Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má Vincenc
Narozeniny dnes slaví:
Svíťa (45)
Rams72 (52)
emcaa (54)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

Česká Roadracingová Tour


Přátelé,kamarádi,všichni Bandiťáci i ostatní jednostopáci:-) Závodění na přírodních okruzích,jak jistě uznáte,má v čechách,na moravě,ve slezsku i na slovensku dlouholetou tradici, plnou skvělých výkonů a úžasných osobností.. Nebudu zmiňovat všechny ty výjimečné závodníky jmenovitě, každý motorkář určitě nějakého zná..

V současnosti je myslím závodění na přírodních okruzích, chcete-li roadracing, ve vzrůstající oblibě, nejen u jezdců samotných, ale i u široké divácké veřejnosti..Přeci jen se jedná o více či méně prapůvodní klání drsných mužů, i několika odvážných žen, na báječných strojích.. Bojují jak jeden proti druhému,tak i s nástrahami přírodních okruhů,vytyčených na běžně přístupných veřejných komunikacích, se vším,co k tomu patří..

Každý z nich si zaslouží maximální míru respektu a mnozí se těší velké oblibě u diváků.. Předvedenými výkony na trati, i samotnou vlastní charismatickou osobností zanechávají nesmazatelné vzpomínky v srdcích fanoušků.. Jedná se výjimečné jedince, prožívající svůj sen..

V depu jsou, společně s ostatními členy týmů, velice soudržnou, přátelskou, ochotnou a podporující se partou, tvořící velké putovní stanové městečko s názvem „Czechroadracing“

I nám od banditů se dostalo té cti, být u toho.. Po mnoha odjetých okruzích,agenturních závodech, a přemýšlení,co dál,vzešel z našich širokých řad odvážný jezdec s postavou čivavy a srdcem lva:-)

Rád bych Vám představil:
Honzu „Progeara" Nehasila

nar.: 8.5.1988
stav: svobodný,nezadaný,svolný
bydliště: Praha
vzdělání: vzdělanec
pracuje: těžce
sedlá: Hondu CBR 600RR
Nmr: 44

Zároveň se budu snažit, přiblížit Vám dalšími články, jak jednotlivé závody, tak i běžný tréninkový a soutěžní den v depu.. Pochopitelně nevynechám ani meditační večery.. Doufám, že se Vám budou dobře číst a možná i povzbudí Váš zájem o tento náročný,vševyžadující a velmi krásný sport..Autor: | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export