Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má Vladimír
Narozeniny dnes slaví:
Unzeitig Libor (50)
opec (50)
lori (55)
Uhlajs (52)
Kuchec17 (36)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

A je to zase tady!!!!


Přes zimu náš jezdec poctivě trénoval :-)

Zejména se věnoval náročnému kondičnímu spaní , dokonce absolvoval tzv. trojku s pěknými kočkami.. Byla natolik vyčerpávající, že plynule opět přešel do tréninku a pokračoval ve zmíněném kondičním spaní.. Je tedy zcela zřejmé, jakou má před začátkem sezony skvělou kondici..Protože nejen tento druh tréninku, dostává závodnické tělo do vrcholné formy, musí se věnovat i dalšímu oblíbenému mučení, cvičení v posilovně..

Zde údajně někdy cvičil společně se světovým závodníkem

Z mnoha hledisek je vhodné netrávit zimní přípravu pouze v interiéru, části tréninku se tedy odehrávaly ve volném výběhu.. Zde jezdec nadšeně běhal za vrhanými předměty i jen tak dokola, buď samostatně či ve skupině podobných bláznů..

A ve chvílích, kdy potřeboval vybít nahromaděnou energii, zápolil s pomocí brutálně naštvaného dvoutaktu s přírodními obry.. Naštěstí se tento zápas obešel bez zranění na straně našeho reka a skončil potupnou porážkou dřevěných monster..

Aby v té přípravě nebyl sám, vynikající, spřátelenou konkurencí zapůjčený, multitýmový mechanik Mário, poladil a dostal do kondice i závodní stroj.. Zůstává jím stále naše babička, Honda CBR 600RR Přes zimu dostala kosmetické dárečky v podobě nových hrdel sání, lepší brzdové pumpy a konečně funkčního tlumiče řízení.. Taky byla v lázních na brzdě a přes nepřehlédnutelné šediny je stále v poměrně dobré kondici.. Aspoň pro potřeby typu „brzdy-vingl-plyn“ ještě tak nějak postačuje a doufáme , že našeho závodníka doveze v pořádku k pěkným umístěním..

Pro vybrané závodní víkendy máme pro fanoušky připravené překvapení v podobě dalšího závodního stroje, který si náš pilot otestuje a doufejme i využije získané zkušenosti k dalšímu růstu.. Pokud ovšem nebude z testu sám natolik překvapený, že si kromě vyvalených očních bulev a brzdné stopy na spodní prádle nepřiveze jiné použitelné zážitky a znalosti..

Sezona se trochu více naplnila, oproti loňskému roku přibyly další tratě a tak se moc těšíme, že poznáme opět něco nového..Kalendář je zde ,může dojít k úpravě:

15.4. - 17.4. Jarní cena Brna
21.5. - 22.5. 300 zatáček GH Hořice
11.6. - 12.6. Jičín
18.6. - 19.6. Kopčany (SVK)
9.7. - 10.7. Radvanice
16.7. - 17.7. Těrlicko
19.8. - 21.8. Piešťany (SVK)
27.8.- 28.8. Volárna
3.9. - 4.9. Dymokury

Tým 44 je pro změnu stejný jako loni:
jezdec a šoumen v jedné osobě Honza „Progear“ Nehasil,
mechanik, DJ a vyvolávač dobré karmy Jakub „Rohy“ Roháčik,
hostující mechanik, znalec a příležitostný umravňovač Petr „Jelen“ Jelínek,
a moje maličkost…

Zimní příprava týmu byla dost náročná a nedali jsme mozky a těla lacino

V depu jsme se během loňska parádně sehráli se spřátelenou konkurencí, naučili jsme se poskládat si společné trojstanové miniaturní městečko, kde nechybí i párty stan pro tým a vítané veselé návštěvníky… Jedním z konkurentů je známý bavič, rebel a rychlík Richard „Riči96 “ Sedlák, v jehož týmu je krom dalších fajn lidí už zmíněný vynikající mechanik Mário, ale i místním bandiťákům známý pankáč Fiat.. A druhým Jiří „Joker27“ Petrla, obecní fešák, skvělý kluk a vynikající závodník..

Společné přátelské hecování, ale i vzájemná pomoc ať už radou nebo skutkem, patří k tomu nejlepšímu, co na závodech tak rádi zažíváme..

Sezona začíná už o víkendu na Jarní ceně Brna, kde se sice tak úplně nejedná o roadracing, protože závod se jede na brněnském Masarykově okruhu.. Ale na začátek sezony a trochu toho rozježdění, se myslím víc místa okolo trati docela hodí..

Pokusím se, seznámit Vás po každém závodním víkendu neprodleně s jeho průběhem, což jsem loni, pod přetlakem nezvyklých zážitků trochu flákal..

Nakonec už nemám co dodat, snad jen poprosit ty z Vás, které tento sport zajímá, aby nám a především Honzovi, pořádně drželi celou sezonu palce.. Rádi kohokoli uvítáme v depu, přijďte se podívat a pokecat..

Rozloučím se zvoláním, v duchu známého fotbalového komentátora
Roadracingu zdar, 44 zvlášť!!

Váš KarlosAutor: | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export