Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Nova verze stranek

Ondráš (Člen)
11.06.2015 14:31:29
Offline

Nova verze stranek

Schvalne davam nazev takto kontroverzni tema, protoze chci aby si to precetl kazdy.smokin Debatu o tom, ze se nic menit nema dejte do jineho vlakna. Diky.

Dostat to co uz melo byt udelano Inkvizem v tomto smeru je asi neresitelny problem. Hlavne v komunikaci.
Vzhledem k tomu by bylo zahodno (to ze to na venek neni videt neznamena, ze problem neexistuje!) do soucasneho (a budouciho) reseni nejak zainvestovat.

Z toho duvodu se hleda nekdo, kdo by byl ochoten se do toho zainteresovat po strance vyvoje. Idealni by byl nejaky student a idealne nekoho z mistnich. Zadarmo to samozrejme nebude. Penize se nejake vybraly, takze zarobit si na tom muze myslim relativne slusne (kolik tam je vidite sami).

Technologie bude LAMP. Z toho plyne, ze by byla dobra znalost PHP a MySQL. Zbytek jako treba verzovaci system a nejaky zaklad Linuxu umet nemusi. To malo mu reknu relativne rychle.

Vitana ochota pracovat, vzdelavat se a hledat vlastni reseni.

Staci mi sem nebo do mailu hodit kontakt na toho cloveka a ja se s nim spojim.

Pokuste se ale dodavat nekoho kdo se tomu fakt chce venovat, abychom po pul roce nemuseli resit, ze uz ho(ji) to nebavi a hledat nekoho jineho. Diky.

good

V planu je evoluce, nikoliv revoluce, takze neplaste.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
11.06.2015 14:33:37
Offline

Re: Nova verze stranek

A tobě se to dělat nechce? idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
11.06.2015 14:51:54
Offline

Re: Nova verze stranek

ja, zdarma, pomaloucku, polehoucku


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
11.06.2015 15:42:14
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:

A tobě se to dělat nechce? idontknow

Uprime... Tu otrocinu kterou inzeruju moc ne.
Ja jsem to delal, ale uz jsem z toho vypadnul (5-6 let zpet) a nervy mam jen jedny.smokin

Nejde o to, aby to ten dotycny vsechno vymyslel, jde o to, aby to do toho pocitace nabusil. Predstava o tom jak to udelat nejaka existuje (ikdyz neni finalni).

Schopnosti resit problemy jsem myslel, ze se nebude ptat na kazdou blbost (jak nahrat z weboveho formulare soubor, pise mi to, ze je tam syntakticka chyba, co s tim...) a kdyz neco nebude vedet, tak bude sam aktivne hledat a ne cekat az mu nekdo napise jak pokrocil.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
11.06.2015 15:42:35
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

ja, zdarma, pomaloucku, polehoucku

Asi mame viteze. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bobule (Člen)
11.06.2015 15:43:34
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

ja, zdarma, pomaloucku, polehoucku

goodsurprised


to jebu
osiris (Člen)
11.06.2015 20:01:15
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

ja, zdarma, pomaloucku, polehoucku

...však jsi byl taky jeden z "rebelů", tak je to záhodno a dobře good aspoň budeš vědět zač je toho loket bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
touchside (Člen)
11.06.2015 23:22:32
Offline

Re: Nova verze stranek

Čas mám jelikož sem po matuře v oboru IT a s čím si budu vědět rady s tím pomůžu. smile1 S většinou věcí by neměl být problém. Ale bojím se že do budoucna toho času bude ubývat... smile1


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
Ondráš (Člen)
12.06.2015 09:34:04
Offline

Re: Nova verze stranek

touchside psal:

Čas mám jelikož sem po matuře v oboru IT a s čím si budu vědět rady s tím pomůžu. smile1 S většinou věcí by neměl být problém. Ale bojím se že do budoucna toho času bude ubývat... smile1

Kde jsi maturoval? V Berouně?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
12.06.2015 10:26:45
Offline

Re: Nova verze stranek

Ondráš psal:

Schvalne davam nazev takto kontroverzni tema, protoze chci aby si to precetl kazdy.smokin Debatu o tom, ze se nic menit nema dejte do jineho vlakna. Diky.

Dostat to co uz melo byt udelano Inkvizem v tomto smeru je asi neresitelny problem. Hlavne v komunikaci.
Vzhledem k tomu by bylo zahodno (to ze to na venek neni videt neznamena, ze problem neexistuje!) do soucasneho (a budouciho) reseni nejak zainvestovat.

Z toho duvodu se hleda nekdo, kdo by byl ochoten se do toho zainteresovat po strance vyvoje. Idealni by byl nejaky student a idealne nekoho z mistnich. Zadarmo to samozrejme nebude. Penize se nejake vybraly, takze zarobit si na tom muze myslim relativne slusne (kolik tam je vidite sami).

Technologie bude LAMP. Z toho plyne, ze by byla dobra znalost PHP a MySQL. Zbytek jako treba verzovaci system a nejaky zaklad Linuxu umet nemusi. To malo mu reknu relativne rychle.

Vitana ochota pracovat, vzdelavat se a hledat vlastni reseni.

Staci mi sem nebo do mailu hodit kontakt na toho cloveka a ja se s nim spojim.

Pokuste se ale dodavat nekoho kdo se tomu fakt chce venovat, abychom po pul roce nemuseli resit, ze uz ho(ji) to nebavi a hledat nekoho jineho. Diky.

good

V planu je evoluce, nikoliv revoluce, takze neplaste.smokin

dopředu hlásim že nic z toho neumim a učit se to nehodlám...o soukromé iniciativě nebo samostatném rozhodování být řeč taky nemůže.....to jen tak pro pořádek aby jste semnou nepočítali. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
touchside (Člen)
12.06.2015 12:11:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Ondráš psal:
touchside psal:

Čas mám jelikož sem po matuře v oboru IT a s čím si budu vědět rady s tím pomůžu. smile1 S většinou věcí by neměl být problém. Ale bojím se že do budoucna toho času bude ubývat... smile1

Kde jsi maturoval? V Berouně?

Kdepaak... V beroune je sotva ucnak. Smichovska stredni prumyslovka smile1 hned pod tou hnusnou KB u Anděla bigsmile


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
snowflake600 (Člen)
15.06.2015 00:03:01
Offline

Re: Nova verze stranek

Ondráš psal:

Schvalne davam nazev takto kontroverzni tema, protoze chci aby si to precetl kazdy.smokin Debatu o tom, ze se nic menit nema dejte do jineho vlakna. Diky.

Dostat to co uz melo byt udelano Inkvizem v tomto smeru je asi neresitelny problem. Hlavne v komunikaci.
Vzhledem k tomu by bylo zahodno (to ze to na venek neni videt neznamena, ze problem neexistuje!) do soucasneho (a budouciho) reseni nejak zainvestovat.

Z toho duvodu se hleda nekdo, kdo by byl ochoten se do toho zainteresovat po strance vyvoje. Idealni by byl nejaky student a idealne nekoho z mistnich. Zadarmo to samozrejme nebude. Penize se nejake vybraly, takze zarobit si na tom muze myslim relativne slusne (kolik tam je vidite sami).

Technologie bude LAMP. Z toho plyne, ze by byla dobra znalost PHP a MySQL. Zbytek jako treba verzovaci system a nejaky zaklad Linuxu umet nemusi. To malo mu reknu relativne rychle.

Vitana ochota pracovat, vzdelavat se a hledat vlastni reseni.

Staci mi sem nebo do mailu hodit kontakt na toho cloveka a ja se s nim spojim.

Pokuste se ale dodavat nekoho kdo se tomu fakt chce venovat, abychom po pul roce nemuseli resit, ze uz ho(ji) to nebavi a hledat nekoho jineho. Diky.

good

V planu je evoluce, nikoliv revoluce, takze neplaste.smokin

Ondráši, hoď mi do mailu další info, probereme detaily. Já se o to postarám :) good

Ondráš (Člen)
15.06.2015 05:16:27
Offline

Re: Nova verze stranek

2 touchside + snowflake600: Kluci díky.good Zatím řeším s Loserem. Kdyby něco, tak se ozvu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
touchside (Člen)
15.06.2015 18:24:27
Offline

Re: Nova verze stranek

Ok smile1


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
Ondráš (Člen)
19.06.2015 12:57:55
Offline

Re: Nova verze stranek

Aby to nevypadalo, ze se nic nedeje, tak vezte, ze se postupne ucesava soucasny stav. Je tam potreba trochu poklidi, aby tam nebyl takovy bordel.smokin
Pak se z duvodu prostorovych trochu poupravi vkladani fotek, ale vse by melo byt transparentni, takze byste nic nemeli poznat.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
29.07.2015 07:27:23
Offline

Re: Nova verze stranek

Tenhle odkaz na ruské stránky

http://o-chae.com/tea-articles/101-yago … odzhi.html

na úvodní stránce je úmyslně nebo to je pozůstatek návštěvy nezvaného hosta? idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
mr.BSE (Člen)
29.07.2015 08:44:51
Offline

Re: Nova verze stranek

nic takovýho nevidím. Není to spíš u tebe nějakej "vylepšovač obsahu stránek" smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
29.07.2015 08:50:35
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:

Tenhle odkaz na ruské stránky

http://o-chae.com/tea-articles/101-yago … odzhi.html

na úvodní stránce je úmyslně nebo to je pozůstatek návštěvy nezvaného hosta? idontknow

taky nikde nic nevidim. Kde by to jako presne melo byt?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
29.07.2015 09:49:02
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:
tachec psal:

Tenhle odkaz na ruské stránky

http://o-chae.com/tea-articles/101-yago … odzhi.html

na úvodní stránce je úmyslně nebo to je pozůstatek návštěvy nezvaného hosta? idontknow

taky nikde nic nevidim. Kde by to jako presne melo byt?

Koukni se do zdrojáku stránky nebo si najeď myší do oblasti pod roštěnku dne. Barva textu odkazu (ягоды годжи для похудения) je samozřejmě stejná jako barva pozadí, aby to nebylo hned vidět.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
tachec (Člen)
29.07.2015 09:56:45
Offline

Re: Nova verze stranek

mr.BSE psal:

nic takovýho nevidím. Není to spíš u tebe nějakej "vylepšovač obsahu stránek" smile1

Těžko - zkoušeno linksem i čistě ručně telnetem.

Podle mě je tam v kódu nastrčenej nějakej generátor odkazů idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
29.07.2015 10:15:42
Offline

Re: Nova verze stranek

odstraneno. Nejakym zpusobem se tam dostal blok, v kterym byl uveden tenhle odkaz.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
29.07.2015 10:16:56
Offline

Re: Nova verze stranek

kazdopadne diky za upozorneni. good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
29.07.2015 10:36:09
Offline

Re: Nova verze stranek

jeste tam byl jeden. Uz je taky v prdeli


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
29.07.2015 10:46:12
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

jeste tam byl jeden. Uz je taky v prdeli

Jo, ten druhý odkaz vedl na "postelnoe bele" (постельное белье).


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
osiris (Člen)
29.07.2015 10:51:51
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Loser psal:

jeste tam byl jeden. Uz je taky v prdeli

Jo, ten druhý odkaz vedl na "postelnoe bele" (постельное белье).

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik8719 (Člen)
12.08.2015 20:46:15
Offline

Re: Nova verze stranek

co takhle udělat někde sekci jako udělej si sám, nebo v downloadu nějakou podsekci podobnýho ražení kde by byli různý návody jak si co "zdokonalit"? mohli by se tam dávat výkresy apod (např. datlopadáky, klidně hodim ve výkresu i montážku na tlumič řízení...) a manuály dát třeba do druhý podsekce...


...relativní kochač...
osiris (Člen)
12.08.2015 21:46:13
Offline

Re: Nova verze stranek

...zbynďa jen přesune ty kosti z manuálů do dokumentů a k tomu přidá tu tvoji mnotážku; další výkresy a schémata se budou už dávat tam


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
12.08.2015 22:55:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Honzik8719 psal:

co takhle udělat někde sekci jako udělej si sám, nebo v downloadu nějakou podsekci podobnýho ražení kde by byli různý návody jak si co "zdokonalit"? mohli by se tam dávat výkresy apod (např. datlopadáky, klidně hodim ve výkresu i montážku na tlumič řízení...) a manuály dát třeba do druhý podsekce...

nahod mi na mail vse, co mas. Ja to tam nafrcam.
Kosti presunuty


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
13.08.2015 08:36:19
Offline

Re: Nova verze stranek

nove nakresy pridany. Velke diky Honzovi goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
09.09.2015 10:15:10
Offline

Re: Nova verze stranek

Aby to tady neutichlo, tak mám zase jeden z námětů na zlepšení - tedy pokud už v TODO listu není.

Bylo by dobré upravit vyhledávání uživatelů podle uživatelského jména tak, aby nebylo "case sensitive", protože v současné chvíli díky rozlišování písmen člověk jen těžko někoho najde.

A větší oříšek - udělat vyhledávání v diskuzích fulltextové..


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
09.09.2015 10:40:09
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:

Aby to tady neutichlo, tak mám zase jeden z námětů na zlepšení - tedy pokud už v TODO listu není.

Bylo by dobré upravit vyhledávání uživatelů podle uživatelského jména tak, aby nebylo "case sensitive", protože v současné chvíli díky rozlišování písmen člověk jen těžko někoho najde.

A větší oříšek - udělat vyhledávání v diskuzích fulltextové..

no na tebe jsem cekal, kamarade bigsmilebigsmilebigsmile
Aby se nam tim vyhledavanim nezahltil server. Tady nejses na Guglu bigsmilebigsmilebigsmile
Dneska dodelam jeste upravy v akcich a kdyz bude cas, vrhnu se na to.

Dik za podnet


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
huskyb12 (Administrator)
09.09.2015 18:07:00
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:

Aby to tady neutichlo, tak mám zase jeden z námětů na zlepšení - tedy pokud už v TODO listu není.

Bylo by dobré upravit vyhledávání uživatelů podle uživatelského jména .... díky rozlišování písmen člověk jen těžko někoho najde.

já su taky za, někoho najít je nad psí výkon :)


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
10.09.2015 09:59:36
Offline

Re: Nova verze stranek

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
gore (Člen)
10.09.2015 10:05:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

... frcej tam left joiny

...bigsmileto asik nejni překlep viď,že si ktěl napsat "levný jointy"bigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Loser (Administrator)
10.09.2015 10:29:48
Offline

Re: Nova verze stranek

gore psal:
Loser psal:

... frcej tam left joiny

...bigsmileto asik nejni překlep viď,že si ktěl napsat "levný jointy"bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile headshake


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
10.09.2015 12:59:53
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile

Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
10.09.2015 16:18:20
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Loser psal:

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile

Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

neblazni, to by se nam rozhodila komplet DBbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
10.09.2015 19:16:59
Offline

Re: Nova verze stranek

tak to by bylo fest f pičibigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
10.09.2015 21:41:20
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:
tachec psal:
Loser psal:

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile

Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

neblazni, to by se nam rozhodila komplet DBbigsmile

choce do piči :)


ale di, Ty brepto ...
tachec (Člen)
11.09.2015 06:29:22
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:
tachec psal:
Loser psal:

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile

Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

neblazni, to by se nam rozhodila komplet DBbigsmile

To nemusíš dělat pro celou databázi - to můžeš použít jen pro ten jeden dotaz. Ale vím prd jak to v databázi a v tom selectu vypadá, takže to byl jen výstřel od boku...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
11.09.2015 07:27:50
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Loser psal:

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile

Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

Bohužel, naše databáze nám nabízí jen cp1250_czech_cs.
Ja se na to příští týden podívám.
A jak psal Loser... Cokoliv co má v názvu kódování je pro mě jak svěcená voda pro čerta. Tím spíš, když je tam to číslo 1250.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
11.09.2015 07:53:03
Offline

Re: Nova verze stranek

Ondráš psal:
tachec psal:
Loser psal:

jsem to vcera prozkoumal a nejspis to deleguju na Ondrase ... frcej tam left joiny a podobny sracky a to uz je pro me moc vysokej level SQL. Tak snad se toho ujme bigsmile

Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

Bohužel, naše databáze nám nabízí jen cp1250_czech_cs.
Ja se na to příští týden podívám.
A jak psal Loser... Cokoliv co má v názvu kódování je pro mě jak svěcená voda pro čerta. Tím spíš, když je tam to číslo 1250.smile1

Jestli by nestálo za to zauvažovat nad překonvertováním do utf8 - do budoucna by bylo o starost míň idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
11.09.2015 20:16:55
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Ondráš psal:
tachec psal:


Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

Bohužel, naše databáze nám nabízí jen cp1250_czech_cs.
Ja se na to příští týden podívám.
A jak psal Loser... Cokoliv co má v názvu kódování je pro mě jak svěcená voda pro čerta. Tím spíš, když je tam to číslo 1250.smile1

Jestli by nestálo za to zauvažovat nad překonvertováním do utf8 - do budoucna by bylo o starost míň idontknow

Ty voe, ty uz ses fakt uplne histerickej bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Tady se pohybujes v 10 let stare technologii, ktera uz i v te dobe byla spis takovej pokus nez realny projekt s nejakym vyhledem do budoucnosti. bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
12.09.2015 14:10:50
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Ondráš psal:
tachec psal:


Třeba bude stačit jenom přenastavit collate na *_ci místo *_cs idontknow

Bohužel, naše databáze nám nabízí jen cp1250_czech_cs.
Ja se na to příští týden podívám.
A jak psal Loser... Cokoliv co má v názvu kódování je pro mě jak svěcená voda pro čerta. Tím spíš, když je tam to číslo 1250.smile1

Jestli by nestálo za to zauvažovat nad překonvertováním do utf8 - do budoucna by bylo o starost míň idontknow

já znám jenom wtfbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kelly01 (Člen)
13.09.2015 22:16:46
Offline

Re: Nova verze stranek

Hele, šlo by vyřešit aby byla možnost nahrát a stáhnout fota v původním rozlišenísurprised


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
14.09.2015 09:44:27
Offline

Re: Nova verze stranek

Kelly01 psal:

Hele, šlo by vyřešit aby byla možnost nahrát a stáhnout fota v původním rozlišenísurprised

slo, jebejte to treba na rajce a pak sem dejte odkaz ... pripadne to nahrajtena rajce, mne poslete odkaz a ja to najebu do mistni fotogalerie (treba), a link z te fotogalerie si pak muzete dat do vlakna.
Jde o to, ze jsme slibili, ze nebudeme zasirat moc mista na serveru. Fotkama v plny palbe, bysme se behem chvile dostali do vysokejch cisel.
Tohle byla vec, kterou jsem resil hned na zacatku pri uklidu na serveru. Ale bohuzel jsem nenasel uspokojivy a realizovatelny reseni bad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
18.09.2015 08:08:16
Offline

Re: Nova verze stranek

byla by možnost přidat na stránku editace nového příspěvku odkaz na vložení "[img][/img]" do textu příspěvku ? Něco jako:
tučně | podtržené | kurzíva | barva | odkaz na obrázek

help


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
18.09.2015 09:16:53
Offline

Re: Nova verze stranek

mr.BSE psal:

byla by možnost přidat na stránku editace nového příspěvku odkaz na vložení "" do textu příspěvku ? Něco jako:
tučně | podtržené | kurzíva | barva | odkaz na obrázek

help

NEbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
18.09.2015 09:22:40
Offline

Re: Nova verze stranek

mr.BSE psal:

byla by možnost přidat na stránku editace nového příspěvku odkaz na vložení "" do textu příspěvku ? Něco jako:
tučně | podtržené | kurzíva | barva | odkaz na obrázek

help

jakoze tam chces do te lajny pridat ten "odkaz na obrazek", kterej ti prida to [img][/img]? To jako neni problem, jen se to zrusilo kvuli tomu, ze se zavedlo nahravani obrazku na server pres rozhrani (tak to tam bylo jakoze zbytecny). No a ti, co jsou natolik technicky zdatni (jako jsi ted projevil ty) a vedi, ze tam muzou zobrazit nejaky obrazek odkudkoliv tim, ze tam pridaji [img][/img], tak ti to nepotrebuji bigsmilebigsmilebigsmile
Klidne to tam prdnu, ale mam trochu strach, aby to nekoho nematlo smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
18.09.2015 10:46:33
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:
mr.BSE psal:

byla by možnost přidat na stránku editace nového příspěvku odkaz na vložení "" do textu příspěvku ? Něco jako:
tučně | podtržené | kurzíva | barva | odkaz na obrázek

help

jakoze tam chces do te lajny pridat ten "odkaz na obrazek", kterej ti prida to ? To jako neni problem, jen se to zrusilo kvuli tomu, ze se zavedlo nahravani obrazku na server pres rozhrani (tak to tam bylo jakoze zbytecny). No a ti, co jsou natolik technicky zdatni (jako jsi ted projevil ty) a vedi, ze tam muzou zobrazit nejaky obrazek odkudkoliv tim, ze tam pridaji , tak ti to nepotrebuji bigsmilebigsmilebigsmile
Klidne to tam prdnu, ale mam trochu strach, aby to nekoho nematlo smile1

...třeba mě to mate uš teťsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
18.09.2015 16:25:01
Offline

Re: Nova verze stranek

...no tak dobře je to jen moje lenost, vím  bigsmile
ale i třeba pro Filouse by to mohla být rychlejší varianta, než stáhnout obrázek k sobě a pak ho zase nahrávat na bandit server a o šetření místa na serveru se asi bavit nemusím.
Ale jak řikám, pokud to většina nechce, tak já si tam na ty svý tři obrázky z netu hranatý závorky teda napíšu ručně  bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
18.09.2015 16:33:23
Offline

Re: Nova verze stranek

...když to někdo vloží přímo jako odkaz, tak to tam pak stejně dopisuju já bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
18.09.2015 16:37:55
Offline

Re: Nova verze stranek

Já to vidím tak, že fotky vlastní rukou focené by měly mít jednoznačně prioritu před kdejakym xindlem staženým z netu. Připouštím, že i semo tamo zajímavým, viz "Filousoj drýmkár". A co mi stojí za to postovat sem, tak mi stojí i za to si dá dát na svůj hadr. Takže práce navíc vůbec žádná.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
mr.BSE (Člen)
18.09.2015 21:23:33
Offline

Re: Nova verze stranek

Americkej psal:

Já to vidím tak, že fotky vlastní rukou focené by měly mít jednoznačně prioritu před kdejakym xindlem staženým z netu. Připouštím, že i semo tamo zajímavým, viz "Filousoj drýmkár". A co mi stojí za to postovat sem, tak mi stojí i za to si dá dát na svůj hadr. Takže práce navíc vůbec žádná.

... pro tebe ...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
14.12.2015 18:26:35
Offline

Re: Nova verze stranek

hele , já vim, že to je jen taková píčovina, ale nemohlo by se zobrazovat u záložky v prohlížeči i nějakej ten vobrázek , jako to maj ostatní stránky ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_zaloka.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomasNJ (Člen)
14.12.2015 18:59:30
Offline

Re: Nova verze stranek

čtverečků tam máš zatím ještě dostatek... tak to zkoušej nejdřív u nich bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Drakoxxl (Člen)
14.12.2015 19:04:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Třeba tohle chceš bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_pica.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
hlemejzd999 (Člen)
14.12.2015 19:39:40
Offline

Re: Nova verze stranek

tomasNJ psal:

čtverečků tam máš zatím ještě dostatek... tak to zkoušej nejdřív u nich bigsmilebigsmilebigsmile

tak kdybys chtěl něco vědět, to jsou stránky , na který jsem po instalaci prohlížeče ještě neklikl a proto tam ty vobrázky nejsou načtený bigsmile
to Drako  : no něco takovýho goodsmile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
14.12.2015 19:45:30
Offline

Re: Nova verze stranek

...o motivu snad nemá cenu polemizovat surprisedsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
14.12.2015 20:11:04
Offline

Re: Nova verze stranek

osiris psal:

...o motivu snad nemá cenu polemizovat surprisedsmile1

pussygood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
14.12.2015 20:22:25
Offline

Re: Nova verze stranek

...free-moto tam máš a free-video ne? bigsmilebigsmile

tachec (Člen)
15.12.2015 08:00:24
Offline

Re: Nova verze stranek

Co tohle...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3733_bp.png

▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
tajnej (Člen)
15.12.2015 12:32:33
Offline

Re: Nova verze stranek

osiris psal:

...o motivu snad nemá cenu polemizovat surprisedsmile1

to bych stanovil jako vysoko hodnocený kriterium pro výběrový řízení na favicon

a když nám naši IT guruové daj vědět, jestli se to furt dělá 16x16, nebo prostě ňáký technický parametry, co má ikonka mít, tak si myslim, že se najde spousta grafiků, co se vyřádí v programu malování a návrhy se jen pohrnou.

Loser (Administrator)
15.12.2015 12:41:41
Offline

Re: Nova verze stranek

tak do toho, grafici .... muze to byt PNG a velikost 16x16 pixelu.

zatim jsem vam tam jebl to BP (ale toho si asi nikdo nevsim bigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
15.12.2015 12:42:43
Offline

Re: Nova verze stranek

A abyste to nemeli jako uplne jednoduchy, tak si muzete zvolit jedno logo na forum a druhy na hlavni stranku


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tajnej (Člen)
15.12.2015 12:48:53
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

tak do toho, grafici .... muze to byt PNG a velikost 16x16 pixelu.

zatim jsem vam tam jebl to BP (ale toho si asi nikdo nevsim bigsmile)

právě že všim smile1

Banditatom (Člen)
15.12.2015 13:48:38
Offline

Re: Nova verze stranek

tajnej psal:
Loser psal:

tak do toho, grafici .... muze to byt PNG a velikost 16x16 pixelu.

zatim jsem vam tam jebl to BP (ale toho si asi nikdo nevsim bigsmile)

právě že všim smile1

Taky takygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bobule (Člen)
15.12.2015 17:51:37
Offline

Re: Nova verze stranek

good


to jebu
Drakoxxl (Člen)
15.12.2015 19:24:09
Offline

Re: Nova verze stranek

Můj pokus evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_bp_ico.jpg


ale po zmenšení 16x16 pix z toho vyběhne blecha idontknow


Lepší někdy, než nikdy.
mr.BSE (Člen)
15.12.2015 22:00:27
Offline

Re: Nova verze stranek

a já bych dal http://www.suzukibandit.cz/openforum/im … /pussy.gif a po obvodu 1px okraj goodgood bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
15.12.2015 22:42:29
Offline

Re: Nova verze stranek

mr.BSE psal:

a já bych dal http://www.suzukibandit.cz/openforum/im … /pussy.gif a po obvodu 1px okraj goodgood bigsmile

...no dyť přece smile1good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
15.12.2015 23:11:52
Offline

Re: Nova verze stranek

ta "pasy" je piču... je moc chlupatá a linie stydkých pysků je slabá, v barvě kůže se lehce ztratí ...
sem klidně pro piču ale apgrejdovanoubigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Drakoxxl (Člen)
16.12.2015 08:38:08
Offline

Re: Nova verze stranek

Něco takovýho? evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_bpp_icon.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
16.12.2015 08:43:31
Offline

Re: Nova verze stranek

tomasNJ psal:

ta "pasy" je piču... je moc chlupatá a linie stydkých pysků je slabá, v barvě kůže se lehce ztratí ...
sem klidně pro piču ale apgrejdovanoubigsmilebigsmilebigsmile

...myslíš jakože : pussy : 21. století? bigsmilebigsmile

Kukii (Člen)
16.12.2015 09:02:10
Offline

Re: Nova verze stranek

to je hnusná červená surprisedheadshake


Život je boj-mašina je nej!!!
osiris (Člen)
16.12.2015 10:24:14
Offline

Re: Nova verze stranek

...vyrob klasickou píču, tak jak jsi ji čmáral jako kluk po zdech bigsmilegood, tyhle šmouhy BP jsou na hovno


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lubošek (Člen)
16.12.2015 12:22:02
Offline

Re: Nova verze stranek

osiris psal:

...vyrob klasickou píču, tak jak jsi ji čmáral jako kluk po zdech bigsmilegood, tyhle šmouhy BP jsou na hovno

jasně pussy je pussybigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Loser (Administrator)
16.12.2015 13:14:40
Offline

Re: Nova verze stranek

kdyby tam porad nekdo videl BP, tak at udela nasledujici postup:
1. http://suzukibandit.cz/banicon.png
2. CTRL + F5

a je to. Pokud dodate hezci, tak to zase vymenim. Zvolil jsem holy nestesti, pac na poradny bemberice nikdo z nas neni dost velkej frajer bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
16.12.2015 16:58:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Kukii psal:

to je hnusná červená surprisedheadshake

To je červená suzuki evil
to loser: good


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
16.12.2015 17:12:47
Offline

Re: Nova verze stranek

Tím končím evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_bp_pica.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Kožak (Člen)
16.12.2015 17:13:33
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

kdyby tam porad nekdo videl BP, tak at udela nasledujici postup:
1. http://suzukibandit.cz/banicon.png
2. CTRL + F5

a je to. Pokud dodate hezci, tak to zase vymenim. Zvolil jsem holy nestesti, pac na poradny bemberice nikdo z nas neni dost velkej frajer bigsmilebigsmilebigsmile

toe návod pro blbí? mám tam furt bp surprisedbigsmile


MRDAT!!!
XJelen (Člen)
16.12.2015 17:13:48
Offline

Re: Nova verze stranek

Líbí good


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
16.12.2015 17:19:53
Offline

Re: Nova verze stranek

Kožak psal:

toe návod pro blbí? mám tam furt bp surprisedbigsmile

mam to různě surprised ... po straně v záložkách BP , nahoře v adresřádku piču  bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bp.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bp1.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
16.12.2015 17:41:36
Offline

Re: Nova verze stranek

no jo, no. Kdyz on si to ten prohlizec nejak nakesuje a je mu jedno, ze uz je to jiny. Zkuste nejak promazat historii + ten navod (jakoze kliknout na ten odkaz. Az se zobrazi obrazek, tak dat F5, pripadne CTRL a zaroven F5. Zavrit to.). Pak je jeste moznost si preinstalovat operacni system bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
16.12.2015 17:49:43
Offline

Re: Nova verze stranek

Format C:  bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2015 18:15:30
Offline

Re: Nova verze stranek

ta je zase moc simetrycká bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
18.12.2015 15:05:48
Offline

Re: Nova verze stranek

Když vidím tu pussy na liště tak nevím jestli jsem taky pussy nebo na mne juká teplý Renaultsurprised


God Save The Queen!
malda (Člen)
18.12.2015 17:05:46
Offline

Re: Nova verze stranek

pussy

Petr J. (Člen)
18.12.2015 17:43:45
Offline

Re: Nova verze stranek

...v africe to maj barevně inverzně....bigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
18.12.2015 18:52:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Prd, tam maj díky obřízce klasický kolečko, takovej přední kaďáksmile1


God Save The Queen!
Kožak (Člen)
18.12.2015 20:47:17
Offline

Re: Nova verze stranek

Kelly01 psal:

Prd, tam maj díky obřízce klasický kolečko, takovej přední kaďáksmile1

takže to máš fuk z kerý strany přídešbigsmile


MRDAT!!!
Mour (Člen)
18.12.2015 20:50:53
Offline

Re: Nova verze stranek

Kožak psal:
Kelly01 psal:

Prd, tam maj díky obřízce klasický kolečko, takovej přední kaďáksmile1

takže to máš fuk z kerý strany přídešbigsmile

....zepredu ji drzis a zezadu Ti ji nekdo vymele bigsmile

Petr J. (Člen)
19.12.2015 12:10:50
Offline

Re: Nova verze stranek

Kelly01 psal:

Prd, tam maj díky obřízce klasický kolečko, takovej přední kaďáksmile1

...nemáš pravdu...bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
19.12.2015 12:41:32
Offline

Re: Nova verze stranek

Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Prd, tam maj díky obřízce klasický kolečko, takovej přední kaďáksmile1

...nemáš pravdu...bigsmilebigsmilebigsmile

Copak praxe s tunisu?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
19.12.2015 13:45:03
Offline

Re: Nova verze stranek

Banditatom psal:

Copak praxe s tunisu?bigsmile

...do detailů bych nezabíhal...bigsmile

Filous (Člen)
19.12.2015 14:24:20
Offline

Re: Nova verze stranek

Petr J. psal:
Banditatom psal:

Copak praxe s tunisu?bigsmile

...do detailů bych nezabíhal...bigsmile

...brrrrr, chce se mi zvrrrrracetsickbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
20.12.2015 16:40:39
Offline

Re: Nova verze stranek

Filous psal:

...brrrrr, chce se mi zvrrrrracetsickbigsmilebigsmilebigsmile

...kamarád obkladač říkal, že netušil, že se mu v reálu bude tak líbit růžová spárovačka na černém obkladu...bigsmilebigsmilebigsmile

čočkin (Člen)
25.12.2015 11:37:57
Offline

Re: Nova verze stranek

to je vůůůl.... bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
barynek (Člen)
03.01.2016 13:39:54
Offline

Re: Nova verze stranek

Petr J. psal:
Filous psal:

...brrrrr, chce se mi zvrrrrracetsickbigsmilebigsmilebigsmile

...kamarád obkladač říkal, že netušil, že se mu v reálu bude tak líbit růžová spárovačka na černém obkladu...bigsmilebigsmilebigsmile

prej kamarád obkladačbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
12.01.2016 12:47:43
Offline

Re: Nova verze stranek

upravil jsem fotogalerii:
- pridal jsem nazev prave prohlizene galerie
- pridal jsem strankovani a rozdelil to na 60 obrazku na stranku

no a aby bylo na co koukat, tak jsem pridal nejaky novy coury galerie Bikes & Babes


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr