerace, vyhýbací manévry a prostě všechno co by každej na motorce měl správně dělat protože realita je u většiny z nás, samouků, včetně mě častokrát úplně jiná….. neposlední změnou týkající se jízd je možnost najmout si vlastního trenéra pro každou jízdu, který bude jezdit pouze a jenom před vámi a bude vám ukazovat ideální stopu, optimální nájezdovou rychlost a plně se při tom přizpůsobí vašemu tempu případně pro ty rychlejší bude fungovat jako rychlejší jezdec aby vás donutil zrychlit a stáhnout tím vaše maximum zase o nějakou tu setinku nebo vteřinku dolu. Neméně přijemnou změnou bude to, že oproti jaru budou jízdy ještě levnější a to:

A-Enduro 3x20min (dopoledne) za 1700,-kč
B-Naked a C-Racing 3x20min (dopoledne/odpoledne) za 1700,-kč nebo 6x 20min (celý den) za 3300,-kč
D-Super Race Open Pit-Lane 3,5 hodiny za 4400,-kč

Škola jízdy (středa) 1h. 800,- kč
Osobní trenér 1x20min 300kč
transponder (celý den) 400kč

box (celý den)1600kč

Pokud budete mít zájem, připravili sme pro Vás s naším pratnerem a dealerem SUZAMOTO zajímavou možnost půjčit si během akce testovací Bandit 650 K9 a GSX-R 600 K9 a to jak pro jízdu na okruhu tak mimo něj. Na stánku SUZAMOTA pak budete mít možnost zakoupit drobný spotřební materiál nebo originální příslušenství Suzuki včetně hadříků a reklamních věcí.
No a pak sou tu věci na které už ste z našich akcí zvyklí a to občerstvení gratis pro všechny jezdící během celé akce, v předvečer točené pivo, během dne pak točený Radegast Birell, nealko limča, voda, káva, čaj a k jídlu chutné klobásy na grilu z řeznictví Kohout a syn ve Veltrusech plus další novinka, nechte se překvapit :-).

K nahlédnutí je aktuální seznam přihlášených

Registrace jako standartně mailem na adresu most(@)suzukibandit.cz, v mailu uveďte:
Jméno a příjmení
Nick (přezdívka)
Skupinu v které pojedete: (A, B, C, D)
Množství ježdění:
(skupina A - pouze 3x20min)
(skupiny B a C 3x20min nebo 6x20min)
(skupina D – pouze 3,5h Open Pit-lane)
Vaše tel číslo
Případní zájemci o školu jízdy nebo os. trenéra mi zavolají osobně na 608 932 573
po registraci zašlete patbu za jízdy podle zvolené skupiny nebo množství do 7 dní na č.ú. 2201108914/5500, jako v.s. uveďte vaše tel číslo. kdyby nebylo někomu něco jasný tak mi zavolá na 608 932 573 - MichalAutor: Inkvizitorr | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export