Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má Ilja
Narozeniny dnes slaví:
Borák (52)
david (42)
leons (47)
kočičák (61)
Roja (51)
Razhel (37)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

Rozšlehaný obratle, V-Strom na sračky a náhrada škody v nedohlednu...


Vlasta je kámoš, známe se děsně dlouho no a když loni poslal ne zrovna svojí vinou V-Stroma do pole, mělo to nejen hnusný zdravotní důsledky ale i děsnou ouřednicko-administrativní dohru kerá trvá dodnes no a když vždycky u píva poslouchám jak celá anabze pokračuje a nekončí tak sem ho poprosil jestli by vo tom něco nenapsal a nastínil všem co se všechno taky může u nás stát a případně i to, jak někomu pomoct s řešením podobný pakárny.... Inkviz.

Koncem léta minulýho roku, šajní sobotní kotouč a zve k provětrání faldů. Tak že to chcem vzít na Ještěd, pak se stavit u známých v Děčíně, skáknout někde na gáblík. Plán měníme ve skutečnost v cuku letu, ale abych nejel s přítelkou po dálnici jak blázen, jedem z Prahy po starý, a dáváme si vychutnávačku s kochánim. Za jednou malou vesnicí, pár kiláků před Turnovem, jedou před náma 2 auta, asi 70 km/hod. Předjíždim první, druhý najednou odbočuje doleva,vůbec nechápu kam, blinkr 1x bliknul, já naklánim moto, jinak jsem si jen stihnul uvědomit, že jsme v prdeli. Na druhý bliknutí mi už přední dveře drtí pravý koleno.


Mozek mi od té doby radši všechno vypne. Po 15 minutách mám asi minutu vědomí, kdy koukám na přítelkyni na poli, jak jí teče krev z nosu a nehejbe se - hned mě napadne poranění mozku, doživotní následky a podobný chuťovky. Vůbec nejhorší zážitek. Vidim ty kluky, jak kouřej u auta. Přítelkyně začně relativně smysluplně žvatlat, a tak jdu zas spokojeně do komatu. Záblesk na rentgenu v nemocnici, a pak až na pokoji. Bilance nic moc. Přítelkyně má asi miliardu zlomenin v nártu a okolí, jinak díky dobrý helmě a hadrům ok. Drožkař vždycky dopadne hůř. Rozšlehaný 3 hrudní obratle, zlomený 2 žebra, zhmožděný hrudník, plíce a slezina, zlomený zápěstí, poškozený vazy v koleni, mazec. Nepovedlo se nám rozbít u krajský nemocnice na začátku měsíce, a tak nás službukonající Mudr. nehorázně zbastlil. Např. na rozmašírovaný obratle přišli až asi po tejdnu, kdy jsem to podle jejich slov furt ne a ne rozběhat. Takže příště jezdim už jen kolem Motola a Střešovic. A na začátku měsíce, protože maj kvoty na Cété,magnetickou resonanci atd. a na konci ti to prostě neudělaj. Nebudu to natahovat, v Liberci mi trvala operace 4,5 hodiny pod cété, a když jsem pak po pár hodinách na jipce zahejbal palcem, viditelně se operatérovi ulevilo. Prej milimetřík, byla by skříplá mícha a nechodil bych. Z prdele klika. Železo (socon) vešroubovaný do páteře viz rtg foto.


Celkem jsem byl na 4 operacích, možná mě ještě čeká jedna s vazama v koleni. Přítelkyni při operaci zdrátovali nohu. Taky mňamka. Osobní zkušenost je nepřenosná. Dva mladý kluci si prostě půjčili káru a jeli do lesa na dřevo. Hledali odbočku na polní cestu a holt se nepodívali do zrcátka. A to, že nehodu ani nenahlásej na pojišťovnu, natožpak že by se zeptali, jestli jsme to přežili, fakt neberu. Podle znaleckýho posudku dopraváka jsem měl na zareagování 2,4 sec. Teď se čeká na trestní soud, ale bude díky vytíženosti nejdřív za 2 roky. První stání. Prej toho má chuděra soudkyně moc. A teď to, kvůli čemu to vlastně píšu. Trable s pojišťovnou a jak z toho ven. Soud sice bude až bůhví kdy, ale podle policajtů, soudního znalce, vyšetřovatele a státního zástupce je to jasná věc. Viníkem je řidič káry, takže nějakej bakšiš by měl jít z jeho povinného ručení. Koop má ale ve svých řadách takový profíky a má zaběhlej takovej systém, že tě fuckujou a srážej, záměrně tě mystifikojou, nikomu kompetentnímu se nedovoláš, mlžej. A jsou v tom tak dobrý, a zní to často tak logicky, že i muj jinak vcelku fungující selskej rozum se nakonec nechal voblafnout a uvěřil jejich verzi, a to, že do konce trestního soudu, kde se definitivně určí viník nehody nemam na nic nárok. Opak je pravdou. Jenže kdo nezná právo, tak se s Judrama z pojišťoven nemůže měřit. Nemám právníky moc v lásce, ale nakonec jsem u jednoho z Prahy byl. Chtěl tak nehoráznou provizi, že se muj názor na právníky ještě utvrdil. Závěrem. Právníci jsou všeobecně verbež a škodná, co když se přemnoží, by se měla střílet. A tak když narazíte na výjimku, má cenu se o tom zmínit. Pokud se teda ocitnete v podobný situaci jako já, a budete potřebovat pomoct s vymožením náhrady škody bez jakýchkoli nákladů, ozvěte se Mgr. motorkářce Petře – tel. 776 289 777 (píšu to s jejím svolenim) z Kladna, co měla taky nehodu , a co se za vás pokusí podojit pojišťovnu, jako za mě. Protože jinak se může stát, že neuvidíte ani peny. V lepším případě dostanete pozdě něco málo. Rozhodně ne to, na co máte nárok. A nebo líp. Ať se vám takováhle smůla vyhne. Good Luck, pardálové.
Autor: | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export