Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec (Člen)
20.12.2010 09:35:39
Offline

rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Zdravím. Měl jsem b1200 r.v. 99 a teď se rozmýšlím, jestli vzít klasického bandita do r.v.2006 nebo jít do r.v. 2007 b1250. Vzhledově se mi líbí i nový, ale  slyšel jsem o něm několik možná pomluv. Má někdo konkrétní zkušenosti? Jede jinak? Jede stejně? Má aspoň stejný zátah odspodu?  A poruchovost? Je otáčkami posunut výš nebo je to nastejno?
Mimochodem verze S je samozřejmost, jezdil jsem i na N, ale je to nebe a dudy

Banditatom (Člen)
20.12.2010 09:41:26
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
20.12.2010 13:56:36
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

...1250 je jízdníma vlastnostma zas o kousek dál


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
20.12.2010 14:01:09
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin


doba je temná...
vitnec (Člen)
20.12.2010 14:47:37
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

Díky. Jen nevím, jestli když vodníka bandita S, tak jestli zrovna nevzít fazera litr. Za míň peněz víc muziky se stejným designem.. Není-li pravda?

vitnec (Člen)
20.12.2010 14:56:50
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

A co říkáte na toto od místního člena? Pořád je údajně k dispozici:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 14177.html

Banditatom (Člen)
20.12.2010 14:58:26
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:
inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

Díky. Jen nevím, jestli když vodníka bandita S, tak jestli zrovna nevzít fazera litr. Za míň peněz víc muziky se stejným designem.. Není-li pravda?

S pijánem sem ani nechoď...evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vitnec (Člen)
20.12.2010 15:01:18
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Banditatom psal:
vitnec psal:
inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

Díky. Jen nevím, jestli když vodníka bandita S, tak jestli zrovna nevzít fazera litr. Za míň peněz víc muziky se stejným designem.. Není-li pravda?

S pijánem sem ani nechoď...evil

Chápucool
Jen jsem myslel, že s vodníkem banditem se sem taky nesmíbigsmile

vitnec (Člen)
20.12.2010 15:06:55
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Ještě jednou ten odkaz na bandita od místního člena:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 14177.html

NEBO

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … t-abs.html

Poradí někdo s důvěryhodností těchto prodejců? Díky

osiris (Člen)
20.12.2010 15:12:41
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:
inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

Díky. Jen nevím, jestli když vodníka bandita S, tak jestli zrovna nevzít fazera litr. Za míň peněz víc muziky se stejným designem.. Není-li pravda?

...di do hajzlu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
20.12.2010 15:21:48
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Ano, vezmi Fazera, když je to za méně peněz více muziky... Nechápu tedy co řešíš, co čekáš, že ti poradíme? Bandit se kupuje srdcem a né nějakejma kalkulacema jako u toho pokroucenýho bezpohlavního zjeba.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
20.12.2010 15:22:52
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

osiris psal:
vitnec psal:
inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

Díky. Jen nevím, jestli když vodníka bandita S, tak jestli zrovna nevzít fazera litr. Za míň peněz víc muziky se stejným designem.. Není-li pravda?

...di do hajzlu smile1

nechtěl jsem být tak krutýbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
20.12.2010 15:55:14
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Zdenda psal:

Ano, vezmi Fazera, když je to za méně peněz více muziky... Nechápu tedy co řešíš, co čekáš, že ti poradíme? Bandit se kupuje srdcem a né nějakejma kalkulacema jako u toho pokroucenýho bezpohlavního zjeba.

Se stejně rozhoduje mezi fazerem a Skem, takže je to uplně jedno co. coolsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
20.12.2010 16:01:32
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Ondráš psal:
Zdenda psal:

Ano, vezmi Fazera, když je to za méně peněz více muziky... Nechápu tedy co řešíš, co čekáš, že ti poradíme? Bandit se kupuje srdcem a né nějakejma kalkulacema jako u toho pokroucenýho bezpohlavního zjeba.

Se stejně rozhoduje mezi fazerem a Skem, takže je to uplně jedno co. coolsmokin

njn kam ten sfět spějěbaddneska už nikdo nemá fkusbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
20.12.2010 17:05:31
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Ondráš psal:
Zdenda psal:

Ano, vezmi Fazera, když je to za méně peněz více muziky... Nechápu tedy co řešíš, co čekáš, že ti poradíme? Bandit se kupuje srdcem a né nějakejma kalkulacema jako u toho pokroucenýho bezpohlavního zjeba.

Se stejně rozhoduje mezi fazerem a Skem, takže je to uplně jedno co. coolsmokin

A jo, to je faktsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
20.12.2010 17:13:32
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:
inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

Díky. Jen nevím, jestli když vodníka bandita S, tak jestli zrovna nevzít fazera litr. Za míň peněz víc muziky se stejným designem.. Není-li pravda?

já budu dneska vyjímečně hodnější než ostatní, muziky dostaneš u fazera úplně stejně jako u bandita, porovnáváš jabko jako jabko jedno takový, druhý trochu jiný, ale pořád jabko. ten rozdíl je úplně minimální, kdo se na takovýhle věci ptá, vim stoprocentně že rozdíl na tom nepoznáš... kdybys třeba porovnával fazer x bandit x tuono, tak je o čem se bavit.... prostě si sedni, vem si dvě fotky před sebe, kerá se ti bude víc líbit, tu vybergoodsmokin


doba je temná...
XJelen (Člen)
20.12.2010 17:14:12
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:

Ještě jednou ten odkaz na bandita od místního člena:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 14177.html

NEBO

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … t-abs.html

Poradí někdo s důvěryhodností těchto prodejců? Díky

za stovku bych řek dobrej prajz good navíc jsou to obě eska takže dobrý bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
20.12.2010 18:11:38
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

inkvizitorr psal:

klasickej bandit se vyráběl do roku 2000goodsmokin takže buď ten a nebo vem vodníkasmokin

..tak, tak good kus plechu! je kus plechu bigsmile

stvrto1 (Člen)
20.12.2010 18:38:30
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:

Zdravím. Měl jsem b1200 r.v. 99 a teď se rozmýšlím, jestli vzít klasického bandita do r.v.2006 nebo jít do r.v. 2007 b1250. Vzhledově se mi líbí i nový, ale  slyšel jsem o něm několik možná pomluv. Má někdo konkrétní zkušenosti? Jede jinak? Jede stejně? Má aspoň stejný zátah odspodu?  A poruchovost? Je otáčkami posunut výš nebo je to nastejno?
Mimochodem verze S je samozřejmost, jezdil jsem i na N, ale je to nebe a dudy

jazdné vlastnosti sú lepšie ... motor odspodu ťahá oveľa lepšie ... zatiaľ sa mi nepokazilo nič ... maximálna spokojnosť


Suzuki Bandit 1250SA
Honza B12 (Člen)
20.12.2010 20:26:45
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Bandit 1200 do r 2000 (dynojet, KN, koncovka) X Bandit 1250 (koncovka)
Seriový podvozek jednoznačně lepší u nového, brzdy podle destiček srovnatelné, ABS na můj vkus zasahuje moc brzo, ale alespoň jemně. Vzhled je individuální.
Motor u nového dobře táhne od nejnižších otáček, ale nad 5000 se rozmotává hodně pomalu - Takový TDI v autě. Dobrej pro turistiku, ale absolutně bez šťávy, vstřikování jemňoučký.
Motor u starýho je mnohem radostnější ( i kvůli kratšímu převodu), hlavně po osazení podle popisu se chová na svoji dobu skoro sportovně. Dodnes ostudu neudělá, je držák a když vezmu rozdíl cca 20 let ve vývoji je to pro dnešní ostuda.

FZS je ve všech směrech o chlup sportovnější, potřebuje sice pro stejný subjektivní výkony o cca 2000 otáček víc, ale odmění se a lehce se točí. Navíc je mechanicky hodně tichej, ale zas žere většinou víc oleje. Jinak asi taky naprostá spolehlivost.
Nejlepší podvozek ze všech a asi i brzdy. Díky dlouhým kvaltů jezdí dlouze po zadním i když neřadíšbigsmile
Takže asi tak

Koldan (Člen)
20.12.2010 21:32:15
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

co vím tak i Kakin říkal, že Béčko je silné, hezky táhne ot spodu, ale to co umí Féjzr ve vyšších otčkách je zas něgde jinde. Tím pádem záleží co vot teho člověk čekáevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vitnec (Člen)
20.12.2010 21:42:23
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Díky moc za názory. Na novém mě odpuzuje digitální tachometru- rád vidím, jak letí rafika nahoru.

majcherisko (Člen)
20.12.2010 22:30:49
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

ja mam tri prdele zkusenosti jak s 1250,tak s tim mistnim clenem.ale ode me ti to asi nepomuze,co? bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
21.12.2010 07:36:20
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:

Díky moc za názory. Na novém mě odpuzuje digitální tachometru- rád vidím, jak letí rafika nahoru.

...tag esi je todle to hlavní kritérijum pro výbjer motorky, tag potěš koštěbigsmile ...f tom případě zapomeň i na tu K6 z inzerátu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vitnec (Člen)
21.12.2010 07:49:07
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Filous psal:
vitnec psal:

Díky moc za názory. Na novém mě odpuzuje digitální tachometru- rád vidím, jak letí rafika nahoru.

...tag esi je todle to hlavní kritérijum pro výbjer motorky, tag potěš koštěbigsmile ...f tom případě zapomeň i na tu K6 z inzerátu...

Ne, to není hlavní kriterium, to byla jediná moje výtka k novým banditům. Co to je za nesmysly digitální tachec...

vitnec (Člen)
21.12.2010 07:50:59
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

majcherisko psal:

ja mam tri prdele zkusenosti jak s 1250,tak s tim mistnim clenem.ale ode me ti to asi nepomuze,co? bigsmilebigsmilebigsmile

28.12. jedu do Havířova, tak pokud to do té doby neprodáš a já si to nerozmyslím, přijdu se na něj juknout. Pak tam jedu 2.1., tak to bych si jej případně odvezl. Tak už můžeš začít leštit a stahovat tachec;-)

Marián (Člen)
21.12.2010 08:50:06
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

naco stahovat tachec,to ma jeste hovno najetogood
tzv. sotva zajety.


...sam mezi jebkarema...
majcherisko (Člen)
21.12.2010 09:54:19
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:
majcherisko psal:

ja mam tri prdele zkusenosti jak s 1250,tak s tim mistnim clenem.ale ode me ti to asi nepomuze,co? bigsmilebigsmilebigsmile

28.12. jedu do Havířova, tak pokud to do té doby neprodáš a já si to nerozmyslím, přijdu se na něj juknout. Pak tam jedu 2.1., tak to bych si jej případně odvezl. Tak už můžeš začít leštit a stahovat tachec;-)

lestit netreba,je ve stejnem stavu jako na tech fotkach co jsem posilal,maximalne mozna prinesu do garaze baterku bigsmile

vitnec (Člen)
21.12.2010 10:01:17
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

majcherisko psal:
vitnec psal:
majcherisko psal:

ja mam tri prdele zkusenosti jak s 1250,tak s tim mistnim clenem.ale ode me ti to asi nepomuze,co? bigsmilebigsmilebigsmile

28.12. jedu do Havířova, tak pokud to do té doby neprodáš a já si to nerozmyslím, přijdu se na něj juknout. Pak tam jedu 2.1., tak to bych si jej případně odvezl. Tak už můžeš začít leštit a stahovat tachec;-)

lestit netreba,je ve stejnem stavu jako na tech fotkach co jsem posilal,maximalne mozna prinesu do garaze baterku bigsmile

Ta koncovka je tam předpokládám origoš... Takže zvuk jak s originálem co býval dřív? Nebo je to trochu otevřený?

majcherisko (Člen)
21.12.2010 10:11:48
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

nevim,ja mel predtim sestku a taky s originalem.ale jestli si chces poslechnout ladak,tak ta zlutocerna za 135 na motorkarich stoji taky u me v garazi,cili neni problem bigsmile

vitnec (Člen)
21.12.2010 10:19:44
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

majcherisko psal:

nevim,ja mel predtim sestku a taky s originalem.ale jestli si chces poslechnout ladak,tak ta zlutocerna za 135 na motorkarich stoji taky u me v garazi,cili neni problem bigsmile

eee. Ještě jednou jsem se díval detailně na ty foto. Pokud se nemýlím, řetězovka je KO, jinak vše OK? A zvuk tedy narovinu nahovno? Měl jsem na banďouru RP tuning nerez, to byl ale masakr. Nádhera. Stejný zvuk bych bral ai na novém... Pokud to ševelí, to by bylo pro ostudu... Nebo to mám chápat tak, že by byl k dispozici i laďák?

majcherisko (Člen)
21.12.2010 10:36:28
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

ne,chapes to spatne.ladak je na te druhe motorce,tu prodava kamarad,ktery taky presel na busu.ano,seveli to,je to uzasne tiche a me se to libi,jsem turista a ladaky bytostne nesnasim bigsmile. a v poradku je vse vcetne retezovky (ja to sice nepoznam,ale v suzuki to tvrdi bigsmile ).troufam se zarucit za to,ze ta motorka je krom drobnych odrenin od kaminku na vidlich a od prezouvani na kolech (jde to videt i na tech fotkach) ve stejnem stavu jako kdyz jsem ji pred tremi lety kupoval.jinak k tomu mam jen nove nahradni desky dopredu (origo suzuki),pac ty puvodni uz vic nez 10 tis asi nezvladnou evil .

majcherisko (Člen)
21.12.2010 10:39:56
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

ostatne-nechci pomlouvat,ale kdyz to srovnam s tou retezovkou na tom modrem ve druhem inzeratu,no to bych blil sick,ta nevidela petrolej od vyroby bigsmile . jo - a posledni vec,na kterou se casto lidi ptaji - ne,nebyla padnuta,a to ani ze stojanku,jak se s oblibou v cechach tvrdi bigsmile

Banditatom (Člen)
21.12.2010 10:42:26
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

majcherisko psal:

ostatne-nechci pomlouvat,ale kdyz to srovnam s tou retezovkou na tom modrem ve druhem inzeratu,no to bych blil sick,ta nevidela petrolej od vyroby bigsmile . jo - a posledni vec,na kterou se casto lidi ptaji - ne,nebyla padnuta,a to ani ze stojanku,jak se s oblibou v cechach tvrdi bigsmile

samozřejmě všechny motky v čr byli padle jen ze stojánkugoodbigsmile

ty počuvaj nejezdili jste poměrně často do hanky do bílovceidontknow já jen že jsem tam to bečko ala včelka májaevilredface potkával????


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
majcherisko (Člen)
21.12.2010 10:47:04
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

no moc casto ne,byli jsme tam jen kazdou sobotu,nedeli,a obcas pres tyden bigsmile

Banditatom (Člen)
21.12.2010 10:51:12
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

majcherisko psal:

no moc casto ne,byli jsme tam jen kazdou sobotu,nedeli,a obcas pres tyden bigsmile

joo tak to vysvětluje spoustu věcígoodsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vitnec (Člen)
21.12.2010 10:51:55
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

majcherisko psal:

ne,chapes to spatne.ladak je na te druhe motorce,tu prodava kamarad,ktery taky presel na busu.ano,seveli to,je to uzasne tiche a me se to libi,jsem turista a ladaky bytostne nesnasim bigsmile. a v poradku je vse vcetne retezovky (ja to sice nepoznam,ale v suzuki to tvrdi bigsmile ).troufam se zarucit za to,ze ta motorka je krom drobnych odrenin od kaminku na vidlich a od prezouvani na kolech (jde to videt i na tech fotkach) ve stejnem stavu jako kdyz jsem ji pred tremi lety kupoval.jinak k tomu mam jen nove nahradni desky dopredu (origo suzuki),pac ty puvodni uz vic nez 10 tis asi nezvladnou evil .

Škoda, já bytostně nesnáším ševelenísmile2 Tak prosím se mnou počítej toho 28.12., pokud je vše jak říkáš, hned bych to i vzal. Ještě se ozvu telefonem abych upřesnil čas a ujistil se, že Ti pořád ještě motorka v garáži stojí. Dřív se tam bohužel nedostanu.

majcherisko (Člen)
21.12.2010 10:59:56
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

no manzelka ma obavy ze jedine co mi jeste bude 28ho stat,bude prave ta motorka v garazi bigsmile.preci jen uz jsem starsi pan a touhle dobou zrovna nejsou na masiny fronty,takze v klidu bigsmile

vitnec (Člen)
21.12.2010 11:05:23
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

A ještě dotaz pro všechny - dá se vézt bandit na přívěsném vozíku za auto bez jakékoliv úhony? Dá se to nějak rozumně přikurtnovat? Samozřejmě vozík dvoumetrový...

Banditatom (Člen)
21.12.2010 11:09:33
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:

A ještě dotaz pro všechny - dá se vézt bandit na přívěsném vozíku za auto bez jakékoliv úhony? Dá se to nějak rozumně přikurtnovat? Samozřejmě vozík dvoumetrový...

nee bandit se nedá je to extrémně citlivá motorka u které hrozí nenávratná degenerace kovůbigsmilebigsmilebigsmile


dá se vézt jako jakákoliv jinná motorkagood když ji přikurtuješ za brýle můžeš s tím i prasitevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
21.12.2010 11:19:00
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

vitnec psal:

A ještě dotaz pro všechny - dá se vézt bandit na přívěsném vozíku za auto bez jakékoliv úhony? Dá se to nějak rozumně přikurtnovat? Samozřejmě vozík dvoumetrový...

Hlavně to nechytej za řidítka jako tyhle experti:
http://www.motorkari.cz/clanky/jak-na-t … 14736.html
nomálně to protáhni spodníma brejlema a dotáhni tak, aby šly tlumiče na dorazy.

Bedřich (Člen)
21.12.2010 11:58:20
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

taky přidám trochu do vínka...

řešil jsem to úpně stejně jako ty B12 vs B1250 vs FZ1. nakonec jsem vyškrtl FZ1 a myslím, že nejlíp to vystihl Honza B12 .
FZ1 má krouťák mnohem víš, musí se víc točit a to pro mě moc není. Pak jsem řešim B12 a B1250 - je tu někde hodně dlouhý vlákno s názory snad všech... vyhrála B1250 táhne odspoda, krásně plynule, ve dvou či v jednom je úplně jedno. Ten kvalt navíc taky na delší cesty je super...
Já jsem velice spokojený a myslím i napár let budu  http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=35364

kurva, to je můj první příspěvek po půl roce, to chcewine  bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
vitnec (Člen)
21.12.2010 12:40:10
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Bedřich psal:

taky přidám trochu do vínka...

řešil jsem to úpně stejně jako ty B12 vs B1250 vs FZ1. nakonec jsem vyškrtl FZ1 a myslím, že nejlíp to vystihl Honza B12 .
FZ1 má krouťák mnohem víš, musí se víc točit a to pro mě moc není. Pak jsem řešim B12 a B1250 - je tu někde hodně dlouhý vlákno s názory snad všech... vyhrála B1250 táhne odspoda, krásně plynule, ve dvou či v jednom je úplně jedno. Ten kvalt navíc taky na delší cesty je super...
Já jsem velice spokojený a myslím i napár let budu  http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=35364

kurva, to je můj první příspěvek po půl roce, to chcewine  bigsmile

Dík, ten fazer, to bylo jen chvilkové poblouznění z technických údajů motorky, který prostě vypadají líp než u b12. To dlouhý vlákno jsem bohužel nenašel, samozřejmě jsem zkoušel hledat ve starších diskusích.... Neporadíš nějaké klíčové slovo?

Bedřich (Člen)
21.12.2010 13:04:57
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
21.12.2010 13:49:34
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

tak pokáď bych chtěl s mašinů víc sportovat, lítat a naháňat sa s kelímkama, volil bych Fejzra. Na vše ostatní Bandita. Von je Bandit nejlepší v jedné věci a to je UNIVERZÁLNOST. Zkrátka můžeš na ňom cestovat, můžeš na ňom na okruh, jezdit kolem komína pořád stejnej úsek dokola, nebo s přítulkou projet Evropu. Ani v jedné z těch věcí ale nejni to pravé ořechové, jenže vo tem univerzálnost je, že joevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
21.12.2010 15:01:40
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Koldan psal:

tak pokáď bych chtěl s mašinů víc sportovat, lítat a naháňat sa s kelímkama, volil bych Fejzra. Na vše ostatní Bandita. Von je Bandit nejlepší v jedné věci a to je UNIVERZÁLNOST. Zkrátka můžeš na ňom cestovat, můžeš na ňom na okruh, jezdit kolem komína pořád stejnej úsek dokola, nebo s přítulkou projet Evropu. Ani v jedné z těch věcí ale nejni to pravé ořechové, jenže vo tem univerzálnost je, že joevil

...já sem takový Bandit na baby bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ptth (Nový člen)
23.01.2019 21:39:26
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Čus pánové,
nevíte jak jsou na tom brzdy u těhle Banditů? Nechápu, proč B12 má 6pístek a B1250 má 4pístek?
Dále pak nemáte pocit, že B1250 má méně pohodlné  sedlo?
Může někdo, kdo má zkušenosti na obou modelech sepsat pár postřehů? Jde mi o přechod z B1200 2002 na B1250 rv2011, jestli to bude posun
Díky

Filous (Člen)
24.01.2019 10:42:00
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

...no voni ty šestipísty na starejch taky nejsou zrovna dvakrát výhra, čtyrpísty na novejch se jim v klidu vyrovnaj...a sedlo fakt není ekstra pohodlný...jinak viz. výše, fšechno poctatný je napsaný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ptth (Nový člen)
24.01.2019 11:21:33
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Za ty info o brzdách díky.
To sedlo mě nepotěšilo, ale spíš jde o to, že teď kvůli mrazu byla zkušební jízda asi tak sto metrů.
No připravím se raději na investici do pancéřek, lepší destičky a možná přešít sedlo :)
díky

Banditatom (Člen)
24.01.2019 11:24:17
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Sedlo se da vymenit za verzi s F (celokapota) je v kuse a je sirsi

Ostravskej Hanz takhle mel becko predelane.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
24.01.2019 12:06:04
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Filous psal:

...no voni ty šestipísty na starejch taky nejsou zrovna dvakrát výhra, čtyrpísty na novejch se jim v klidu vyrovnaj...a sedlo fakt není ekstra pohodlný...jinak viz. výše, fšechno poctatný je napsaný...

jak sestipistky na hovno? preci  musi bejt vic pistku, vic Adidas, takovy MotoGP maj nejmin dvacetipistky smile1

Honzik8719 (Člen)
24.01.2019 16:10:29
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

a to já si myslim, že nejlepší upgrade v tomhle případě je Kult B12 evilsmokin


...relativní kochač...
corimec (Člen)
24.01.2019 18:55:16
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Tady je to řek bych dost pěkně napsanýgood
http://www.motocykl-online.cz/testy/165 … i-generaci

Francouz (Člen)
28.01.2019 10:48:21
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

Honzik8719 psal:

a to já si myslim, že nejlepší upgrade v tomhle případě je Kult B12 evilsmokin

goodpussybigsmile

VikecB12 (Člen)
28.01.2019 16:46:24
Offline

Re: rozdíl v jízdních vlastnostech B 1200 a B 1250

K6 a vejš mají origo sedadla na piču. Taky sem ho nechával přešit,ale ani sem si ho pak neužil,protože sem bandasku hned po tom prodalbigsmile
Jinak bych se přiklonil k verzi Honzíka,taky bych šel do starýho kulta a zainvestoval do podvozkugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr