Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má René
Narozeniny dnes slaví:
Geograf (42)
Daniel (55)
Wohnout (49)
figi (48)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

Banditstránky v novém kabátě


Jak jste si jistě všimli, připravili sme pro Vás kompletně nové zpracování Banditstránek, využívající (phpRS) redakčního systému. K tomuto rozhodnutí nás vedlo hned několik faktorů. Stávající systém byl poměrně náročný na vkládání jakýchkoliv nových článků, příspěvků, galerií a podobně a také již nevyhovoval z hlediska rychlých aktualizací.

To by se mělo nyní díky redakčnímu systému změnit a proto se můžete v blízké době těšit na častější a plnohodnotnější informace okolo motocyklů, ale především pak z dění okolo Banditklubu a všeho s tím souvisejícím. Samozřejmostí pak budou v dohledné době všechny stávající výchyty na které ste zvyklí ze současných stránek, jako je kalendář akcí, bazar, seznam majitelů rozdělený dle krajů a adresář firem. (tyto sekce zatím ještě nejsou hotové, ale pracuje se na nich :-) ) Nově plánujeme přidat sekci technika, kde najdete kompletní technické parametry všech řad banditů. Samozřejmostí zůstává možnost využívat bandití ftp se zvětšenou kapacitou.

Současně s novými možnostmi redakčního systému je tu i volné pole působnosti pro ty, kteří by se rádi podíleli na tvorbě tohoto webu a chtěli by se stát stálými přispěvovateli. Pokud bude mít někdo z vás zájem, uvítáme tuto možnost... ozvěte se :-)

Další důležitou změnou je úplně nové fórum, které sme se snažili zachovat maximálně přehledné a co nejvíce podobné tomu stávajícímu. Je nově rozděleno do čtyřech sekcí a to technická poradna, cestování, diskuze a suzukibandit.cz (suzukibandit.cz je dočasné fórum, ve kterém budeme zodpovídat na otázky týkající se spuštění nového webu, jeho odlišností od staré verze a je zde možno vkládat i připomínky a návhy na případné změny). Zde apeluji na všechny přispívající, aby především ty první dvě používali pouze k svému účelu tak, aby byly pro všechny stávající členy, ale především pak pro nově příchozí přehledná a aby v nich bylo možné najít konkrétní hodnotné informace týkající se daného tématu. Pro přispívání do fóra je nutné provést zcela novou registraci. Poté budete mít možnost prohlížet a přispívat do jednotlivých diskuzí, využívat všechy možnosti obsáhlejšího profilu a sami editovat veškeré možností nastavení a zobrazení fóra pro kažého zvlášť. Tyto nastavení najdete po registraci v záložce "profil".

Doufáme, že se Vám nová podoba stránek bude líbit a časem uznáte, že to byl nutný krok kupředu. Těm konzervativnějším musím předem prozradit, že se to naučil používat i největší ze všech čolků, takže hurá do toho.... :-)

S přátelským "BANDIT PIČO!", Syky, Inkviz.Autor: | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export