Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Capri (Člen)
16.01.2007 19:01:55
Offline

Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Nazdarek lidi potřeboval bych vědět jestli je velkej problem sehnat bandita s 25kW psanejma v TP a za kolik ..další věc jak je to s cenama dílů (plasty sem tam nejakej ten motorovej díl) a pak jak je to s poruchovostí a co nejčastěji odchází a na co si dát pozor při koupi předem děkuji za odpovědi smile1


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
MartysN6 (Člen)
16.01.2007 19:08:20
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

2 Capri: problém koupit 6ku s 25kw problém neni, je jich na netu myslím dost a za kolik? záleží na stavu,roku atd stary modely začínaj od 60000kč a vejš

a zbytek někdo jinejbigsmile

Capri (Člen)
16.01.2007 19:28:22
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

cena se bude odvíjet od toho za kolik prodam starou stopětadvácu pak teprv budu řešit kolik do bandita budu moc dát no hlavně potřebuju aby měl těch 25kW psanejch v TP no :(


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Cvrček (Člen)
16.01.2007 19:28:35
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

No já mám B6 rv 98 25KW-papírově za 65000kč,ale zjistil jsem dost vad cca 10000 do něho zřejmě vrazím...ale s tím jsem tak trochu počítal (jen mě později trochu dostal ten středový tlumič)viz Zadní tlumič help.... A tak to bude asi každý rok idontknow ale co se dá dělat...holt motorka něco stojíbigsmile

VikecB12 (Člen)
16.01.2007 19:32:57
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

tak nemej strach ze bys menil zadni tlumic kazdej rok. Jinak bezna udrzba neni nijak draha zalezitost,zaplat panbuh ze je bandit takovej jednoduchejgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Capri (Člen)
16.01.2007 19:41:23
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

jaky vady například ?


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
mape33 (Člen)
16.01.2007 20:30:23
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Zadny. Ja mel b6 98  3roky a jenom retez gumy olej benzin. vubec nic. A kdyby byl kapotovanej tak ho mam do dneska
good


modra je dobra
Datel (Člen)
16.01.2007 20:38:31
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Capri psal:

jaky vady například ?

Žere to benzín bad..........aj pět litrůsurprisedsick

Capri (Člen)
16.01.2007 20:40:55
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

takže se dá říct že je to bezporuchová spolehlivá mašina ? smile1


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Loser (Administrator)
16.01.2007 20:43:42
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Capri psal:

takže se dá říct že je to bezporuchová spolehlivá mašina ? smile1

no kua ze je!goodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mape33 (Člen)
16.01.2007 20:46:26
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Capri psal:

takže se dá říct že je to bezporuchová spolehlivá mašina ? smile1

Jo jegood


modra je dobra
Capri (Člen)
16.01.2007 20:46:52
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

to sem chtěl slyšet :) tak ted už jen prodat prcka a koupit bandoše :D


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Capri (Člen)
16.01.2007 20:47:37
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

etě jeden dotaz na co si mam dat bacha při koupi ?


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
osiris (Člen)
16.01.2007 20:59:10
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

...dyš na tom nebudeš jezdit, tag je to furt jag nový, besporuchový ;)
...a bacha si dej, budou chtít peníze, zmetci

...vojetý gumy - pjet f mínusu
...vytahanej řetěs a vojetá řetězofka - tři f mínusu
...svíce, brzdofka, filtry a volej asi vyndávat nebudeš - jedině vjeřit - vymněníš to stejnak - dva f mínusu
...sjetý desky - jeden a půl f mínusu
...tloušťka kotoučů - pjet f mínusu
...vůle f krku a kyfce - jeden f mínusu
...dyš projedeš kalužej ať to nemáš dvoustopý
...esli to je hrbatý a křivý snat uvidíš


...ale uvjedom si, že deš kupovat jetou, tag má právo na to, něco s toho mít, ale úměrně kačenám
ps: nepadlou nehledej, ty neegzistujou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Capri (Člen)
16.01.2007 21:13:20
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

osiris psal:

...dyš na tom nebudeš jezdit, tag je to furt jag nový, besporuchový ;)

no to tak bejvá no :D ale ja se v tom radši sem tam budu hrabat než aby ta motorka stala v garáži :D už tahle je jich tam ranec :D


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
maňas (Člen)
17.01.2007 16:01:24
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

to osi: vidíš já hledal nepadlou bandasku a našelbigsmile,že by zázrakidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
17.01.2007 16:31:45
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

maňas psal:

to osi: vidíš já hledal nepadlou bandasku a našelbigsmile,že by zázrakidontknow

...ale jo, jasne, dyk natsazka a vyjimka potvrzujici pravidlo smile1
...no tag tet na to ceka u tebe ....uuuuuuuu, co sem to rek idontknow tag at ti spadne jenom z bocaku good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
17.01.2007 18:41:12
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

To Osi: tag at ti spadne jenom z bocaku,to jo se mi to povedlobigsmile asi před dvěma měsícemasmile2,tak to už by také byloidontknowale dokad to padá z bočáku na fleku je to ok,ikdyž místo aby se rosrajdil ten sviňák blinkrfuck tak to né,to relativně vyydrželidontknow a prasknul mi plastfucktrochu


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
tomasNJ (Člen)
17.01.2007 20:05:20
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

capri...
kup hornetagood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Capri (Člen)
17.01.2007 20:56:39
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

horneti budou drahý a asi jiich nebude moc s 25kW :(


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
osiris (Člen)
17.01.2007 20:57:27
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

maňas psal:

To Osi: tag at ti spadne jenom z bocaku,to jo se mi to povedlobigsmile asi před dvěma měsícemasmile2,tak to už by také byloidontknow

...no a uz ji mas standardní bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
18.01.2007 11:25:01
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

tomasNJ psal:

capri...
kup hornetagood

Huš potforo ! bigsmile

sonyk (Člen)
18.01.2007 13:28:36
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

dobra diskuse taky se mi hodi v sobotu jedu pro B6N nevim jakou proste bratricke jede pro moto do nemecka beru penize a jedu snim smile1bud privezu nebo neprivezu smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
18.01.2007 15:17:46
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

este by me zajimalo jak zjistim ten retez estli neni vytahanej?nejaky povoleny proveseni bo tak?sem v tomhle noob jak svina


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
18.01.2007 15:35:50
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

...podivej se, jestli je jeste kam sponovat (napinaci srouby)
...vzadu na rozete za nej zatahni, nesmi jit moc od rozety


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
18.01.2007 15:39:29
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

vzadu za nej zatahnu a nesmi se jako natahnou nejak jo?jinak dikes srouby si ohlidam de mi o to abych to koupil a aspon sezonu jezdil bez vetsich investic


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pšán (Člen)
18.01.2007 15:41:14
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

este by me zajimalo jak zjistim ten retez estli neni vytahanej?nejaky povoleny proveseni bo tak?sem v tomhle noob jak svina

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=341
tady se to probíralo...


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Koldan (Člen)
19.01.2007 11:59:44
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

vzadu za nej zatahnu a nesmi se jako natahnou nejak jo?jinak dikes srouby si ohlidam de mi o to abych to koupil a aspon sezonu jezdil bez vetsich investic

naivo,jestli si myslíš,že koupíš mašinu a celou sezonu budeš dávat love jen do benálu,tak seš mimobigsmile až na konci roku spočítáš kolik jsi do toho dal,asi budeš překvapenej,ale za tu prdel to stojígood
malá rada: pokud nevíš jak poznat vytahanej řetaz,doporučuji abys s sebou měl někoho kdo se v mašinách vyzná,páč seš jináč adept na nešťastného nového majitele Bandita


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
19.01.2007 14:05:10
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Koldan ma recht, ja taky prd poznam na motorce o ktere nevim nic a nevim kde co ma bejt tak radsi vezmu svyho znamyho dvorniho mechanika, dam mu kacku navic a jede se mnou a hleda a hleda a projede. Ja bych radsi nekomu dal par kacen tady z fora kterej tomu rozumi, urco bude nekdo ochotnej jet s tebou, kdyz si vsechno zaridis.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
23.01.2007 11:46:34
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

jj clovicka sebou mit budu ale radsi se i ptam.no nerikam jen benal atd ale nerad bych kupoval gumy a retez hned.beru olej, naplne atd.ale rad bych sezonu pojezdil pak teprv novej retez gumy brzdy atd..., doela me ted zajima tady jeden bandour na v bazaru zlutej smile1 ale nikde sem se nedozvedel co vydrzi motory b6?kolik km atd.kdy zacnou velky problemy hluk a td kdy se zacnou srat pokud nedostavaj co potrebujou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mape33 (Člen)
23.01.2007 12:26:07
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Koldan psal:
sonyk psal:

vzadu za nej zatahnu a nesmi se jako natahnou nejak jo?jinak dikes srouby si ohlidam de mi o to abych to koupil a aspon sezonu jezdil bez vetsich investic

naivo,jestli si myslíš,že koupíš mašinu a celou sezonu budeš dávat love jen do benálu,tak seš mimobigsmile až na konci roku spočítáš kolik jsi do toho dal,asi budeš překvapenej,ale za tu prdel to stojígood
malá rada: pokud nevíš jak poznat vytahanej řetaz,doporučuji abys s sebou měl někoho kdo se v mašinách vyzná,páč seš jináč adept na nešťastného nového majitele Bandita

Mel jsem starouse B6 N a za 4 koky pri najeti skoro60 000 km to byl jednou rozvodak , 2x sekundar . Gumy ,brzdovy desticky a olej nepocitam . to zdelas na kazdej moto. a na zacatko jsem menil brzdove hadicky protoze ty brzdy dost pruzily a po vymene to bylo ok.ani jsem nedaval pancerky. Tak nevim nic o velkejch investicich. Ja nevim jak kdo ale ja jezdim a nevyhledavam zavady. Kdyz se nejaka objevi tak ji resimgood


modra je dobra
sonyk (Člen)
23.01.2007 12:31:43
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

jasna to myslim . pocitam s vymenou oleju rozery kolecek remene atd ale az aspon po jede sezone smile1snad bude stesti a neco sezenu.koupil bych i novejsho badoura ale zatim zbytecne chci se vyjezdit naucit a na to mi starej staci smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mape33 (Člen)
23.01.2007 12:40:46
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

jasna to myslim . pocitam s vymenou oleju rozery kolecek remene atd ale az aspon po jede sezone smile1snad bude stesti a neco sezenu.koupil bych i novejsho badoura ale zatim zbytecne chci se vyjezdit naucit a na to mi starej staci smile1

Zavolej si na cislo 777016513. Maji tam b6 asi za 54000 moooc peknou a je dokonce po servisu. A jsou to velni solidni hosi. Je to kousek od plzne. Ja tu b6 videl a je hodne slusna.


modra je dobra
sonyk (Člen)
23.01.2007 12:49:46
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

jj videl sem poslali mi to mailem je to 96 B6S najeto pres 60000 km. dovoz. to me furt utvrduje v tom ze si sam do 60000 tacu musim privest lepsi , novejsi nebo min najeto a hlavne chci B6N


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mape33 (Člen)
23.01.2007 12:55:00
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

no nebudu nikomu nic vnucovat ale to enko je jen o krase. stejne tam narves stitek a je po klasice. Ja uz to vymenil za esko a je to jako presednout do auta . ve 130 nevim ze jedu. U enka Jsem ve 100 nevedel co s hlavou. Ale je to jen nazor a hlavne zkusenost.


modra je dobra
sonyk (Člen)
23.01.2007 12:57:31
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

ehm no to je to co mi kazdej cpe.plexi tam urcite nedam bude naha furt a furt.moto si nekupuju kvuli tomu abych lital jak autem ale abych si jizdu poradne vychutnal.o vetru vim smile1ste hodny ze takhle radite to je to co me drzi u vas a u suzuki bandit.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
23.01.2007 13:00:19
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

To Mape: jenže to je to o čem mluvím,brácha má 23 a pořád si chtěl koupit mašinu,furt,že si pučí lováče a pude třeba do Horneta za 120.Jenže pak sem mu ukázal výpisy z účtů a nestačil se divit.Psal jsem,že pokud si někdo myslí,že teď uškudlí poslední love,koupí mašinu a bude v pohodě,tak je mimo.Protože automaticky potřebuje další love na výbavu,přilbu,oblečení,boty,rukavice.Vzhledem k tomu,že si to napoprvé koupí většinou v nižší cenové a kvalitativní relaci(páč bude vycinkanej) bude to za rok obměňovat za kvalitnější a dražší,což jsou další lovebigsmile  No a to,že se kupuje olej,pneu,řetaz,desky,dělá údržba,nebo kupují serepetičky už ani nemluvím.Jo a vyjet nádrž za víkend není problém,že jo,což je za měsíc 2000 minimálně jen do benálu.Nepsal jsem,že je Bandit nákladná mašina,psal jsem,že motorka všeobecně není zrovna levný koníček,ale že to za to stojí,nebo aspoň mně.Jen zkrátka někdo je naivní jako můj brácha,že si myslí dám teď 120 a tím to hasne,ty ostatní náklady už si s tím nespojí.Toť vše.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
23.01.2007 13:00:31
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Než si koupit humus jako je S-ko tak raději 1150GS..
Nechápu logiku proč S-ka vůbec vyrábějidontknow


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
23.01.2007 13:03:56
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

o hornetu sem taky premejlsel je nadhernej ale zbytecne drahej i kdyz je silnejsi tudis opravdu B6N s investici min 30 000 do obleceni pro me a pritelkyni pocitam.a i s investici do benalu mesicne pac auto nevyndam jindy nez na nakuoy igelitky se blbe vozi na moto smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mape33 (Člen)
23.01.2007 13:16:12
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Koldan psal:

To Mape: jenže to je to o čem mluvím,brácha má 23 a pořád si chtěl koupit mašinu,furt,že si pučí lováče a pude třeba do Horneta za 120.Jenže pak sem mu ukázal výpisy z účtů a nestačil se divit.Psal jsem,že pokud si někdo myslí,že teď uškudlí poslední love,koupí mašinu a bude v pohodě,tak je mimo.Protože automaticky potřebuje další love na výbavu,přilbu,oblečení,boty,rukavice.Vzhledem k tomu,že si to napoprvé koupí většinou v nižší cenové a kvalitativní relaci(páč bude vycinkanej) bude to za rok obměňovat za kvalitnější a dražší,což jsou další lovebigsmile  No a to,že se kupuje olej,pneu,řetaz,desky,dělá údržba,nebo kupují serepetičky už ani nemluvím.Jo a vyjet nádrž za víkend není problém,že jo,což je za měsíc 2000 minimálně jen do benálu.Nepsal jsem,že je Bandit nákladná mašina,psal jsem,že motorka všeobecně není zrovna levný koníček,ale že to za to stojí,nebo aspoň mně.Jen zkrátka někdo je naivní jako můj brácha,že si myslí dám teď 120 a tím to hasne,ty ostatní náklady už si s tím nespojí.Toť vše.

To mas pravdu . Motorkou to zcela urcite nekonci. Spis jen zacina. Dalsi vec je ze jako konicek je to fakt drahy. Ja na tom jezdim v lete skoro kazdej den 80 km do prace a zpet tak to beru spis jen dobry a laciny cestovani oproti autu coz mi mozna leckdo potvrdi a tim spojuju vlastne prijemne co by to hobby s uzitecnymgoodA co se tyce vybaveni: Tady se kazdej vohami luisem alpinestar a podobne a pritom v cechach je tolik sikovnejch svadlen v tomto oboru a spichnou te podle vzoru nebo klidne i vobrazku kdo je manekyn velice slusny hadry a myslim ze za trochu jine penize. goodgood


modra je dobra
sonyk (Člen)
23.01.2007 13:20:43
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

no co se tyce obleceni v sobotu sem navstivil loise v norimbergu a sem velice mile prekvapen takze az pojedu pro moto(pokud nekoupim teda v CR jinak tam pojedu i tak)vemu blondynu a pojedem se ohaknout


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
23.01.2007 13:31:43
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

mape33:
...sorry, ale ve vohozu, co mi spíchne ňáká švadlenka bych teda nejezdil...né že bych byl manekýn jako třeba Koldan, ale nemyslim si, že švadlenka Madlenka, kerá je schopná ušít bezvadnou večerní róbu bude mít uplně jasno f tom, jag by měla bejt spracovaná kombinéza na mašinu...já uš několik let jezdim f kombi vot Louise, kerá stála 199,- ojro a sem spokojenej a nepřetpokládam, že by se Madlenka vešla do takový ceny fčetně protektorů a slajdrů idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mape33 (Člen)
23.01.2007 13:38:17
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Filous psal:

mape33:
...sorry, ale ve vohozu, co mi spíchne ňáká švadlenka bych teda nejezdil...né že bych byl manekýn jako třeba Koldan, ale nemyslim si, že švadlenka Madlenka, kerá je schopná ušít bezvadnou večerní róbu bude mít uplně jasno f tom, jag by měla bejt spracovaná kombinéza na mašinu...já uš několik let jezdim f kombi vot Louise, kerá stála 199,- ojro a sem spokojenej a nepřetpokládam, že by se Madlenka vešla do takový ceny fčetně protektorů a slajdrů idontknow

To nevim . ale nabidky na netu takovy jsou. ta cena je asi dobra. Ja nakoupil  kozeny kalhoty a bundu vcetne protektoru  v sekaci za 500 a za 400 to nechal vycistit a pohoda


modra je dobra
sonyk (Člen)
23.01.2007 13:39:45
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

louise muzu fakt doporucit mam to do norimberka cca 360 km a to se vpylti maj tam super ceny kort ted pred sezonou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
23.01.2007 13:39:59
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

jo, jo...kupovat hadry od Madlenky není to pravý ořechový.....

říkám každému, kdo má 100 na moto, ať počítá s další 100 na sezonu.....hadry, benzín, provoz....

mape33 (Člen)
23.01.2007 13:42:03
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Petr J. psal:

jo, jo...kupovat hadry od Madlenky není to pravý ořechový.....

říkám každému, kdo má 100 na moto, ať počítá s další 100 na sezonu.....hadry, benzín, provoz....

nebylo by lepsi potom jezdit taxalemsurprised


modra je dobra
Petr J. (Člen)
23.01.2007 13:46:22
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

jezdit na motorce, není racionální volba.....

mape33 (Člen)
23.01.2007 13:50:06
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

...da se fungovat i za kratky penize


modra je dobra
ABik (Člen)
23.01.2007 14:01:54
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

fungovat za krátké peníze se možná dá, ale jezdit na motorce s malým rozpočtem určitě ne idontknow Alespoň mně to teda nejde.
Měsíčně: 3400 úvěr, v zimních měsících 2500 - 6500 za doplňky, v letních měsících aspoň 2000 na benzín a poměrově nějaká ta tisícovka do gum, řetězu...k tomu 7300 na bydlení...co to je krátké peníze? idontknow

sonyk (Člen)
23.01.2007 14:06:01
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

uver nepocitej bdleni taky ne ciste provoz udrzbu. 2000 benal mesicne dejme tomu z ebude pekna sezona 8 mesicu jezdeni 16 000 za benzin ted plus gumy cca max 5000, olej, retez,brzdy ... atd zase tak drahy to neni nejdrazsi je prvni sezona.moto pluso bleceni a servis pripadnej.pokud me sezona vyjde na 35000 co setyce benalu a udrzby tak si myslim dobry to je 3500 mescine.to se da.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ABik (Člen)
23.01.2007 14:14:11
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk:

Řekl bych, že i cenu za doplňky je dobré započítat. NAvíc mám třeba pronajatou garáž (1000,- Kč/měs)...B12 jsem přivezl 15.10.2006 a předpokládám, že do 15.10.2007 mě to se vším všudy na tu stovku vyjde.

sonyk (Člen)
23.01.2007 14:16:26
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

se vsim vsudy myslis obleceni atd?ok pripoctu poradnej zamek nejakej ten kufr tak dejme tomu ¨45 taliru plus obleceni na rok to se da pak uz je zase klidek dalsi sezonu.stim snad kazdej pocita.to je jak z autem poviny, benzin ,ostrikovace, gumy , zarovky, brzdy


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
23.01.2007 14:16:28
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

s tím moc nesouhlasím.....do takových peněz jsem se nikdy nedostal....

gumy sadu za 5tis. spíš ne.....řetězovka, olej, filtry, svíčky...servis....
a u staré ojetiny je potřeba čas od času vyměnit něco víc, než jen tyhle provozní záležitosti....

a hlavně motorka je hračka pro radost.....takže dřív nebo později si ji člověk začne upravovat k obrazu svému.....prostě nejde to řešit racionálně....je to srdeční záležitost.....a kalkulovat jen s pořizovací cenou je prostě nesmysl....howgh

sonyk (Člen)
23.01.2007 14:26:04
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

no myslim ze tu nikdo nekalkuloval jen s porizovaci cenou smile1ale to je to prvni.nejdriv mitmoto doma pak shanet dlasi veci.no co sem tak koukal po gumach do 5 taliru ulcite i sem tady nekde nasel odkas tusim hamiltnovi gumy nebo tak nejak.de o to koli kclovek najezdi ja osobne si myslim ze najezdim ta 5000 max 6000 kdyz bude pekna sezona.smile1 a co se tyce tohohle tematu je to trosku ot takze sry. jen sem chtel vedet na co mam davat bacha a co snesou motory starsich B6


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Eremi (Člen)
23.01.2007 14:41:36
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Kelly01 psal:

Než si koupit humus jako je S-ko tak raději 1150GS..
Nechápu logiku proč S-ka vůbec vyrábějidontknow

trochu výkřik do tmy v téhle diskuzi
nechápu co má společnýho gs1150 s banditem, ale neva
k tomu proč vyrábí s-ko - protože někdo na motorce i cestuje  a ujede třeba za den 800 km (několik dní po sobě) a na tohle je s-ko daleko pohodlnější než n-ko tak proto. Až jednou dáš za den aspoň 800, tak pochopíš proč to s dělaj


S úsměvem jde všechno líp :o)
mape33 (Člen)
23.01.2007 14:51:06
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

konecne moje slovo. A cose tyce tech kalkulaci.Odjezdi 4 sezony a pak teprve rikej neco o nakladech. kdyz nepocitam benal tak za 4 roky nejsem na 100 tis tak nevim co s tim kdo delate.
surprisedsurprisedLedaze menite gumu i s rafkem. to potom jobigsmile


modra je dobra
sonyk (Člen)
23.01.2007 14:56:24
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

mape33 psal:

konecne moje slovo. A cose tyce tech kalkulaci.Odjezdi 4 sezony a pak teprve rikej neco o nakladech. kdyz nepocitam benal tak za 4 roky nejsem na 100 tis tak nevim co s tim kdo delate.
surprisedsurprisedLedaze menite gumu i s rafkem. to potom jobigsmile

taky si myslim nejhorsi je prvni rok -> nakup moto a obleceni(pokud uz hoi nemas) a pak pohoda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mape33 (Člen)
23.01.2007 15:15:34
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

A ja ted na vanoce vymenil B6 98 za B6 2003 a po prezuti zadku do Contiatact ktere bylo za 3200 a prihlaseni i s vydanim cistyho tp za 2000 je na sezonu uz prakticky bez investic. A po svezeni jsem hodne mile prekvapen a hlavne spokojen.goodgoodgood


modra je dobra
osiris (Člen)
23.01.2007 15:52:38
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

...nechci a nebudu to pocitat smile1
...blazena nevedomost good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
23.01.2007 15:58:13
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Musím taky jednou souhlasit s Osirisem. Nepočítám, nevím...

Teda vím, ale doma neříkám, že mě to v roce 2006 přišlo na cca 15 hadrů a to jsem ještě něco odložil a co mohl si udělal sám nebo s pomocí Božíbigsmile

Za ty prachy to stojí i kdyby to bylo jednou tolik.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mape33 (Člen)
23.01.2007 16:03:57
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

a tady mlati stotisicema


modra je dobra
Rendy (Člen)
23.01.2007 16:08:06
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Taky to nepočítám , seru na to , ale o něčem jiném , nechci zakládat novou diskuzi , protože se to tu už rešilo :  jen bych potřeboval vědět jakou pastu na nerez použít na vyleštění vsodů ??? Díky idontknowhelpbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Petr J. (Člen)
23.01.2007 16:12:14
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

na svody? silichrom...pastu...potom hadr...trochu potu, trochu času a je to.....good

Ondráš (Člen)
23.01.2007 16:13:07
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Kašli na to, stejně to bude za chvíli to samé...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
23.01.2007 16:15:13
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

to Ondráš: nebude....když to bude leštit pravidelně.......ja to přejedu mokrým hadrem, vždy až to vychladne a je klid......

Rendy (Člen)
23.01.2007 16:44:28
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Jestli stačí silichrom tak v poho , jenom at to není zedřené jak od šmirglu bigsmile začíná chumelit tak at mám co dělat smile2bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Kelly01 (Člen)
24.01.2007 09:12:39
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Nevím jak vy,ale při 25000km ročně mám provozní náklady na sezonu kolem 100000,-idontknow


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
24.01.2007 09:21:16
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

TO FIlous:já ti dám aj manekýna vořešprutebigsmile

TO Rendy: zajdi k mamině do kuchyně, seber jí z tama přípravek na umejvání nerezového nádobí (nebo ho kup) a máš po problémech

TO Mapy:Vím,že to tak nejde brat,je to koníček,ale myslím,že do něj člověk sype dost a dost.Já možná proto,že sem pacient,ale vím,že mě sezona rozohodně nestojí 8 měsíců x 2000. Páč když k tomu připočtu pneu,olej,desky,řetěz,údržbu,srazy, nakupování pičovinek jako jsou tašky,nové rukavice,tmavé plexi,doplňky,pak jinou přilbu apod. tak sem něgde jinde.
Gdyž sem říkal bratránkovi,že mě výkendový Bandit sraz vyjde průměrně na 3000, taky nevěřil.
Ale vím,že f tom nejsem sám,páč sou tady pacoši co pravidelně jezdí k Louisovi,přestože všechnu výbavu maj,vozí si s tama vše možné,ale nekup to za ty prachybigsmile Člověk je pak jak postižený,kouká po netu a říká si: toto by se mi taky mohlo ještě hodit a toto by se mi na mašině taky líbilo atd. Ale jag sem psal,mně to za to stojí,páč jak říká Brambora love si do hrobu nevemešbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
24.01.2007 09:54:05
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

to Koldan: jo, jo.....jakmile v tom člověk jednou jede, je to mazec......na jaro bude na moto spooustu novinek..bigsmile....už aby to bylo a člověk to projel....

Filous (Člen)
24.01.2007 10:32:10
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

...taky kupuju gdejakou pussyvinu i dyš ji nepotřebuju...jag řiká Cementovej manekýn, pacijent bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rendy (Člen)
24.01.2007 16:22:11
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Už běžím do obchodu goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Newtton (Člen)
24.01.2007 17:54:45
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

mape33 psal:

A ja ted na vanoce vymenil B6 98 za B6 2003 a po prezuti zadku do Contiatact ktere bylo za 3200 a prihlaseni i s vydanim cistyho tp za 2000 je na sezonu uz prakticky bez investic. A po svezeni jsem hodne mile prekvapen a hlavne spokojen.goodgoodgood

To jsem zvědavej, já jsem koupil před vánocema taky B6 ale Nko a když to tu pročítám, tak nevím jestli jsem neměl hledat B12 a nebo alespoň B6 Sko. Asi uvidim až se pořádně svezu. surprisedidontknow

MartysN6 (Člen)
24.01.2007 18:50:34
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Newtton psal:
mape33 psal:

A ja ted na vanoce vymenil B6 98 za B6 2003 a po prezuti zadku do Contiatact ktere bylo za 3200 a prihlaseni i s vydanim cistyho tp za 2000 je na sezonu uz prakticky bez investic. A po svezeni jsem hodne mile prekvapen a hlavne spokojen.goodgoodgood

To jsem zvědavej, já jsem koupil před vánocema taky B6 ale Nko a když to tu pročítám, tak nevím jestli jsem neměl hledat B12 a nebo alespoň B6 Sko. Asi uvidim až se pořádně svezu. surprisedidontknow

newton hod se do klidu, na 6ce zažiješ zabavy dost a dostsmile1

Newtton (Člen)
25.01.2007 09:36:25
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

MartysN6 psal:
Newtton psal:
mape33 psal:

A ja ted na vanoce vymenil B6 98 za B6 2003 a po prezuti zadku do Contiatact ktere bylo za 3200 a prihlaseni i s vydanim cistyho tp za 2000 je na sezonu uz prakticky bez investic. A po svezeni jsem hodne mile prekvapen a hlavne spokojen.goodgoodgood

To jsem zvědavej, já jsem koupil před vánocema taky B6 ale Nko a když to tu pročítám, tak nevím jestli jsem neměl hledat B12 a nebo alespoň B6 Sko. Asi uvidim až se pořádně svezu. surprisedidontknow

newton hod se do klidu, na 6ce zažiješ zabavy dost a dostsmile1

super to jsi mi uklidnil, díky. good

sonyk (Člen)
26.01.2007 12:09:07
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

no pokud je clovek pacient tak chapu ze furt ma nutkani nakupovat nove veci.jak rikam na sezonu pocitam s pneu benalem tak za 16000kc (vic nenajedu tolik casu zase nemam) plus olej nejaka ta svicka filtr, ale na 100 taliru se urco nedostanu.Btw nechci zakladat novej thread ale co vse je potreba vymenit koupit kdyz bych delal s bandita S -> N. Jen svetlo? bo jeste neco jineho dekuju


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
26.01.2007 12:18:36
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

no pokud je clovek pacient tak chapu ze furt ma nutkani nakupovat nove veci.jak rikam na sezonu pocitam s pneu benalem tak za 16000kc (vic nenajedu tolik casu zase nemam) plus olej nejaka ta svicka filtr, ale na 100 taliru se urco nedostanu.Btw nechci zakladat novej thread ale co vse je potreba vymenit koupit kdyz bych delal s bandita S -> N. Jen svetlo? bo jeste neco jineho dekuju

...vyser se na to...asi tag idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
26.01.2007 12:23:45
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

?jako nechat S a srat na N?no taky o tom docela premejslim pa c sami doubry kaufy sou S tech N co bych si predstavoval je malo jen se ptam co potreba kdybych se rozhodl to prestavet.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
26.01.2007 12:56:28
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

?jako nechat S a srat na N?no taky o tom docela premejslim pa c sami doubry kaufy sou S tech N co bych si predstavoval je malo jen se ptam co potreba kdybych se rozhodl to prestavet.

...pokud chceš kupovat starý model, tak zaplatíš pouze světlo a držáky k němu ...s originálem!! se vlezeš do cca 4-5 tis. ...kapota se dá tak prodat cca 1,5 - 2 tis. max.

...pokud chceš koupit nový model, tak zaplatíš světlo, držáky k němu, musíš předělat palubovku, sehnat spodky budíků atd... cena? ...netroufám si odhadnout idontknow

sonyk (Člen)
26.01.2007 13:00:54
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

nn urco bych stary svetlo a drzaky.daj se normalne sehnat ne?jako nahradni dil?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
26.01.2007 13:17:36
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonykovi: nevykladej si to zle prosim, ale myslim, ze by bylo dobry, kdyby jsi tu reklamu z podpisu dal pryc good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
26.01.2007 13:26:29
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

ehm proc to je muj web ale pokud je takovy prani udelam to


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
26.01.2007 13:35:47
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

nn urco bych stary svetlo a drzaky.daj se normalne sehnat ne?jako nahradni dil?

...ty ceny, které jsem psal jsou za starý ! origo díly

sonyk (Člen)
26.01.2007 13:37:50
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

ok takze jety dily


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
29.01.2007 08:06:21
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

2 Sonyk: To je tvoje?

http://www.sonyk.obecnice.com/kozarky3.JPG



Že TO nepřivezeš ukázat?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
29.01.2007 12:10:34
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

heh moje fotka to je cca 4 roky z5.moje holka to neni nebyla smile1 proste sem vyzah rychlepar plzni a uz to jelo.pokud vse dobre dopadne bude ted moto a priveu ukazat jinou(pokud si za me sedne)smile1

btw kde si to vystoural


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
30.01.2007 09:25:45
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Jo kamaráde... Tady tady se nic neutajígoodbigsmile

Klidně přivez i tu svojí současnou, nebo budoucí... good

Do Obecnice to nemám zas tak daleko. Třeba bych se někdy stavěl. Už jsem tam jednou byl a párkrát to kolem parku a krámu prohnal až důchodci uskakovali. Takže si prosím nekupuj stříbrnu B12, bo jak jí uvidí na dvoře, tak po tobě začnou házet holesmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
30.01.2007 11:10:30
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

no pokud je clovek pacient tak chapu ze furt ma nutkani nakupovat nove veci.jak rikam na sezonu pocitam s pneu benalem tak za 16000kc (vic nenajedu tolik casu zase nemam) plus olej nejaka ta svicka filtr, ale na 100 taliru se urco nedostanu.Btw nechci zakladat novej thread ale co vse je potreba vymenit koupit kdyz bych delal s bandita S -> N. Jen svetlo? bo jeste neco jineho dekuju

už to začíná,první špekulace o překopání mašiny a to ji ještě ani nemášbigsmile to je to vo čem mluvímbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
30.01.2007 11:21:29
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

to Ondraš: mno az bude masina a nejakej srazek s drahejma polovickama tak ji rad vezmu.btw na proti tomu parku pracuju smile1 jo a duchodci sou desny furt si na nas mladasi dovolujou a par mladasu uz tu ma podminku.na mz 150 mi vecne u hospody vypousteli benzin atd.sou to svine ale my jim to krasne vracime.

to koldan : jj nemam no a prestavuju ale de o to ze me se proste libi N jak svina ale lepsi kaufy sou Ssmile1 takze si koupim nejspis S a necham to tak jak je.a kdyz se nezamiluju jakoze asi ne udelam prestavbu.svetlo a drzkay pokud vim nic jineho ne?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
30.01.2007 11:32:40
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

2 Sonyk: Se zase někdy stavím a trochu jim poplaším slepicebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
30.01.2007 11:50:21
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

ok beru na vedomi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
30.01.2007 11:58:11
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Nezapomeň taky pak zanadávatbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
30.01.2007 12:22:35
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

to Ondraš: mno az bude masina a nejakej srazek s drahejma polovickama tak ji rad vezmu.btw na proti tomu parku pracuju smile1 jo a duchodci sou desny furt si na nas mladasi dovolujou a par mladasu uz tu ma podminku.na mz 150 mi vecne u hospody vypousteli benzin atd.sou to svine ale my jim to krasne vracime.

to koldan : jj nemam no a prestavuju ale de o to ze me se proste libi N jak svina ale lepsi kaufy sou Ssmile1 takze si koupim nejspis S a necham to tak jak je.a kdyz se nezamiluju jakoze asi ne udelam prestavbu.svetlo a drzkay pokud vim nic jineho ne?

pokud se ti líbí enko,tak nekupuj esko,není nic horšího než si přivézt dom mašinu s kerů nejsem spokojenej už před koupí,tagže přispoř,hledej a kup to co sa ti líbí a nešpekuluj o překopávánísurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
30.01.2007 13:14:41
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

nejde o sporeni ale ty N nejsou proste to co chci.ale to je fuk myslim si neco jineho nez ty.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
30.01.2007 13:18:52
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Na Ska bacha. Některé mají hlavu brůkahelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
30.01.2007 13:22:43
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

to koldan : jj nemam no a prestavuju ale de o to ze me se proste libi N jak svina ale lepsi kaufy sou Ssmile1 takze si koupim nejspis S a necham to tak jak je.a kdyz se nezamiluju jakoze asi ne udelam prestavbu.svetlo a drzkay pokud vim nic jineho ne?

jeden z nás tu hulí woe,páč v jendom příspěfku napíšeš,že enko se ti líbí jag sfiňa a v druhém,že enko není to co chceš
bigsmile
ale je mi to jedno,ty kupuješ,ty musíš bejt spokojenej


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
30.01.2007 13:54:10
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

ale hovnajs jako ze ty N ktery chci nejsou sem to blbe napsal a nehulim nesnasim smazky hulice fetky a podobnej povl


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
30.01.2007 13:55:10
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Ondráš psal:

Na Ska bacha. Některé mají hlavu brůkahelp

wtf?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
30.01.2007 14:07:39
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

sonyk psal:

ale hovnajs jako ze ty N ktery chci nejsou sem to blbe napsal a nehulim nesnasim smazky hulice fetky a podobnej povl

Tak s timhle opatrně!

A koukni na tohle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/img/avatars/photo95.jpg



Jak když na Tebe kouká brůkbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
30.01.2007 14:09:35
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

2 sonyk: Ještě řekni, že si abstinent...surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
30.01.2007 14:42:32
Offline

Re: Potřeboval bych pár rad ohledne GSF600

Ondráš psal:

2 sonyk: Ještě řekni, že si abstinent...surprisedhelp

heh to je bruk aha no ne de o ten normal tip s jednoduchym svetlem.abstinetn no obcasnej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr